Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

paula58
7. apr 2008

sandri a ako casto mas kontrakcie ja som v 33 tyzdni a tiez mam sem tam bolesti brucha som z B.B a bojim sa rodit v bystrici neviem preco ale asi z pocutia tak prosim ta daj mi vdiet kd porodis kdo ta odrodila ako si to zvladla aj moja mamina robi v nemocnic tak som zvedava ako to dopadne,ale uz teraz mam stresy s porodu,ake su tie kontrakcie velmi ta brusko boli ako to vies popoisat tak mi to skus 🙂 Dakujem a drzkaj

sandrika
7. apr 2008

bruško bolí ako pri mrche ale silnej mnaviac boleli krížea medzinohami akoby mi šiel Luky vypadnúť doma som ichmala každých 12 min potom 8 boli nepravidelné v nemocnicikaždé3 min , ale potom to uplne ustalo tak ma pustili domov včeradoobeda zasea adnes mám kľud zatiaľ....ja budem určite rodiťtu no dúfam že až 16.4 skôr by som nechcela toje prvý deň 39 tt

kusa
7. apr 2008

papa

paula58
8. apr 2008

sandri drzkam ti palce aby si to vydrzala ako mas daj mi vedit prosim ako si dopadla.ahoj este raz drzim palce 🙂

sandrika
8. apr 2008

paula díky jasné že dám 😉

jasumat
8. apr 2008

Ahojte, ja som rodila síce pred rokom, ale na nič sa nemôžem sťažovať. Rodila som pri dr. Vodeckom, a mám úžasnú skúsenosť. Je to jeden perfektný lekár a pôrodník. Môžem iba odporučiť🙂
A priebeh pôrodu si môžte prečítať v sekcii Aký bol pôrod. Jednoducho rýchly a relatívne bezbolestný.
Ja som vsadila na istotu, že čokoľvek by sa zomlelo so mnou alebo s dieťatkom, tak nám budú vedieť pomôcť, a budeme v jednej nemocnici. Našťastie sa nič nestalo, a na štvrtý deň sme išli domov.

miriam31
9. apr 2008

Ahojte.Chcem sa opytat dievcat ktore rodili v Rooseveltke ako je to s nocnym kojenim.Ci ste mali babetka pri sebe alebo ste boli v noci bez babetiek.Pocula som aj taky nazor ze ich sestricky prikrmuju s flase z coho by som bola velmi sklamana kedze chcem dieta kojit.Dakujem za odpoved. 🙂

sandrika
9. apr 2008

ja som ešťe nerodila , ale keďže mi tam robí mama viem bábetko je celú noc pri tebe prikrmujú len tie ktoré to potrebujú

miriam31
9. apr 2008

sandrika:Dakujem za odpoved.Stale sa totiz rozhodujem kde rodit.Najlepsie by bolo rodit v Bystrici kedze som bystricanka,ale mam obavy z tejto porodnice nakolko som pocula same staznosti.Hlavne na personal na sestonedeli.To mas super ze ti tam mamina robi.Aj my cakame Lukaska.

paula58
9. apr 2008

ahojte,ja sa tak bojim porodu lebo kazdy co stretnem tak ma len strasi ze nech si davam pozor ked pojdem rodit na doktora Svartza ze je zly drastycky a tak ja uz mam psychiku neviem kde ja neviem cim si tato nemocnica taky zly obraz urobila,ale fakt co som sa uz az tak nebala tak teraz neviem co mam robit ☹ Na doktora Vodeckeho som pocula len same chvali aj svagrinka pri nom rodila aj ja by som chcela ale vraveli ze kd si doktora zaplatim tak ze ak to na mna pride a on tam nebude tak si ma nik ani nevsimne som zufala fakt,ak ma niekto vie pochopit tak urcite tie co sa bali porodu ja dnes idem ku doktorovi Gromovi na prehliadku zistila som si na lakmusovom papieriku ze mam krv v moci tak uz teraz som zvedava zase co ze je to nebezpecne.Dufam ze som vas neunudila ale musela som to dat von.ahojte

sandrika
9. apr 2008

Super to nie je vôbec ale toje na dlhý príbeh ja mam celé tehu koli tomu problémy , my smaminou nemáme najlepší vzťah a ona mi teraz ešťe diriguje aj celé tehu aj pôrodníka vybrala hlacvne že somnechcela lebo nemám peniažky anapriek tomu že mám od 27 tt kontrakcie mi nechcú dovoliť porodiť a trápia ma na liekoch lebo to chcú udržať do 40 tt kôli tomu, že mije tam mama sanitárka to je v skrtake ,ale ja somlieky vysadila, takže čoskoro dúfam porodím, lebo mať 4 mesiace kontrakcie, 8 mesiacov denodenne zvracať a ešťe k tomu spávam kôli tomulen 4 hod denne som už totálne vyčerpaná na dne so silamy

miriam31
9. apr 2008

tak to mi je luto ze sa takto trapis.Ja mam bolesti od 5 mesiaca.Teraz som v 36 tyzdni,tak sa snazim byt v pohode a nejako to prezit.Rozmyslala si ako budes rodit ci s epiduralkou alebo bez?Lebo ja som dost citliva na bolest tak zvazujem.

paula58
9. apr 2008

sandri a koho si chcete zaplatit ako porodnika?

paula58
9. apr 2008

ja mam teraz tiez bolesti castejsie,ale neviem si predstavit ako to tak dobre zvladas s kontrakciami ja som tiez citliva na bolest tak neviem aj ja uvazujem nad epiduralkov,ked sa tak bojim,babky poculi ste nieco na doktora svartza?

sandrika
9. apr 2008

ja chcem bez.....
papula mama vybrala primára,ale keby bolo na mne tak buď Molitorisa, alebo Vodeckého poprípade Jenča. Toto sú skvelý doktory.
Miriam a kde v BB bývaš?
Paula a ty si v ktorom TT?

tinockaaa
9. apr 2008

ajoj paula,
ja som mala tú česť ked ma prijali do roosveltky v siedmom mesiaci s bolesťami. No, nie je veľmi príjemny, ale zasa nebol ani hrôzostrašný. Skôr bol strašne povýšencký, a to sa mi nepáčilo, lebo sa ku mne správal, ako keby som sa do nemocnice dala doviesť sanitkou len zo srandy a na víkend som nemala lepšie plány ako ležať v nemocnici. ☹ takže mne sa určite nepáčil jeho prístup, ale sestričky boli fakt zlaté. a pravdupovediac, pri pôrode sú podľa mňa dôležitejšie dobré pôrodné asistentky ako doktor. ten príde na 5 minút.

eriqe
9. apr 2008

tak na doktora Svarca som nic dobre nepocula. On je taky trosku namysleny a horenosik. Ja som sa s nim ale v nemocnici nestretla, tak nemozem posudit.

miriam31
9. apr 2008

sandrika-byvam na foncorde a Ty?

debra
9. apr 2008

baby Svarc je expert...ja mam na neho dobre spomienky,som sa na nom furt narehotala... 😀 😀 ale ma nerodil našťastie....tinockaa suhlasim s tebou ze porodne asistentky/sestričky/sú oveľa dôležitejšie ako doktor...ja som mala super sestričku pri porode...a prisaham,ze si zistim jej meno a pri druhom porode/bohvie však kedy bude 😀 /si ju aj zaplatim,bola fakt perfektna,mila,zlata,proste anjel... 🙂

sandrika
9. apr 2008

miriam tam sombávala 22 rokov teraz už dva roky vsásovej ako som sa vydala....

debra
9. apr 2008

sandrika a tebe tam mamina robí na šeststonedeli?a oblieka aj detičky?

sandrika
9. apr 2008

teraz robína pôrodnej sále.....

debra
9. apr 2008

ktovie,či to neni tá dobrá sestrička,čo bola pri mne... 😀

debra
9. apr 2008

sandrika,super by bolo,kebyže natrafíš pri porode na Molitorisa,on je naozaj jeden z najvacsix odbornikov v Roosveltke,a hoci posobi xĺadnym dojmom,vyzna sa bravurne v tom,čo robi...a zaxova si xladnu hlavu,aj keby nastali pri porode nejake komplikacie...hoci aj Vodecky je super...ale Molitoris je asi najlepsi... 😉 a moja znama od nas tam robi na gynekologii/teda hlavne na matrike,ked sa narodi mimčo,tak spisuje udaje a tak/tak vravela,že Molitoris je jednoznačne naj...že on je odborník hlavne na komplikované porody a vacsinou je pri cisarakox....

sandrika
9. apr 2008

hej ,ale maminka má ako vždy svoju hlavu..... 😉 mna tak štve ten môj žalúdok celý deň na suchároch sa mi polepšilo tak som si dala chleb a so šunkou už mi je zle 😠 😠
mamina robí sanitárku tak asi nie pri pôrode je len známim lebo čo to sa už naučila 😀

debra
9. apr 2008

ved mi hovor dačo o tom...moj oco je kamarat s Hunakom a vybavoval mi ho...ale pan Hunačik sa ani neunuval zodvihnut fon,v noci...a na druhy den/teda skoro rano o 4tej,po porode/volal,ze ako mi je a ci sme s malou zdrave a ako porod...no nezabila by si ho....tak sestričky šomrali na neho,si mysleli,že nepočujem 😀 ,že debil,mal byt pri porode a neprišiel...ale sme mu nič nezaplatili,on nexcel ani...aj moju mamku operoval...a xudák Vodecky,prišiel len naozaj k porodu,aj to nexcel prist,lebo vedel ze mam Hunaka vybaveneho,tak čakal,či pride a či čo...a ked mu sestrička dole volala,že má príst uz k porodu,tak jej na to povedal,že "ja neviem,či mám"lebo si este stale myslel,že ten Hunačisko dorazi...ale nakoniec Vodecky prisiel a odrodil ma...a som spokojna,bol zlaty... 🙂 spokojna som s touto nemocnicou aj so sestričkami,aj na odd.sestoned...druhe určite budem rodiť tiež tu 😉

sandrika
9. apr 2008

ja keby som nemusela tak idem do Zvolena tm sa mi páči viac hlavne prístup personálu

miriam31
9. apr 2008

ja som sa rozhodla pre Zvolen.V BB mi sice robi svokra a ani ona nie je nadsena ze idem rodit inde ale je to moje rozhodnutie.

debra
9. apr 2008

hmmm,máš skúsenosti zo ZV porodnicou?nebooooj,odrodis a ani nebudes vedieť ako....sandri a to ti je cele tehu zle???ja s tymto skusenosti nemam,ja som sa zase cele tehu napxavala...a teraz to tak aj vyzera 😀 mi xutilo jest aj v noci 😀 som pribrala 15kg...a stale nexcene kila sa snazim zhadzovat... 😒 no neuspesne...ani raz som nezvracala,ale si pamatam,ze do 3 mesiaca teh...som nezniesla akykolvek parfem,lebo ma hned naplo... 😝

sandrika
9. apr 2008

debra hej ale po večeroch a potomsom sa normálne najedla a spala, no terz som sa noci zobudila na to, že zvraciam kyselinu a celý deň mije fakt strašne zle ažtaktoto nebývalo celé tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre