Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

jacka
29. apr 2009

sia aj tu to budu robit... 😀 😀 veru uchyláci,nechápem načo tolky do toho čumia 😠 😠

ešte stále neviem kedy máš termín,len škoda že na izbe bsu dve jedna bude mat smolu 😀 😀 😀

petu neboj detičky prežijú aspon budu mat vzrušo 😀 😀

mia78
29. apr 2009

cafte ste vy vymiselnicky riadne 😀 😀
a tie pinzety to je aj tu v BB veru veru 😀 😀 😀

petulig
30. apr 2009

cafte..a to uz len co chcu vidiet na tych vlozkach a pod nimi ? to je otras, akurat som o tom citala v poslednom Dietati, ze ako sa pri tom mame citit. 4 doktori, sestricky plus kadejaki studenti no a sup rozkrocte sa mlada pani. 😀
a co mi kamoska hovorila tak naposledy boli na izbe tusim tri, pridali lehatko co bolo tolko zien 🙂 tak vsetko je mozne. To by sa ale malo cele oddelenie po riti
😀 😀

sia222
30. apr 2009

no čo asi moja ..či tam máš šecko ako má byť 😀 čo tri ženy na izbe v tn nás bolo 5 😀 pri prvom som tiež nevedela čo sa ide diať ked sme tam šeecky čakali v polohe víteme ťa ako nám nakázala sestrička.mne to už po porode bude jedno 😀 opýtaju sa ťa či ťa niečo bolí či sa možeš vy... a vycikať. možno som to už spomínala ale kukali na mna všetci dr ako puk ked som povedala že ma bolia ruky že ich nemožem ani dvihnúť tak sa šulali 😀 tak som sa silno držala tej postele od strachu pri porode

jacka
30. apr 2009

sia...je otázne kam sa dr. kukaju 😀 😀 😀 😀 😀

poloha vitam ta proste nemá chybu ale tých pár dni to musim e vydržat...najlepšie je ked je sviatok alebo víkend chodi len jeden dr.

a z čoho ta boleli ruky 😀 😀

To kde sa vás pomestilo 5ks 😝 ...mne stačila jedna ...a ked som mohla konečne spat tak sa jej dieta stále budilo...naj..je samej...pokoj a klud... 🙂 🙂 🙂 ale vás by som brala aspon by nás rýchlejšie poslali domov 😀 😀

sia222
30. apr 2009

ja neviem aké su tu porodné stoly ale v tn boli také madlá okolo no a ja som sa tak strašne bála to bolo pri dcére že som sa počas porodu aj pred toho držala silno a mala som strašnu svalovicu na rukách. ja bvy som zasa nechcela asi byť sama na izbe aj ked tá nadštandardka sa mi páči . tam boli veľké izby v tn.mne zas nevadí ked ma niekto zobudí šak ked umrem sa naspííímmm 🙂 je to na jednu stranu také divné s tým že nás budú okukovať ale zas na druhu stranu kde sa to maju tí mladí medici naučiť ak nie z praxe?joj no a nám po 30 je jedno kde sa kuknu len nech sa kukajú 😀 len ja mám termín 3.9 a to ešte asi mladí nebudú bo asi až v okt. začnú...ale to tie srandy zas v rámci slušnosti odtál potál šak už sme maminky a to už treba nejakú vážnosť a inteligenciu zas.tak neboj nepustili by nás skor ☹

jacka
30. apr 2009

sia aj tu su take srandy na držanie sa ruk ale ty si musela riadne tlačit kde svalovica 😀 😀 😀 ...zato ja som mala na bruchu take modrinky ako mi sestrička pomáhala s malým von 😀 😀 😀

tak sa ešte nechystaj umriet 😀 😀 😀

no ved to po 30.... ked sa mlady kukne 😀 😀 nech sa kukne....

to máš taký termin že ta to može chytit aj v auguste,vlastne a petuling je na tom tak
ja asi budem rodit s miou...máme to vedla seba 😉

mia ty vieš čo čakáš????

petulig
30. apr 2009

mne to naposledy ujo doktor posunul na 11ho septembra, budem mat pamatny datum 🙂 sak uvidime. Ja by som bola za kebyze aj koncom augusta sa podari. Tiez si myslim, ze po porode mi to uz bude suma fuk kto sa mi bude kam pozerat.Len dufam,ze su tam daki paprdovia to mi je jedno. Ale ak daky mladasi to zas bude.
Ozaj a skor domov nepustaju vobec? Na reverz sa nechodi? Ak sa citia zeny dobre ani tak ich nepustia? ma tam vyruuti tolko dni. 😎

mia78
30. apr 2009

cavte, nie nevie co cakame sa nam otocilo ritkou a doky nevidel snazil sa ale nedalo sa tak budem cakat az na 4D ci sa ukaze.
hadam sa nejako v tej nemocke postretame 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2009

to bude sranda baby z MK všetky v nemocke 😀 😀 😀

mia78
30. apr 2009

petu na revers neviem ci pustaju ale po normal. porode ides na štvrty den domou ak je baba aj ty ok a pocula som ze ked bolo vela zien tak pustali aj skor,a po cisarskom ides na siedmi den. tie štyri dni sa daju vydrzat nie?
jacka a ty este tiez nevies co to bude alebo nechcete vediet?

petulig
30. apr 2009

no 4 dni este dajme tomu, mna strasili ze ked cez vikend porodim tak vikend sa nerata a od pondelku az sa to pocita.
Uz sa vidim ako budem nakukovat do izieb a vypytovat sa ktora je z konika 😀 to budu ksichty 😀 😀

leniccka
30. apr 2009

baby caute... taaaaaak som bola dnes v tom nasom rooseveltovom skanzene na uzv... teda vam poviem, ze nech uz porodim a nemusim tam chodit, des a hroza!!!! 😠 😠 ja by tam najradsej bombu hodila 🤐

chcela som tam ist rano ze ked o pol 9 zacinaju ordinovat tak nech som o 8 tam... tudle nebolo kde zaparkovat a peso bohuzial nevykryvam, aj ked byvam za rohom, tak som isla do tesca na nakup, cestou vyzdvihla draheho, ktory ma vyhodil pred nemockou a isiel autom prec... prisla som tam, sestricka povedala ze doki pride za pol hodku, tak fajn, predomnou 3 baby, som myslela ze do hodiny som ready.... O 11 sa uracilo dokimu dojst, hned isli dnu dve protekcne, ktore okupovali ambulanciu asi 40 minut... ja uz pluzgiere na riti a potom sa dostalo aj na mna. Bola som dnu asi 3minuty aj s cestou a dozvedela som sa len to co uz viem od zaciatku aprila ked som bola u Fruhwalda na 4D 🙄 som nevedela ci sa mam dokimu podakovat alebo ho kopnut medzi nohy, ci co 😠

no mam "krasny" zazitok, vykecala som sa... idem si vas docitat 😉

mia78
30. apr 2009

no pekne dnes je stvrtok tak tam bol Paluch 😠 cak tak ten je taky ja som uz radsej bola teraz v utorok a ty doktory chodia tak skor sa tam neoplati ani chodit 😒

leniccka
30. apr 2009

mia, ja som tam bola aj minuly tyzden... som tam prisla a pozeram prazdna chodba, paraaaaadaaa 😎 klopnem sestricke ze kam si mam sadnut ked cakam na sono a ona mi vravi ani nesadajte doki tu nie je ziadny, tak vam nema kto sono urobit 😠 😠 😠 😠 no ty kokos som myslela ze ju pretrhnem 🤐 tak preto tam bolo prazdno ze ani doki tam nebol 😠 na nervy proste a dnes som to uz potrebovala, lebo v utorok idem k svojmu na kontrolu tak nemozem prist bez vysetrenia 😅

mia78
30. apr 2009

no si natrafila teda ti zdvihli adrenalin 😒

lentilk.a
30. apr 2009

Baby, ahojte. Neviete prosim Vas, ktore dni ordinuje Dr. Molitoris? Vdaka. 🙂

loren
autor
1. máj 2009

utorok a stvrtok lentilka

jamaat
1. máj 2009

leniccka, ja mám so sonom také isté skúsenosti ako ty. Posledne som si už vopred volala, či ordinujú, a zase nič. Tak mi dala sestrička číslo na Fruhwalda, že ten mi spraví prietoky. Už som tu o tom písala.
A ten tvoj výraz " rooseveltov skanzen" sa mi ohroooomne páči. Rehotala som sa, až mi celé brucho nadskakovalo. 🙂. O týždeň už mám ísť na kontrolu v nemocke, tak som zvedavá, či aspoň tam na ambulancii to bude normálnejšie. Dožerú ma, tak pôjdem nakoniec inde rodiť, nie do BB.

Inak keď som gynekologičke svojej vravela, ako je to so sonom v nemocke, tak pokývala hlavou, že hej, teraz je tam doktorov dokopy 5 a pol. Ale neviem, kde sú teda rozlezení a čo sa deje, to už nepovedala.

lentilk.a
1. máj 2009

loren dakujem 😉

adal
1. máj 2009

loren, omylom som nakukla do tejto témy, poznám ťa z videnia z mesta a pozerám, že čakáš druhé babulko, tak gratulujem 🙂

leniccka
1. máj 2009

jamaat, ono je to tam blbe v tom, ze ja som tam napr bola minuly tyzden v piatok a sestricka ma odbila s tym ze mi nema kto spravit sono lebo doki ktory tam ma byt v pondelok a v piatok (Jenco, tusim) tak je na atestaciach (alebo daky taky vyraz na mna stekla) a ze nie je nik kto by ho zastupoval 😠 😠 cize bonus....
no dotrep sa tam z nejakej vacsej dialky a zbytocne tak ta tam moze rovno klepnut.....
ja sa desim toho ked tam budem musiet chodit uz na tie castejsie kontroly pred porodom 😖

jamaat
2. máj 2009

leniccka, no veď tie kontroly pred pôrodom ma teraz čakajú. Kamošku tak nasrdili prístupom, že nakoniec šla rodiť do B. Štiavnice a tam chodila aj na kontroly.
Na sone som bola tiež v piatok (ano, Jenčo má vtedy službu) a v pondelok som si už volala. Tu máš číslo, aby si nechodila zbytočne: 4413635.
Len nerozumiem, prečo si aspoň ceduľu nedajú na dvere, že neordinujú, aby tam človek nečakal ako idiot. Bolo tam totiž plno ľudí, ale až po hodine som zistila, že všetky čakajú do vedľajšej ambulancie.

leniccka
2. máj 2009

jamaat dik, cislo mam uz od minula od sestricky... ja ked som tam vo stvrtok prisla tak som po celej cakarni hned zvreskla ci tam je daky dobrak co robi sono a baby mi povedali s usmevom ze by mal prist tak do pol hodiny.... no tak prisiel po vyse hodine 😠 mna tam asi klepne, mozno sa budem snazit to dako poriesit cez znamych, ale ked ja som taka ze nechcem otravovat cudzich, ale ak sa to nebude dat zvladnut - cakanie a chodenie hore-dole ci tam niekto je alebo vsetci rodia - tak asi niekomu zavolam 🙄

jamaat
2. máj 2009

leniccka, veď teraz už budeš mať so sonom chvíľu pokoj, nie? Až potom ku koncu na prietoky, ak je všetko OK. Asi si treba zakaždým zavolať a ak je doktor tam, tak rýýýýchlo utekať na sono, aby zase nezdrhol. 🙂

leniccka
2. máj 2009

mne prietoky robil Fruhwald pred 3 tyzdnami a bolo vsetko ok... to este kolko krat budu robit??? ja utekat nemozem, aj ked byvam zastavku od nemocky, ale nevladzem a som rizikovka, takze to bude problem a bonusovo sme este aj auto predali 😠

jamaat
2. máj 2009

leniccka - No ak si rizikovka, tak by ti mali prietoky ku koncu kontrolovať ešte častejšie. Ja som bola zatiaľ 2x za posledné 3 týždne. Predtým nie.

petulig
4. máj 2009

bree ranko
vidno ze sa tu vikendovalo..Kde ste vsetky?
a zase mame pondelok 🙄

jacka
4. máj 2009

veru petuling zas pondelok a všetko dookola to iste 😉 😉

ako ste prežili vikend? 🙂

petulig
4. máj 2009

vikend sme prezili rychlo.🙂ani neviem ako to ubehlo. Stale sme niekde boli, u nasich u draheho rodicov, potom sme sa boli prevetrat v meste na terase so znamymi, nieco poriadit a pondelok..ach jo. Este ze pracovne je uz pondelok skoro za nami.
Nikto nic nove? Ta ainee uz ma isto po porode. Hadam sa coskoro ozve.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre