Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

leniccka
12. máj 2009

petulig dobra kocik mate vybraty, cam, aj ja ho mam doma a prekracujem ho kazdym dnom 🙂 ale my sme zvolili cortinu, lebo sme chceli velmi trojkolku 😉 ma obrovsku hlboku vanicku, ktora sa da dokonca polohovat 😵 😵

jacka
12. máj 2009

pekny kočik..ved aj farba je dobrá..a ešte budeme čakat na tvoje bruško a budeme radi 🙂

petulig
12. máj 2009

😀 tu farbu som tam vlozila len tak, boli sme pozerat taky sivy to skor zladime. A dnes som v meste videla oranzovy, velmi pekny bol, len horsie ze mi kupili do kocika zltu deku a to sa nem hodi. Uvidime.
Leni ja sa trojkolky obavam trochen a je s nou dost velky problem do nasho mini pidi vytahu. 😝

jamaat
13. máj 2009

Dobré ránko dievčence.

Tak ja som dnes zlostná od rána, lebo ma dcéra zobudila o pol siedmej prudkým vpádom do spálne len preto, že sa chcela obzrieť v zrkadle. Pritom na mňa pustila psa, ten radostne vyskočil na postel a poškriabal ma na nohe. Ohromná ohľaduplnosť a pritom vie, že zle spávam.

Čo sa týka pôrodu, zo štádia strachu prejdete do štádia, keď už budete mať tehotenstva plné zuby a budete to chcieť mať za sebou bez ohľadu na to, aký pôrod bude. 🙂

A kočík mám aj ja Cam Cortinu, trojkolku. Petulig, cez net ťa vyjde kočík o dosť lacnejšie ako v kamennom obchode.

jacka
13. máj 2009

jamaat tak pekne ránko si mala 😖 😖 ...ja sa zobudim niekedy nerva aj bez pričiny 😉 😠

veru budeme radi ked už porodime 🙂

leniccka
13. máj 2009

petulig kamoska ma tu konstrukciu co mas ty v albume a maju tak maly vytah ze musi podvozok nechavat aj tak dole v kocikarni a hore do bytu chodi len s vanickou 😀 😀 ja som zvedava ako sa ja popracem do vytahu, to som este neskusala 😅

sia222
13. máj 2009

čafte babky. no ja by som tu aj bola keby mi nevypadával net 😀 už mám nervy 😢 na to. lebo ho mám natiahnutý cez firmu a pán čo sa nám o tpo stará je mimo tak to teraz nemám ani komu dať urobiť.

aine gratulujem už sme na teba mysleli.no moja konečne pozit info na nemocku to tu potrebujeme 😀 ja si tiež chcem dať epi určite.ja mám také bobky ako malí chlapček.ked sa na tu nemocnicu pozrem z okna mi je špatne.
no nebavme sa negat. sme mladé vitálne plné energie zvládneme to aj pod vodou 😀 😀 😀 kurna len keby to tak nebolelo ☹ a tak dlhoooo

neboj petulig mne to tiež posuvaju na 7mi povedal tuším. proste sa nevykrucaj zo svadby ja nahánam muža nech maká že treba majetky honobiť že máme nevestu a ty takto
😀 😀 😀 bože idem na vzduch bo mi hrabne tu samej celkom od 10 mám vychádzku ako hafko

sia222
13. máj 2009

čafte.no musím využiť že mi idenet 😀 až teraz som počítala čo ste popísali.inak čo sa týka tlaku možno si to mala z toho alebo petulig si si dala málo vinka.mne to robilo asi to magne a možno aj malo železa len neviem ako to mám vedieť ked mi neboli ochotní zobrať krv že až 4.juna to som bola trocha prekvapkaná a pripadala som si ako hypochonder min týž v tej nemocke moj gyn mi nepovedal v podstate nič usudil že by to nemalo byť zo železa llebo v januar podotýkam mi robili krv a bolo ok na internom mi povedala že mám ztuhnutú šiju a že to može byť aj z toho na neurologii mi povedala že to može byť z toho magne ten náhle znížený tlak že by som ho mala jesť len pri normal tlaku a že som sa asi lakla ked sa mi to stalo a mám to v hlave tak si to možno aj navodzujem a že prečo mi nezobrali na gynde krv a z toho nezistili.ja som si pripadala ako hypochonder čo si too asi vymýšla a pritom ja som typ čo chodí k lekárom tak raz za 5r aj to hovorím asi vela.chodila som od 9 do pol 3po nemocke po ambul.z gyndy ma poslal na inter odtial na neurolog.a každý mi povedal niečo iné.tak mi gynekol znížil dávky magne šak krče a sťahy nemám tak ja som si znížila uplne a občas si dám vyšumeť a to vypijem a pijem si kávičku čo mi aj kázali občas si fuknem decko červené alebo pohárik plzničky 😀 😀
inak v správe z neurolog mám že zuby ceri ..bojí sa chodiť.. ☹ inak tá doktorka to asi nikdy nezažila ani ja pri prvích dvoch tehu a povedala som jej že mám strach občas isť niekam sama.tak sa bojím chodiť.iste viete tie čo ste to zažili že je to nepríjemné.sto doktorov sto názorov akurát som zabila den.ale aspon viem kde su aké ambulancie 😀 tak neviem neviem petulig či ma ešte chceš do rodiny som nejaká divná zuby cerím a bojím sa chodiť 😀 😀 😀

mia78
13. máj 2009

cafko, no neboj ja tiez chodim stale sniecim predtym ma asi tyzden bolela hlava a nesiel sa vymacknut scoho to moze bit som sa musela asi styri krat pitat,aj tak my povedal ze stlaku az my je niekedy blbe sa daco opitat ale preistotu 😅 . teraz mam hrcu na krku ktoru bude treba asi vybrat ani neviem ci sa to moze vtomto stave 😒 len doteraz ma nebolela a teraz ma stoho boli cely krk sa my to asi zapalilo ci co ☹ . tak som zvedava co povie 😕
a to magne som si este ani nedala lebo nemam zatial krce damsi neskor pri prvom som mala krce asi posledne dva mesiace v nohach.
hlavne nechsu baby vporiadku uz musime to vydrzat 😎

petulig
13. máj 2009

boze baby, a to mne nikdy nic nebolo. Ked citam tie vase potiaze tak mam dost. Ja sa snazim to nejak neprezivat, niekedy sa zistim az ked mi brucho zavadzia, ze ej tak toto uz nepojde🙂 len cim dalej od doktorov a nemocnice. Do septembra nejak vydrzime, co aj vychadzat nebudeme z domu a budeme doma cerit zuby na muzikov 😀
inak som bola prekvapena, v europe mali ten kocik za 17 litrov tusim co je skoro rovnako ako na nete a este k tomu mali akciu prebalovaciu podlozku. No este mam cas hladat na nete, uvidime. By som bola najradsej keby pre mna nejaku novu farbu vymysleli, nejak si neviem vybrat 😎

poseidonka
13. máj 2009

ahojte bystričanky, teraz som sem len kuk...a tu vás teda je 🙂 , teší ma to lebo vianočné detičky sú po vačšine z iného mesta, tak dufam, že sa budem mocť ku vám niekedy pridať, chcem sa opýtať robili vám medzi 10-12 týždňom CVS test??? je to ten test na rýchle určenie porúch plodu...robia to vobec u nás??? a ak tak kde sa to robí...mama totiž pocit, že bežne to nerobia 🙂

dakujem

mia78
13. máj 2009

petu tak si to uzivaj mne pri prom tiez nicnebolo som sa citila skvele 😀 ,teraz ma nejako vsetko omina a okrizoch ani nevravim 😅
neboj kocik vyberes cim ich je viac tym je tazsie vybrat 😀

sia222
13. máj 2009

čafte.miuš a ja som si myslela že ten dr je len ku mne taký že asi nie sme si zrovna v ten den sympatičný 😀 ale mám rada tu sestričku tak tá mi vždy vráti náladu.inak má tento týž dovolenku teda sestrička 🙂 ale raz už som tam zažila inu a pak som ju náhodou stretla ked som išla zaniesť na tu genetiku na detské čikam krv a bludila som tam a ona miukázala kam a pak sme kusok išli spolu a bola strašne zlatá.ale zas napr ten dr sa mi páči ked lezem z tej kozy si pripadám ako princezná dobre že ma neznese na rukách odtial.no už to vydržíme jasko.ved aj ja som práve typ čo nepiští a neletí k dr hned ja ked mi niečo je fuknem lieky z lekárne a žijem dalej.ja ked to porovnám s prvými tehu mne nebolo absolutne nič.a to som aj filipka zvládala uplne normál ako keby nič kupanie všetko schody sme mali do paneláku tak s kočíkom proste uplne normál.a teraz mám pocit ako by som bola v cudzom tele občas 😀 😀 .oni to tí dr asi beru že noemálka ale teraz verím ked mi je tak že občas su v tehu aj nepríjemné zážitky a ženy musia fungovať aj s nimi ked maju rodinu.ty to máš miuš asi ťažšie teraz ja už mám deti vačšie ale tvoj malinký vyžaduje asi ešte dosť tvojho času.ja ked som ko tak lahnem a dcéra mi číta knihu lakuje mi nehty.. 🙂
ja už mám kočík už nacvičujeme 😀 fuknem ho do alba.ale ako sa poznám do porodu sa mi prestane páčiť ☹ tak daj vedieť miuš ako zajtra dopadneš.dnes ráno bol astrolog havelka na markíze a povedal že pre vodnárov je tento rok vhodné mať deti.a ja som vodnárka sme sa trafili 😀

mia78
13. máj 2009

tak to mas super opateru 😀
no to mas pravdu vyzaduje pozornosti stale hlavne ked som snim sama doma inak sa ocinkuje teraz , este ze nastyri hodiny chodi do skolky lebo ked bol teraz chory a cele dni doma sme nesli vydrzat 😀
ja mam kocik este po malom ako novy takze teraz nejdem kupovat aspon na zimu nie potom chcem daky golfac. 😎
inac nahodicka aj ja som vodnar 😀 a pozerala somto 😎 tento rok mame dobry 😀

a ozaj boli ste niekto uz u vestici a vyslo vam daco? ja som nebola ale svokra chodi a uz dve jej povedali ze budeme mat dievku 😅 tak som zvedava ci to vinde.

poseidonka kludne pis 😀 a otom teste neviem ,iba v 16stom robili tripl test to je vlastne tiez ci je babo vporiadku.

jacka
13. máj 2009

ahojte...

sia ty si sa riadne realizovala v písaní 🙂 ...len tak dalej 😉 ..ako ti je doma??? 🙂

ja k veštici nechodím...lebo neverím... 😉

poseidonka ani ja som o tom nepočula..iba o triple..

sia222
13. máj 2009

čafte.miuš tak gratulujem k vodnárke to je to naj znamenie 😀 ja verím astrologii trocha.ja som bola raz v dubnici u vykladačky kariet aj som potom na to zabudla to som bola s kamoškou viac menej z recesie a mne sa fakt vela vecí splnilo.len myslím že v dnešnej dobe je to viac komerčný charakter ale poznám na starom hrozenkove ozaj stiguše tam sa to aj traduje dlho hrozenkovské strigi.myslím že na tom niečo je medzi nebom a zemou pokial sa mi samej nestali isté veci ked mi babka zomrela som to brala ako skor dobrý zárobok na psych.utiekaní sa ludí ale myslím že su ludia kt maju isté danosti.ale ja nechodím ak to niekto prehána príde mi to choré a ked sa tým niekto podvedome riadi možno by žil uplne inak.myslím že človek si dosť vecí dokáže ovplyvniť sám ak sa nad nimi zamyslí a vela z toho čo nazývame osud niekedy pramení v našom detstve a prostredí v akom sme vyrastali.občas si čítampsycho knihy.čakám na jednu volá sa tajomstvo výchovy štastných deti dobrá kniha v češtine síce mala som ju a som ju požičala a už sa mi nevrátila tak som ju našla na nete zase sa hodí po rokoch 😀
miuš no ale to pohlavie neviem ešte som nepočula teda nestretla som sa s nikým kto by išiel.ja sa aj bojím trocha magie niekt ludia maju silnu energiu.ak si pamatáte takéhopravdu čo robil po slovensku seans osobne som sa s ním pár krát rozprávala ubytovaval sa u mojich známich na penzoine keby som to sama nvidela tak neverím normálne mu rukoumajitelovi tomu mojmu známemu popálil brucho.potom ho už nechcel ubytovavať.a kamoška má dvoch synov a jeden normálne udrží kov predmety na tele 😀
ale vidíš aj ten havelka dnes hovoril že aj podla astrologie sa dá napl pohlavie.
jacka sa musím realizovať šak dva dni mi nešiel net 😀 doma mi je aj dobre vypla som z roboty myslou ale aj nudno.sama v dome ani živáčika s kým pokecaťa ked dojdu ja by som kecala a oni chcu klud 😀 ale dnes som bola vo firme u nás pozreť boli muchy na zemi tak som ich pozametala a tak dala som si obed s mužom 😀
nuda no čo ti poviem 😀 ale bud týž ide muž mimo slovenska tak ma dojde mama strážiť tak mi bude veselšie 😀

jacka
13. máj 2009

sia a kto to má čitat 😀 😀 ..len nám popíš...dnes mám nekonečny den..nechce sa skončit 😝

a kedže sa nám narodí panna ...ake je to znamenie 🙂

presne tak je to akoby ti zmenil osud..začneš sa správat uplne inak...a ešte aj ked si začne veštica vymýšlat tak na psychiku to nie je boh vie čo....asi je lepšie nevediet...čo sa má stat nech sa stane... 😅 😀

to su vzácny ludia čo dokážu so svojim telo...som rada že som normálna 😀 😀

petulig
13. máj 2009

ale pisete 🙂 ja som si prve tri mesiace uzila, kazde rano v objati z misou..teraz pre istotu krize, ale nejak si to este nepripustam. No musim ist.Robia sa mi palacinky uz hodinu kua hadzem a hadzem 🙂
este k tej vestici, bola som raz, bolo to dost srandovne cele , nieco vyslo nieco nie. Ale lepsie skusenostwi mam s tarotovymi kartami. Sice som sa im uz dlhsie nevenovala, ale pred casom pekne vychadzalo co som vycitala🙂
niekedy si mozme dat seansu 😀

sia222
13. máj 2009

vidíš petulig to ja zas to obímanie velmi nepoznám.bože a to nevieš obímať radšej svojho drahého ráno??? ☹
no vidíš karty dones do nemocky sestričky budu chcieť veštiť ty im povieš len to naj a pak budú dobré na naás.som s tebou na izbe 😀 😀 inak akurát som hovorila nes mužovi že ak to takto pojde s mojou nudou doma dalej budem museť urobiť party z koníka u nás na dvore 😀 😀 sa smial že možeš ale prosím ťa v čase ked som v robote 😀 😀 😀 neviem prečo šak sme milé nie?? 😀 bože tí muži su občas divní 😢 😢 😀 😀

jacka
14. máj 2009

sia a nás neberš do izby??? 😕 😀 😵

vraj občas. 😀 😀 ...
petu mna bolia križe v kuse...ani ležat na chrbte nemožem 😝 ...a wecko som neobjimala ani pri jednom..a som rada...

fuj sa dnes citim ako opitá 😖

petulig
14. máj 2009

🙂 ok pripisujem si na zoznam do nemocky karty 🙂 len, aby som nezbalila omylom zolikove 😀 Budeme si pytat pristelky neboj jacka 🙂 nas poslu po dvoch dnoch radsej domov isto 😀 😀
Paarty, ja som za 🙂 Viem si zivo predstavit keby ti drahy prisiel domov a na dvore zo 5 bruchatych zien, kazda jedna by fucala, vzdychala hehe ten by mal radost 😀 .My cheme tento vikend niekam grilovat, len toto pocasie co nam Ilko hlasi to sa mi nem paci.
Zajtra maam kontrolu tak som zvedava ci mi doki potvrdi susku, alebo nebodaj ak dorastol pipik.No uvidime.
idem trochen pracovat

sia222
14. máj 2009

čafte.nechcem ťa vytočiť petulig ked pracuješ ale ja som sa predchvílou vyhrabala z postele a ospršila 😀 každé rano vstávam o 6 a dnes ma to nejako hodilo nazad 🙂 ja tiež myslím že ak sa tam všetky stretneme nás pošlu skor domov 😀 😀 síce ja by som bola za cisarák tak ja vás tam asi počkám 😀 😀 😀 no to by sa potešil keby nás našiel 😀 😀 😀 my sme grilovali min vík som sa obžrala ja vždy naložím a moj mužík opeká a ja už len čakám 😝 bože takú dobru slaninu som kupila .raz sa nám stalo že deti boli na ulici s deťmi inými bolo ich tam vela čo tu ani nebývaju niekt mali na návšteve a muž išiel von na dvor a mi hovorí že počuj u nás je nejakých sedem detí na dvore si kreslia kriedou ale naše su tam neni teiž bol mimo 😀 a mojim sa nechcelo s nimi hrať tak im povedali že musia upratovať izbu a ich tam nechali samích 😀 😀 😀
inak nevadí dáme aj žolíkové. 🙂 možno to z nich vyjde lepšie 😀 ja idem v ut na to 4D sa teším ako jajko.už som zvedavá ako vypadá.sme sa smiali s mužom bo mne odstáva uco a on má troška väčší nos že ked toto malinký zdedí po nás naraz prvé vianoce dostane pod stromček plastiku 😀 šak mne volajako škrka idem si zohriať obedík 🙂
inak baby nechodíte niekam na masáž? ja som chodila do mesta super som bola spokojná ale tá baba stále kecá a to mi nem robí dobre a nie som schopná jej povedať nech je ticho a pak som bola v podlaviciach ale tam je taká mladá a to sa bojím v tehu zas isť k hockomu ale už by som išla.

jacka
14. máj 2009

sia už som sa zlakla,že sa neozveš 😀

my by sme chceli v sobotu tiež niečo grilovat...tak sa teším 🙂 ...petuling...vraj hlásia lepšie počasie...no necháme sa prekvapit 😎 ...mnam slaninka by bodla.... 🙂

ja som povedala že chcem aby sa malý podobal na muža..lebo pri prvom som chcela opak ...a zo mna má len ritku 😉 😀 ...

nechodím na masáže...ale potrebovala by som 😀

petu ja si vezmem aj spacák...ak by bolo treba...a rodit chcem normálne ..žiadna sekcia 😝 🙂

lulu26
14. máj 2009

Caute baby,

jaj, ako Vam zavidim, ze budete spolu na izbe ☹
Mne to asi nevyjde ani s jednou z Vas. Nestihla som vsetko precitat, ale chysta sa tu nejaka grilovacka? 😉 ta by bodla. Mne dosiel brat zo Svajcu a grilujeme vraj Svajciarske jedla v nedelu, tak sa tesim, no, len ake bude pocasie tu v PP.
Petulig tu pracu ti nezavidim..a kde vlastne pracujes?
TRIP test mam negativny, uz som trpla, kedy mi sestricka zavola. Ucim sa stale na tie statnice, nie som ani v polke sakra a datum sa blizi. V pondelok zacinaju prerabat byt, tak neviem, kde mi hlava bude stat.
Sia, ty sa teda mas... 🙂 a kde tu tie fotky z kociara?

No, ja by som tiez brala bez

lulu26
14. máj 2009

Ta kukam aj telku a tak pisem, sakra, nejako sa mi to odoslalo.
No, brala by som aj ja bezbolestny porod..ale kedze idem prvy krat, tak neviem, ci to nenecham na svoje telo..
ale pisete, ze v epi to nie je az take bezbolestne, tak by som to asi skusila, ze nie som az taka strpnuta...
a su nejake bolesti po epi?

mia78
14. máj 2009

no ahojte, to ma teda dnes pocasie normalne ma polozilo poobede a som stala len teraz riadna motanica az som dvojmo videla 😕

no sia ti poviem dnes som bola u dokyho a zase naval poznas a sestra co zastupovala mala volaky stoho chaos vravela ze neni zviknuta na taky naval jednej ani kartu nevedela najst.

ja tiez rodit ked si mozem vybrat tak normal iba ak to nepojde tak sekcia - lebo si vezmi sia ze si bez dietata skoro tri dni ..to vlasne ti ho donesu na treti den len nakojit ak stihaju mneho doniesli asi dvakrat a potom ti ho donesu na stvrty na starajsa, myslim ze po normalnom sa zena skor zotavy 😒 neviem to porovnat.
a na masaze nechodim ani som nechodila.

iwusca
14. máj 2009

ahojte chcem sa spytat ci uz funguje poronica v novamede?

petulig
15. máj 2009

bree ranko..ja dnes k dokimu idem tak som zvedava cy sme podrastli trosku 😉
Lulu robim v meste v jeden firme obchodne oddelenie. Papierovacky. Teraz je pred vystavou tak je kopec hovadin co sa robia klasicky na poslednu chvilu. Ale uz si odratavam, este do cca 15 jula a potom dovii 🙂
iwusca myslim, ze stale to tam nefunguje.
inak s tou grilovackou no nevidim to nejak dobre kua. Porazi ma a to si uz drahy kupil bednicku piva 😀

jacka
15. máj 2009

aj tebe petuling.....

my sme dali načapovat sudok...asi ho budeme pit samy 😀 😝 ....

to už vieš kedy ideš na MD? super.... 🙂
u dr. držím palčeky...bude robit aj sono?

ja mam tiež pocit že v novamede sa nerodí

sia222
15. máj 2009

čafte.bože včera som písala a tiež som do niečoho drgla a moje litánie fuč.tak som to vypla🙂 lulu tak sa uč poriadne budeme držať palce.neboj neva že nemáš termín ako my tvoj mužík sa opozdil proste 😀 ale aspon ťa dojdem pozreť sa zgulam cez luku za 5min som v nemocke 😀 už to nacvičujem chodím si tam kupovať tlač a ovči syr teraz kked som doma 😀 foto kočíku mám v albume.musíš sa prihlásiť a potom sa ti dá kliknuť na ten foťák a tam uvidíš takú krásnu ženu
😀 😀 😀 😝 a vedla je ten kočík 😀
miuš tak si si to tam zas raz odžila.no ja mám posl dobu šťastie nie som tam tak dlho.ale chodím skor je to asi lepšie.minule som doniesla sestričke čokoládu a ona že čipreto aby pribrala a hovorím jej že nie že preto aby ste ma púšťala dopredu 😀 a čo ti dr povedal? ja som inak akosi dávno nebola na sone a na to že mám tu placentu nízko..kedy ideš teraz? ja idem 4.6 aj na vodu sladkú.

ivuša nerodí sa v novamede pojdeš ako vidím ten týžden v ktorom si pekne ku nám do rooseveltky na izbu 😀 😀
daj vedieť petulig ako si dopadla 🙂
petulig dones bedničku ku nám urobíme party moj muž ide na týžden do korei bude istota že nedojde 😀 😀
jáj idem sa očlovečiť trocha.
inak baby skuste na tie kríže ak vás moc bolia mna našťastie nie čo sa divím lebo mna aj pri kramoch bolia a som skor utla tak by ma asi mali ked sa to rozťahuje.ja som si na nohy kupila to elasti q či ako sa to volá na unavené nohy pre tehule a píšu že aj na chrbát je to dobré.také osviežujúce mne je to dobré len ťažko zhánam natierača na nohy bo deti mi vždy hovoria ked nemám čerstvo oholené nohe že moje kaktusy nebudú natierať bo ich to pichá.ale za 50 centov mi masiruju chrbát 😀 😀 ked maju náladu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre