Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

majonka79
24. jún 2011

Tak keby to bola 1,000 za komplet vsetko, to by sa celkom dalo 🙂 Uvidime a po 6,7 zavolame.

simib
24. jún 2011

Ahojte.Ja som tiež písala email,že odkedy fungujú a čo to bude stáť a odpísali,že info po 7.7. 😒 😒 😒 ☹ ☹

amisa
24. jún 2011

@katka2011 uz davno tam vsetko nieje..a dnes tam ordinoval myslim ze len Mudr. Mares, bola som u neho na kontorle. a este brali odbery. Inak prva ambulancia uz uplne vypratana a skoro vsetky karty uz su hore v kochu.
@katuska no tak auticku drzim palce, ja s bruchom uz len taxikom

katka2011
24. jún 2011

@amisa ano oni sa uz pomaly stahuju ale od toho 6.7. alebo 7.7. tak ako to maju na stranke uz naplno funguju tam, teraz je uz GPN iba v nudzovom rezime....

amisa
24. jún 2011

@katka2011 veru dnes tam bol poriadnu nudzovy chaos 🙂

katka2011
24. jún 2011

@amisa to verim aj som rada ze ma preobjednali uz do kocha...

katuska
25. jún 2011

ahojte, v piatok som bola v kochu na tom utz prsníkov, zaparkovala som už priamo v areali Kochu.... ale je to tam tak možno pre 5-7 áut max.... je to tam veľmi pekné moderné, ešte im pomaly len nabiehajú systémy, vykladajú krabice, hľadajú zdrav. karty, už popritom aj ordinujú, ale v takom "provizórnom" režime, kým sa usadia.... Mňa sa pýtala medzi rečou dr., že či u nich budem rodiť, ...tak som jej povedala, že záleží koľko to bude stáť, ale že som počula, že okolo 1000 eur, tak mi to potvrdila, že hej asi tak.....no uvidíme, keď zverejnia cenník, ale veľký rozdiel by som neočakávala oproti tomu koľko odhadujeme. PS: v pondelok tam idem zas 🙂 🙂 už na vyštrenie k Dr. Vačokovej tak sa ešte popýtam.

gee99
27. jún 2011

@katka2011 ...ahoj prosim ta nevies na akom cisle funguju v novom Kochu? ...lebo uz mam prist na dalsi termin tam, ale zabudla som sa spytat, ci cas co mi dali na morfologicky este v GPN plati aj hore... diky moc!

ninam
27. jún 2011

@gee99 cislo do kocha je 02 54640061

gee99
27. jún 2011

@ninam ...diky! 😉

katka2011
27. jún 2011

@gee99 ahoj to neviem zatial, mozno budu mat rovnake cisla ako v GPN, ak si daju prelozit linky, skus zavolat na to stare, lebo na stranke novej myslim ze este nemaju telefony....

gee99
27. jún 2011

@katka2011 ... cislo co pisala ninam funguje, je to do noveho Kochu ... uz som sa dovolala, do GPN do Ruzinova som volala cele doobedie a nikto to tam nebral 🙂 ... ale pohoda ... vybaveneee 😉

katka2011
27. jún 2011

@gee99 ok, tak som ti velmi nepomohla... inak mne sa aj v minulosti stavalo, ze som volala aj 5krat kym som sa do GPN dovolala... aj ked vzdy ked tam pridem tam sedia aj dve tri sestricky na recepcii ale prislo mi to ze su tam stale busy...

kajkape
27. jún 2011

dnes som volala do GPN, ci uz su prestahovani a dala mi cislo: 02/5464 0061 al. 62. Mali skoro stale obsadene, ale ze obvolavaju klientov a presuvaju terminy poradni, preto je tazke sa im tam teraz dovolat. Chystam sa tam v piatok, tak mozem sa popytat, ze cenniky a ine veci...

ninam
27. jún 2011

@gee99 som rada ze funguje, este som ho neskusala, ale diktovala mi ho sestricka pri preobjednavani na utz uz do kocha 🙂

frola
27. jún 2011

uz je na stranke cennik. je tam ze 1500eur ale napisane ze za nadstandartne sluzby a ze t.c. zlava 20% cize 1200eur plus ked chcete svojho lekara tak 300eur. uf uf uf. ale nerozumiem tomu ze za nadstandartne sluzby. ja beriem aj nestandart ak to bude lacnejsie 😕

gee99
27. jún 2011

...otazka je ci uz su vybaveni tak, ze keby sa nebodaj nieco stalo, ze babo nemusia prevazat do inej nemocnice ... a vobec ci su pripraveni na akykolvek porod a nie len na tie idealne a bez komplikacii 🙂 ... zatial sa tam veru rodit nechystam i ked tam chodim ku gyn.

@frola diky, uz som aj stranku nasla aj s cislami 🙂

majonka79
27. jún 2011

@frola Co znamena t.c. (ta skratka)? Dumam, dumam, ale nic ma nenapada...No 1,500 € - cakala som, ze to bude asi tolko...ale co je v tom asi zahrnute? Aj EPI?

majonka79
27. jún 2011

Tak som to podrobnejsie prelustrovala a zistila som, ze v tom polatku 1500 € je aj otec pri porode a aj EPI.
Skuste pozriet, ci som spravne pochopila: http://www.sanatoriumkoch.sk/sk/zdravotna-staro...

ninan2
27. jún 2011

@majonka79 Ahoj, ja som to tiez tak pochopila... ja konkretne zaujem o EPI nemam, takze bez nej a s tou zlavou by to vychadzalo na tych cca 1000 eur. Co je stale dost, treba to este premysliet... 🙂

frola
27. jún 2011

@majonka79 no to neviem ani ja. zeby toho času? to je jedine co mi napadlo, cize nejaka docasna zlava, uvidime dokedy

kajuska09
27. jún 2011

@katuska ahoj, ty si bola na ultrazvuku prsnikov aj v tehotenstve? lebo som pocula ze vtedy je to take skreslene...ja som tiez asi tehu, ale uplne na zaciatku a som objednana na august na ten ultrazvuk, tak budem rada ked ma zoberu, nech nemusim cakat na dalsi termin po porode alebo tak.

kacenqa
27. jún 2011

ahoj baby vam sa podarilo na tie cisla dovolat? ja som to dnes skusala cele popoludnie (doobeda som skusala stare cisla, kedze som nezaregistrovala, ze su prestahovani, tiez to trupici mohli oznamit pacientkam, ja som tam bola naposledy vo februari) no a na tom -1 mi po 2 zazvoneniach skocil fax a druhe mi hadzalo nejaku hlasku....

som zabudla na kedy som objednana na sono prsnikov, tak som si to chcela overit 😠

kajuska09
27. jún 2011

kacenga - no ja som tiez cely den volala a nic, a nakoniec mi manzel zistil cislo: 0254640061 alebo 62, tiez som bola z toho na nervy, ale tieto cisla nastastie uz funguju, a ze sa musia stahovat praave tento tyzden 🙂

kajuska09
27. jún 2011

@kacenqa a vraj obvolavali pacientky, ale teda mne nevolali, tak asi nestihli vsetkym zavolat 🙂

majonka79
28. jún 2011

@ninan2 Cauko, ja som bola dnes u svojej dr. na poradni a ona ma s nimi nejaku zmluvu, tak mi spominala, ze vcera tam bola pre lekarov nejaka VIP party 😀 (asi predstavenie strediska) a bola unesena, ze je to stredisko na spickovej urovni...tak tomu verim. Spominala, ze porod 1500 €, ale teraz maju zlavu 1200 €. Uvidime dokedy. No a vcera som bola este na prednaske o porode a ta pani, co prednasala sa pytala, ze kto chce kde rodit a babenka, co caka dvojicky by chcela tam...tak jej to zatial nedoporucila, ze este nebudu zabehnuti...aj ked neviem, v com by mali byt, ved ti lekari-porodnici asi rodili svoje zmluvne pacientky 😨 Tak ma to trosku zneistilo, samozrejme okrem ceny 🙂

ninan2
28. jún 2011

@majonka79 Ahoj, dik za info 🙂 No pokial viem, tak urcite niektori doktori mali svoje pacientky a rodili ich, na Antolskej... takze to by problem byt nemal. Ale ked ide o dvojicky, da sa cakat nejaky problem s babatkami, takmer vzdy sa rodia predcasne a maju nizku porodnu vahu atd., tak na to je asi naozaj lepsie vybavena nejaka ina nemocnica, kde je aj lepsie novorodenecke, ako Antolska, ci Kramare... Pri beznom porode by som sa tam nebala ist, okrem toho ty mas termin az v oktobri, to je casu dost... Ja to mam viac kriticke...
Planujem sa tam zastavit ked otvoria, pretoze by som chcela vidiet podrobny cennik, ako aj priestory. Takze o nejake 2 tyzdne. Hadam dovtedy neporodim 😀

majonka79
28. jún 2011

@ninan2 Tak držím palce 🙂 a daj vedieť ceny. Ja mám ešte čas, ale už rozmýšlam a premýšlam 🙄 a niekedy mám z toho ktorú pôrodnicu vybrať takú väčšiu hlavu 😀

katuska
28. jún 2011

@kajuska09 ahoj hej som v 10 tt. ale upozornila som na to dr. a nič nepovedala, normalne ma vysetrila, ja som bola už pred tehu objednana na utz prsníkov, len som v tom termíne nemohla a ten poradovník je taaaakyyy strasne dlhý, že vždy sa čakááá aj mesiac dva kým sa dostanem na rad. ale didi mam v poriadku 😀

kajuska09
28. jún 2011

@katuska no tak ja som sa objednavala na august uz vo februari, takze ty si este dobra🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre