Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

kvetinqa
1. okt 2012

@lenuska12 dakujem! 🙂

misinka26
1. okt 2012

@buba13 Ahoj, Ďakujem za upozornenie ale aj tak ma to neodradí ísť tam rodiť, ja som na kramáre, antolskú a tobôž nie na ružinov nepočula nič dobré, ženy tam rodia ako kravy na bytúnku, žiadna úcta, ochota, nič ja mám skúsenosti s antolskou a ružinovom kde som bola na urgente a poviem ti, že by som tam ani zomrieť nešla, a kramáre to ani nehovorím, viem, že aj Koch má svoje muchy ale stále lepšie ako tie tri, ja verím, že všetko dobre dopadne ... chápem, ženy ,že nie každá na to má, je to každej vlastné rozhodnutie. Ja tam zatiaľ chodím k MUDr. Demečkovi na poradňu a som spokojná, hlavne s prítsupom ... takto by sa mali chovať k pacientom všade ...

tina2222
1. okt 2012

@misinka26 Ahoj,ja som rodila u Kocha v juni a mozem ti povedat ze som bola maximalne spokojná a nedam na nich dopustit.V porovnani s prvym traumatizujucim porodom na Antolskej to bol pre mna krasny zazitok a dopriala by som to kazdej zene. Stoji to za tie peniaze a nelutujem ani cent .Znova by som si to zopakovala,aj keby som si mala tie peniaze pozicat.Tak sa nedaj nikym odradit ,stoji to tam naozaj za to .Držte sa 😉

misinka26
2. okt 2012

@tina2222 Ďakujem za povzbudenie 🙂 držkaj palce ...

kvetinqa
2. okt 2012

@kape drzim palce!

tina2222
2. okt 2012

@misinka26 Neboj sa,vsetko dobre dopadne,budes v dobrych rukach . Škoda ze nie som mladšia 😀

kape
2. okt 2012

@kvetinqa - Dakujem, sme si to nejako vymenili 😉 , ale tak zajtra snad aj ja idem este domov, lebo kontrakcie ustali. Ty si uz asi prec, ze 😉 ?

kvetinqa
2. okt 2012

@kape nastastie ano. Monitory aj prietoky boli ok, takze sa velmi tesim. Ale aspon som si to tam vyskusala a teda bola som VELMI spokojna. Uzasna starostlivost, som rada, ze sme boli s malou pod dohladom, ukludnilo ma to. Aj ked nasledujuce tyzdne uz budu mierne stresujuce pre mna, ale snad to potiahneme este par tyzdnov..
Takze tvoj valibuk sa este nechysta von? .)

kape
2. okt 2012

@kvetinqa - nie este nech sa len nechysta , doma este kopec toho naplanovane 😀 .
Tak doma v ramci moznosti oddychuj co najviac. Ano musim aj ja povedat, ze sa staraju, informuju, komunikuju a su mili. Dnes som si uz viackrat povedala, ze ake to bolo v Ruzinove pred 4 rokmi .

kvetinqa
2. okt 2012

@kape oddychujem, manzel ma nenecha nic robit- skoda, ze mu to dlho nevydrzi 🙂 ale ved som v poriadku, takze to zvladnem 🙂
no, ja som sa s kramarmi ani nesnazila porovnavat, to sa nedalo porovnat 🙂 V noci sa vyspi a zajtra sup sup domov este dokoncit to, co treba 🙂

misinka26
3. okt 2012

Ahojte maminy, nevie mi niekto poradiť či sa treba objednať na to poučenie o EPI čo býva v pondelok alebo tam môžem len tak prísť a kedy robia tie prípravy na pôrod ( kurz ) ???
Ďakujem .

erika_rika
3. okt 2012

@misinka26 zavolaj si na recepciu, lebo neviem presne cas, ale je to kazdy pondelok

pistolnicka
3. okt 2012

@kvetinqa dobre som pochopila, ze si tam teraz lezala? Chystam sa tiez rodit, TP o 2T, chcem sa spytat, ci je pravda, ze tam maju velky natresk? Asi ste boli 2 na izbe? Vdaka za odpoved a drzim palce.

pistolnicka
3. okt 2012

@misinka26 Objednat sa netreba, staci prist s knizkou (a informovanym suhlasom) kazdy pondelok o 9.30 na poucenie o epi. trva to asi 1h.

kvetinqa
3. okt 2012

@pistolnicka ano, vcera ma pustili a nemala som pocit, ze bybol natresk. Na izbe som bola cely cas sama 🙂

kape
3. okt 2012

@pistolnicka - ja som sa vratila domov odtial dnes, dve noci som bola tiez sama na izbe, aj ked mi hovorilii , ze mozno budem mat tu druhu noc spolubyvajucu, ale nikoho nepriviezli. Ale inak sestricka hovorila vcera podvecer, ze ich este tri cisarske cakaju.

moon1979
3. okt 2012

baby, s morfologickým UTZ ste ako boli spokojné v Kochu? rozhodujem sa, či ísť do Kochu alebo k Dr. Cunderlíkovi ...

kvetinqa
3. okt 2012

@moon1979 s morfolgickym som bola spokojna maximalne.

moon1979
3. okt 2012

@kvetinqa
mala si to všetko pekne aj s "pokecom" ? 🙂 ale robili ti len UTZ, vyšetrenie nie, že?

kvetinqa
3. okt 2012

@moon1979 ano aj s pokecom. Bola som tam dost dlho a mala som pocit, ze dr. Bol fakt pedantny a venoval sa mi ukazkovo.

kape
3. okt 2012

@moon1979 - s povinnym morfologickym sme boli maximalne spokojni, bol aj moj manzel pri tom a robil ho Mudr. Ditte, hotova ukazkova hodina biologie a je to velmi mily a prijemny pan doktor.

pistolnicka
3. okt 2012

@kape vďaka za info, pozerám, že máš termín skor ako ja alebo sa tam možno aj stretneme🙂 mala si nejake komplikácie alebo sa drobcovi uz chce na svet?

moon1979
3. okt 2012

@kape dakujem za odpoveď, ešte sa chcem spýtať, v akom časovom predstihu si sa objednávala na morf.UTZ?

kape
3. okt 2012

@pistolnicka - mne zacalo v pondelkok v noci v pravidelnych 12-10 minutovych intervaloch tvrdnut brucho a neprestavalo to, tak pre istotu sme tam o polnoci sli a nechali si ma na pozorovani. Ale dalej sa uz porod nerozbehol nastastie, aj ked maly uz na to vahu ma. Takze najskor to u mna bude potom cisarsky a asi mi naplanuju termin, tak neviem ci sa stihneme 🙂

@moon1979 - myslim, ze tak mesiac vopred to bolo, ty si ich pacientkou ? Mne vzdy povie lekar, na co sa mam v ramci poradne objednat asi do akeho casu aby som to vysetrenie mala spravene a hned z poradne sa na recepcii objednavam.

moon1979
3. okt 2012

@kape praveže nie som, preto sa pýtam 🙂 pri prvom tehotenstve som na morf. bola u Dr. Cunderlika ...

kape
3. okt 2012

@moon1979 - toho nepoznam osobne, je to odbornik z Kramarov, ze? O nom bola v TV jedna reportaz.

kape
3. okt 2012

@moon1979 - a este k tomu morfo ultrazvuku, pri prvom som boa na Antolskej s vojdenim a vyjdenim ledva 5 minut. a islo to asi takto sestricka zapisovala a lekar diktoval, ma dve ruky, dve nohy, hlavu, ..... a bude to chlapec.

moon1979
3. okt 2012

@kape ano na Kramaroch pôsobi 🙂
jaj ale tou poznamkou o prvom morf. si ma pobavila - dve ruky, dve nohy 😀 😀 😀 😀 to si mohla prísť aj ku mne 😀

misinka26
4. okt 2012

@pistolnicka Ďakujem ...

sendym
4. okt 2012

@moon1979 treba sa objednat k Feldmarovi je naozaj super,vsetko nam ukazal ,popisal a ked babatko nechcelo nieco ukazat tak trpezlivo cakal atd.takze ja urcite odporucam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre