Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

olivia31
13. dec 2013

@lenika21 Ahojte dievčatá tak ja som ešte celá v noci bolesti no prešli a dnes som ok no bolí ma už celý podvozok . 😀 Tá doktorka je tam nová prišla z Ľučenca sestrička mi to povedala ja som bola zvedavá tak som od nej zisťovala informácie volá sa Kantorová. Strašne bola fajn. A je tam ešte jedna nová no tá je po škole tak nerodí sama vždy je niekto pri nej no neviem ako sa volá.
@janka_89 Mne bolo zle do toho 17 tt a potom to prešlo .....no niekomu je aj celé tehotenstvo. 😒
@lilli110 Som stále ešte dva v jednom no občas mám také bolesti, že si myslím že sa to už aj rozbehne a potom to prestane no nechce sa mu von. 😒 Dnes nám na montovali vstavanú skriňu tak izba pre drobca hotová. 😀 Sa teším ako blžka. 😀 Som zvedavá či sa tam stretneme ešte v stredu? A ako dlho tam budeme . No to bola hrôza minule. Inak tá baba L tam nebola nevieš nič o nej? Možno už porodila. 🙂 🙂 🙂

lilli110
13. dec 2013

@olivia31 To je super, že už máte tie skrine. Tak už len doniesť si drobca domov 🙂 som tiež zvedavá, kolké sa tam v stredu ešte stretneme. Počuj, veď ja zatiaľ žiadne také stavy ako ty nemám. Ak tam niekto nepríde, tak tipujem teba moja 😀 😝 A L bohvie, možno sa preobjednala aj koli malej, al.možno už má ďalšiu princeznú doma 🙂 @lenika21 A ty sa ako cítiš? Nenecháš ma tam v str.samú sedieť? 😀 @janka_89 Ešte chvíľku vydrž, hádam to už prejde. Mne bolo tiež cca do 17 tt zle. A potom nám daj v 20 tt vedieť, čo by to malo byť 😀 teda, ak to budete chcieť vedieť a ak to bude vidieť 😉 ten náš sa ukázal až neskôr, že je to on a nie ona 😀

lenika21
13. dec 2013

@lilli110 ahoj... No citim sa tak ako kazdy den mam pocit ze neporodim 🙂 a budem stale tehotna. A len aby si Ty v stredu prisla hadam zase nejdes prenasat 3 tyzdne. 🙂 a myslim ze olivia to bude mat coskoro za sebou. Nas vsetky predbehne 🙂

olivia31
13. dec 2013

@lilli110 No len aby to nebolo opačne ja tam prídem a ty tam nebudeš. Inak tá zátka toho je koľko prosím ťa to stále mi ostáva na papieri som až zhrozená koľko toho tam je. 😝 Joj som šťastná, že nám to urobili. Ešte zajtra mi príde vy tepovať koberec a sedačku a môžem rodiť. Všetko bude hotové dnes po žehlím ešte záclony a vsetko uložíme do skrine a hotovo . Príde sestra mi pomôcť . Pozdrav tú tvoju ako jej dopadla skúška?

olivia31
13. dec 2013

@lenika21 A čo si myslíš, že ti nechajú bruško naveky ? Hihihi len pekne pobehaj po schodoch. Inak keď sme išli po schodoch s toho bufetu tak vy dve ako rakety ste vybehli a ja som sa ledva plazila som si to všimla len som vám nič nepovedala. 😀 Ja som strašne pomalá . Mne všetko tak dlho trvá. 🙂

lenika21
13. dec 2013

@olivia31 vies ako to je pomaly dalej zajdes 🙂 ked mam pocit ze ten moj drobec si tam hadam nejaku vilu stavia 🙂 uz nech to mame za sebou... V stredu dame stretko 🙂 na nejakych 5 hodin 🙂

olivia31
13. dec 2013

@lenika21 No ja ti neviem ja mám také silné kontrakcie , že hrôza ja asi bez epidural. neporodím ...no niesu časté aj v noci som to mala. Tak ak to bude takto pokračovať tak ja asi naozaj porodím. To je neskutočná bolesť 😝 😕 😅......a to tie riadne ešte prídu. Uf neviem neviem ja ešte pre istotu napíšem tej doktorke aby vedela moje meno a, že ak tak jej budem volať aj cez víkend. 😝

janka_89
13. dec 2013

@lilli110 zlatá si 🙂 jasné dám vedieť.. my chceme vedieť pohlavie takže už bude len na krpčekovi či sa ukáže 🙂 teraz 27.12 ma čakajú tripple testy a potom 10.01 poradňa tak uvidíme, hlavne nech je to zdravučké moje malé 🙂

lenika21
13. dec 2013

@olivia31 tak sa drzkaj. Sa poponahlal Tvoj krpec 🙂 o chvilku nam napises ze uz mas po. A skus jej napisat hadam Ti to pridu pichnut a nenechaju Ta trapit. No som zvedava a mozno Ta to prejde a stretneme sa v stredu 🙂 poctivo

olivia31
13. dec 2013

@janka_89 Neboj sa bude všetko v poriadku . No tak nech je to dievčatko chlapov je tu už dosť. Tuj tuj tuj aby to bola baba. 🙂

olivia31
13. dec 2013

@lenika21 No uvidíme aj to môže byť, že ja tam budem a vy dve hore na pôrodnici. Môže to byť aj opačne. 😀 Prešla tá bolesť ....no dúfam, že mi to pichnú a nebude s tým problém.

lilli110
13. dec 2013

@olivia31 @lenika21 Som sa pobavila, že v stredu na 5 hodín... 😝 už by to mohlo byť aspoň raz kratšie, trebárs ako taký predvianočný darček pre nás 🙂 Olivia, ja ich ináč mávam tiež dosť silné..kontrakcie...asi kazdý tretí večer na pár hodín už dva týždne. Ako dobre, budiš, nejak vydržíme, keď bude treba, len nech už to je, to takýto falošný poplach nie je bohviečo. Človek len rozmýšľa, či ísť, či neísť... @janka_89 Jani a ktorého máš doktora? Držím palce, nech sa malé ukáže. A tripple testy dopadnú isto dobre 😉

lilli110
13. dec 2013

@olivia31 @lenika21 @janka_89 Ináč Olivia má pravdu. Teraz čo sme tam, tak skoro každá čaká chalana 😀

janka_89
13. dec 2013

@lilli110
@olivia31 moje okolie hovorí že to bude baba,majú takého tušáka, som sa aj riadne vyhádzala tak sa smejeme že mi berie krásu 🙂 no uvidíme... a mám Mareka Fruhwalda v Radvani 🙂

olivia31
13. dec 2013

@lilli110 Aj ja lebo to je tam hrôza. Nie som ochotná tam tak dlho sedieť. 😠 No však neviem či mám brať kufor a bežať rodiť, alebo čakať čo sa ide diať. 😀 A potom nič . Inak fakt sa rodí veľa chlapcov. Ja som tiež chcela dievča no ale smola som aj tak šťastná po siedmich rokoch trápenia mi je to jedno len nech je zdravý drobec. 😉

olivia31
13. dec 2013

@janka_89 A my chodíme o poschodie nižšie 😀 .

janka_89
13. dec 2013

@olivia31 k Vodeckému? sranda 🙂 a píšeš množné číslo tak vy ako s bábätkom alebo aj iné kočky z diskusie?

lilli110
13. dec 2013

@janka_89 Akože ešte ja tam chodím 😀 😀 😀

janka_89
13. dec 2013

@lilli110 tak už rozumiem 🙂

olivia31
13. dec 2013

@janka_89 Ako , že tak aj lilli110...... jasné obe tam chodíme 😀 😀 😀 sranda.

olivia31
14. dec 2013

@lilli110
@lenika21 Dievčatá všetko pohromade bolesti sú fuč dnešná noc v pohode .....joj to telo si robí čo sa mu zachce. 😝 Ja chcem byť na Vianoce doma aj drobca mať už v postieľke. ☹

lilli110
14. dec 2013

@olivia31 @lenika21 🙂 keby sme si to tak my mohli naplánovať, ibaže tí drobci si aj tak urobia po svojom 🙂 ja už začínam byť zmierená s tým, že Vianoce budú asi v nemocke tento rok. Hlavne nech všetko dobre dopadne. Olivia veď ale ak už ty neporodíš do piatku, tak potom žiadna z nás 😀 a to by ste akurát stíhali Vianoce doma. Lenika a ty ako? Mne je napr.fajn. Necítim sa zatiaľ, že by to už malo byť 🙂

olivia31
14. dec 2013

@lilli110 No ja ti neviem tie bolesti boli minulú noc a včera o pól tretej poobede a od vtedy ako by uťal a nič . Túto noc v pohode. Len tie hlieny sú stále , že des . Tak v pondelok pôjdem do BB za dokt. za tu epidur. a uvidíme čo bude. Už by som to chcela mať za sebou. Dnes sa mi nič nechce idem ešte pochystať postieľku a už len čakať . Ja už môžem všetko porobené a po chystané a nič. A idú mi na nervy všetci čo mi vyvolávajú , že či nerodím hrôza . 😝 😠

lilli110
14. dec 2013

@olivia31 😀 😀 😀 To som sa pobavila. Poznám to. Tiež mám každú chvíľu telefonát, či už nerodím a kedy si myslím, že to bude, či to necítim...a pod. 😀 ani mne sa nič nechce, ale idem už aspoň vstať z postele 😝 😀

olivia31
14. dec 2013

@lilli110 No to nehovor, že si ešte pod paplónom fuj fuj fuj ja už od 7.30 pobehujem už tu bol chlapík čo mi tepoval sedačku a koberec ja som to ešte pred tým po vysávala a ty ešte leňošíš. Variť nebudem včera sme navarili môj muž bol akční tak dnes len žehlenie ma čaká. 🙂

olivia31
14. dec 2013

@lilli110 Juj som ti napísala, že nič a teraz ledva fučím taká bolesť. To preto, že som zapla žehličku . Fuj to je bolesť len keby to bolo pravidelné a rozbehlo sa to no ono ma to len skúša. 😝

pa_mi
14. dec 2013

@olivia31 @lilli110 @janka_89 caute baby! tiez sa pomaly chystam rodit v BB. vcera sme boli v porodnici na exkurziu, takze uz viem do coho idem 😀 akurat som sa este od vcera nerozhodla ci je to dobre alebo zle 😀

olivia a lili drzim palciska nech to mate cim skor za sebou 😉
olivia mozno by pomohla tepla sprcha alebo vana. to nam hovorilu na kurze, ze bud sa to zastavi, alebo rozbehne 🙂

janka_89
14. dec 2013

@pa_mi ahooj 🙂 no ťa to čaká skôr než mňa a to o dosť 🙂 tak sa dovtedy drž.. na ten kurz sa chystám aj ja takže potom by som aj ja mala mať exkurziu 😀

pa_mi
14. dec 2013

@janka_89 ano, uz sa u nas tak "sporodnieva" 😀 joooj ale bojim sa, potom sa zase tesim, ze aj hned by som sla a tak sa to strieda. baby @olivia31 @lilli110 naozaj dospejem do stadia ze uz chcem ist, uz to chcem mat za sebou?

lilli110
14. dec 2013

@olivia31 No vidíš, nemáš byť taká akčná 😀 ja mám tiež našťastie navarené od včera. Aj poriadené, lebo sme včera stavali stromček večer, tak som musela všetko vypucovať 😀 teraz som ešte riadila kúpeľňu, to sa mi už včera nechcelo a mala by som ešte požehliť. Poobede by som mala vyriešiť ešte nejaké darčeky, tak som dohodla sestru na dnes, nech zoberie malého do kina 🙂 A vieš čo, keby si sa dnes pustila ešte do toho tepovania, tak som si istá, že večer sadáte do auta smer nemocnica BB 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre