Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

petulig
17. apr 2009

uz som doma 🙂je tu niekto ?

jacka
17. apr 2009

ja som tu...som zvedava 😅

jacka
17. apr 2009

petuling no kde si???? 🙂

mia78
17. apr 2009

aj ja som uz tu , petulig sme nedockave ako ?? 😉

petulig
17. apr 2009

tu som tu som varila sorry

petulig
17. apr 2009

tak ze vraj na 75 % zatial je to baba 😀 tak sa vytesujem, drahy az tak velmo nie este asi stale veri, ze tam ten pipik dorastie.
Ale bola som velmi spokojna, strasne zlaty doktor a to vybavenie sa neda porovnat. Vsetko mi poukazoval, vysvetlil, aj foto mam. krpec tam akokeby ukazuje fakera 😀 to asi ockovi, ze smola nie som chlapec

mia78
17. apr 2009

tak gratulujem mozes pomali chistat 😀

petulig
17. apr 2009

pomalicky🙂 isto ma bude stopovat este drahy, ze este pockaj este dorastie🙂 Ale vsetko ok zatial to je hlavne.

mia78
17. apr 2009

ja sa uz nejdem dockat tiez co to bude asi o dva tyzne pojdem tak uvidime 😀

petulig
17. apr 2009

a co by ste chceli? do paru dievku?

jacka
17. apr 2009

petuling....blahoželám 😉 a tvoj drahy nech čaká možno sa dakedy na rok dočká 😀 a inak všetko o.k?
ja ti v utorok tak som zvedava čo sa vyfarbí 🙂

petulig
17. apr 2009

tak na rok urcite nie 🙂 poviem ti v septembri po porode ci vobec xi..drzim palce. Tiez sa vrtela poriadne no presne uvidime koncom maja na 4d..tesiim 🙂
a na 19 tyzden vraj vsetko ako ma byt.

jacka
17. apr 2009

super že je všetko v poriadku.... 🙂 neboj bude aj dalšie 😉 ja na 4D nejdem 😒

petulig
17. apr 2009

viacmenej ma presvedcil drahy, ze kedze nevidel toto sono tak to druhe by rad videl. Nech si aj on uzije trosku, takto si pripada len ako vzdialeny pozorovatel 😀

jacka
17. apr 2009

no je zlatý 😀 😉 fotka mu nestačí??? 😵 a meno je už na sveta...my sa neviem dohodnut 😠 všetko mi zamietol 😠

petulig
17. apr 2009

presne ako u nas 🙂 ani jedno co poviem ja nie je dost dobre. Jemu sa take slovenske pacia ako Zuzka, alebo michaela. fakt neviem co vyberieme.

jacka
17. apr 2009

tak aj u vás je vojna?? 😀 aspon niečo ale ten moj zamieta a žiadny normálny nápad nie.Ked mi zapoti že Tomáš tak ma skoro vyrutilo 😀

petulig
17. apr 2009

a co mas proti Tomasovi ?🙂 to sme mali vybrate xi ale mame smolu. Tak bude nejaky kompromis, len netusim aky. 😎

jacka
17. apr 2009

no sesterka má tomáša a je to nepodarok 😀 ja som chcela mareka ale to sa neda pekne povedat a dievčenske ma vobec nenapadaju 😅

petulig
17. apr 2009

mne sa paci Alex alebo &Jakub len je to uz take obohrate dost. Z dievcenskych Laura, Nella, Simonka, Emma fakt neviem vela je toho.Aj Eliska sa mi paci

jacka
17. apr 2009

mne kubko neprešiel...vraj matko a kubko 😖 eliška je pekne 🙂
akurtá mi vylial džus po stole...zas nič dobre 😠

petulig
17. apr 2009

ved je to super matko a kubko parada🙂 budem ho lamat na tu Elisku, to sa da aj pekne skratene povedat a nie je to az take popularne, uvidime. Bohvie co z toho nakoniec bude🙂
musim ist poumyvat riady pridem neskor. pekny den

jacka
17. apr 2009

len si poriad....
no ved ešte tam ostali % že to bude chlapec...uvidiš ked sa narodí 🙂 na to 4d ideš k svojmu dr.?

lulu26
17. apr 2009

Ahojte babky,

nestiham citat vsetko, ale pozeram, ze ste pri vybere mien..My mame este cas, ani nevieme, co to bude, ale zatial vedie Alex a Lara...
Dakujem za tipy na obchody pre tehulky, lebo v niektorych naozaj maju veci ako pre slona 😀
No, idem sa ucit dalej, na tyzden mam skusku..Este ze to male mi nerobi zlost a pekne ma necha ucit sa...
Baby aj vy ste to mali, do 3 mesiaca mi vobec nebolo zle a teraz mi sem tam pride zle od zaludka..a minule som aj zvracala.. Myslela som, ze to je mozne len na zaciatku?

lulu26
17. apr 2009

Este jednu otazku mam..kedy je ist najlepsie na 4D sono? v ktorom tyzdni?
Sem tam citam na fore, ze baby chodia viac krat na 4D, to je potrebne ist viac krat?

jacka
17. apr 2009

lulu ja ti neporadim nejdem tak nemám info....
sem tam aj mne bývalo po 3mes. ale to asi nebola teho nevolnost...ale može byt..prečo nie...

máme tu super burku nechcete?? 😉

lulu26
17. apr 2009

No, ja som zatial este pri rodicoch v PP, lebo nam idu prerabat v BB byt, ale prsi aj u nas..a k tomu mame este sneh na Tatrach, nechcete?
Vcera vecer sme mali aj 0 stupnov ☹
to je Poprad

jacka
17. apr 2009

lulu nechceme zimu stačilo... 😉 a dr.máš kde?

lulu26
17. apr 2009

Dr. mam uz v Bystrici aj trvaly pobyt.
chodim ku Spanielkovi a na sona k Drznikovi.
A ty?

mia78
17. apr 2009

lulu stov nevolnostov tiez neviem mne bolo zle prave tie prve tri mesiace teraz pohoda.
a to sono robia co som citala uz okolo 14-16tyzdna ale najlepsie je okolo25-26tyzna bybetko je uz pekne vidno tvaricku a tyk.
ideme na nakup tak neskor.. pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre