Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici a doktori

loren
12. jan 2007

je tu niekto kto tu absolvoval porod ,popr.pri ktorom doktorovi

aine04
27. apr 2009

veru este stale 😖
inak candibene zabralo aj mne, to som mala ako posledne. ale dr. povedal ze tym mykozam sa teraz moc vyhnut neda...

petulig
27. apr 2009

ahojtee...no zblaznim sa doma , ja viem. Ale aj v robote ma uz ide porazit. Vsetci mi idu maximalne na nervy a este aj sef debilny ma asi svoje dni, lebo huci do nas a nezajem ze sme tu dve tehotne. Sa mi to zbiera a nezdrzim sa a poslem ho..a pojdem domov skor🙂

loren
autor
27. apr 2009

ja som si zatial dala imazol to dcere predpisali na dermatitidu a je to na plesne a pisu tam ze je to mozne aj v tehotenstve pouzit tak uvidim

jacka
27. apr 2009

mne dal naprv dr. dafengin ale to viac zla narobilo ako dobra....

petuling tak chod nepotrebuješ byt v strese....aspon si oddýchneš ....pokial sa ti dá 😉

jamaat
27. apr 2009

Ahojte.
Mne na mykózu super zabral antifungol.

No a ani som sa k už toľko spomínanému Fruhwaldovi nechystala a aj tak tam nakoniec idem. V nemocnici totiž na sone viac neordinujú ako ordinujú, mala som ísť na prietoky. Tak mi sestrička dala kontakt na Fruhwalda, že s ním telefonovala a dohodla, vraj to za nich zoberie. Takže som objednaná zajtra na tretiu. Okuknem ho teda, nakoľko sa od gympla zmenil a či mu roky na kráse ubrali alebo pridali. 🙂

sia222
27. apr 2009

jammat to myslíš sono v nemocke v rooseveltke ?ja som sa objednala na 4D tak 19 idem už sa teším.

petulig inak som čítala že v tychto týždnoch čo sme tu niektoré okolo 20tt 22tt su depky normálne podraždenosť viac unava. ja som to tiež pociťovala a pociťujem občas 🙂 ja som minul týž tiež šéfa poslala..u nás nehukal sef ale ja 😀 😀 nejak to na mna dolahlo.akurát že moj šef je moj muž a bolo to o to ľahšie 🙂 tak je aj rád že idem na PN 😀 ale ako keby som pohnojila záhradku aj ked mi to bolo potom luto a mrzelo ma že som vyletela zdá sa že ma pochopil 😀 ale niekedy citim že už mám dosť robota domácnosť..
ale ked ti daju vychádzky nie je to až taká hrúza myslím. ja mám dve hodky doobeda a dve poobede síce bývam v dome je to iné ako v paneláku ale aj tak.chudák sef inak asi je taký bo je na prášky že dve tehulky 😀 😀

sia222
27. apr 2009

babky inak sa chcem opýtať kde ste prišli k tým mykozam. šak to tu spominate snád každá s tým mate skusenosť 🙂 ja som to niky nemala aj ked je v tehu nižžšia imunita ved to sa chytá na plavkách a takých nedobre hygien miestach nie? či sa mýlim?

jacka
27. apr 2009

sia ani ja som pri matkovi nevedela čo to je.....ale pri druhom som to mala skoro v začiatku... a od vtedy pokoj...klop,klop....

tak sa možem aj ja vyhovorit na podráždenost?..moj drahy má už zo mna nervy 😀 😀 aj matko 😀

sia222
27. apr 2009

čítala som to na mamaaja tušim to bolo tak nech si prečítaju vedecký vyskum. moj muž je zlatý ale bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste minul. týžden tak si to odniesol 😀 ja som práve nepociťovala depky a td až teraz to akosi prišlo ale ked som sa vybekala hádam aj odišlo 😀

ja len sa pýtam na tu mykozu preto že to fakt asi vela žien má ked to tu popisujete že z čoho to je aby sa človek mohol vyhnuť tomu ked vidím tie reklamy na krémy na to na nohy ..či na akých častiach to ešte može byť?

mia78
27. apr 2009

cafte,
petulig tak sa daj vypisat odychnes si ved nepotrebujes teraz stres 😅
mykozy nastastie tiez nemam ale podrazdena som tiez obcas by som vsetkych poslala kade lahsie.

aine04
27. apr 2009

sia aj ja som sa pytala dr. ci sa tym mykozam da nejako vyhnut, ale povedal mi ze ani nie, navyse v tomto stadiu tehotenstva ako som ja je tam dole uz uplne zmenene prostredie, neudrzia sa tam bakterie, ktore si inak s mykozami poradia... a moze to kludne spustit aj taka vec ako avivaz na pradle ☹
ale mne sa zda, ze sa mi to zhorsilo po tom co som si dala intimky, odvtedy nepouzivam, radsej si casto striedam nohavicky.

jacka
27. apr 2009

aine a kedy ideš rodit? 🙂

loren
autor
27. apr 2009

baby a ak sa mozem opytat taku intimnu otazku ja mam pocit ze sa mi to tam dole akoby zvetsilo tehotenstvom akoby opuchlo ci co mate to aj vy ci nie

sia222
27. apr 2009

aine ja som asi prihorená 😀 ale niekto tu spomínal canesten krem a to som videla reklamu na nohy či sa to dá použiť aj dole?? 🙂 ale ty sa bavíš asi o intim.miestočkách 🙂 tam to je asi nachylnejšie jasné ved aj PH sa tam mení počas tehu a imunita je slabšia. ja jedávam probiotiká a používam na int.hyg.z lekárne sprcháče ale to asi vela žien v dnes dobe a predsa to maju.

mala by si už isť rodiť nech sa ti vrátia bakterie 🙂 🙂 a neni ti blbo sa divím že ťa poslali domov ked si otvorená asi to tu tak robia alebo zaleží a dr.mne pri synovi v tn kedže bolo babo ok aj termín bajoko prepichli vodu aby ma nemuseli posielať domov a že zas budem chodiť nazad.každý lekár iný 🙂 a to som mala do ofic termínu 2týždne.išla som tam le preto že ma bolí brucho a mala som špinenie po vyšetrení a odtial som už išla so synom. 🙂
asi sa pýtam blbo ale nikdy som to nemala asi je to nepríjemné a svrbí to?či ako sa too prejavuje

petulig
27. apr 2009

cawte 🙂 dam im v robote este tyzden a ak sa neumudria tak nieco vymyslim. Mozno aspon na mesiac domov a potom este do roboty. Dnes inak soky,ked uz sa bavime o tych intimnostiach. Stava sa, ze moze odtiect kusok plodovej vody? Alebo to mohol byt len unik mocu ? nikdy som nic take nemala a dnes mokre spodary. 😢 neviem ci nezajdem skor k dokimu ci je vsetko ok.Ci je to normal?

sia222
27. apr 2009

čafte.
peťulig som sa zasmiala sorráč nie za ten problém ale za tie spodáre 🙂 tiež si vymenila tangáče za bombardáky? 😀 ja myslím že to nemáš vodu moja.normálne si si cvrklaaa 🙂 ale pre istotu sa opýtaj.nedávno som volala s kamoškou má skoro roč.syna a hovorila som jej že stále chodím na WC ko že mi nejak tlačí pri 1dvoch som tak nechodila a sme sa rehotali bo mi hovorila že ona to niekedy ani necítila že jej cvrklo normálne si dávala vložky alebo tie čo nosia tí čo su inkontinentní ale vraj to je normálne.ale asi lepšie ak sa opýtaš dr alebo mu cinkni to ti asi aj sestrička poradí.ja som nepočula ešte že by v takomto štádiu odcvrkla plod voda.ja bysom cinkla radšej ale

mia78
27. apr 2009

petulig ja si myslim tiez ze to nebola plod.voda lebo toby ti praskol plod. obal a mala kontrakcie ,vlasne by si sla rodit 😕 ,
asi ti babo potlacilo na mechur. mna dnes babo stuchlo zo dvakrat do mechura ,nepriemne no cim vedsie bude bude viac tlacit 😀
a citite uz pohyby?

petulig
27. apr 2009

aj som si myslela, ale som bola z toho trosku mimo, lebo sa mi to nikdy nestalo. To budem nosit ako stara baba vlozky na unik mocu ?🙂 a k tomu tie eroticke spodary,este ze si drahy na tom nezaklada, najlepsie na divoko to by bol spokojny 🙂
ale dnes ma krpata stuchala veru statocne tak mozno aj preto. Dnes to bolo asi prvykrat co som to fakt citila. Ako ked sa potrebujete poriadne ponatahovat. Bohvie co tam vyvadza🙂Doteraz to bolo len take bublinkovanie.

mia78
27. apr 2009

no to hej, hadam budu stacit aj tie tensie vloz. alebo intifky 🙂 ,a to este v lete ked budeme vtych najvedsich horucavach ako gulky a potit sa 😅

jamaat
27. apr 2009

Sia, ano, myslela som sono ambulanciu v nemocnici. Každý deň tam má byť nejaký lekár do pol druhej, ale ono to tam majú tak bohovsky, že majú naraz aj normálnu ambulanciu, aj sono a ešte chodia aj na operácie a predpokladám, že si aj prednostne riešia dohodnuté pacientky. Takže sa mi už 3x stalo, že som prišla a nikto tam nebol.

Mykózu nemusíš chytiť nikde. Vovnútri máš vždy aj isté množstvo kvasiniek, ale keď je imunita oslabená ale proste dojde k zmene mikroflóry, tak sa premnožia a vtedy vzniká mykóza. Samozrejme, že bazény zvyšujú pravdepodobnosť, že niečo takéto "chytíš".

Loren, aj ja mám pocit, že som dole opuchnutá. Teraz je to už síce lepšie, ale na začiatku to bolo evidentné aj na pohľad, nielen na pocit. Vtedy som mala pocit, že mi všetko vytláča von, ešte aj konečník. Bolo to riadne nepríjemné. Ale prešlo to.

sia222
28. apr 2009

jammat to je tam normálne v nemocke že to tam tak funguje to sono. ked má lekár niečo tak príde aj o 11tej aj mne sa tam už stalo že mali lekárov na pN a bolo ich málo tak týážden som vyvolávala či tam dr je. a myslím že prednostne neberú nikoho tá sestrička nebre prednostne čo som tam videla ani zdr.personál to vidíš ked ide Dr z inej ambulancie si robiť sono svojej pacientke lebo tam je len jedno sono

sia222
28. apr 2009

My to s miou poznáme že miuš. A prečo chodíš na sono do nemocky? tvoj dr,. nemá sono či tiež chodíš k nejakému dr. do nemocnice?

Petulig sa smejem a za chvilu sa ťa budem pýtať kde si zohnala nejaké pene obrázkové vložky 🙂 neboj možno sa ti to už nestane a moja nevesta nadejná sa umudri a bude sa gulať v brušku inokade nie okolo mechura 🙂 ja som sa smiala ked som čakala u sestričky bo tam boli také babky že aj ja tam budem možno chodiť a budem taká divná ako tie staré ženy bo chodím do urogynekolog.ambulancie 🙂 miuš poznáš to ten naftalínovy smrádek ked sa tam nejaká objaví že? 🙂

jacka
28. apr 2009

petu nič si s toho nerob...mohol to byt aj výtok...vidim že sa tu bliži k svadbe 😀 😀

sia a čože ?to som o niečom takom nepočula? 😅 😕 normálne na kontroly??? 😕
a ten smrádek nemá chybu 😀 😀

petulig
28. apr 2009

cafte 🙂 no dnes zatial okaa. Asi sa prilis pozorujem.
Sia aj tie nase krpce zoznamime najprv, ci je to uz jasne vopred? A do dobrej rodiny idem malu slubit?
Statky mate nejake ? 😀

jacka
28. apr 2009

no dufam že nás pozvete na svadbu 😀 😀 😀

jacka
28. apr 2009

petu a čo malička kope riadne??? 🙂

petulig
28. apr 2009

😀 ja som este vlastnu svadbu nemala, ale hlavne ze uz riesim drobca 🙂
mala ma take chvilky, ako napr. teraz po obede asi spokojna, prebrala sa, najedla a natahuje sa.
Boze, dala by som si tak taky fajnyyyy nanuk. Vanilkovy s cokoladovou polevou, alebo jahodovyyyy.

mia78
28. apr 2009

ahojte,
sia no je to tak babusiek je tam dost a keby si dnes videla ordinoval tam Paluch to bola cela chodba babiek, dnes som bola na sone a doky pisiel nieco po 11:00 aj to nie ten co tam mal byt ale prisiel Vodecky a bol celkom vpohode len sa tiez ponahlal zasa prec tak to musel stihat ale vysetril riadne aj porozpraval 🙂 .a este pomedzi chodili iny doktori robit sono.
len nase babo sa nam otocilo ritkou tak zase nevieme co to bude aj ked sa doky snazil zistit nedalo sa 😢 .
idem sa objednat na 4D tak sa hadam dovtedy otoci 😕

sia222
28. apr 2009

čafte.
jacka o čom si to nepočula 🙂 ?čo kontroly?už neviem o čomsme sa bavili tak mi ozrejmikuj 😀 dnes sombrzda aj z práce ma museldoviezť muž bo by som asi načrela auto.strašne sa mi točí hlava ani kafe mi nepomáha mám tlak že 90na 45 pijem vela aj tak mám stále nizky ale dnes akosi extra.keby som sa mala s kým pohádať aby sa midvihol ale žiadna depka sa neobjavuje 😀 a ešte mi dali magne to asi tiež znižuje tlak neviete niektorá čo je dobré na nízky tlak?okrem alkoholu 😀 moj muž zadrel že to mámasi z tých jahod že som predávkovaná vitamínmi nejakými 😀 😀 😀

mia k Paluchovi budem aj ja potom chodiť šak touž budem hluchá a slepá tak mi bude jedno ako sa bude chovať potom budem rada že hučí ked budem nedoslíchavá 🙂 a on je takej mocnej postavičky tak ma vyhodí na kozu aspon ked už sa tam stará nevyštverám 😀 😀
ja som objednaná na 19.5na 4D len škoda že muž ide zrovna do zahraničia služobne v tom čase tak zoberem detváky 🙂
petulig či do dobrej rodiny to musíš pak posudiť sama to je relatívne 😀 no teda ty si materialistka a láska čo???ale nejaké statky a LV by boli a hádam aj porastu kým dozrejete na vydaj 😀 😀 Inak budem mať dvoch synov tak si pak može vybrať 😀 😀 😀 Ty ju hlavne nauč variť a riadiť 😀 😀 nech sa mi postará o synčeka 🙂
vidíš moja tak si sa lakla že teraz budeš mať problém sa aj vycikať.

jacka
28. apr 2009

sia ty sršiš humorom 😀 😀 😀

Za 20 rokov láska pride neboj nič 😀 😀 😀 Ja som bola v tom že svadba bude hned po porode....tak nie???

Ale asi by sa najskor mala vydat petuling...či sa ti nechce 😉

No nepočula som o tej urogynekolog.amb. 😅 no asi som nevzdelanec či čo 😀 😀 😵
To musel prist muž pre teba aby si trafila domov??? 😀 😀 😉 ....magneézium je na ZNIžENIE tlaku...tak ak nechceš kdesy odpadnut tak to neber 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre