Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

katuliacik
17. jan 2014

ak ste ich pacientka je porod 1100, a bola som minuly tyzden na pohotovosti a hovorila mi jedna sestricka ze co tam je ona prevazali max 1-2 deti / mamicku na kramare

hanka787
17. jan 2014

@dadach84 myslim, ze takuto sluzbu neponukaju aj ked neni to zly napad. Ja by som brala vsetkymi desiatimi moju porodnu asistentku co som mala pri porode , uzasna zienka a nevahala by som si zaplatit radsej ju ako lekara. Je s rodiacou zenou vela viac casu ako lekar ktory ju len vysetri a ide prec.

sugi81
17. jan 2014

@tahivka balkon som nemala, chladnicka je ale na jednej izbe na 3. nie je, ja som ju akurat vymakla. na izbe je aj zupan aapuce. mikrovlnka je v kuchynke a sestricky ti aj opolnoci ohreju co potrebujes. konvica nie je ale na chodbe je lucka automat ktory nalieva aj horucu vodu, takze si mozes hocikedy spravit caj.

inivana
19. jan 2014

Dostava sa po porode u kocha nejaky startovaci balicek? Nieco ako babybag na antolskej. A v poradni u kocha ste dostali prenatal box?

ivanka.7
19. jan 2014

@inivana porodnica neviem, ale doktora mam v Kochu a prenatal box som dostala uz v nejakom 16tt pre istotu a na kazdej dalsej poradni sa ma pytal, ci uz ho mam 😀

nelinqua
19. jan 2014

@inivana prenatal box ano, a pri odchode z porodnice spanielsku deku a balicek vzoriek kozmetiky.

vierka84
19. jan 2014

@inivana ja som rodila pred rokom a pri odchode z pôrodnice som dostala len takú krabicu so vzorkami, žiadnu deku sme nedostali

katuliacik
19. jan 2014

@nelinqua
@vierka84
@nirvana

ja som ziaden prenatal box nedostala, ci to az po porode?

vierka84
19. jan 2014

@katuliacik áno, až po pôrode som dostala. Ja dom tam iba rodila, nie som ich pacientkou.

8853
20. jan 2014

@inivana prenatal box mi dali, ked mi dcerku doviezli na izbu.

inak k starostlivosti - nemenila by som, stoji to za kazde jedno euro. Pristup celeho personalu bol uzasny, primar sa len tak cez vikend zastavil, ci nam nieco nechyba ;) Lekari sa tam ozaj staraju a nie je to o tom, ze vysetria a idu prec ako bolo vyssie pisane

prskavka11
20. jan 2014

ahojte baby, viete mi poradit kedy je fajn si rezervovat porodnika ,termin mam 2.6. ?

katuliacik
20. jan 2014

@ 8853

mala si niekoho zazmluvneneho?

swarovski
20. jan 2014

@prskavka11 ja som zmluvnila vtedy, ked som podpisovala vsetky poučenia a pod... ked už bolo jasné, že rodim v kochu. Dovtedy môžeš mať nejaké komplikácie, kvôli ktorým by si mala rodiť v štátnej, tak asi takto skoro to riešiť nebudú...

martinka008
20. jan 2014

@inivana Prenatal box som dostala niekedy v polke tehu tusim, ale mam taky pocit, ze to davaju iba svojim pacientka. V porodnici pred odchodom sme dostali babybag. Davnejsie sa davala aj spanielska deka, ale teraz uz sa nedava.

8853
20. jan 2014

@katuliacik nemala, akurat vyslo, ze mala sluzbu doktorka, ku ktorej som chodila na poradne (a ktoru tam povazujem s primarom za najlepsieho chirurga na cisarsky). Ale inak su tam vsetci lekari fakt skveli, mala som tu cest na rannych a vecernych vizitach 😀

shania31
20. jan 2014

@8853
Primar sa zastavil cez vikend? Nie nahodou Mudr. Cupanik? Ten zvykne prist kazdy vikend 🙂

katuliacik
20. jan 2014

@8853
hej ja som okrem cupanika a zahumenskeho bola snad u kazdeho lekara tiez 🙂 tiez sa nechystam zazmluvnovat, tak drz palce 🙂

8853
20. jan 2014

@katuliacik urcite nebudes lutovat 🙂 drzim palce, nech to nemas narocne 🙂

@shania31 hej, riaditel, nie primar, sekla som sa pri pisani, ale myslela som nanho 😀

katuliacik
20. jan 2014

@8853

dik, primar je tusim mares nie?

shania31
20. jan 2014

@8853
A kto ta odrodil, ak to nie je tajne 🙂

8853
20. jan 2014

@katuliacik ano 🙂 na toho som myslela potom v druhom prispevku,... asi by som mala o nich pisat menovite, aby sa to nemotalo... to co myslim a co pisem :D

shania31
20. jan 2014

@katuliacik
Ano, Mudr. Mares je primar 🙂

8853
20. jan 2014

@shania31 Doktorka Sebikova 🙂

katuliacik
20. jan 2014

no ja som maresova pacientka, kebyze sa postasti k nemu alebo mudr. ditte

hanka787
20. jan 2014

@katuliacik super vyber a doktork sebikova uzasna.

katuliacik
20. jan 2014

no ved uvidime kto bude mat vtedy sluzbu :D

zuzulkaba
20. jan 2014

Ahojte, mate niektora skusenost s dr. Zahumenskym pri porode?

sarra6
21. jan 2014

Ahojte babule, chcem sa opytat co si mam zbalit zo sebou do porodnice? Viem ze je to na stranke ale chcem vase skusenosti co ste potrebovali dakujem 🙂 Od 35 tt u Kocha uz mozes v pohodke rodit, ak som to spravne pochopila dakujem za info

shania31
21. jan 2014

@sarra6
Ahoj, pochopila si spravne - ukonceny 34 tt a mozes rodit u Kocha. Bolo to tu vo fore pisane x-krat, co si ktora maminka zobrala so sebou. Hygienicke potreby (sprchovy gel, sampon, zubna kefky......), papuce, ponozky, ak preferujes- svoje vlastne kosele, podprsenku na kojenie, vlozky do podprsenky, lieky ak nejake uzivas, nejaky balzam na pery....

suzi1617
21. jan 2014

baby, posielam zoznam z Kocha 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre