Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

moon1979
13. nov 2012

ahojte, vo štvrtok idem prvýkrát do KOCHu na morfologický UTZ, som plná očakávaní, dúfam, že dojmy budú len pozitívne 🙂

siska84
13. nov 2012

Ahojte,

nakolko ste ma svojou spokojnostou viacere ovplyvnili 🙂 chcela by som sa opytat, ci ste boli pacientkami uz pred otehotnenim alebo ste sa do sanatoria dostali, az ked "ste boli v tom"? 🙂
Pytam sa preto, lebo ma zaujimaju poplatky v Kochu..na nete maju ze 120eur celorocny poplatok, a ze 200 eur poplatok tehotne.
to znamena ze ak sa teraz stanem pacientkou, ked este nie som tehotna zaplatim 120 eur, a ked potom otehotniem pocas toho roku zaplatim dalsich 200?? neviete mi poradit ako to je? 😀

swarovski
13. nov 2012

@siska84 ja som tam presla ako tehotna, zaplatila som 200€ s tym, ze po porode mi dobehne rocna satorstlivost. Podla mna, ak nie si tehotna, zaplatis 120 a potom asi doplatis rozdiel... neviem...

nelinqua
13. nov 2012

@siska84 ja som bola pacientka uz aj predtym..platila som normalka rocny poplatok a asi v 20tt som si doplatila zvysok..teda rozdiel (teraz by to bolo tych 80e)

siska84
13. nov 2012

@swarovski diky, asi tam rovno pojdem este v predstihu teda 🙂

siska84
13. nov 2012

@nelinqua ja tam pojdem rovno teraz, a este by ma zaujimalo, ze ci si mozem vybrat ku ktoremu lekarovi chcem zacat chodit ako pacientka alebo ma pridelia k niekomu?? A u toho potom ostanem pocas tehotenstva...a ked sa mi nebude pacit u toho ktoremu ma daju? 😒

nelinqua
13. nov 2012

@siska84 urcite ti daju viacerych na vyber a samozrejme ak by si nebola spokojna, myslim ze sa bude dat preradit k niekomu inemu🙂

swarovski
13. nov 2012

@siska84 daju ti na vyber, aj ked ja som ostala u toho, ku ktoremu ma pridelili 🙂 som spokojna.

argentina01
13. nov 2012

@siska84 Zavolaj si na recepciu a hned to zistis. Ja ked som chcela v marci prestupit do Kochu, mali pre tehotne volneho len Dr. pracujuceho v Ruzinove. To pre mna nebola, ziadna vyhra, preto som v Kochu len rodila.

junkfoood
14. nov 2012

@argentina01 dr. smolik pracujuci v ruzinove je nahodou uplna vyhra..je uplne perfektny..a aj parkuje sa pred ruzinovom lepsie ako na partizanskej.. 😉 ale vyber je samozrejme na kazdom.. 😉

argentina01
14. nov 2012

@junkfoood Ja Dr. Smolika nepoznam, verim ze je fajn, ked mas taku skusenost, nemala som nanho referencie...Ja mam ale svojho bezneho gynekologa prave v Ruzinovskej nemocnici, preto som to nepovazovala za zmenu, ktora by mi extra pomohla (Navyse ma upozornovali, ze okrem beznych prehiadok u Dr. Smolika v Ruzinove budem musiet ist 2x na sono na Partizansku). S tym parkovanim mas iste pravdu, to ma dost vytrapilo aj pocas prehliadok pred porodom.

junkfoood
14. nov 2012

@argentina01 jasne, chapem..ja mu len vsade robim reklamu, lebo som s nim hrozne spokojna.. 😀 a to parkovanie pred kochom je naozaj zatazkavajuca skuska pre soferov.. 🙂 a s porodom si bola ako spokojna?

argentina01
14. nov 2012

@junkfoood Ano, zial opat som skoncila sekciou. Ale vsetko ostatne super. Bola som spokojna.

martinka008
14. nov 2012

@argentina01 Ja chodim tiez k Dr. Smolikovi do Ruzinova, kedze som zo Senca vyhovuje mi to viac ako Partizanska. Na 5. poschodi maju pekne prerobenu vlastnu cast a ambulancia je tam ovela priestrannejsia ako su v Kochu. Dr. Smolik je uplne super a jeho sestricka tiez, navyse sa tam ovela lepsie parkuje. Do Kocha som pocas tehu isla na sono 3x - NT, Morfo a prietoky. Okrem toho som bola 1x na 3D, 1x na povinnom pouceni kvoli EPI a 3x na cviceni, potom uz len porod :o). Kto ma blizsie do Ruzinova urcite odporucam chodit tam.

lulu939075
23. nov 2012

Tak s kým sa v júli alebo v auguste uvidím v pôrodnici? 😀

dulkagabulka
23. nov 2012

ako Veronika porodila prirodzene po sekcii:
http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

veľmi pekný príbeh

marietta0
23. nov 2012

Ahojte mamicky, viete mi povedat ako v Kochu pristupuju k druhemu porodu po prvej sekcii? Dakujem

ella_joy
23. nov 2012

@marietta0 nie je to indikacia na druhu sekciu, pokial tehu prebieha OK a nie su problemy s jazvou, beru to tehu ako kazde ine..a maju vysoku mieru uspesnosti vedenia natur porodu po sekcii..

hkb
23. nov 2012

V sanatoriu Koch som rodila pred mesiacom a bola som maximalne spokojna. Vsetko islo velmi hladko a nasu malu som porodila bez komplikacii. Ako uz jedna cerstva mamicka pisala - aj ja som si pripadala ako na dovolenke. Touto cestou sa chceme s manzelom podakovat celemu timu lekarov, sestriciek ako aj ostanemu pesonalu sanatoria Koch za ich fantasticky pristup a za vybornu atmosferu pocas porodu aj pocas celeho nasho pobytu v porodnici. DAKUJEME a aj nabuduce s vami!

moon1979
26. nov 2012

baby, aký je poplatok za hospitalizáciu na jeden den na obyčajnej izbe ak nastanú napr. počas tehotenstva komplikácie? nie som ich pacientka, ale chystám sa tam rodiť ... ku koncu prvého tehotenstva som už týždeň pred pôrodom ležala v nemocnici tak preto sa pýtam

kvetinqa
26. nov 2012

@moon1979 20 eur za den.

lulu939075
26. nov 2012

Baby mna by zaujímalo že pokial som pacientka, a po pol roku som otehotnela tak budem musieť doplatiť 80 eu, kedže som platila iba ten štandartný 120. Správne tomu chápem? Kedy tento poplatok musím doplatiť??

Tiež by som rada vedela či táto nemocnica má aj pohotovosť v prípade problémov, dá sa tam prísť kedykolvek?

yanielka
26. nov 2012

@lulu939075 ja som vzdy platila v aprili, ale otehotnela som v decembri takze ked som dosla nemala som zaplatene za 8 mesiacov, zaplatila som tehotensky rocny poplatok t.j. do aprila a v aprili aj ked som bola este tehotna som platila uz ten znizeny na dalsi rok. Pohotovost maju a da sa tam prist kedykolvek🙂

lulu939075
26. nov 2012

@yanielka Super dakujem za odpoved, ja si platim tiez niekedy okolo aprila maja a tak, takze teraz pockam kym mi skonci rocny poplatok a zaplatim si potom ten tehotensky? Alebo ma nechaju doplatit 80 eur a potom zase budem platit normalny poplatok? Ak vsetko dobre dopadne, klopkam si do dreva kazdy den tak babetko by malo prist v auguste 😀

yanielka
26. nov 2012

@lulu939075 podla mna ti nechaju dojst tento rok az do aprila a potom zaplatis ten zvyseny aj ked porodis v auguste tak budes mat na ten nasledujuci rok zaplateny ten vyssi poplatok , skratka jedno obdobie zaplatis tehotenske a je to jedno kedy ti to vychadza s tehotenstvom. Inak aj ja som rodila v auguste🙂

ivanka.7
26. nov 2012

@lulu939075 aaaaaaaaa ja sa tak tesim! 😵 😵

lulu939075
26. nov 2012

@ivanka.7 Dakujem aj ked este nie je sa na co tesit uvidíme pred vianocami, ako sa má srdiečko a ako sa dalej vyvíja 😉 Dúfam že všetko bude v poriadku 😨

ivanka.7
26. nov 2012

@lulu939075 drzim palce! 🙂

kholka
26. nov 2012

@lulu939075 Koch má na Partizánskej pohotovosť 7 dní v týždni 24 hodín nepretržite, je to super na psychiku, ked vies, ze tam mozes v pripade akychkolvek problemov prist a postaraju sa o teba 😎

lulu939075
26. nov 2012

@kholka A platí sa tam nejaký poplatok ked tam človek príde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre