Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

evadek
19. jan 2016

@lady511 preco?..kto je tvoja doktorka?.-..co sa stalo?..to ma mrzi

lady511
20. jan 2016

@evadek išla.som.na zákrok,,prístup na recepcii katastrofa,,sestričky hrôza, ,pozerali na mňa ako.na.satana v ľudskej koži,,a doktorka hrôza nechcem.moc.menovať staršia, ,proste žiaden.normálny prístup, ,

evadek
20. jan 2016

@lady511 to mi je velmi luto:(((to by sa nemalo stavat

lady511
21. jan 2016

@evadek izby krásne,,jedlo možno.pre tabuľky lepšie ja.hrôza ,,ak.je obed krupicova kaša tak.ja.už.nechápem,,ale obed certtober, ,hlavné prístup pani doktorky vacokovej, ,no des a to som.bola u.nej 3x takze výhovorka tipu zlý deň.u.mňa neobstojí, ,veľmi.málo informácií mi poskytla,,keď sa niečo pitam neochotne odpovie že ešte ja.mám voľby pocit čo som si to asi dovolila,,veľmi veľmi smutné, ,hlavne že.keď prišla.nemenovaná herečka ju zobrala ešte predomnou, ,asi za to že prečo by.mala celebrita čakať,,mali by si brať príklad od sanatoria helios v mt,,to je úroveň súkromnej kliniky!

evadek
21. jan 2016

@lady511 no ja chodim k Ondackovej....A JE SUPER 🙂 VZDY MILA..usmievava...a ked si nie je ista vola primara....
Vsetko je zial o ludoch:(

aber
21. jan 2016

@lady511 ku mne sa tak správali na kramaroch, keď som išla na vyvolanie pôrodu, na Slovensku bohužiaľ, keď nie si kapacita, celebrita si nikto, samozrejme, že ju zobrali skôr, veď dobré meno, je dôležité a čo keby ohovorila kliniku že ju nezobrali skôr.... Viem ako to funguje som sestrička, vždy sa robili rozdiely... 😞😞😞😞😞jedine čoho sa ich zostanem Je krupicovu kaša, určite si mala diétu, preto tá kaša, čo je normálne, to sme aj my dávali v nemocnici síce nie na obed ale na večeru, buď rada, že si nebola v štátnej, tam by sa na teba ani nepozreli a nechali celý deň len tak, bola by si nalačno a ani infuziu by ti nedali a to som s fachu aj tak boli hnusne...

lady511
21. jan 2016

@evadek Ja.som.bola.sklamaná z.jej prístupu, ,niečo sa.jej.slušne opitam odpovie dobrezenie keď som.na.odchode teda,,veľké sklamanie s touto.klinikou

evadek
21. jan 2016

@lady511 neskusila si sa ohradit?...no tak som rada,ze ja som si dobre vybrala...po mojej minulej gynekologicke je to vyhra🙂

lady511
22. jan 2016

@evadek Ale samozrejme,,povedala som.jej,,viem že nieje povinná mi poradiť ale ta ochota a tŕň.ton,,blee, ,vďaka bohu že to nieje moja gyndoska

shania31
23. jan 2016

@lady511
Vidis a mna odrodila Dr. Vacokova, zazila som ju neraz na vizite a kriveho slova na nu nemozem povedat.....a to teda nie je moja lekarka.

lady511
23. jan 2016

@shania31 zaujímavé

shania31
23. jan 2016
lilitela
3. feb 2016

@aber Ahoj, takze ty mas skusenosti aj s Kramarmi aj s Kochom? A spokojna so zmenou? Ja som prve rodila na Kramaroch a radsej uz nikdy viac, ale je mi jasne ze statne nemocnice v BA, vsetko rovnake, tak by som chcela do Kocha. Ma dobre minulorocne recenzie, tak som aj prekvapena, ze sa tu najdu nespokojne baby.
Baby, stazujte sa, ved to nema vedenie odkial vediet a urcite je v zaujme sukromnej kliniky sa vylepsovat, ked im od toho zavisi klientela. Nech idu prec ti, ktori nevedia, ako sa spravat k sukromnemu pacientovi - nech idu do tej statnej - ved plat maju v Kochovi urcite lepsi, tak ak si ho nezasluzia, treba informovat vedenie!

lilitela
8. feb 2016

Ahojte, baby neviete, okrem tej sumy, co si rodicka zaplati sama za porod (1400eur), si Koch nechava nieco preplacat este aj od poistovne? Ked ste nastupili na prijem, tak pytali od vas karticku poistenca? Ak nie, a konecna suma 1400 je teda za cely porod, mozem si skusit nechat cast preplatit od poistovne - skusila ste to niektora?

katkakovac
8. feb 2016

@lilitela poisťovňa prepláca štandardný pôrod každej nemocnici - 1100€. Tých 1400€ je za nadštandardnú izbu, starostlivosť a pod. Platí sa okrem toho 20e za poradňu, po novom tuším pri prvej a potom už nič. Je tu súkromná skupina, kde sa všetko dočítaš, už som ti poslala pozvánku. Inak budem tam rodiť teraz v marci, o dva týždne už tam idem do poradne, tak som sama zvedavá.

lilitela
8. feb 2016

@katkakovac Vdaka, takze Koch si vlastne berie za porod 1400 od pacientky + tych 1100 od poistovne? Dokopy 2500?

katkakovac
8. feb 2016

@lilitela presne tak. Keď pozrieš na stránke cenník, tak je tam cena uvedená v zmysle nadštandardné služby v rámci pôrodu. Stačí pozrieť fotky, prečítať recenzie a hneď vieš za čo platíš 😉 z pôrodu v štátnej mám zmiešané pocity, žiaľ prevažuje to zlé a tentokrát to proste chcem inak. Ja sa na pôrod tam teším, viem, že platím za služby ktoré budem aj požadovať a neľutujem ani jeden cent 😉

lucylka25
8. feb 2016

Ano. Velmi. Je tu aj skupina Koch, mozes sa tam pridat 🙂

litts
10. feb 2016

@katkakovac Mohli by ste ma, prosim Vas, pridat do sukromnej skupinky KOch? Sondujem medzi porodnicami po nelichotivom porode na Kramaroch a pristupu personalu. Zienky odporucaju koch, ze by mi tam skor mohli vyhoviet mojim porodnym poziadavkam...Budem Vam vdacna🙂

katkakovac
10. feb 2016

@litts uz som poslala pozvanku, ak nepride, da sa najst aj medzi skupinami. Aj ja mam negativne skusenosti z kramarov, preto som si zvolila Koch. Dnes alebo zajtra sa idem objednavat do poradne. Ja som si precitala vsetky prispevky, recenzie a komentare a vychadza mi to ako najlepsie riesenie. Lepsie sa uz asi rodi len v Hainburgu, ale to je pre mna uz trocchu daleko...

litts
10. feb 2016

@katkakovac dakujem Vam za bleskovu reakciu🙂)))

katkakovac
10. feb 2016

Mile mamicky, rada pomozem ale dnes ma uz tolko z vas poziadalo o prijatie do sukromnej skupiny, ze musim reagovat. Na uvodnej strane konika su ruzovym pismom oznacene skupiny mamiciek. Prekvapivo ako prve nalavo hore su porodnice. Po kliknuti sa rozbala vsetky mozne skupiny a tam si najdete Sanatorium Koch. Inak treti riadok, prva z lava. Sem kliknete a date si poziadavku o prijatie do skupiny. A voila ste tam😀 ja som to zvladla sama aj napriek tehotenskej a materskej demencii, tak si myslim, ze to take tazke nebude... Ci???? 😉 😀

janockas
15. mar 2016

Ahojte dievcata, som tu nova a neviem presne ako sa mam pridat do skupuny KOCH viet ma tam niektora pridat? Dakujem 🙂

lilitela
16. mar 2016

@janockas je to v prispevku pred tvojim rozpisane.

zuzanka225
20. mar 2016

Po dvoch rokoch som sa rozhodla napisat svoju skusenost s porodom u Kocha. So starostlivostou som bola spokojna, sestry boli mile, snazili sa pomahat aj s dojcenim, ale akosi im chyba vzdelanie v tejo oblasti, takze odporucam dohodnut si laktacnu poradkynu. Strava mi chutila 😉 .
Negativom su malicke izby, na ktorych nie je ani prebalovaci pult, takze si neviem dost dobre predstavit ako tam maju fungovat dve mamicky. Ja som na stastie bola na izbe sama, co som velmi ocenila, aj ked hluk je tam aj tak neskutocny a pocujete vsetko, co sa deje na celej chodbe 😠 . Uple ma dozierali trieskajuce dvere a doktori dupajuci v drevakoch... Okrem toho Vas na izbe stale niekto vyrusuje s hlupostami (noviny, vyber jedla...)
Zlatym klincom mojho porodu bolo, ze nas prepustili domov so silnou zltackou a tak sme po kontole u pediatra po jednom dni doma, museli ist na hospitalizaciu na Antolsku, kde sme stravili dalsie styri dni!!!

evelin00
2. apr 2016

Ahojte, niekde vyssie pisal niekto ze nocne kosele maju len do velkosti M? Je to pravda?Vdaka

bell85
4. máj 2016

Ja som pribrala 30kg počas tehotenstva a do nočnej košele u KOCHa som sa zmestila bez problémov 🙂 na izbe sme boli dve a bez problémov sme sa pomestili. Rozmer izieb bol daný Asi aj tým, že je to prerobená stará pôrodnica a nemenili priečky, len to vynovili. Bábätka sme prebaľovali pohodlne v postieľkach. Veľa úložného priestoru som ocenila. Manžel sa od nás nevedel odtrhnúť, tak nosili večere aj jemu 🙂 inak nas tiež poslali domov so žltačkou na hranici znesitelnosti a náš pediater to veľmi neschvaľoval. Na tejto pôrodnici oceňujem hlavne prístup personálu, čiste izby a kúpeľne a ze som si nic nepotrebovala priniesť (este som nic nemala prichystané a maly sa vypýtal na svet). Je pravda, ze cez šachty na vetranie bolo počuť aj šepkanie z druhej strany nemocnice.

zabka147
9. jún 2016

baby mozno je to blba otazka 😉 ale od poistovne sa neda spatne pytat nejake preplatenie za porod u Kocha? ked sa rodi v zahraničí tuším, ze sa to dá...dik za odpoved.

majusqa77
9. jún 2016

@zabka147 nie. Platis za nadstandard. Samotny porod si koch uctuje od zdravotnej poistovne

zabka147
9. jún 2016

ok diky takze zacinam setrit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre