Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

katuliacik
27. jan 2014

@martinka008

akurat som volala s vrchnou sestrou a ze oni davaju vramci kochu len jeden box, co ona vie :D tak vcul som zmatena :O

lucul
27. jan 2014

@katuliacik dakujem, no pri poslickoch co mam si trieskam hlavu ze som to uz mohla mat za sebou 😀 ale nech sa slecna rozhodne sama kedy pride

katuliacik
27. jan 2014

@lucul

nestras prvorodicku :D

lucul
27. jan 2014

@katuliacik joj pri prvom som nemala ziacne bolesti ani ked som rodila a vsetci ma ofukovali, ze ake silne bolesti a ja usmev na tvari 😀

janocka
27. jan 2014

Ahojte. Ak by ste mali záujem, môžte sa pridať do skupiny o Kochu 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/5760/

raffaella
28. jan 2014

@katuliacik mne Dr. Mares volal asi za 2 - 3 prac. dni, ja som nemala dobre vysledky.

katuliacik
28. jan 2014

@ raffaella
no hadam sa neozve, predstava ze sa budem pichat do prsta ma nijak nelaka...

martinka008
28. jan 2014

@efkac v Ruzinove nie su v nemocnici ale vedla v poliklinike, maju to tam pekne. Ja mam tiez fobiu z nemocnicneho prostredia ale tu je uplne v pohode, modernym vytahom sa odvezies na piate a ani nevies ze si v Ruzinove a hlavne sa tam necaka 🙂
@katuliacik ja som to dostala automaticky bez opytania, ale za opytanie nic nedas 😉. Inac moj lekar mal vtedy toho plnu ambulanciu, vyzeralo to, ze mu to len nedavno priniesli.

katuliacik
28. jan 2014

@martinka008

no tak skusim vo februari...

martinka008
28. jan 2014

@katuliacik asi zalezi aj od lekara, zrejme sa to "dealuje" po jednotlivych lekaroch a nie centralne cez Koch, inac si to neviem vysvetlit 🙂

katuliacik
28. jan 2014

@ martinka008

moze byt

lubkaurm
29. jan 2014

@zuzulkaba
@zuzulkaba ahoj Zuzka, ja idem v pond o 14,00 hod. A potom 6.2. a 13.2. o 8,00 hod. Tak sa tam uvidime🙂

zuzulkaba
29. jan 2014

@lubkaurm 🙂

dagaa
30. jan 2014

@lubkaurm koľko stojí táto príprava? Nie som ich stály pacient a ešte len zajtra tam idem 1x

lubkaurm
30. jan 2014

@dagaa netusim, ja som ich pacientka a mam zaplateny tehotensky poplatok, tak to je asi v cene... Na recepcii ti urcite povedia, ked tam zavolas🙂

zuzulkaba
30. jan 2014

@dagaa ked tam uz ides do poradne,tak nebudes nic platit,keby si tam nechodila este,tak sa plati 5 eur

dagaa
30. jan 2014

@zuzulkaba
@lubkaurm ďakujem, zajtra sa teda opýtam

ivanka.7
30. jan 2014

@katuliacik kasli na box, su v nom somariny 😀

celasapremenim
31. jan 2014

tiez som rozhodnuta ist rodit do kocha, prosim vas, je tam nejaky lekar, ktoreho by ste neodporucali? zatial tu na moju radost citam iba same pozitivne skusenosti

shania31
31. jan 2014

@celasapremenim
Ich interni lekari su vsetci fajn, externi- no je tam par typkov.

celasapremenim
31. jan 2014

prosim ta\ daj mi mena tych typkov, hoci do spravy, nech sa im vyhnem 🙂 dakujem

allesandra
31. jan 2014

presne, v tom boxe su len take trapne vzorky....niekto kto má 1300€ na porod si myslím nieje odkazaný vypytovat od sestričky nejaký nepodstatný box.

martinka008
1. feb 2014

@allesandra Vzorky, z ktorych vacsina aj tak skonci v kosi, su jedna vec, ale niektore brozurky boli celkom uzitocne (bez ohladu na reklamny ucel) a maly sudokrem doteraz pouzivam na cesty 🙂. Nie kazdy, kto zaplati 1.200e za porod este musi byt za vodou, typicky slovensky predsudok...

girlie_konik
1. feb 2014

@shania31 - aj ja si prosim mena tych typkov, diky moc 🙂

shania31
1. feb 2014

@celasapremenim
@girlie_konik
No niekedy je tazko sa im vyhnut. Ked na Vas pride porod, nikdy clovek vopred nevie, kto ma sluzbu.
Jedine si zazmluvnit k porodu konkretneho interneho lekara z Kocha.

shania31
1. feb 2014

@martinka008
Suhlas. Isti ludia automaticky hodnotia, ze ked si clovek moze dovolit u nich porod, ze je za vodou. Ibaze niektore maminky si musia inak setrit, aby si odlozili na ten porod.

petra_isteze
2. feb 2014

24.1. som rodila u kocha druhy krat a znova som bola nadmieru spokojna. nanestastie v den kedy sa narodila Emilia rodilo dalsich 5maminiek takze bol trosku pretlak...aj na salach aj na izbach...preto sme boli prve dve noci s inou maminou ma izbe ale zvladli sme to super. Tim lekarov a sestier znova bezchybny. Moj porod viedla opat pami doktorka Ondackova, ktora viedla aj moj prvy porod a bola SUPER. Porodna asistetka bezchybna, k nicomu ma nenutili, porodila som podla svojich predstav bez EPI, s malym nastrihom. KOCHa odporucam! Porod tam je uzasna pohoda a pobyt radost!

allesandra
2. feb 2014

@martinka008
tak príde mi to smiešne, že sa to tu tolko preberá....
je to mile ked to dostaneme, ale určite by som nevyvolávala vrchnej sestre a nepýtala sa na to.

katuliacik
2. feb 2014

@ allesandra

vidis kazdy sme iny

girlie_konik
2. feb 2014

@shania31 - ok, ak nechces byt konkretna, tak chapem, aj tak dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre