Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

bobocka
11. nov 2013

@dijefcatko tak potom daj vediet ako si v rooseveltke dopadla.sama som velmi zvedava ako budu reagovat a cim budu argumentovat 😝
no a co sa kurzu tyka,tak prvy krat som mala zaplateny a vies ako to bolo,zrusili ho den pred zacatim kurzu 🙄 .no a druhy krat som ho mala dostat ako narodeninovy darcek a namiesto toho som mala ovela krajsi narodeninovy darcek // na testiku 🙂 a kedze som mala tehotenstvo rizikove a mala som obmedzene vychadzky,tak som na prednasky chodit nemohla.takze zas nic z toho.preto dufam,ze do tretice mi to uz vyjde.velmi by som chcela.ale kedze mam dve male deti,tak nebudem koli kurzu cez pol slovenska cestovat 😝 ja chcem ten kurz hlavne sama pre seba a chcela by som potom viac medzi ostatne mamicky posuvat info o dolezitosti dojcenia,pomahat maminkam pri kadejakych problemoch s dojcenim...vsak vies.nemusim byt hned ako oficialna laktacna poradkyna,skor by to bolo take moje osobne splnenie si sna,ktory mi materstvo prinieslo 😉 a dalsim snom je mat i dulacky kurz,ale to je fakt vo hviezdach 🙂

heeedka
11. nov 2013

@dijefcatko, @bobocka @sunnyflower tak ja vam poviem taku vec, ze k babatku som sa "dostala" az na treti den od porodu. Dovod? Na sestonedeli ziadna volna postel a babatko cez chodby nepremiestnuju. A darmo mi budete vraviet, ze som mala viac kricat. Nepomohlo...a to neviem, ci mam spominat, ze ked som sa konecne na treti den dostala na sestonedelie, tak som aj so "spolubyvajucou" zakotvila v tej pooperacnej izbe vedla zenskych sestier a tam sme zostali az do konca nasho mileho pobytu v nemocnici. A to napriek tomu, ze som sestry dorazne ziadala, aby nas prelozili na standardnu izbu, ked sa uvolni miesto. Neurobili to s odovodnenim, ze nemaju ludi na to, aby nam prestahovali veci. Jednoducho sa im nechcelo...
@sunnyflower mna rodil dr. Schwarz. Vsetko ok, len trochu empatie a pokory by mu nezaskodilo.

olivia31
11. nov 2013

@lilli110 No tak dnešná poradňa dopadla dobre no žiadna fotka ani manžel nebol d u mal tam 5 pacientiek v čakárni tak som ho ani nežiadala , a ešte im doviezli obed tak som ho chcela nechať nech sa ide najesť.....no aspoň som už videla bábo ja má to nové sono a má ho tak natočené, že vidíš aj ty no ten monitor hore nemá ako mal v tej ambulancii.....no sestrička zlata ona vždy...od štvrtku som už na materskej...... 😀 ......tak zajtra sa objednám do nemocnice a už budem chodiť tam. 😉 Tak som zvedavá. 😉

lilli110
11. nov 2013

@olivia31 Ahoj. Ale super, že si aspoň niečo videla. Tak to bolo take fajn rozlúčkové sono 🙂 Ozaj, len neviem, či sa tam zajtra dovoláš. Vyskúšaj, možno tam niekto bude. Ale ut a štv nerobia. Ozaj raz som od neho chcela foto, ale už som bola po sone, tak som dostala prednášku, že to hovorím neskoro, že má na každú 15 min.a nestíha ani obedovať 🙂 to na margo toho obeda, keď si spomenula. Ale ja sa na tom bavím, odborník je super. Tak to si dnes asi spravila dobre, že si to nechala tak. Veď o chvíľu už tých našich drobcov uvidíme 🙂

olivia31
11. nov 2013

@lilli110 No bolo mi to trápne keď som videla , že tam majú obed a bolo 12:50 keď ma zobral dnu a keď som odchádzala od neho bolo už 13:30 takže som tam bola riadne dlho no kým mi vypísal papiere sono dlho robil vyšetroval ma meral potom panvu tak to dlho trvalo. No inak on je naozaj odborník všetko berie zodpovedne . No skúsim tam zavolať asi len v stredu aj teba poslal na ambulanciu antepartálneho monitoringu na 2. poschodie ?

lilli110
12. nov 2013

@olivia31 áno, presne na túto ambulanciu ma poslal. Hľadala som to vtedy na nete, že ktorí ddoktori tam ordinujú, no nenašla som. Tak uvidíme, na koho natrafíme 🙂

olivia31
12. nov 2013

@lilli110 No ja som to tiež hľadala no nenašla som konkrétne tú to ambulanciu 🙂 no ja som sa ho opýtala či je to tak , že keď začnem chodiť k jednému tak budem stále chodiť k nemu a on, že nie pretože tam je vždy niekto iný tak som ostala sklamaná....lebo kamoška chodila vždy tak keď tam bol Jenčo tak asi sa budem musieť dohodnúť potom s konkrétnym doktor ....rada by som si aj za zmluvn. pôrodníka .....No mne sa to nepáči aby som chodila vždy k inému blllll 😝 .

lilli110
12. nov 2013

@olivia31 mne to zas nevadí, že tam budú rôzni doktori 🙂 ber to tak, že sa vždy dozvieš možno niečo nové, iné 🙂 a ja si zas nejdem zazmluvniť nikoho, tak ich aspoň trošku budem poznať aj ináč ako len z počutia. A nad kým uvažuješ? Ozaj, kočík a ostatné veci už máš? Ja som to asi trošku podcenila a kočík by mal ešte len prísť tak cca o 1-2týždne....hupsiiii 😅

olivia31
12. nov 2013

@lilli110 Ja tiež ešte čakám na kočík včera sme boli v BB v obchode predeti a tam mal prísť no asi až v piatok možno uvidíme.....inak som ho ani neplánovala kupovať skôr mám pred tým rešpekt neviem prečo 😉 😒 hupssssss.......takže nie si sama........ no ja už mám inak všetko ...ešte nám prídu robiť skriňu vstavanú tak čakám kedy sa ozvú aby som už mohla všetko dať na poriadok dnes periem vecičky lebo je konečne pekne tak nech to poschne ....a v piatok dorazí komoda z BA ikea kamoš mi ju dovezie a máme všetko ....už si len počkať na Vianoce a na najkrajší darček. 😉 🙂
No uvidíme ako to bude v tej nemocnici fungovať ...neviem ešte koho si zazmluv.

nikola223
13. nov 2013

@sunnyflower aahoj ja mam ten isty termin

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli110
13. nov 2013

@olivia31 ahoj. Podarilo sa ti tam dovolať a objednať sa?

adkasmolka
13. nov 2013

@dijefcatko ahoj, tak ako to vyzera po "novom" v nemocnici? Pribudli aj niake nove VIP izby, alebo sa len zrekonstruovala porodna sala? dik za odpoved. 🙂

dijefcatko
13. nov 2013

@adkasmolka ahoj, áno, pribudli nové VIPky, fotky nájdeš na ich stránke. Sú to fakt pekné izbičky, také teplé a útulné. Ale to nie je dôležité. Trošku to vyzerá, že by sa prístup k rodičke mohol pohnúť aj dobrým smerom, ale treba si to rozhodne vydupávať stále. Plusom je, že niektorým lekárom už slovo "bonding" niečo hovorí 🙂

adkasmolka
13. nov 2013

@dijefcatko jeej super 🙂 Prosim Ta, a nahodou nevies, ci uz Dr.Molitorisova (Masarykova za slobodna) uz robi?

dijefcatko
13. nov 2013

@adkasmolka myslím, že ešte nie.

olivia31
13. nov 2013

@lilli110 Nie počúvaj aj mám to to číslo čo mi napísal Vodecký 4413634 a stále sa mi ozývala halali halali ako keby tam mali zložené , alebo nefunkčné číslo no ak sa tam nedovolám tak tam v piatok pôjdem.

olivia31
13. nov 2013

@lilli110 A ty si sa tam dovolala bez problémov ????

lilli110
13. nov 2013

@olivia31 teraz som to pozrela, to číslo by malo byť OK. Mne to zvonilo. A v stredu som sa tam dovolala na prvýkrát. Tak netuším. A máš sa objednať na kedy?

olivia31
13. nov 2013

@lilli110 Na 27.11 tak teda neviem už prečo mne sa to nepodarilo a kedy si volala ráno alebo ??,

vladka83
13. nov 2013

048/441 3634 JA som tiez volala na to cislo a ma objednala na 20.11. DIevcata len teraz neviem ,pisali ste niektore ze je to Ambulancia antepartálnej starostlivosti a na nete pod tymto tele. cislom je : Urogynekologická ambulancia, Ambulancia fyziologickej gravidity . Prosim vas , kt. ste tam boli ake cislo dveri a poschodie to je ?

olivia31
13. nov 2013

@vladka83 Ja mám to to isté číslo a dnes som sa tam vôbec nedovolala a mne to tak napísal doktor že sa tak volá tá ambulancia ale nenašla som ju pod tým názvom, A ešte som tam nebola.

lilli110
13. nov 2013

@vladka83, @olivia31 Presne toto číslo to bolo. Ja som tam volala ráno okolo 9 a nebol problém. Ale robia určite už skôr, pretože ma chcela objednať na 7.30, no musím ísť ešte odviezť syna do školy, tak sa mi nedalo. Malo by to byť druhé poschodie v poliklinike. Číslo dverí neviem. To už hádam nejak nájdeme. Olivia, keď tam budeš ešte volať, možno by si sa na to mohla opýtať, ak nezabudneš. Ď 😀

olivia31
13. nov 2013

@lilli110 Ja tam budem volať a opýtam sa na to číslo dverí a potom napíšem čo mi povie. No budem tam znova volať aj zajtra aj v piatok a hneď ráno ....dnes som volala až o 13.00 lebo som prišla dom len v tom čase bola som si odniesť Pn do práce aj tú Žiadosť na materské. Tak som ráno nemala čas lebo som chcela aby ma manžel odviezol nakoľko už fučím ako slon a dnes ma bolel príšerne chrbát.

lilli110
13. nov 2013

@olivia31 super, ak to zistíš. A hovor mi niečo o tom fučaní 😀 a trapas, keď vystupujem niekde z auta a náhodou sa niekto pozerá 😀 niekedy mám pocit, že sa nemôžem vôbec nadýchnuť.

olivia31
13. nov 2013

@lilli110 No o šoférovaní mi ani nehovor a keď sa sáčkujem von z auta tak hrôza ledva sa vytiahnem no leziem ako stará žena. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To sa aj mne stáva , že sa občas neviem nadýchnuť no to je tým, že nám detičky už tlačia na pľúca tak sa nám horšie dýcha.

nikola223
15. nov 2013

@sunnyflower myslis antepartalnu ambulanciu ? co sa chodi posledny mesiac? lebo ja tam nechodim ja som rizzikova tak chodim tam vedla na rizkovu

vladka83
15. nov 2013

olivia31 Ahoj , ako dovolala si sa ?

vladka83
17. nov 2013

Dobra dusa mi poslala co do porodnice v BB.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre