Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

miselka007
30. sep 2013

Ahojte,prosím vás bola ste niektorá na vyšetrení NT v sanatoriu Koch?Bolo to v pohode?A neviete mi prosim vysvetliť ako sa tam dostanem?Nikdy v živote som tam nebola a ked som si poterala mapu neviem sa z toho vysomáriť.Moc vám ďakujem 😖

evelynba
30. sep 2013

@miselka007 Co sa tyka cesty, tak dostanes sa tam jednoducho- ides hore ulicou Palisady a odbocis do prava do ulice Partizanska. Ides nou do kopca a po takych cca 300m si tam, na lavej strane cesty je velka tehlova budova sanatoria.

miselka007
30. sep 2013

@evelynba ahaa.. takze z hodzovho nam. sa tam dostanem trolejom tusim... dakujem 🙂

evelynba
30. sep 2013

@miselka007 ano, vystupis na Kozej a rovno zahnes doprava dokopca po Partizanskej 🙂 Ak by si sla zo Zochovej, vydes hore Zochovou alebo Koziou a ked pretnes Palisady, pokracujes rovnakym smerom hore po Partizanskej.

hradnapani
30. sep 2013

@miselka007 vystupis na konecnej trolejbusu cislo 208 (zastavka Sulekova) a odtial je to uz len kusocek smerom do kopca.

miselka007
30. sep 2013

@hradnapani ahaa to by bolo super, aspon by som nemusela prestupovat lebo 208 pojdem skoro od domu... vdakaa 🙂

miskamaj
30. sep 2013

@miselka007 ahoj, ak by si sa nevedela zorientovat, tak chod podla navigacnej tabule hotela No 16, Koch je priamo oproti. Myslim, ze od zastavky maju oznacene, ze je to 300m. Ale pre mna to v 9. mesiaci a v snehu a po lade bolo dost 😀 😀 Neboj, najdes to lahko, ja viem zabludit aj po rovnej ceste a nasla som to 😀

miselka007
30. sep 2013

@miskamaj hehe supeer dakujem.. ved keby nieco otvotim usta a spytam sa 😀

dagaa
30. sep 2013

@bimbo37 ahoj, aj ja chcem rodit v Koch 🙂 Ale zatial tam nechodim. Nemas nahodou informacie ci v poplatku 1200 Eur su uz zahrnute aj poradne, ktore absolvujes posledny mesiac uz tam? Niekde som nieco videla napisane, ze to stoji 20 Eur, tak teraz neviem..

shania31
30. sep 2013

@dagaa
Ahoj, nie, nie su zahrnute poradne. Plati sa tych 20 eur ako pises.

shania31
30. sep 2013

@miselka007
A co sa tyka NT, je to uplne v pohode. Kto Ti to bude robit? Mudr. Feldmar, Mudr. Ditte alebo??

dagaa
30. sep 2013

@shania31 dakujem za info, v kazdom pripade si ma nepotesila, verila som, ze uz v tom baliku mohla byt aj tato polozka 🙂

shania31
30. sep 2013

@dagaa
Nie, nie je. Vsak to su len 4 tyzdne po 20 eur. A tych 1200 eur- ja napr. nelutujem ani cent- starostlivost vyborna, strava a ubytovanie super. A to ja som si tam dokonca odlezala 3 mesiace pred porodom (za co sa samozrejme plati zvlast).

dagaa
30. sep 2013

@shania31 ja si tiez radsej priplatim, len sa obavam, ze v pripade komplikacii ma prevezu do inej nemocnice a tam bude hned po nadstandarde

shania31
30. sep 2013

@dagaa
Ja nechapem, preco si vsetky myslia, ze v pripade komplikacii hned prevazaju. To vobec nie je pravda.
Ja som mala rizikovu graviditu, a zvladli sme to uplne ok. Chlapci boli ok, ziaden prevoz.

raffaella
30. sep 2013

@miselka007 ja som bola na NT pred 2 tyzdnami, robil to MUDr. Ditte - on ako jeden z mala gynekologov na Slovensku ma na to normalny certifikat. Mne robil ultrazvuk dost dlho, snad az okolo 10 minut, lebo babo nebolo dobre otocene, tak on tak nejako postuchal a potom sa otocilo. Takze pomeral velmi dokladne, aj mi vysvetloval (inak on je taky mlkvejsi, ale zase vysvetli vsetko ak sa popytas), bola som velmi spokojna. Super je, ze on ma vlastny monitor a potom je jeden velky na strope pre pacientku, takze krasne to vsetko vidis a Dr. Ditte bol taky dobry este, ze mi sam od seba dal na konci 3 fotky 😉 A aj pekne srdiecko popocuval, dal mi aj nahlas aby som pocula a aj este nejaky prietoky mi dal nahlas a vysvetlil. Takze ja som odchadzala uplne pokojna. Snad aj na morfologiu sa dostanem ku nemu 😉

miselka007
30. sep 2013

@shania31 ja vobec neviem ku komu idem.. dokeluu to som sa nespytala ja blba.. mam len tel.cislo na ktorom som sa objednavala.. toto ma ani nenapadlo.. hups 😨

dagaa
30. sep 2013

@shania31 tak uvadzaju to aj na svojej stranke, ze v pripade komplikacii alebo predcasneho porodu prevazaju na antolsku alebo kramare

shania31
30. sep 2013

@raffaella
@miselka007
Aj Mudr. Feldmar je velmi dobry, vsetko dokladne pozrie, vysvetli.....A aj on ma ten certifikat na NT.... 😉

raffaella
30. sep 2013

@shania31 zial s tymto nazorom sa stretavam casto aj ja - zvacsa to hovoria len ti, co tam nikdy nerodili a ani nebudu, ved aj v takom Ruzinove alebo hocijakej inej (nefakultnej) nemocnici nie je oddelenie patologickych novorodencov, avsak kazda porodnica musi mat standardne vybavenie (inkubatory a pod.). ja som velmi podobny nazor pocula aj na Bansku Stiavnicu, kde som rodila moju prvu dcerku (vtedy bol Koch zavrety este) a tiez je to uplna hlupost, mne sam primar ukazoval ako su vybaveni a ze vedia poskytnut rovnaku starostlivost ako inde, akurat nemaju oddelenie patologickych novorodencov.

miselka007
30. sep 2013

@shania31 ja mam len na sprievodnom listku napisane ze GPN-Partizanska 27 a tel.cislo a ked som tam volala tak som sa nespytala... ach jaaj.. a ked napisem tel cislo nebudes nahodou vediet ktory to je?

raffaella
30. sep 2013

@shania31 inak tusim si dobre spominam, ze ty si tiez mala Dr. Demecka? 😉 Tak ja som sa s nim akurat teraz v piatok rozlucila, lebo odchadza ordinovat do Kocha v Ruzinove, ja ostavam na Partizanskej, tak mi vravel, ze nech si vyberiem doktora, tak som si vybrala Dr. Maresa - lebo nepoznam tam nikoho, tak som si povedala, ze by som sla k nemu 😉

sandy84
30. sep 2013

Rodila som vo febr.2012,nelutujem do dbesneho dna ani cent.tie peniaze mi zabezpecili neskutocny komfort a pohodlie.Nech si vravi kto chce co chce,ako mne to za to stalo.pozerat na kysle ksichty v statnej nemocnici ked rodim 😠 ,tak dakujem neprosim...

miselka007
30. sep 2013

Alebo ked tam pridem ako zistim ze ku ktoremu mam ist?Mam znova zavolat na to cislo a spytat sa na meno?Ale asi hej, jaaj ja motkooo 😖

miselka007
30. sep 2013

ale kuurna teraz ked som si pozerala tu stranku tak tam je to cislo ktore mam aj ja ako objednavky.. a ziadne meno.No ja tam zajtra rano zavolam este lebo som objednana na 9:00 zajtra nech tam nezmatkujem zbytocne 😅

shania31
30. sep 2013

@miselka007
Ahoj, to ciselko, co mas je na recepciu, oni Ti urcite povedia, ku komu Ta napisali. 😉

shania31
30. sep 2013

@miselka007
Vsak volat tam mozes do 19h.

lucul
30. sep 2013

@miselka007 to mas jedno vsetci su supet a je to len jedna ambulancia a podla toho kto ma sluzbu mne nt robil ditte pri oboch tehu a teraz som na morfo bola prvykrat u maresa a tiez parada jeho poznam on je moj dr.

shania31
30. sep 2013

@raffaella
Mne Ruzinov vyhovuje, parkovanie omnoho lepsie ako hore na Partizanskej. Mares ma toho dost vela, nestiha a vraj u neho dlho cakaju 😒

miselka007
30. sep 2013

@shania31 super moc moc dakujeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre