Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

lienka1
6. jan 2009

Saaskia v nemocnici musis s mimcom stravit na oddeleni 4 x 24 hodin a potom ta pustia domov, ak budes rodit poobede, alebo vecer, pustia ta az na 5 den.

alias313
20. jan 2009

ahojte baby 😉 tak uz sa to pomaly krati 😀 ktora bola v BB a mala nadstandardnu izbu???

zunajda
23. jan 2009

ahojte,ja mám sice do porodu ešte ďaleko,ale som rada,že tu niečo také funguje a možeme sa podeliť o skúsenosti.Ja mám obvodného Rychtárecha,ale keďže som už mala jeden potrat a nejak mu nedoverujem,zacala som chodiť k Molitorisovi a som s ním neskutočne spokojná........nemá problém mi všetko vysvetliť.Už teraz sa v duchu modlím,aby som ho mohla mať aj pri porode.

bystricanka
23. jan 2009

zunajda...aj ja som mala rychtarecha. Nebola som s ním absolútne spokojná a som rada, že ked som otehotnela, že som od neho odišla. A ešte robil cirkus, že prečo odchádzam. Bol to zlý doktor 😠

zunajda
23. jan 2009

ahoj bystričanka!verím Ti,že nebol nadšený.........keď sa dozvedel,že chodím k Molitorisovi,začal kadečo vykrikovať ale ja som to brala jedným uchom dnu a druhým von.K Rychtárechovi si chodím len po PN a na prechod mesiacov (aj to len k sestričke)..........po porode ho plánujem zmeniť úplne.

zunajda
23. jan 2009

ahoj alias!Mohla by si mi povedať ako sa volá značka tvojho kočíka a koľko Ťa vyšiel?Aj ja po takom túžim!

petulig
24. jan 2009

ahojte ..babenky v poslednom case pocuvam len same negativa na Rychtareka, aj mne pripada nejaky nezazivny, aj sa opytam aj mi odvrkne, neviem si predstavit ako to pojde dalej ved sme len na zaciatku. Ked by som chcela zmenit dokiho potrebujem si od tohto pytat kartu co? To bude somrania asi 😖

zunajda
24. jan 2009

ahoj petulig!aj ja chodím k Rychtárechovi ale už len po PN a keď bude maličké na svete plánujem ho zmeniť.teraz mi to je jedno lebo chodím k Molitorisovi a to je doktor s veľkým D.ak chceš môžeš od neho odísť a kartu si vyžiada tvoj nový doky,Ty tam ísť už nemusíš,len to urob kým nemáš tehu knižku..........ja som už raz tehotná bola a Rycht.prístup bol strašný,...keď som začala krvácať ani ho to netrápilo,vraj ak sa to má udržať tak sa to udrží,ak nie tak nie..........jasné,že nasledoval potrat. ☹

alias313
25. jan 2009

petulig:podla zakona Ti doktor kartu do ruk neda...Vyziada si ju od neho tvoj novy doktor 😉 Ak nie si spokojna s doktorom urcite ho zmen, ja ked som otehotnela som tiez zmenila doktora, predtym som mala doktorku a nebola som pri nej rada...je to na Tebe, ale ked mas na vyber 🙂

madeline
27. jan 2009

Ahojte, ja chodím tiež ku Rychtárechovi a som spokojná, no ale plánujeme bábetko a keď vás tak čítam, tak neviem či nezačnem hľadať niekoho nového. Chcela by som sa spýtať, že čo Rychtárech nerobí dobre pri tehulkách?

zuzik25
27. jan 2009

fiiha, konecne sa niekde rozobera tento "skvely" doktor. chodila som k nemu a som stastna, ze som od neho odisla. o babo sme sa snazili 2 roky a jeho najoblubenejsia liecebna metoda bola bud antikoncepcia alebo nasadit duphaston a cakat na zazrak. a ked mi robil sono, vzdy tvrdil, ze nevidi problem s otehotnenim.
tak som sa raz nas..la, objednala nas do Heliosu a tam zistili, ze mam silne PCO, cize sa mi netvoria ziadne vajicka, nedochadza k ovulacii, takze normalne otehotnenie bez liekov nehrozi.
a ked sa nam konecne po case babo podarilo vdaka lekarom z heliosu, tak som k nemu uz ani nesla, isla som rovno k inemu, Mudr. Kamenskemu a som spokojna.

murano
29. jan 2009

ja som rodila pri dr.molitorisovi a som bola velmi spokojna ,rodila som cisarskym ale hojenie jazvy ma vobec nebolelo.ak budem rodiť 2x tak asi len prinom.
posledny mesiac som chodila k vodeckemu ale nejak sa mi nepačil,pripadalo mi to u neho v ordinacii ako na bežiacom pase,ale nazory su rozne

zunajda
31. jan 2009

ahoj madeline!aj ja som s ním bola zo začiatku spokojná,keď som ale prišla pri ňom o bábo,tá spokojnosť opadla.......stále mi tvrdil,že ešte nemám nič isté a uvidíme či sa to udrží........najskôr ma však presviedčal,že tehotná nie som..........robil mi výter na cyto a na druhý deň som začala krvácať.........nasadil mi lieky asi na týždeň,vraj to prejde........v piatok som ich dobrala a už v pondelok som aj potratila.......dodnes som nedostala vysvetlenie.....pri tomto tehu sa to začalo opakovať........po 4testoch a pozitívnych,vraj tehotná niesom a nezobral mi ani krv som neváhala a bratova žena mi vybavila k Molitorisovi.........behom týždňa som tam aj šla a videla bielu machuľku,ktorej už bilo aj srdiečko..........tak kam sa moj doky pozeral???????????podľa môjho názoru,sestrička pri Rychtárechovi vie viac ako on sám a schová ho s vedomostami do vrecka..........tak také ja mám skúsenosti.

adka12
31. jan 2009

Ahojte baby, tak ja v BB nie som spokojna so ziadnym doktorom! Je tu otrasny pristup, uplne kašlu na pacienta a zanedbávajú starostlivosť. JA už mesiac chodim do Banskej Štiavnice k primárovi a som spokojná. A idem tam aj rodiť.
Na Silvestra som začala krvácať, tak som išla na pohotovosť a poviem vám, že otrasný prístup. Tvrdili mi, že nekrvácam. No ale nie som blbá nie? Celá vložka krvavá a oni mi tvrdia úplný opak....

zunajda
31. jan 2009

ahoj adka a koho si mala dokyho v BB?Keď som potratila,tak som bola pri Schwarzovi a ten sa mi zdal normálny,ale Molitoris je jednička.......on má ambulanciu pre patologickú graviditu........o Rycht.sa radšej už nebudem vyjadrovať.

zunajda
31. jan 2009

adka ako tak pozerám na tvoj pas,tak nám vychádza rodiť skoro v rovnaký termín,jeden deň hore dole. 😵

adka12
31. jan 2009

Ja som chodila k Zvarovi, Belanovi, Španielkovi, Kočajdovej a Kamoďovej.
Áno, máme skoro rovnaký termín. A tebe už povedali, že to bude dievčatko? Moje bábo ešte nebolo vidieť.
A nechceš sa k nám pridať do témy júlovky 2009? Je nás tam už dosť, aj z Bystrice...

zunajda
31. jan 2009

Ty si ich teda vystriedala,ja som začala chodiť k Filadelfimu,potom Rycht. a teraz Molitoris............nemám ešte potvrdené na 100%,že to je dievčatko ale ja verím,že bude(vraj nič netrčí)..........ja chcem vrkoče zapletať,šaty kupovať,bábiky kupovať a pod.....v utorok ale idem na kontrolu,tak som zvedavá..........neviem prečo ale ja už od začiatku mám nejakú predtuchu,že to je baba............už som bola na tej téme pozrieť a snáď sa aj pridám......

adka12
31. jan 2009

Tak sa pridaj k nám, ja idem tam. Zatiaľ pa 😉

zunajda
31. jan 2009

už som taaaaaaam 😉

sia222
1. feb 2009

ahojte maminy.jaj ked to tu tak čítam,tak sa mi ani rodiť nechce zo strachu a to som v 9 tt prvé dve deti som rodila v TN, pred 9 a 10 rokmi,tak to tu vobec nepoznám.bývam v bb 3 roky,gynekol.mám v tn,tak som si vybavila chodiť ku karovičovi,dosť ho chvália.je to tam ako na páse,tak mám pocit,že sa až tak nevenuje z čas.tiesne,ale je vraj ok.chcem si dať epi.budem rada,ak mi poviete nejaké skusenosti a rada tu nájdem aj kamošky.inak dr rychtarek je náš zákazník a uvažovala som že ho oslovím ked som tu nemala gyndoša,ale pak som sa rozhodla nechať to na kompetentnejších lekárov ale z inej oblasti nech mi poradia no a ako to tu čítam tak som len a len rada že som ho neoslovila.mala som v tn super gyndošov aj po odbor aj po ludskej stránke aj nemocnica je tam ok tak sa trocha dosť bojím ked idem do neznáma aj ked sa teším

spika
2. feb 2009

Ahoj Alias,
ja som mala nadštandardnú izbu v BB. Čo chceš vedieť?

alias313
3. feb 2009

spika: ahoj napisala som Ti to vsetko do ip, lebo je toho veeelaaaa 😉 dakujeeeem

mia78
4. feb 2009

sia222 - aj ja chodim ku Karovicovi a mozem ti povedat ze je tam vzdy dost zien ale vysetruje poctivo a vsetko ti vysvetli.aj pri prvom my robil cisarsky a bola som spokojna,uz tie bolesti potom to je ine dlho ma bolelo brucho a maleho som nemohla nosit.

zunajda ahoj a gratulujem ako si tu citam som tu natrafila na teba aj mi cakame ale neskor.

a este sa vas chcem opitat sice este mam cas rodil niekto po prvom cisarskom druhe normalne?

mne lekar vravel ze pravdepodobne bude aj druhe cisarsky ked bolo prve ale stale rozmyslam ci by to neslo normalne lebo tie bolesti potom a tyzden v nemocnici hoci tam boli vsetci fajn a este som maleho ani dva dni po zakroku nevidela az na treti dem chvilu.

oxan
5. feb 2009

mia mozes moja kamoska mala prvy cisarak a druhe a tretie normalne ale to je tiez asi podla velkosti baba a inych okolnosti

paula58
5. feb 2009

ahojte ja vam poviem moju skusenost s bb nemocnicov a doktormi:no tyzden som lezala v nemocnici lebo som mala malo plodovejvody no ale prisla som z bolestami ale neboli to bolest len falosne a kedze som bola prvorodicka tak som to nevedela sestricky ma privitali akoze si vymislam a tak no ale tyzden presie A Zacali sa kontrakcie chvilu som vydrzala ale napokon som sla za sestrickou za mam kontrakcie nech zavola doktora prisiel dr.jenco super doktor a povedal ze som uz otvorena na 4 prsty a ze sa otvaram dali mi klistir,ale prevdaze dosla som dole na stroj olestia mala som dost tuku na brusku tak mi nejak nevyskakovali kontrakcie a popri tom som mala dost velke estricka s drsnim sposobom mi oovedala ze nemam kontrakcie zenech si idem lahnut tak som bola nahnevana a ubolena ze som trocha zaspala prisiel rano doktor Molitoris aj Jenco a Balaz a hned skonstatovali ze som otvorena na 5cm a mali mi volat na epiduralku a ty kym dosli tak som bola na 7 tak mi ju dali zbytocne porodila som z bolestami ako maju byt odrodil ma dr Balaz super bol v pohode.aj sestricky co somnou boli pri porode boli na jednotku po porode ma vyviezli a ginekolog.sestry super vsetky ale detske niektore ze by pri detoch nemali co robit.nemali trpezlivost ani nic tak to je moja skusenost 🙂 🙂 🙂

sia222
5. feb 2009

Ahoj mia 78.Dík za skúsenosť.Ja mám dve deti skoro 9 a 10r, tak sa trocha obávam.Ale myslím, že je fajn ten lekár Karovič ,zrovna dnes som u neho bola.Tk to budeš rodiť skoro ako ja.No ja si chcem dať epi.A pri prvom si si karoviča zazmluvnila, ked ťa rodil?Býva tam veľa žien ale dnes to bola rýchlovka akurát že na sone nebol lekár tak musím zajtra ale pohoda.Si z BB?

mia78
8. feb 2009

nezamluvnila som si ho bola som vtedy u ineho ale on to volako nezvladol on potom prisiel mu pomoct ,az potom som knemu prestupila.
teraz sa tiez trochu obavam ak nebudem mat velke babo chcela by som rodit normalne ale tiez s epi.
som z BB.

sia222
10. feb 2009

Ahojky Mia. A malinký, čo máš 3ročného bol moc veľký preto si bola cisarákom?inak veľa žien tu chodí k týmto nemocničným lekárom, čo som dosť prekvapená, asi okrem novamedu a tí tam majú veľa pacientov a niekt. už ani neberú tu v BB asi podľa toho čo tu čítam nie je vela dobrých neštátnych gynekologov v bystrici.Aj sa čudujem, že takto berú pacientky v TN to nie je bežné.Vidíš ešte nemám ani to sono lebo tam nikto od štvrtka na sone nie je žiadny lekár, vraj možno a vo štvrtok a to sa mi zas nedá tak až v piatok skúsim.Vidíš možno sa aj stretneme v porodnici mne asi posune termín,lebo mám 30dn.cyklus a rátal mi z 28 tak ma radšej ešte poslal na sono tak sa nan snád v piatok dostanem.Mám pocit, že je taký poctivý velmi ten lekár a to je fajn.ja si ho potom chcem zazmluvniť ak bude súhlasiť a epi určite 🙂Tak sa držkajte

mia78
11. feb 2009

ahoj hej malinky bol velky 4820g 60cm, aj tak sa ho pan doktor ten prvy snazil porodit normalne este stastie ze prisiel tento uz bolo namale,teraz ak nebude babo teke velke tiez by som skusila asi normalne ale iba s epi.
aj ja to mam volako posunute asi o tyzden podla sona teraz idem na sono o dva tyzdne aj na kontrolu tak sa to upresni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre