Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

swarovski
8. mar 2013

@trish31 dr. Zacok v kochu rodil moju kamosku v novembri a velmi si pochvalovala. ja ked som tam teraz bola hospitalizovana, mal 2x nocnu a bol velmi prijemny, aj na vizite... Ja som predtym chodila k Millymu a raz som bola u dr. Zacoka, akutne pred operaciou a bol velmi fajn 🙂
V kochu si ho mozes zazmluvnit, ale ak chces chodit cele tehotenstvo tam, je fajn si vybrat nejakeho ich lekara a potom s nim aj odrodit 🙂

trish31
8. mar 2013

@swarovski dakujem za info.Ja totiz chodim do Ruzinova k Zackovi, tam uvazujem ze ho menit nebudem....A ze by ma odrodil v Kochu.Len som citala na neho dost blbe recenzie,ale ja som s nim mala len pozitivnu skusenost....Tak som teraz zmatena

swarovski
8. mar 2013

@trish31 aj ja som na neho citala kadeco... asi je niekedy naladovy. ale ja som s nim mala len dobre skusenosti. a kamoska k nemu chodila cele tehotenstvo a potom spolu odrodili v kochu a vraj pri porode bol uplne perfektny.

trish31
8. mar 2013

@swarovski hej ani ja s nim nemam zlu skusenost...Uvidim rozhodnem sa,alebo pojdem na prvu navstevu k nemu a rozhodnem sa..Vdaka

mandarinkaa
9. mar 2013

@swarovski a vy uz ste stastne doma? Ako dlho po porode ste boli este v nemocnici?

kacicka01
9. mar 2013

Baby a ako sa vola taky nizsi, stihly dr. v okuliaroch a dhlsim harom?

swarovski
9. mar 2013

@mandarinkaa ano,doma. Ja som bola hodná na prepustenie už 5. deň, ale hana začala veľmi chudnut,tak nás este deň nechali.. Takže na 6. den

adriana11111
10. mar 2013

@swarovski gratulujem k Hanke 🙂, kolko mala vazila? Chcem sa ta opytat, kolko dni po vypocitanom termine si nakoniec rodila? Ja som totiz uz po termine a pytam sa preto, ze co mam ocakavat, nechcela by som aby mi vyvolavali porod. Dakujem za odpoved 🙂

swarovski
10. mar 2013

@adriana11111 dakujeme. vazila 4010g a nakoniec som rodila 8 alebo 9 den po termine... chceli vyvolavat, ale par hodin vopred si to moje telo rozmyslelo a zacalo same 🙂

enanena
10. mar 2013

@lentila.g dakujem...ja ho mam ako gynekologa len som bola zvedava aky je ako porodnik...dakujem ti pekne si ma povzbudila v mojom rozhodnuti

martinka008
10. mar 2013

@swarovski Fiha, na dievcatko velmi slusna vaha, je to riadna Zajacica 🙂

susannah
11. mar 2013

ahojte, viete mi povedat, kolko stoji v kochu 3D / 4D usg pre ich pacientky (tam by mala byť 50% zľava)? Lebo v cenniku to nie je :(

mandarinkaa
11. mar 2013

@swarovski no velka bambulka 🙂 tiez zvazujem jedno z mien Hanka...

ivon444
11. mar 2013

@susannah 40 eur som platila

swarovski
11. mar 2013

@susannah áno, 40€

moon1979
11. mar 2013

baby ako je to s poradňami čo sa týka napr. vzorky moču? nosili ste si z domu, alebo ste cvrkli tam? zajtra idem prvýkrát na poradňu tak neviem ... k mojej gyn som si nosila už z domu ...
ďakujem za odpoved

kholka
11. mar 2013

@moon1979 nemusíš si nosiť, na každej poradni ti dajú papierik na ocikanie priamo tam

s.a.s.k.a.
11. mar 2013

@susannah minuly rok to bolo 40 eur, ale nviem kolko je to teraz...

mandarinkaa
11. mar 2013

@swarovski ozaj ako si na tom z kojenim? ide to?

swarovski
11. mar 2013

@mandarinkaa áno,plne kojim. Mlieka mám na rozdavanie 🙂

susannah
12. mar 2013

@swarovski, @ivon444, @s.a.s.k.a. dakujem 🙂

majastoica
13. mar 2013

ja som bola v KOCH-u na laparoskopii. To, ze sa tam clovek citi ako v luxusnom hoteli to tak akosi naznacuje cennik sluzieb... ale ten profesionalny pristup, prijemny usmievavy personal od upratovaciek az po riaditela s perfektne odvedenou pracou je naozaj na nezaplatenie.dakujem.

poussin
17. mar 2013

@misinka26 misinka ukludni sa.. preco utocis na amouramour? O com by bola tato diskusia pokial by tu vsetky pisali len same superlativa a pozitivne skusenosti? Ty si bola pri kazdom porode, ze si dovolis tvrdit, ze v Kochu nerobia chyby? Tvoja reakcia mi prisla dost pateticka.

ooo
18. mar 2013

baby prosim vas neviete mi poradit. sice dostanem buduci tyzden info, ale nech viem dopredu. chodim na gyndu, patria pod kocha ale vsetko mi preplaca poistovna. mam ist niekedy v blizkej dobe na NT na odporucanie od moho gyn k nim do kocha. nieco sa za to plati, ked je to sukr.?

swarovski
18. mar 2013

@ooo myslím, že budeš doplácať 9,90 ale istá si nie som. Ale malo by to tak byť. Teda,ak nezmenili ceny.

swarovski
18. mar 2013

@ooo jaj ak chodíš do gpn v ružinove, nemala by si asi nič platiť...

ooo
18. mar 2013

@swarovski chodim do PK, ale patria pod nich. Lekara mam Klimenta a tehu poradnu tam robi Mares.

kholka
19. mar 2013

Chcela by som iba potvrdiť, že starostlivosť v Kochu je vynikajúca. Včera som mala termín, bola som na kontrole - poradni u Dr. Ondačkovej, skontrolovala ma od hlavy po päty, opätovne brali krv, aby mali čo najčerstvejšie info, dali na ctg a keďže tam vznikol trochu zlý záznam, večer som bola objednaná na ctg opäť, aby si boli istí, že je bábätko v poriadku. Všetko dobre dopadlo a ak sa malá nevypýta skôr, v stredu opäť poradňa. Celý personál milý, či je deň či noc. Chválim, chválim.

martinabez
19. mar 2013

Doporucujem zvazit Kocha kazdej mamicke, ci buducim rodicom. Nie kazdy ma 1200 €, ale ak niekto zvazuje nadstandard inde, je ten rozdiel mensi. Okrem toho dostavame prispevok od statu, oplati sa ho vyuzit takto. Ja som sa z Kocha vratila pred viac ako tyzdom a citila som sa ako na dovolenke. Zvolila som si porod bez epiduralky, prvorodicka, a mala som stastie na pani doktorku Marcisovu a super porodne sestricky. Nechodila som na ziadne predporodne pripravy, personal ma uzasne sprevadzal. Fantasticky sa mi venovali od prijmu az po starostlivost o babatko, kedze sme mali malinke komplikacie s infekciou. Uplna intimita (jedlo sa nosi na izbu, kazda zena ma vlastnu), pohodlie, mily a ustretovy personal. Velmi som ocenila to, ze som si volne mohla chodit za malou, kedykolvek v noci, snaha personalu mi ju davat kojit aj ked bola napojena na infuzie. Navstevy chodili rovno na izbu, nikto nic neriesil, priatel tam so mnou travil cele dni. Dokonca pri kupani boli aj ockovia, sestricky im ukazovali ako na to. Ako vegetarianka som mala moznost bezmasitej stravy. Isla som tam len s malou taskou (prezuvky a zakladne hyg. potreby). Bohuzial, to co mi povazujeme za "luxus" ako mily a ochotny personal, pohodlie matky, to je vo vyspelych krajinach normalne. Koch je okrem toho vybavenim naozaj nadpriemer a za to vsetko je ta cena viac ako adekvatna.

kanhwa
19. mar 2013

ahojte kocky,
mam na vas taku trosku haklivu otazocku. mam naplanovanu operaciu u kocha a zamyslam sa nad tym, ci je vhodne dat lekarovi, co ma bude operovat nejake peniazky. je to taka tradicia na Slovensku, ze sa to povazuje za slusnost, ale rozmyslam, ze v sukromnej nemocnici sa to snad nerobi??? je to moj lekar, cize platim tam rocny poplatok 120 € a este aj za chirurgicky zakrok a jednodnovu hospitalizaciu budem platit dalsi poplatok tak sa mi to zda take blbe. snad sa to robi len v statnych nemocniciach ale tu snad maju lekari normalne platy a neocakava sa nieco take?
viete mi prosim poradit? vopred vdaka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre