Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 Ale si zober, že to mala celkom rýchli pôrod nie .

lilli110
17. dec 2013

@olivia31 no veď práve, to mala. Ja som tiež tak mala prvý 7 h, ibaže ten môj mal len 3 kg. Takže toto bol dobrý výkon teda 🙂 @lenika21 vieš čo som sa rozhodla? ...že keď si ty porodila na môj termín, ja porodím na ten tvoj a olivia ty by si mohla medzi nami...čiže zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 No keby sa to tak dalo to by bolo super . 🙂 Som ja zvedavá kedy to príde . No tak to mala fakt super na to, že aký to buk.

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 Ja si už nejdem myslieť, že to už bude pretože to tak nebude.....ja si to poviem ak Lenka ja budem nekonečne tehotná. 😀 A nechám to tak a bude ako bude. 🙂

katkaromi
17. dec 2013

@lilli110 Tentokrát bude opäť chlapčiatko 🙂 doktor sa smial že je to tak jednoznačné že ak z toho bude dievčatko tak nám osobne kúpi celú detskú izbu v ružovej farbe 😀
A Ty máš prvé dievčatko alebo chlapčeka?

lilli110
17. dec 2013

@katkaromi teraz budem mať druhého chlapčeka 🙂

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 Ja som pobehala po schodoch a nič takže dnes sa to uplne zmenilo okrem tej jednej kontrakcie sa nič nedeje.

lilli110
17. dec 2013

@olivia31 Ticho pred búrkou sa tomu hovorí 🙂

olivia31
17. dec 2013

@lilli110 No ja už to neriešim nechávam to tak . Môj išiel ešte do Lučenca teraz poobede pracovne a volal, že kukal stromčeky no nekúpil tak už len zajtra. 🙂 v BB. Tak si chystám veci na zajtra a balím darčeky. 🙂 . 😉 Už sa ozvala Lenka tak zajtra sa vidíme.🙂

lenika21
18. dec 2013

@olivia31
@lilli110 baby dakujem za navstevu a darcek 😉 dufam ze aj vy to budete mat coskoro za sebou a hadam sa tu v nemocnici stretneme 😉

olivia31
18. dec 2013

@lenika21 Nemáš začo to bola len taká maličkosť. 🙂 Maličký je krásny strašneeeeeeeee.....my sme potom blúdili dole a nevedeli sme sa dostať von rehotali sme sa tam . Keď nás niekto pozoroval tak sa pobavil. 😀 😀 No sranda . My dve na sále tak to by bolo 😀 😀 😀 😀 .

lilli110
18. dec 2013

@lenika21 Malý je naozaj strašne zlatučký 🙂 🙂 🙂 taký krásny. Aj my už chceme 😀 @olivia31 no ak by sme sa tam my stretli, to by teda bolo 😀 ty sa budeš rehotať s EPI a ja tam budem vrieskať 😀 😀 😀 keď už nám Vodecký povedal rovnaký termín...hmmm on jediný mi vtedy trafil dátum. A tie okružné kolečká dnes v nemocnici...no dávno som tam takto neblúdila 😀 a ako ináč po tom "Palúchovom hmate"? 😝 Deje sa niečo?

olivia31
18. dec 2013

@lilli110 Jojojojojoj bolesti čakáme čo sa ti ide diať od 19.28 do teraz 4 kontrakcie, ale riadne jojojojoj môj muž tu už stepuje a ja som už aj revala. Uf to je bolesť ....ideme . Ozvem sa

pa_mi
18. dec 2013

@olivia31 drzim palce 😉

lilli110
18. dec 2013

@olivia31 Tak sa teda drž. Asi to zabralo. Budem na teba myslieť. Potom sa ozvi. Pa.

katkaromi
18. dec 2013

@olivia31 aj ja silno držím palce 🙂

janka_89
19. dec 2013

@olivia31 držím palce a čakáme na ohlásenie či si sa stala maminou alebo nie 🙂 drž sa...

lilli110
23. dec 2013

Baby, tak už máme za tým. Dnes ráno o 2 odtiekla pl.voda a o 5 bol malý na svete 🙂 Pri pôrode MUDr. Trška...perfektný 🙂 @lenika21 @olivia31 no a vy ako maminy?? 🙂 vám je doma s drobcami super 😀

janka_89
23. dec 2013

@lilli110 počula som 🙂 srdečne blahoželám, o 2.35 ráno mi Zuzka písala na facebooku ked som jej napísala ráno že nech sa držíte tak už ste mali aj po 😀 tak ešte raz, gratulujeeeem 🙂 a čo @olivia31 ? o nej niečo vieš? lebo som sa Zuzky pýtala ale povedala že sa ti neozvala a že nič nevieš 🙂

lilli110
23. dec 2013

@janka_89 Ďakujem 😉 Olivia porodila este v ten večer, čo šla do nemocky. A dnes sme sa tu stretli. Akurát odchádzala 🙂

janka_89
23. dec 2013

@lilli110 joooj to som veľmi rada že už to všetky tri máte za sebou. už som videla aj fotky malého Kubka, je rozkošný 🙂 tak sa opatrujte a nech vás čím skôr pustia domov 🙂

katkaromi
23. dec 2013

@lilli110
@olivia31 blahozelam vam maminky ! zelam skore zotavenie a vela zdravicka vam aj babatkam.

ja som dnes bola prvykrat na kontrole v nemocke, 3 hodinky som si posedela, vysetroval ma doktor Bornay a je uuuzasny 🙂 trafit ho k porodu tak som happy 🙂 u nas sa vraj ale este porod nechysta, este je cas...;)

pa_mi
24. dec 2013

@lilli110 @olivia31 gratulujem baby k najkrajsim vianocnym darcekom ake ste mohli dostat 🙂

olivia31
24. dec 2013

@lilli110 Ahoj tak doma super prvá noc za nami a tešíme sa prajem Vám krásne sviatky a pekne sa tam opatrujte. Čakám foto malého .

olivia31
24. dec 2013

@katkaromi Ahoj tak to ti poviem ja som rodil a pri ňom a keď som tam prišla a videla som ho tam tak som bola šťastná ako blcha vôbec som sa nebála pôrodu MUDr. Bornay bol úžasný a je to neskutočne milí doktor. Mať druhý pôrod tak pri ňom , alebo pri MUDr. Hudec. Inak manžel bol pri pôrode a je to fakt super pôrod bol neskutočne rýchli kontrakcie som dostala o 19:00 a do pôrodnice sme prišli niečo po 21:00 a porodila som 23:40 no neskutočne to bolo vôbec to nebolo tak ako to niekto píše ....mala som jednoducho dobrý a rýchli pôrod. Držím palce nech to aj u teba má taký to rýchli priebeh.

olivia31
24. dec 2013

@janka_89 Ahoj už som doma bola som pozrieť lilli110 tak sme sa tam nakoniec stretli všetka tri ja som tam bola aj pár dní s lenika21...maličký je neskutočne krásny .......pôrod pohada netreba sa báť ja som mala neskutočne dobrý a rýchli pôrod. 🙂 😉

janka_89
24. dec 2013

@olivia31 jeej, gratulujem srdečne 🙂 môžete teraz byť pekne dnes spolu domka ako rodinka, na nezaplatenie, že?! a epi si si dala či sa to dalo aj bez toho?

olivia31
24. dec 2013

@pa_mi
@katkaromi
@janka_89
@lilli110
@lenika21 Prajem Vám krásne a požehnané Vianočné sviatky .

olivia31
24. dec 2013

@janka_89 nestihla som to lebo som mala ísť vo štvrtok na krv no ja som porodila ešte v stredu v noci ľé minut pred pol nocou no ani nebolo treba. Nič strašné to nebolo. ďakujem za gratulácie .

katkaromi
24. dec 2013

@olivia31 tak to bol fakt super porod ;) tiez by som brala taku rychlovku ;) a rodila si bez epiduralky? a manzel mohol byt s Tebou cely cas? blahozelam este raz k babatku 🙂 no z toho doktora som bola uplne uzasnuta, moderne zmyslajuci-ziadna stara skola ;) bol mily, trpezlivy, povzbudil ma ked som mu povedala o svojich obavach, na vsetko odpovedal, som rada ze v roosveltke mame aj takych doktorov..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre