Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

martinka008
26. jan 2014

@kape Tak to sme sa minuli o par dni 🙂. Neviem ako sa tie boxy presne volaju, ale jeden som dostala v polke tehu od svojho lekara Dr. Smolika, to by mal byt ten prenatal box, a druhy box som dostala pri odchode z porodnice, oba boxy boli ruzove 🙂. Ty si dostala len ten v porodnici?

@zuzu_31 Poplatok je 1200e, v cene je vsetko: porod, epi, pobyt po porode, vsetky potrebne veci pre dieta pocas pobytu a aj velka cast veci pre mamicku (nocne kosele, zupan, vlozky atd....). Na stranke to maju podrobne popisane.

efkac
26. jan 2014

Baby, mam jednu otazku...tento tyzden idem prvy krat do kocha, som 12 tt, davali vam pri utz automaticky aj foto? Alebo si treba pytat?

shania31
26. jan 2014

@efkac
Ja som bola na UTZ v 12 tt - NT, robil mi ho Mudr. Feldmar a dal mi automaticky par fotiek. Ides takisto na to NT?

efkac
26. jan 2014

@shania31 idem tam prvy raz, zapisala som sa ako ich pacientka, takze ani neviem co bude...predpokladam krv a utz...

shania31
26. jan 2014

@efkac
Aha tak, budes ich pacientka. A koho si si vybrala ako lekara?

efkac
26. jan 2014

@shania31 zahumenskeho...som zvedava aky bude...ty si tam bola iba na utz?

shania31
26. jan 2014

@efkac
Ano, ja som tiez ich pacientka a aj som si tam odrodila 🙂

efkac
26. jan 2014

@shania31 tak to mas predo mnou naskok..🙂

shania31
26. jan 2014

@efkac
to ano, ja som tam rodila v marci 2013 🙂 ale myslim si, ze Mudr. Zahumensky je dobry vyber

efkac
26. jan 2014

@shania31 uvidim aky bude, priznam sa, ze vyber som moc neriesila, len som vedela ze chcem ist k chlapovi doktorovi a u tohoto mi vyhovoval volny termin..az potom som si o nom nieco pozrela na nete a zda sa byt ok...uz som nanho zvedava..🙂 ku komu si chodila ty?

shania31
26. jan 2014

@efkac
Ja som chodila k Mudr. Demeckovi- v tom case, to bol primar. No u nich aj niektore doktorky su super-napr. Mudr. Ondackova......

efkac
26. jan 2014

@shania31 sa mi zda ze on je v ruzinove? Ja som sa ruzinovu chcela vyhnut, lebo prostredie nemocnic nezvladam moc dobre..myslim ze tam maju vacsinou dobrych lekarov (zrejme vsetkych)...ja nejak viac doverujem chlapom doktorom, ale to je iba o pocite...

kape
26. jan 2014

@martinka008 -ano len ten v porodnici a pocas tehu nejake dva ci tri kupony na uplatnenie nejakej zlavy na nakup veci suvisiacich s malym babatkom, ale to som nevyuzila. 😵

shania31
26. jan 2014

@efkac
Hej, od oktobra je v Ruzinove, predtym robil na Partizanskej.
Ich intetni lekari su vsetci fajn- mozem potvrdit, kedze som prisla do kontaktu so vsetkymi 😉

reluska
27. jan 2014

@efkac Záhumenská je fajn, chodím k nemu, termín mám 14.09. čaká ma 3 sekcia, doteraz som rodila - obe sekcie v celkovej anestéze, teraz sa vraj dáva len spinal... kto ste teraz rodili u kocha sekciou, ako to prebiehalo? ďakujem za každú odpoved.. 🙂

shania31
27. jan 2014

@reluska
To vôbec nie je pravda, ze sa dava len spinal. U Kocha davaju vybrat maminke, ci spinal alebo celkova. Ja som rodila nakoniec sekciou a prebiehalo to uplne ok.

zuzulkaba
27. jan 2014

Baby,ktora idete v pondelok na pripravu?

sarra6
27. jan 2014

Tak uz uplne rozhodnuta ideme rodit u Kocha termin mame 7 marca, snad to bude aj skor a verim, ze vsetko dobre dopadne a budeme uplne spokojny 🙂))))

shania31
27. jan 2014

@sarra6
Ale urcite ano, neolutujes svoje rozhodnutie.....

reluska
27. jan 2014

@shania31 to počujem prvý krát, dakujem.. ak sa smiem spýtať rodila si spinalom? premýšlam nad tým, že by som rada počula prvý plač drobca... 🙂

katuliacik
27. jan 2014

baby neviete kedy volaju po glukozovom teste? alebo ked su ok vysledky nevolaju?

bola som vo stvrtok 🙂

katuliacik
27. jan 2014

@martinka008

treba si ten prvy box pytat? ja som nic nedostala…som pacientka dr. maresa

lucul
27. jan 2014

@katuliacik aj ja som pacientka dr.maresa a on nevola ak su vysledky v poriadku
A ten box som tiez nedostala toto tehu a to uz som na konci

katuliacik
27. jan 2014

@lucul

no pri najblizsej poradni si popytam veruze, a dakujem za info, tak hadam nemam tu cukrovku

lucul
27. jan 2014

@katuliacik no ak je tam nieco podobne ako pri prvom tehu tak skoda nosit 😀

katuliacik
27. jan 2014

@lucul

aaaale co je doma sa pocita, no nie? :D kedy mas termin? ja koniec aprila

lucul
27. jan 2014

@katuliacik ja 5.2. ale od stvrtku vraj mozem prist a spravi mi indukovany porod a toho som sa zlakla a zdupkala 😀 ale vraj ak naaahodou vydrzim do stvrtkovej poradne tak sa dohodneme na piatok lebo ma sluzbu

shania31
27. jan 2014

@reluska
Nerodila som spinalom, ale v celkovej. Prisla sa ma anesteziologicka opytat, ci spinal alebo celkova.
Nechcela som spinal, po 15 hodinach som bola dost unavena, vycerpana a mne nerobi dobre, keby som mala vnimat, co sa deje na sale-nastroje, tie zvuky, atd. Placu obidvoch mrnusov som si uzila az az 🙂

katuliacik
27. jan 2014

@ lucul
to mas za par 🙂 drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne!

reluska
27. jan 2014

@katuliacik dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre