Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lucinkab
10. okt 2013

@sunnyflower on je fajn, ale platit sa mi roooseveltke nechce... lekar dostane len minimum z toho co dostane od zeny nemocnica... 😉 to budem riesit v januari ked uvidim akak je situacia...ci nie je lepsi e ist do zv

olivia31
14. okt 2013

Dievčatá dnes som bola na kontrolu u môjho gynek. a ešte pôjdem raz a potom už budem chodiť do nemocnice ako to funguje ku komu mám chodiť potrebujem poradiť chcem si predsa len niekoho zazmluvniť no neviem koho stále nad tým rozmýšľam s kým máte skúsenosť ? Pozerala som kto kedy robí na ambulancii čo poznám tak to je len Jenčo, Karovič, Schwarz no najlepšia voľba čo mne by vyhovovalo je Jenčo len neviem či má význam k nemu chodiť keď odchádza do ZV.

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia31
21. okt 2013

@sunnyflower Ahoj no idem ešte v 33tt plus par dní teda to už budem 34 tt k môjmu a už ma vypíše na materskú a budem sa už musieť ísť objednať do nemocnice. 🙂 No tak to som si nemyslela , že už teraz som bola v tom, že od 1.12 no nevadí tak to už fakt neviem ku komu budem chodiť.

lenika21
22. okt 2013

@olivia31 ahoj tak to sme dve mna tiez caka este jedna kontrola u mojej a potom do nemocnice a vobec netusim ako to tam funguje. Iba viem ze sa tam dlho caka 🙂

olivia31
22. okt 2013

@lenika21 No tak to bude len budem sa musieť rozhodnúť ku komu budem chodiť to je pre mňa najhoršie čakať nevadí čo už.

lenika21
22. okt 2013

No ja vobec netusim ku komu asi sa poradim s mojou doktorkou. Ale nejako sa mi do nemocnice nechce ☹ uz len nejako vydrzat. A medzi kym sa rozhodujes?

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia31
23. okt 2013

@sunnyflower Ahoj ja mám podľa menštruácie 26.12 a podľa sona 19.12 tak uvidíme či už na Vianoce budeme doma alebo v nemocnici.🙂 🙂 🙂 🙂

olivia31
23. okt 2013

@lenika21 No to je na tom, že medzi nikým pretože som chcela buď Jenča alebo Hudeca no smola u oboch.Jeden odchádza a ten druhý sa nedá zazmluvniť. 😒

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia31
24. okt 2013

@sunnyflower No tak Karoviča poznám je fajn mne ho aj kamoška odporučila no a na toho Bornaya som počula len to najlepšie je aj on na ambulancii nenašla som ho tam napísaného.

lenika21
24. okt 2013

@sunnyflower no ja mam termin 19.12 ale asi to bude skor zacalo sa mi hrdlo skracovat tak kludovy rezim dodrziavam a maly je velky ma skoro 2 kg a podla merani sme tak 2 tyzdne popredu. Ja tiez dufam ze na vianoce uz doma budeme. 🙂

lenika21
24. okt 2013

@olivia31 my to asi nechame na nahodu vsak uvidime niekto nas uz hadam odrodi 😉

sue1818
24. okt 2013

baby a ako to vlastne teda funguje? ja by som chcela ist uz v piatok pozhanat niekoho ku komu budem posledny mesiac chodit do prenatalnej poradne. kde je ta ambulancia? zazmluvnit si rozhodne nikoho nechcem....

nikky81
24. okt 2013

ahojte. mna vcera prepustili z nemocnice, nasa malá sa poponáhlala a prisla na svet o 3 tyzdne skor. mna rodil Mudr. Hudec a teda som maximalne spokojna. Este aj aký fesak to je 😀 😀. u bornaya som bola na sono 3 dni po porode, tiez mlady lekar, ale vyborny pristup, dosledny. a Karovic ked mal sluzbu vzdy aj vecer sa prisiel zien spytat, ci je vsetko ok. takze ja som odchadzala vcera z nemocky spokojna. ani sestricky neboli az take strasne, niektore boli doslova vynikajuce 🙂

lenika21
24. okt 2013

@nikky81 gratulujem teda dufam ze vsetko ok. A poslednu dobu pocuvam ze doktori su super ze to nie je take zle ako sa to kedysi pisalo.

lenika21
24. okt 2013

@sue1818 tak to netusim a tiez by ma to zaujimalo je to prve babatko takze som zvedava 🙂 i ked najradsej by som len ku svojej chodila

pa_mi
24. okt 2013

@nikky81 jezis parada, konecne pozitivny nazor 🙂

olivia31
24. okt 2013

@nikky81 Ahoj tak ja Hudeca poznám a mám sním tiež dobrú skúsenosť keď som bola vo 8 tt tak som krvácala a on mal službu no a mala som šťastie každý deň ma prišiel pozrieť a keď som odchádzala tak ma zastavil na chodbe a povedal, že bude rád keď sa stretneme pri pôrode 🙂 no a je aj fešák to máš pravdu podoba sa na Bena Afleka hihihi 🙂 A Karovič je tiež veľmi príjemný dokt. 🙂 No a na toho Bornaya som tiež počula len dobré ohlasy ale nestretla som ho a možno aj len neviem .🙂 Tak preto chcem najviac toho Hudeca. No on sa vraj nedá zazmluvniť.🙂

nikky81
24. okt 2013

@olivia31 no kedze ja som rodila tri tyzdne pred terminom, nemala som nikoho zazmluvneneho, lebo som to nestihla ani vyriesit. hehe, tak to som mala velke stastie, ked sa Hudec neda zazmluvnit a rodil ma nakoniec on. a hej, veru podoba 🙂. tak drzim palce aby bol porod bezproblemovy 🙂

olivia31
24. okt 2013

@nikky81 Však ja keď prišiel a ja som tam sedela zúbožená a vyplakaná a ešte keď som sa tam mala povyzliekať a to krvácanie no tak to bol šok pred takým fešákom no v tej chvíli to bolo nepodstatné bolo dôležité aby ma vyšetril a pomohol mi .....A tak to aj bolo pomohol bol neskutočne milý a starostlivý 🙂 🙂 🙂 ....a také šťastie ako si mala ty to by som brala..... no skúsim za ním zájsť .

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petuska123
26. okt 2013

@sue1818 ja som rodila minulý rok a nečakala som dako dlho v čakárni išlo to rychlo a vyšetruje tá lekár ktorý má službu

janka.l
26. okt 2013

Mňa všetci odhovárali - dokonca aj naša detská lekárka, aby som nešla rodiť v BB resp. aby som si niekoho dohodla. Ja som to nechala tak ako pri prvom pôrode, ktorý bol bez problémov - tie som mala až potom, nakoľko sa mi potrhalo šitie. Teraz pri druhom dieťatku som rodila pri MUDr. Rosovej a bola som veľmi prekvapená prístupom. A zašila ma tak, že som na druhý deň chodila a sedela úplne bez problémov. Pri prvom som chodila ledva z nohy na nohu. No proste hrôza, z ktorej som sa dávala dokopy 3 mesiace, nakoľko sa mi vonkajšie stehy komplet roztrhli, ako som nasadala do auta.
Takže maximálna spokojnosť s lekármi, ten prístup sa úplne zmenil od 2008 kedy som rodila prvýkrát. Teraz sú tam mladí (a niektorí aj pekní) lekári, tak je to o niečom inom. Čo sa týka tej ambulancie, tak aj keď vás objednajú na nejaký čas, tak to je len orientačné, lekár nikdy neprišiel skôr ako o 9.30. Ja som bola na 7.45 na CTG a lekár prišiel o 10.00. Tak je to tam pekne nadlho na sedenie. Najlepšie na pochytanie bacilov v chrípkovom období - ORL je o niekoľko dverí vedľa. Tak držím palce. 😀

monika6488
27. okt 2013

Ahojte ja som rodila teraz 16.08.2013 moja skúsenosť je taká že doktori Rosova, Ďirišková, Bornay a Hudec sú super aj Swarcz či ako sa píše len musíte chápať ten jeho humor a pravdaže Trška -ale ten len občas už len rodí asi len kto ho ma zmluvného....... chodila som všetkým 4 lekárom keď som bola tehotná do nemocnice ...............keď som rodila prvo mal ma na starosti dr Bornay bol super ale malej to dlhšie trvalo tak potom na dorodil Dr. Hudec lebo akurát sa im služby menili ale bolo super lebo aj on bol super ten prístup a všetko bolo super malá bola za 15min von všetko vysvetlil čo a ako ....bol zlatý aj jeden aj druhý som rada že som ich vychytila ......ale aj rosova a ďurišková sú super sice pri ních som nerodila ale mali ma na starosti rosova na šestonedelí a durišková pred pôrodom lebo som prenášala tak som bola 2 dni pred pôrodom v nemocnici ..........Ako dr. molitarisa som nepoznala len som sa sním stretla keď ma primali do nemocnice tak ma primal a bol hnusný arogantý tak som bola rada že som pri ňom nerodila aj na vizitách bol čudný..........Ako podľa mna keby som ešte raz rodila tak u dr. Hudeca ale aj Bornay , Rosová a Ďurišková sú super výhra 😀 moja súsenosť hádam vám pomôže

zuzka2110
27. okt 2013

ahojte baby aj ja sa k vám pridám hoci som rodila už pred 2 rokmi, mal ma rodiť dr Molitoris nakoľko som rodila v 27 týždni, ☹ volali ho asi 3 krát vždy zo slovami už idem a nedorazil nakoniec sa spustil pôrod a po ruke bol iba dr Hudec, bol vynikajúci a napriek strachu o malého ma upokojoval všetko mi vysvetlil, aj po pôrode ma informoval o všetkom veľmi sa mi páčil jeho prístup 😉 🙂 narozdiel od dr Molitorisa ktorý keď prišiel sa opýtal už je po? a odišiel, ☹ bola som v nemocnici 3 týždňe a nebolo dňa aby dr Hudec neprišiel nesadol si ku mne na postel a neopýtal sa ako sa nám darí, o 2 mesiace keď som išla po malého a zistil že som v nemocnici tak nás chodil pozerať a pýtať sa na nás, takže ja ak by som znovu mala rodiť tak už len u neho, bola som veľmi milo prekvapená a nezabudnem mu to čo pre nás urobil 🙂 🙂 🙂

lenika21
28. okt 2013

Baby chcela by som sa vas opytat ze ci sa chystate rodit s epi alebo bez a tie co to mate za sebou tak ci ste si dali epi alebo nie a ako na to reaguju doktori. Dakujem 🙂

schvarzy
28. okt 2013

@lenika21 No ja mám presne tú istú otázku ako ty🙂 a čo som sa pýtala, tak v BB robia s epi veľké problémy, že ju neradi pichajú, tak aj preto rozmýšľam nad pôrodom bud v RK alebo DK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre