Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

ninan2
29. jún 2011

@katuska @kajuska09 a to maju v GPN taketo dlhe lehoty na vsetko, aj na klasicke prehliadky, ci len na tento ultrazvuk?

katka2011
29. jún 2011

no zeny teda riadne cienky dali v tom Kochu... to som ani ja tolko neratala ze to bude, porod + moj lekar 1800,- ufff..... zacnem asi setrit uz teraz....

katka2011
29. jún 2011

@majonka79 tak je to 1500 + 300 za svojho lekara ☹

katuska
29. jún 2011

@nina2 niee na normalne vysetrenie to tolko netrva 🙂

dena
29. jún 2011

@katka2011 tak to su uz oficialne stanovene ceny?

kajuska09
29. jún 2011

@ninan2 na vsetko sa dlho caka, ma trochu nastvali, lebo som sa objednavala k Maresovi a oni ze az o mesiac najskor, ale na to som ich hned upozornila, ze ja som tehotna a potrebujem skor. Tak dlho hladali termin a nakoniec ze buduci piatok, co sa mi zda byt neskoro...Zajtra sa tam chystam pekne osobne, tak uvidim ci ma zoberu aj pomedzi pacientky.

ninan2
29. jún 2011

@kajuska09 aha no teda, dobre vediet... ja mam totiz svojho sukromneho gynekologa, len je ovela drahsi ako v GPN, kazdopadne da s k nemu objednat aj na dalsi tyzden hocikedy, a akutne pripady berie hned ako je mozne...

kajuska09
29. jún 2011

@ninan2 mozno je to teraz sposobene tym stahovanim a dovolenkami.

ninan2
29. jún 2011

@kajuska09 aha fakt, moze byt... a ze uz aj porody zrejme budu mat ti doktori... tak potom priebezne napis, ci sa situacia zlepsila 🙂

kajuska09
29. jún 2011

@ninan2 jasne napisem 🙂 rozmyslas ze by si do GPN presla? ja by som tam urcite nerodila, je to podla mna veeelmi drahe

ninan2
29. jún 2011

@kajuska09 no myslela som aspon co sa tyka klasickych prehliadok, najma pocas tehotenstva, lebo u mojho doktora sa neviem doplatit 😀 Porod treba urcite lepsie zvazit, kedze je to tolko penazi...

kajuska09
29. jún 2011

@ninan2 no pokial viem, tak v tehotenstve sa doplaca len za 3D ultrazvuk, vsetko ostatne by malo asi byt v tom celorocnom poplatku. Ty u tvojho platis za kazdu poradnu???

katy1979
29. jún 2011

no neviem moja skusenost je taka ze vzdy su take terminy takze lekari fajn ale odchadzm odtial.
a plari sa aj za velky ultrazvuk v 20.tt

ninan2
29. jún 2011

@kajuska09 no ma tiez celorocny poplatok, len je ovela vyssi ako v GPN... ale zato ma super pristup, kopec casu na vsetky otazky, a mozem k nemu chodit aj tento posledny mesiac, ma v ordinacii aj monitor... o novom technickom vybaveni ani nehovorim + tie objednavacie lehoty su kratke.

katka2011
29. jún 2011

@dena ano pozri si na ich stranke... Zistim kolko stoja porody v Rakusku...

dena
29. jún 2011

@katka2011 vdaka...mam pocit, ze v tom rakusku to vychadza o cosi viac

kajuska09
29. jún 2011

@ninan2 mozno ten tvoj nema tolko pacientiek a tym padom si moze dovolit venovat sa kazdej aj dlhsie 🙂 a kde ten tvoj sidli?

ninam
29. jún 2011

ahojte, dnes som tam bola v poradni a pravda je taka, ze lekarom uplne poprehadzovali ordinacne hodiny oproti tomu ako to mali v Ruzinove. A asi aj ordinuju menej ako predtym, kedze maju sluzby v porodnici. Preto tam bol trochu chaos, ale zvladli vysetrit vsetky pacientky, len to chce trochu trpezlivosti, fakt sa snazili ako mohli. Na recepcii objednavaju na najblizsie 2 tyzdne len tehotne, surne pripady vysetria aj bez objednania ako v Ruzinove.
kajuska09 mozno by bolo dobre sa tam zastavit osobne a pockat na vysetrenie bez objednania, ale zavolaj si predtym ci Mares ma vobec v ten den ordinacne hodiny a od ktorej. Napr. moj lekar ordinuje po novom len 2 dni v tyzdni. Pripadne si poziadaj aby ta prepojili priamo na neho do ambulancie, pomoze Ti s terminom.
Dalej na recepcii maju aj nove posily, sice velmi mile, ale este nevedia rozlisit dolezitost objednania v konkretnom termine. Mne napr. poradnu, ktoru mam mat o 2 tyzdne, chceli dat rovnako az o mesiac 🙂, ze uz nemaju volno. Nastastie im pomahaju sestricky a ze ked lekar povie o 2 tyzdne, musia ti najst termin 😉

kajuska09
29. jún 2011

@ninam vdaka za info, zajtra tam pojdem urcite poobede, mam cas, kludne aj pockam..Ja som sa tam dnes nevedela dovolat, tak najlepsie je ist osobne, aspon si popozeram priestory 🙂 ide o to, ze som uz mala dva potraty a potrebujem predpisat minimalne Duphaston, nemozem si dovolit cakat dalsie dni.

ninam
29. jún 2011

@kajuska09 verim ti, ze si sa nevedela dovolat, dnes im na recepcii vypomahal aj sam riaditel cupanik a nestihali 🙂 Inak su tam len dve. a v tvojom pripade by som urcite necakala, drzim palce 🙂 priestory su pekne, len je tam este stale trochu stavebny ruch, take dokoncovacky....

katuska
29. jún 2011

@katka2011 to by aj mna zaujimalo, kolko vyjde porod napr. v hainburgu, rodili mi tam dve kamaratky, ale obe pracovali v nemecku, takže to je iný prípad, poberali aj materské odtial,.....no stálo by za to, opytat sa na to, hainburgska nemocnica je celkom slusná, príjemný personál, aspon podla skuseností mamičiek čo tam rodili.

kajuska09
29. jún 2011

@ninam dakujem velmi pekne za vsetky informacie 🙂

ninan2
29. jún 2011

@katuska tusim 1 den hospitalizacie je cca 1700 eur, za porod cez vikend sa plati o 800 eur viac... Kedy nejake problemy, prevaza sa do Viedne, a potom sa uz nedoplatis... neoficialne sa vraj da s nimi dohodnut aj na CR, ten je este drahsi...

majonka79
30. jún 2011

Ja som tam vcera volala cely celucicky den...cislo ...0061 bolocely den obsadene a 0062 len zvonilo a zvonilo ☹ Chcem sa tam objednat na 3D ultrazvuk, som uz v 26tt a dost ma tlaci cas. Myslite, ze mam sancu?
Dakujem.

ninam
30. jún 2011

@majonka79 podarilo sa? ak nie, skusila by som mail: info@gpn.sk 🙂

kuratenko80
1. júl 2011

@katuska V inej téme aj mňa zaujímalo koľko stoja pôrody v Rakúsku a jedna čo tam rodila mi napísla, že to je 700 euro na deň. Mám sesternicu v Rakúsku a ona mi povedala, že ak človek nemá poistenie, tak to stojí okolo 2000 - 5000 euro

kuratenko80
1. júl 2011

Dnes som bola v Kochu.. ešte tam majú chaos, telefóny stále zvonia a na recepcii sa učia robiť so systémom. Teraz ešte fungujú polovične a až od 6.7. naplno. Priestory sú ozaj pekné, človek nemá pocit, že je v nemocnici. Aj ambulancie sú pekné, všetko úplné nové.

kajuska09
1. júl 2011

@majonka79 ahoj, ja som dnes bola v Kochu a maju tam naozaj velky chaos, ale na vratnici su velmi mile baby. Vsimla som si ze im zvonili telefony a nestihali dvihat ☹ Nemozes tam zajst osobne a objednat sa? To mas asi najvacsiu istotu...

kvetinqa
1. júl 2011

@majonka79 ja som vcera doobeda na tie cisla volala a na druhykrat mi to zdvihli.. treba skusat.

matka009
1. júl 2011

ahojte, tak dnes som bola v kochu. Zlate tie setsricky co boli v gpnku na recepcii, vedeli co je akutne poradili. Tieto nove hroza... So sestrou bud. rodickou sme boli na obhliadke porodnej saly a fakt super, moderne aj ked trosku tmave. Bol tam ?Mudr. Ditte zlaty a tie mlade sestricky z recepcie , tie su porodne asistentky tak aspon nejaka psychicka podpora . 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre