Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lenika21
28. nov 2013

@lilli110 🙂 no tak to hadam nie. Este nie som psychicky pripravena. 🙂 sestricka po telefone bola velmi mila. A inak doniesla si aj prefotene papiere od svojho doktora ci to netreba? Lebo neviem ci som ju dobre rozumela ze to mam doniest alebo ako

olivia31
28. nov 2013

@lilli110
@lenika21 Nestraš ju ja som mala aj kontrakciu a stále som doma neboj bude to fajn nemaj strach. 😉 Jasné stretneme bude nás tam zasa určite dosť.

olivia31
28. nov 2013

@lenika21 Ja som mala aj papiere čo som bola na sone.

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 Mala som odporúčací lístok od môjho dr., jasné, že knižku a dones si všetky papiere od neho, čo ti doteraz robil vyšetrenia. Ja to nosím v knižke 🙂 ináč sme v rovnakom tt 🙂

olivia31
28. nov 2013

@vladkaluckalukas Ahoj zazmluvnila si si docenta Bielika? Neboj je v pohode nemusíš sa obávať .

lilli110
28. nov 2013

@olivia31 😀 veď nestraším, vravím, že milý doktor, aj sestrička...a kebyže naaaaahodou pôrod, tak to by už malo byť v pohode 😉

olivia31
28. nov 2013

@lilli110 Veď jasne doktor super 😀 ....sestrička milá ....a ten pôrod to má ešte čas. 😀 Však si len srandu robím.

lenika21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia31
28. nov 2013

@lenika21 To čo máš si zober a tie ostatné nech ti prefoti.🙂 Ja mám podľa menštr. 26.12 a podľa sona 19.12 😀 takže možno sa stretneme aj na izbe to by bola sranda.

lenika21
28. nov 2013

@olivia31 🙂 tak to by bola sranda. Len dufam ze to dovtedy potiahneme lebo mi hrozil predcasny ale zatial sa drzime. Uz aj kludovy rezim mam zruseny tak som rada. No naposledy na sone bol maly vyvojovo az 2 tyzdne popredu. A ake meno mate pripravene? 🙂

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 @olivia31 No ja mám podľa menštr.17.12. A podľa sona zo včera 15.12. A pred tým 21.12.

lenika21
28. nov 2013

@lilli110
@olivia31 baby aby sme nakoniec nerodili naraz 🙂 to by bola sranda

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 @olivia31 To by bola sranda. A este bohvie ktorí doktori nám vyjdu. Teda, možno si vy zazmluvníte.

lenika21
28. nov 2013

@lilli110 ja si nejdem zazmluvnovat aj doktorka mi povedala ze ma odrodi hocikto ze mi to nie je treba. Takze tak iba nad tou epiduralkou rozmyslam stale. Ci ano ci nie

vladkaluckalukas
28. nov 2013

@olivia31 ahoj, nie nie, ale ze take pripady ako som ja si berie on. Tak chcem vediet aky je.

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 Ja to tiež nechám na náhodu, tak ako aj prvýkrát. EPI som nemala, teraz sq tiež pokúsim vydržať bez 🙂 ?To je tvoje prvé bábo?

lenika21
28. nov 2013

@lilli110 ano prve preto neviem co ma caka a asi aj preto nad epi rozmyslam. 🙂 a Ty si mala aky prvy porod? Bolo to velmi take nezname?

olivia31
28. nov 2013

@vladkaluckalukas A aký máš problém ak sa môže spýtať ? Ak teda chceš o tom písať. Prípadne do ip

lilli110
28. nov 2013

@lenika21 Nevedela som presne ako čo bude, len som si povedala, že to predo mnou zvládli milióny žien, tak žeto musím vydržať tiež 🙂 a som si povedala, že o pár hodín už budem mať malého pri sebe a na tie bolesti ostanú už len spomienky. A tak aj bolo 🙂

lenika21
28. nov 2013

@lilli110 no aj ja si vravim ze to zvladlo vela zien ale tiez aj to pocuvam ze s epi to bolo fajn. Tak uvidim asi si pre istotu zaplatim a potom uvidim co bude 🙂 mozno to ani nestihnem 🙂

vladkaluckalukas
28. nov 2013

@olivia31 v pohode, rh negativ tretorodicka bez pichnutej rhegu vakciny po druhom porode a vytvaram proti babatku protilatky a estee mam aj 9 rokov hypothyreozu, t.j. chronicky zapal stitnej pri uz dost vysokych davkach hormonov z arytmiou a nizkxm tlakom 😀........tak v skratke.

katulienocka69
28. nov 2013

Ked som chcela ja epiduralku, tak mi doktor povedal, ze je to zbytocne a ze ak budem rodit v noci, tak mi ju aj tak nebude mat kto pichnut. Tak som to nechala tak a rodila bez. A to mam velky strach z bolesti. Ale prezila som 🙂

olivia31
28. nov 2013

@vladkaluckalukas No tak to je dosť teda kamoška tiež mala tento problém že mala rh negatív a rodila tu v BB ale pri Molitorysovi no ten tu už nerobí. Tak ti držím palce nech všetko dobre dopadne. Neboj sa on je dobrý odborník a ideš rodiť cisárskym rezom, alebo klasika ?

vladkaluckalukas
28. nov 2013

@olivia31 snad normalne, obe decka boli normalne, aj tento je hlavkou pekne dolu, tak dufam, ze pojde klasicky.

vladka83
29. nov 2013

@lilli110 Ahojte Dievcat do BB uz nebudem chodit , Potom vsetkom co som zazila stredu v BB som Piatok 22.11.porodila krasneho chlapceka v KE. Dievcat drzte sa! Porod nie je hrozny, len tie kontrekcie a cakanie 🙂 K

lilli110
29. nov 2013

@vladka83 Jeeeeejooo 🙂 Blahoželám. Vidíš, stačil jeden takýto zážitok a hneď sa maličký radšej vypýtal von. 😀 🙂 Držím palce, nech ste zdraví a nech maličký pekne priberá a pekné Vianoce 😀 😀 😀

lilli110
29. nov 2013

@vladka83 Božeeee, strašne sa s tebou teším. Nechcem otravovať teraz...ale kedy ťa to chytilo a ako?...bolesti, voda...? A ako dlho to trvalo? A doktor bol aký??? Keď odpíšeš aj o týždeň, tak v pohode 😀 😀

olivia31
29. nov 2013

@lilli110 Super nie po zážitku v BB aj porodila. Hlavne že sú v poriadku. 😉

vladka83
30. nov 2013

@lilli110 Porod bol v pohode to uz ani nepamatam , ale tie predporodne bolesti kontrakcie 10 hod. mi dali zabrat , hlavne bolesti v krizoch 🙂

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre