Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lenika21
24. jan 2014

@lilli110 nadherny je 🙂 mame my krasnych chlapov doma 🙂

lenika21
24. jan 2014

@olivia31
@lilli110 a kedy sa chystate do bb?

olivia31
24. jan 2014

@lenika21 Ahoj ideme 18.2 na kontrolu po 6 tyzdnoch .

lenika21
24. jan 2014

@olivia31 tak hadam aj stretko dame?

olivia31
24. jan 2014

@lenika21 no mozme len to zalezi ako sa zdrzime u dokt. Este sa dohodneme.

lenika21
27. jan 2014

@ludmilabb ahoj, ja som mala podla menstruacie a rodila som 2 dni skorej. Podla sona som rodila 2 dni potom 🙂 takze u mna taky stred. A velkostou sme boli dva tyzdne popredu. Takze to nam nesedelo vobec... Tak vela stastia prajem a hlavne zdravia 😉

ludmilabb
29. jan 2014

@lenika21 dakujem velmi pekne za odpoved 😉

katkaromi
30. jan 2014

@janka_89
@olivia31
@lilli110
@lenika21
Ahojte zienky, tak nam sa dnes 7 dni po termine narodil maly Tomasko 🙂 3770g a 54 cm. Som stastnaaa... 🙂

olivia31
30. jan 2014

@katkaromi Jej gratulujem tak to je ako ten náš . Držkajte sa čakame foto. 🙂

janka_89
30. jan 2014

@katkaromi srdečne blahoželám k Tomáškovi 🙂 nech ste obaja čím skôr doma a veľa zdravíčka prajem 🙂

olivia31
31. jan 2014

@ludmilabb Ahoj ja som rodila v termíne podľa sona ....podľa menštruácie som mala 26.12 a podľa sona v 12 tt čo mi robil som mala 21.12 termín a podľa sona v 20 tt mi odhadol termín pôrodu na 19.12 a rodila som18.12 o 23.40 takže 20 minut pred pol nocou takže nám chýbalo 20 minút a bol by 19.12. 😀

lilli110
1. feb 2014

@katkaromi 🙂 Blahoželám, tak už to máte úspešne za sebou. Hlavne nech ste zdraví a maličký nech pekne papá, aby ste už boli čím skôr doma 🙂

olivia31
1. feb 2014

@lilli110 ahoj co nemozes spavat ? Hihihihihi .....ja som o 5.00 prala lebo som na to vecer nestihla.

lilli110
1. feb 2014

@olivia31 Ahoj. No tak túto noc som teda od 2 nespala poriadne. Jakub zvracal niekoľkokrát, ale poriadne prúdom a mal hnačku. Myslela som, že s ním budem musieť ísť na pohotovosť, ale zatiaľ je dobre. Pekne papá, nezvracal zatiaľ od 5, nie je už ani taký nervózny a podráždený, nemal ani horúčku, peň ho musím trošku posledovať. No vieš, tak som nemohla ani spať, lebo aj v spanku z neho šlo. Som teraz kus mimo, unavená 🙂 ale nevadí. A vy kedy idete oslavovať? Kolaciky sa podarili?

lilli110
1. feb 2014

@katkaromi. Ináč ste vybrali pekné meno maličkému 🙂 A pôrod bol aký? Rodila si pri kom? A želám skoré zotavenie.

olivia31
2. feb 2014

@lilli110 Bože chudáčik to čo ....no dúfam, že to nebolo nič vážne. Inak aj môj má takú redšiu stolicu . 😕 😒 Na oslavu sme išli o 14.00 bolo celkom fajn malý celý čas spal. Joj podarili aj sa napchávam teraz. 😀 Sa ti inak ani nečudujem , že si nespala.

lilli110
2. feb 2014

@olivia31 Tak už sme od včera večera na infekčnom v nemocnici ☹ Dostal potom este aj horúčky pobede. Netušim dokedy tu budeme. Je tu veľa deti. Vraj je nejaká takáto viróza.

olivia31
2. feb 2014

@lilli110 Ahoj no moja tak to ma strašne mrzí . Bože dúfam, že to nieje nič vážne a dúfam, že budete čoskoro zdraví a doma. Máš aj podozrenie kde ste to nachytali , alebo to je asi vo vzduchu že. ☹ 😒

lilli110
3. feb 2014

@olivia31 Asi je toho teraz všade veľa. Ale mohol to chytiť, ked sme boli v pia ráno pri doktorke na krvi. Už je mu lepšie.

olivia31
3. feb 2014

@lilli110 Tak to asi najskôr lebo tam je tých bacilov kopec . No tak to som rada, že je to lepšie. Ja sa tiež bojím aby niečo nechytil hlavne keď sme boli na tej oslava. Inak už ste krstili drobca , lebo my nie a asi to ešte necháme tak . Počkám kým trošku ešte podrastie. Nechcem sním chodiť po takýchto rodinných stretnutiach. Asi to nechám na jar keď bude teplejšie.🙂 Inak akú veľkosť oblečka mu dávaš lebo ja mu už musím obliekať 62 a dokonca aj 68 niektorá mu je už dobrá ....je strašne dlhý také dlhé nohy má 😀 🙂 aj plienky mu dávam dvojky no nevidím to na dlho . Budeme už kupovať asi len trojky. 😀

ludmilabb
5. feb 2014

@lilli110 drzim palce nech ste co najskor fit a doma 😉
dnes som bola prvykrat v Roosveltke na monitore, objednana na pol osmu, vybavena o osmej, len doktor prisiel az o pol jedenactej tak to bolo celkom slusne cakanie 😝

olivia31
5. feb 2014

@lilli110 Ahoj ako sa máte ? Kde ste dúfam, že už ste fit a doma.🙂 🙂 🙂 Ja som dnes ko strašne ma bolí spodok už som mala pocit , že je to zahojené no smola . Dnes som si musela dať aj čípok no hrôza. Som zvedavá čo mi na to povie doktor. Mam pocit , že to nieje celkom zahojené. Inak papiere mám už potvrdené bol včera manžel. Teším sa, že sa stretneme . 😉 🙂

olivia31
5. feb 2014

@ludmilabb Ahoj tak to si sa vybavila celkom slušne my sme tam vždy povečine boli do tej pol jednej aj dlhšie . Tak držím palce nech je všetko ok a aby si mala ľahký pôrod. Ideš si aj zazmluvniť lekára?

lilli110
5. feb 2014

@olivia31 Ahoj. Dnes sme prišli domov...Rotavírus ☹ ale malý je už ok, len mne dnes zacalo byť zle.

zuju2
5. feb 2014

@lilli110 Aj my sme chytili v nemocnici rotavírus s teplotami, potom sme to doniesli domov a mali aj staršie dve.

olivia31
5. feb 2014

@lilli110 Bože chúďa ...inak asi dám malého zaočkovať proti rotavírusom. Joj tak teraz ideš byt chorá ty to tak býva , že keď to chytí jeden potom to má celá rodina. Tak sa liečte....aj schudol ? Držkajte sa.🙂

lenika21
6. feb 2014

@olivia31
@lilli110 ahojte baby tak ako sa mate? Citam ze ste boli chory, nas to zatial obchadza dufam ze to nechytime aj my. Ja som bola vcera u doktorky a som dobre zahojena este pochvalila ze pekne zasita som 🙂 . Ako vam priberaju deticky? My trosku grckame ale priberame tak to je fajn.

lilli110
6. feb 2014

@olivia31 Nie, práveže pribral 😀 a už ho nedokrmujem, len čisto kojím 🙂 tak aspoň z toho sa teším.

olivia31
6. feb 2014

@lenika21 No tak teba šil Bornay pri ňom si rodila , že ak si dobre pamätám. Lebo potom ti poviem aj ja že čo lebo aj sa som pri ňom rodila no a posledné štyri dni ma to bolí hlavne po stolici . Musí sa dávať čípok lebo nemôžem ani sedieť. A to som už bola zahojená aspoň som sa tak cítila. 😝 Tak som zvedavá čo mne povie na to šitie. Môj mal 5500g posledne 27 .1 a teraz ideme 18.2 tak uvidím čo za číslo to bude.🙂 Inak dievčatá mohli by sme potom niekam zájsť na pol hodku na čaj. Čo na to poviete? No dohodneme to len tesne pred tým .
@lilli110 Tak super lebo som si myslela, že keď grckal a mal hnačky tak , že schudol. Tak ste to super zvládli. 🙂

lenika21
7. feb 2014

@olivia31 ano bornay ma rodil. Tak mas teda veselo, hadam sa ti to co najskor zahoji nech si fit. Aj my mame doktorku 18 teho... Tak chlapec krasne pribera, my sme mali 28.1 presne 5910g tak uvidime tiez ze co nas caka za prekvapenie na vahe. Ale je mi dost tazky ked ho mam nosit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre