• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

20. októbra 2017 
ak ste ich pacientka je porod 1100, a bola som minuly tyzden na pohotovosti a hovorila mi jedna sestricka ze co tam je ona prevazali max 1-2 deti / mamicku na kramare
17. jan 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadach84 myslim, ze takuto sluzbu neponukaju aj ked neni to zly napad. Ja by som brala vsetkymi desiatimi moju porodnu asistentku co som mala pri porode , uzasna zienka a nevahala by som si zaplatit radsej ju ako lekara. Je s rodiacou zenou vela viac casu ako lekar ktory ju len vysetri a ide prec.
17. jan 2014 o 13:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tahivka balkon som nemala, chladnicka je ale na jednej izbe na 3. nie je, ja som ju akurat vymakla. na izbe je aj zupan aapuce. mikrovlnka je v kuchynke a sestricky ti aj opolnoci ohreju co potrebujes. konvica nie je ale na chodbe je lucka automat ktory nalieva aj horucu vodu, takze si mozes hocikedy spravit caj.
17. jan 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dostava sa po porode u kocha nejaky startovaci balicek? Nieco ako babybag na antolskej. A v poradni u kocha ste dostali prenatal box?
19. jan 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inivana porodnica neviem, ale doktora mam v Kochu a prenatal box som dostala uz v nejakom 16tt pre istotu a na kazdej dalsej poradni sa ma pytal, ci uz ho mam :grinning:
19. jan 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@inivana prenatal box ano, a pri odchode z porodnice spanielsku deku a balicek vzoriek kozmetiky.
19. jan 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inivana ja som rodila pred rokom a pri odchode z pôrodnice som dostala len takú krabicu so vzorkami, žiadnu deku sme nedostali
19. jan 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelinqua
@vierka84
@nirvana

ja som ziaden prenatal box nedostala, ci to az po porode?
19. jan 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliacik áno, až po pôrode som dostala. Ja dom tam iba rodila, nie som ich pacientkou.
19. jan 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inivana prenatal box mi dali, ked mi dcerku doviezli na izbu.

inak k starostlivosti - nemenila by som, stoji to za kazde jedno euro. Pristup celeho personalu bol uzasny, primar sa len tak cez vikend zastavil, ci nam nieco nechyba ;) Lekari sa tam ozaj staraju a nie je to o tom, ze vysetria a idu prec ako bolo vyssie pisane
20. jan 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, viete mi poradit kedy je fajn si rezervovat porodnika ,termin mam 2.6. ?
20. jan 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ 8853

mala si niekoho zazmluvneneho?
20. jan 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prskavka11 ja som zmluvnila vtedy, ked som podpisovala vsetky poučenia a pod... ked už bolo jasné, že rodim v kochu. Dovtedy môžeš mať nejaké komplikácie, kvôli ktorým by si mala rodiť v štátnej, tak asi takto skoro to riešiť nebudú...
20. jan 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inivana Prenatal box som dostala niekedy v polke tehu tusim, ale mam taky pocit, ze to davaju iba svojim pacientka. V porodnici pred odchodom sme dostali babybag. Davnejsie sa davala aj spanielska deka, ale teraz uz sa nedava.
20. jan 2014 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliacik nemala, akurat vyslo, ze mala sluzbu doktorka, ku ktorej som chodila na poradne (a ktoru tam povazujem s primarom za najlepsieho chirurga na cisarsky). Ale inak su tam vsetci lekari fakt skveli, mala som tu cest na rannych a vecernych vizitach :grinning:
20. jan 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8853
Primar sa zastavil cez vikend? Nie nahodou Mudr. Cupanik? Ten zvykne prist kazdy vikend :slight_smile:
20. jan 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8853
hej ja som okrem cupanika a zahumenskeho bola snad u kazdeho lekara tiez :slight_smile: tiez sa nechystam zazmluvnovat, tak drz palce :slight_smile:
20. jan 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliacik urcite nebudes lutovat :slight_smile: drzim palce, nech to nemas narocne :slight_smile:

@shania31 hej, riaditel, nie primar, sekla som sa pri pisani, ale myslela som nanho :grinning:
20. jan 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8853

dik, primar je tusim mares nie?
20. jan 2014 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8853
A kto ta odrodil, ak to nie je tajne :slight_smile:
20. jan 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuliacik ano :slight_smile: na toho som myslela potom v druhom prispevku,... asi by som mala o nich pisat menovite, aby sa to nemotalo... to co myslim a co pisem :D
@katuliacik
Ano, Mudr. Mares je primar :slight_smile:
@shania31 Doktorka Sebikova :slight_smile:
20. jan 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som maresova pacientka, kebyze sa postasti k nemu alebo mudr. ditte
20. jan 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuliacik super vyber a doktork sebikova uzasna.
20. jan 2014 o 19:15  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ved uvidime kto bude mat vtedy sluzbu :D
20. jan 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niektora skusenost s dr. Zahumenskym pri porode?
20. jan 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, chcem sa opytat co si mam zbalit zo sebou do porodnice? Viem ze je to na stranke ale chcem vase skusenosti co ste potrebovali dakujem :slight_smile: Od 35 tt u Kocha uz mozes v pohodke rodit, ak som to spravne pochopila dakujem za info
21. jan 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarra6
Ahoj, pochopila si spravne - ukonceny 34 tt a mozes rodit u Kocha. Bolo to tu vo fore pisane x-krat, co si ktora maminka zobrala so sebou. Hygienicke potreby (sprchovy gel, sampon, zubna kefky......), papuce, ponozky, ak preferujes- svoje vlastne kosele, podprsenku na kojenie, vlozky do podprsenky, lieky ak nejake uzivas, nejaky balzam na pery....
21. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, posielam zoznam z Kocha :wink:
21. jan 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok