Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lenka85
10. máj 2009

a pri kom si rodila?

aine04
10. máj 2009

pri dr. molitorisovi a bol super 😉 🙂

lenka85
10. máj 2009

to som rada... A dari sa ti kojit? Aky je malinky? Ako buva? My sme mali v porodnici prehodeny rezim, ale po navrate domov sa to upravilo, a mala bola celkom dobry spac

mia78
10. máj 2009

jacka ale mal sople a kasel taky ze ho celu noc dusilo ale uz ide do skolky konecne po dvoch tyznoch tak mozem riadit ostosest 😅

aine gratulujem

lenka85 az my zimomriavky nabehli ked som to citala lebo som nieco podobne zazila pri prvom , mne nastastie ukoncili cisarom po 12stich hodinach tiez mal dvakrat omotanu pup.snuru okolo krku a nakoniec by som ho ani nevitlacila lebo bol velky.

dobru nocku vsetkym

lenka85
10. máj 2009

mia hlavne ze to dobre dopadlo a nema to nasledky.... Vies o com hovorim...

petulig
10. máj 2009

ahojte..ainee gratulujem..konecne to mas za sebou. Ja som dnes aky stres mala. Neviem ci to z toho tepla bolo alebo co sme sedeli na pivku, ja som si po dlhom case dala deco vino s kofolou a v polovicke ani obraz ani zvuk. Total zle ,hucanie v hlave, zahmlene pred ocami, som nevedela co so sebou. Do pol minuty cela spotena.Moze to byt z tlaku, alebo z malo tekutin ?
aine a epi odporucas alebo nie? Ono je to asi tazko posudit ked si inak nerodila. Neviem sa veru rozhodnut. Ozaj na tie tehotenske kurzy ste baby chodili? Kde vas naucia fucat spravne a nejake cviky? Neviem ci ist ci nie, chcu za to 60 euro.ci sa to oplati 😒

aine04
10. máj 2009

lenka s kojenim sa snazime ako mozeme, mliecko nam ale nabehlo az doma. dufam ze to pojde stale lepsie, nechcem prikrmovat. malicky ma lepsie a horsie hodinky, musim si zvyknut ktory plac co znamena, zo zaciatku som z toho bola zufala, mozno aj preto som nemala mliecko ☹

mia dakujem 🙂

inak nas drobec mal tiez snuru okolo krku, ale dychal v pohode, nastastie... apgar sme mali 10tku 🙂

lenka85
10. máj 2009

aine aj ja som dostala mliecko neskoro - na stvrty den a bolo to pre mna deprimujuce, lebo baby na sestonedeli uz vo velkom kojili a vazili a ja som stale chodila ku sestrickam na mliecko. Potom som mala este aj doma take stavy, ze som stale odsavala aby som vedela kolko mam. Po prvej navsteve doktorky, ked som zistila ze mala dobre pribera som sa na to vykaslala - potiahla si kolko potrebovala. Neboj, bude dobre... A v noci ti ako spinka?

jacka
11. máj 2009

aine ...blahoželám 🙂 😉 ...si sa načakala pokial vyšiel 🙂 😉 😉

leni...som nevedela že robia exkurziu....ja už som ju vidale a zažila na vlastne oči tak mna to neláka... 😉 ale vykušaj...

petu to mohol byt aj nizky tlakt...treba veeeelaaa pit....

jamaat
11. máj 2009

eine - Gratulujem k synčekovi. Aj ja to už chcem mať za sebou.

jacka - ja som v tehotenstve nemotorná nielen fyzicky, ale aj duševne, tak sa nečuduj, že som nepochopila, čo si sa pýtala. 🙂 U doktora v nemocke som nečakala dlho. Prišla som okolo pol jedenástej, predo mnou boli dve ženičky. Doktor bol síce niekde preč - neviem, ako dlho, ale hneď potom, ako som prišla, tak sa vrátil a v podstate nás všetky naraz zobral.

petu - niekedy nepomôže ani piť. Ak ti je z tlaku na odpadnutie, tak si sadni a hlavu daj až ku kolenám alebo si čupni. Ja som v prvom tehu z tlaku aj odpadla uprostred obchodu 🙂

petulig
11. máj 2009

bre ranko.. fuu no dufam, ze uz sa to nezopakuje. Prvy raz ked sa mi to stalo to som nebola tehu ale vycerpana, dehydrovana tak som to pripisovala tomu. Ale vcera ani namaha, len sme sedeli a zrazu. Spomeniem dokimu co povie. Mala ma potom do vecera riadne kopala, chudatko si zazila stres 🙂.Uz aby bol september.
a pekny zaciatok tyzdna dievcence 😎

jamaat
11. máj 2009

petulig, ak môžem odporučiť na pitie, tak Korytnicu. Je vhodná pre tehotné, lebo obsahuje veľa magnézia a vápnika a naopak málo sodíka. Predávajú aj liečivú Korytnicu (videla som ju v Jednote vedľa Mediklinu), tá obsahuje aj železo.

aine04
11. máj 2009

kocky dakujem za blahozelania 😉 🙂

petulig az teraz som si vsimla ze si sa ma vcera pytala na epi. rozhodnut sa musi kazda maminka sama ale ja osobne pojdem aj druhykrat urcite s epi ( ak nejake druhykrat bude 😀 ). ono to dost bolelo aj s tym, bez epi by som sa asi skriabala po stene. ale zase niekto ma uplne v pohodicke porod a zvladne to krasne aj bez epi... ale v skratke - pozitivna skusenost, ziadne bolesti hlavy ako sa hovori, nohy som si normalne citila a vyhodou je ze ma nebolelo sitie 🙂

petulig
11. máj 2009

kujem za tip jaamat. vyskusam. Teraz sa od rana nadajam vodou pre istotu a beham kazdu chvilu na wcko.
Aine tak super, sranda, ze niektorym babam to zaberie az tak ze citia len tlaky a ziadnu bolest. Ja asi uvidim, necham to tak, pre istotu si ju zaplatim a ked to uz bude neznesitelne tak si ju dam pichnut. Len keby clovek vedel, ci toto je uz to maximum, alebo este pride stokrat horsie 😢

jacka
11. máj 2009

petu..lenže tu epi musisa pichnut skor aby zabrala...vela žien sa stalo že pichli a aj tak citili bosti..ja som vydržala pri prvom ..tak vydžim aj pri druhom 😉 ...na to sa rýchlo zabudne

veru..už aby bol september...toto teplo je hnus a ešte nie je ani leto 😖

jamaat...ja som na to ešte horšie...som jeden nerv..podráždená len čo oči otvorím...a ešte ked ma vytoči moj syn alebo manžel...tak koniec...a revem pri každej hluposti len čo zapnem telku...tak bodaj by bol september 😉

petulig
11. máj 2009

keby tak clovek vedel do coho ide, ale ja si to neviem ani predstavitl Jedna strasi, druha uplne v pohode. Doteraz som si to nepripustala, ale cim viac sa to blizi tak mam vacsi stres.Ja to vidim inak tak , ze cele leto budem vychadzat len rano do deviatej a potom vecer po osmej🙂 inak ani nos nevytrcim. Jedno leto hadam vydrzim

jacka
11. máj 2009

petu..lebo každy porod je uplne iny..ja už idem druhý krát a viem do čoho ..ty nemaj strch ..vychutnávaj si tehotenstvo..a každe kopančeky 😉

fuj...ja chodím len po chládku....toto je vrchol čo sa deje s počasím 😠 😠

petulig
11. máj 2009

😀 no potom ti poviem v septembri ..dnes bolo este celkom fajn pocasie, akurat v mhd som mala dost, taky dedo ,,vonavy,, si ku mne sadol a silou mocou sa chcel rozpravat.

sia222
11. máj 2009

čafte babky.no ja ko som doma kosi nič nestíham 🙂 🙂 nešiel mi net dva dni 😠
no čo sa týka rooseveltky aj ja pocuvam dosť často o tých natural porodoch tu ☹ ale nestraš lenka ja chcem epi a netrpieť 😀 komlikácie budú ak mi ju nepichnuuu 😀 😀 😀

baby ja už mám kočík len nie som schopná ho odfotiť a vložiť ☹ došiel mi v takej vačšej krabici tak som sa bavkala skladaním 🙂 a muž mi hovorí že som aj na nizky tlak zabudla tak si ho budem asi skladať a rozkladať až do porodu 😀 😀 šak bodaj by nie ked mi to nešlo alebo som nechápala návod tak sa mi tlak dvihol.inak odkedy nejem to magne a len občas si fuknem šumivé magnezium a pijem kavu mi je v celku ok.a dávam si železo a čučoriedky.mne je jedno kde budem rodiť či na drevenej lavici alebo na hupacom kresle hlavne nechje zdravučký a nech to nebolí 🙂
ja idem 4.juna na vodu.ale mne sa zdá že ked som bola na tom dávno v TN že som čakala až tri hodky a nie len jednu ako teraz

miuš ty kedy ideš do poradne? inak sranda že sme tu dosť také čo sme mali v rovnakom čase približne sexuálne harašenie a plodné dni 😀
ja sa smejem že ja mám také deti moj syn je na zatmenie slnka, dcéra na mikuláša a toto vychodí na den ustavy🙂

sia222
11. máj 2009

baby inak som sa chcela opýtať ten lekár čo robí to 4D sono fruvald či ako sa volá šak 19 idem k nemu on kde robil predtým kým nebol tam pri novamede šak on tam je krátko.on robil v nemocnici?

loren
autor
12. máj 2009

jacka ja sa bojim tiez trochu porodu aj ked to bude druhy ale fakt je asi kazdy porod iny tak pre to nevies nikdy dopredu co sa bude diat a prirodzeny strach je namieste si myslim jednoducho si tym prejdeme a potom si budeme uzivat mimco 😉

petulig
12. máj 2009

sia no vitaj, ja uz ze kde si zmizla.. fruhwald tusim v novamede robil predtym, nie som si ista ale v nemocnici to nebolo. Ja tu epi asi risknem tak ci tak uvidime. Hadam len horsie to nebude ako by to bolo bez nej. Mne teraz ako posunuli termin mi to vychadza na 11 ho. Budem mat malu teroristku 🙂. Si tu svadbu este asi rozmyslis co ? 😀
inak kocik som si aj ja konecnce vybrala, este farbu nejaku sa dohodnut a pojdeme ho asi kupit. Nech mi ma co doma zavadzat 🙂

jacka
12. máj 2009

loren..ved zabudneme ako pri prvom 🙂 ...a tešim sa ked budem moj maličky pri mne 😉

tak to vyzera že sa fakt stretneme v nemocke 🙂

idem sa MAtkom von užit si slniečka

petulig
12. máj 2009

jaj hned by som sla s vami jacka, miesto toho sa musi v robote tvarit, ze prudko pracujem 😀

jacka
12. máj 2009

teda vonku riaden zase fučí 😠

petu neboj užiješ si aj ty tých vychádzok až až 😉

mia78
12. máj 2009

cauko, sia no idem teraz vo stvrtok hadam tam nebudem dlho 😅 , a idem aj na 4D ale az 27.5, a to magnezium som si ani zatial nedala zatial my je ok.

a toho porodu ako sa to blizi viac rozmyslam nadtym tak mam bobky 😒 , no nakoniec ajtak uvidime co povie doky ale urcite epi chcem ak bude normal porod.

a to počasie hrúza prejdem par krokov a fučím ako lokomotíva

jacka
12. máj 2009

mia o tom fučani mi ani nevrav...som zvedava ake zvuky budem vydávat o pár mesiacov 😒
a mala si epi aj pri prvom?

no ved aby sme nešli poniektore sekciou...to si radšej vytalčím 😝 😉

mia78
12. máj 2009

no ja som nemala nic a mala som blesti strasne by som aj steny skriabala ,ale nechcem tu strasit 😅 .
a aj tak my ukoncili cisarskym takze preto neviem ako budem teraz rodit ale najradsej by som to skusila normal s epi ak je to mozne musim sa popitat dokyho.

jacka
12. máj 2009

mia tak máš "pekne" spomienky...dufam to to teraz pojde lepšie 😉

petu kedy nám ukážeš aj ty bruško 😉

petulig
12. máj 2009

😎 to fucanie to je parada, ja to este tak nejak nepocitujem, ale kolegyna ta sa zadychava hore schodmi poriadne a to je len 17 tyzden zatial. Jacki ukazem, len musim cvaknut a nejak vzdy na to zabudnem. Hadam rano skusim, vtedy je mensie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre