Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenika21
6. dec 2013

@sunnyflower ahoj, akurat som Ti chcela pisat ze ci si to uz platila. Dneska som bola s anesteziologickou a tiez o plateni nic nevravela. Tak neviem ale papier mam podpisany a v stredu na kontrole mi maju zobrat krv. Ona vysvetlovala ze starsi doktori sa tomu vyhybaju tak mi dala cislo na nu ze jej mam potom volat. A nevedia co bude dalej lebo dostavaju malo penazi za to. Inak velmi mila doktorka. Tak som rada ze to mam vybavene a uz kludne moze porod prist 🙂

renatuska
6. dec 2013

@olivia31
@lenika21
@sunnyflower
Ahojte baby, chcem sa opýtať, či vám dávali aj nejaký zoznam, čo si zobrať do pôrodnice. Rada by som si už na komplet zbalila aj tašku ale neviem, čo všetko roosveltka vyžaduje. Alebo nemáte nejaký link, kde by som to našla?
Ja mám ísť na tie pásy prvykrát až v piatok budúci týždeň, tak či mi to aj tam dajú alebo kde?
Ďakujem

lucinka1104
6. dec 2013

@renatuska ahoj aj ja mam oficiálny termín ako ty a na tie pasy idem v piatok 🙂

olivia31
6. dec 2013

@renatuska Pýtaj si to od sestričky má tam tuším také brožúrky čo je potrebné do nemocnice. Tá sestrička je tam veľmi fajn. 😉

lucinka1104
6. dec 2013

@renatuska no ale inak čo pre seba hygienické potreby, popôrodné gaťky , krem na bradavky, popôrodné vložky , tampony do podprdy poprípade čaj na mlieko a homeopatika ja berem 🙂 pre babo jednorazové plienky, bavlnené plienky, čiapočku, rukavičky, ponožky, vlhčené utierky, masť na zadoček a pupik na bruško 🙂 to v čom pôjde domov donesie potom ocko

renatuska
6. dec 2013

@lucinka1104 no tak to sa tam vidíme 🙂 ja som objednaná na 7:30 a ty?

renatuska
6. dec 2013

@olivia31 ďakujem 🙂

lucinka1104
6. dec 2013

@renatuska až o 11,00 to už budeš dávno preč už si aj otvorená ?

renatuska
6. dec 2013

@lucinka1104 nie chvalabohu zatiaľ nie 🙂 som zatvorená na 100 zámkov, ja by som chcela rodiť až v januári, no uvidíme ako to bude 🙂
No neviem či budem dovtedy preč lebo sestrička mi povedala, že niekedy to trvá aj dlhšie kým príde doktor. Ako kedy, podľa toho, či musí súrne odísť k nejakým pôrodom. A vieš mi povedať, že ako to tam prebieha?

lucinka1104
6. dec 2013

@renatuska tam na tom vyšetrení ? ja som s prvými dvomi chodila priamo na sálu na pásy a na vyšetrenie k primárovi .... sem na tuto ambulanciu pôjdem prvý krát aj ja ale tak klasika sono, pásy trvaju tak 15 min cca a pravdepodobne vyšetrenie zo spodu ja som na špic prsta otvorená 🙂

lucinka1104
6. dec 2013

@renatuska nepotrebuješ už nič pre malého ? mám pekné nohavice, prenosný kôš na spanie .... len sa pýtam 🙂

renatuska
6. dec 2013

@lucinka1104 už máme nakúpené všetko 🙂 ale ďakujem

sunnyflower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenika21
6. dec 2013

@sunnyflower ano presne velmi starostliva. Dufam ze bude mat prave sluzbu ale spominala mi aj ze ak nebude nikto volny tak pride aj z domu. Velmi zlata. Tak som sa pri nej prijemne citila. 🙂

dijefcatko
6. dec 2013

@lucinka1104 v piatok sa vidíme ;) ja som na 10tu objednaná. som zvedavá, ktorý doktor tam bude.

hababa
6. dec 2013

baby, prosim vas ak ste v bb niektora lezala na rizikovom, je ta wifi, oplati sa zobrat si noťas ci nie? dakujem za info.

lucinka1104
6. dec 2013

@dijefcatko oki neviem kto bude mať službu veru ak ma spoznáš ozvi sa :🙂))

lucinka1104
6. dec 2013

@hababa áno je

olivia31
6. dec 2013

@hababa Pokiaľ ja viem tak nebola ešte v máji keď som tam ležala . A či sa tam niečo zmenilo neviem. 😉

janka_89
7. dec 2013

@hababa mne tam švagrina ležala v septembri a nebolo tam wifi.. síce tiež pred príchodom do nemocnice jej vravel niekto že tam je ale nebolo... laptop si potom nechala odniesť zase domov lebo jej bol zbytočný..

olivia31
7. dec 2013

@janka_89
@hababa Je tam wifi ale asi iba na nadštandardných izbách. Aj to si nie som istá. 😉

katkaromi
8. dec 2013

Ahojte zienky, pridavam sa do diskusie, o chvilu ma caka treti porod v BB. Ako to tam teraz vyzera s doktormi? Ja som prve dve deticky rodila pri Jencovi a Molitorisovi a Ti odisli :( Idete si lekarov aj zazmluvnovat?

janka_89
12. dec 2013

@olivia31
@sunnyflower
@lenika21
@lilli110 no čo dievčatá, ako to s vami vyzerá? išla som sem že je štvrtok a že budete preberať vaše návštevy v nemocnici a tu nič nové 🙂

lenika21
12. dec 2013

@janka_89 juuuj myslim ze sme vsetky tak unavene po tej strede ze ani nie je co rozoberat. 🙂

lilli110
13. dec 2013

@janka_89 Ahoj 🙂 my sme to všetko rozobrali tam za tých pár hodín, čo sme presedeli na tých super "pohodlných" stoličkách 😒 len zatiaľ voláko tá istá zostava sa tam stretáva 🙂 krpcom sa nechce von. Veď ja som mala včera prvý termín, ale teda nejak sa necítim, že by som už mala rodiť 😝 ale aspoň sme sa stretli s novou doktorkou, celkom zlatá.

lilli110
13. dec 2013

@janka_89 Jani a ty ako sa cítiš? 15.tt to by už mohlo byť trošku lepšie, nie?

janka_89
13. dec 2013

@lenika21
@lilli110 v poslednej dobe čo tak čítam tak deťúrencom sa nechce na svet veru. moja kamoška mala prvý termín 22.11 a malá sa narodila 11.12 🙂 si len vymenila čísla v dátume 😀 tak sa len držte a nech dlho nečakáte 🙂
A mne ako je? no posledné tri dni na figu 🙂 ale či to bolo/je z tehotenstva alebo som niečo chytila to neviem. v stredu som bola si niečo vybavovať v meste, a pred 12.00 mi prišlo hrozne zle... prišla som domov a do večera do 20.00 som 6x vracala/zvracala (nikdy neviem ako je to spisovne správne), včera ráno som opäť ale potom sa to zlepšovalo a som aj čo to pojedla.. no dnes ráno je mi zase divne tak mám strach niečo do seba dať... no nie je to sranda 😒

lenika21
13. dec 2013

@lilli110 veru ta doktorka vyzera fajn. Mohla by byt pri mojom porode. 🙂 len dufam ze dalsiu stredu uz neabsolvujeme inak ma hadam porazi 🙂 ja som bola v stvrtok na sone a trvalo to len 2 hodky 🙂 a dnu taka rychlovka ze za 3 min som odchadzala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre