Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

zarya
25. apr 2007

sasa80
Ahoj, neviem ako tam prebieha pôrod ale počula som dosť negatívnych reakcií, samozrejme, že to záleží od povahy človeka a momentálneho prístupu personálu...cena sa vraj pohybuje okolo 30 - ky ale nie som si istá, je to dosť drahé, ak chceš tak si radšej zaplať pôrodníka v nemocnici kde chceš rodiť a vyjde ťa to na 7000 a máš istotu, že bude na teba milý...

leva
25. apr 2007

Ahoj sasa.Ja som rodila u kocha,a musim pochvalit.Rodila som tam jul 2006,vtedy sa platilo 23000sk aj s epiduralom.po novom som citala ze sa plati 25000sk.ja si pochvalujem vsetko,personal ochota strava vyborna a navsteva po celi den.ale teraz poslednu doíbu sa tam nieco deje,vraj odtial odisli dobry doktory.Kukni stranku www.sanatoriumkoch.sk.pa

leva
25. apr 2007
leva
25. apr 2007

sasa akurat som zistila ze dobry doktory z kocha odisli do ruzinova ale nie priamo do ruzinovskej porodnice,maju tam vlastne sanatorium pozri na www.gpn.sk

sue
25. apr 2007

...veľký problém je, že keď má novorodeniatko akékoľvek problémy, odvezú ho preč - Antolská, Kramáre... nie je lepšie klasická nemocnica a byť v každom prípade s bábätkom ako riskovať kadejaké prevozy?

martina236
25. apr 2007

sasa, ja som rodila v septembri 2006 u Kocha. nemozem sa na nic stazovat. vasetko prebehlo bez problemov. a myslim, ze sa oplatilo investovat.
ano, je tam novy personal, no co citam na nete, tak su tam este lepsi lekari ako boli. same plus na pristup k pacientkam a podobne. najdes to na www.babetko.sk. podla mojich informacii sa za porod momentalne plati 18 000, ja som rodila za 23 000.
momentalne mam svoju lekarku mimo Kocha, kt. tam robi externe, takze neviem komentovat situaciu teraz.

leva
25. apr 2007

ahoj ja mam zas pocit ze vsetci dobry lekari z kocha odisli.Myslim dr.Mares dr.Ditte aj dr.Vacokova.Dokonca aj dr.Lesna,ta pichala epidural pokial si dobre pametam.Ale ved to vsetko je na stranke www.gpn.sk to je to nove pracovisko a koch je na www.sanatoriumkoch.sk

lusil2005
25. apr 2007

no ja co som naposledy zistovala, tak sa platilo 25.000 vratane epi, a ak si chcela aj vlastneho porodnika k porodu tak dalsich 6.000,-
neviem ako je to s byvalymi porodnikmi tam, ale moja lekarka ktora ma mala na starosti cele tehotenstvo - MUDr. Durinova - je v tom novom time ktory tam teraz je a je podla mna super. keby to nestalo tak vela a necitala som tolko negativnych reakcii na koch (nebolo ich viac ako pozitivnych, ale na to kolko za to clovek zaplati, ich bolo az az) tak idem urcite rodit tam k nej.

sasa80
autor
26. apr 2007

dakujem baby za svoje nazory

lusil2005
26. apr 2007

aha tak teraz som bola na stranke a fakt!
Milé budúce mamičky od 1.mája 2007, Sanatórium KOCH pre Vás pripravilo zvýhodnenú cenovú ponuku nadštandarných služieb počas pôrodu a šestonedelia z 25.000,- Sk na 15.000,- Sk.

No super. Na antolskej ked si zaplatim zmluvu s lekarom, otca pri porode, epi a nadstandard. izbu, vyjde ma to tak isto Oo. A to u kocha aspon nemaluju akurat v mojom termine 🙂

ivka07
26. apr 2007

tak keby som tie peniaze mala, tak ich dám skor do tohto sanatoria ako som sa dočítala čo je v tej cene zahrnute ako do antolskej.

lusil2005
26. apr 2007

no, vyde to drahsie trosku nakolko v 15.000 na antolskej je aj nadst. izba aj zmluvny lekar. u kocha je to bez toho...
ale aj tak. :/ keby som to vedela skor :(
neviem. asi by som isla ku kochovi uz len kvoli tej mojej lekarke ktora tam robi porodnicku.

certica
26. apr 2007

treba nahnat stratenu klientelu 😉

lusil2005
26. apr 2007

hej hej. alebo nahnat novu. inac - keby sa na tej antolskej nemalovalo, tak ma to ani nestve. Rozemberg je super, antolska je lepsie vybavena. neni o com. ale to malovanie.... chapes. a vyde ma to tak isto. aaaach jaj. no nic. kaslat na to 🙂 hlavne nech uz mam malu doma v tej kraaaasnej postielke prichystanej 😀

certica
26. apr 2007

lusil, ved ece nerodis 😀 , neboj bude to v pohode. porodnica vymalovana, budes tlacit v novom. v najhorsom zazijes trochu vzrusa na sestonedeli, ale podla mna uz aj tam bude novy nater 😎 😀

cat
26. apr 2007

jediny a najvaznejsi problem je u Kocha to mizerne novorodenecke oddelenie, akykolvek ma babatko problem, prevezu vas aj tak na Antolsku, vid Palffyova a mnohe, mnohe ine 😠

tinni
26. apr 2007

ja by som tam nesla... informovala som sa o nich a oni tam nemaju ani JIS-myslim, ze to je dolezite, lebo pri problemoch mozu rozhodovat sekundy a nie este 10-minutovy prevoz na Antolsku!!!

certica
26. apr 2007

caf cat, som ta videla v maminach a hned som vedela, ze sem nieco hodis 😀

cat
26. apr 2007

hej? 😀 ked mna to strasne serie ze oni nechcu prerobit to novorodenecke, im je to fuk 😠 maju dobru zmluvu s Antolskou holt..

tinaa
26. apr 2007

ahojte, ja som chodila do Kochu k MUDr. Vacokovej od septembra. Od marca k nej chodim do Ruzinova. Zatial sme sa vôbec nebavili o pôrode. Pocula som, ze ani jeden z tych doktorov, ktori z Kochu odisli, nerodia. Vlasne tam na to ani nemaju vybavenie, su tam iba 3 ambulancie. Nasledovali ste niektora svojho doktora z Kochu do Ruzinova a bavili ste sa o pôrode? pekny vecer

adetka
4. máj 2007

Iba pre informaciu... dnes vysiel v Sme clanok o tom, ze Koch sa definitivne stahuje prec... http://bratislava.sme.sk/c/3278800/Koch-sa-stah...

bubulicek
4. máj 2007

no, to nas ale nezastihne .. rok to babo v sebe uz nepodrzim ... 😉

lusil2005
4. máj 2007

jeeeeje certica ma novu foto!!! 😝 jaki ste churmkavi 😀
certica no nerodim. a dufam ze to ti maliari stihnu skor ako moja mala 😀

danii
4. máj 2007

ja som tiez chcela ist povodne ku kochovi, aj som bola na prednaske o epi, na obhliadke...... nakoniec aj tak vsetko dopadlo inak.
ale. ked som si teraz pozerala ich web, lekarov, sestricky a cely ten ich personal..... uz by som nesla ani na obhliadku 😖 zda sa mi to velmi nedoveryhodne, take zmatene,..... proste by som uz ani neuvazovala ist tam

danii
4. máj 2007

lusil, viditelne si chcu co najrychlejsie ziskat novu klientelu, preto ta "super" ponuka. a najma ked antolsku maluju.....
poviem vam, ten novy personal co tam maju mi je dost nesympaticky.... 😖 a taketo sposoby nemam rada...... som nevedela o tychto zmenach, preto som mierne sokovana...... a rozcarovana....

lusil2005
4. máj 2007

danii vsak jasne ze potrebuju novu klientelu. ved to je pochopitelne a celkom normalne. nie su neziskova organizacia. ono je vzdy dost neprijemne ked odidu lekari a hlavne gynekologovia a porodnici. myslim ze kazda zena to berie dost osobne na to aby odisla so svojim "starym" gynekologom do ineho zariadenia. neviem sa vyjadrit k ostatnym ale ako som pisala - jedna z novych porodnicok - MUDr. Durinova je moja gynekologicka uz velmi dlho a keby som nenarazila na MUDr. Rozemberga na antolskej, myslim ze by som uz len kvoli svojej lekarke isla rodit ku kochovi. mimochodom - doktorka Durinova pracovala na antolskej pred par rokmi a dalsi porodnik u kocha - MUDr. Gazo tam pracuje este dnes ak sa nemylim.

lusil2005
4. máj 2007

a - kto vie. mozno prave kvoli nahananiu klientely sa niektore veci u kocha zmenia k lepsiemu. musia sa teraz snazit aby "prezili"

certica
5. máj 2007

caf lusil, ty si taka nocna sova 😎 😀 . ja ked som bola tehu, o 21h uz v hlbokom sne a hladine delta 😀 . co som citala, tak napr. dr.Stanislav z antolskej je novym primarom u kocha

lusil2005
5. máj 2007

certica ani nehovor!!! 😖
ja sa o takej tretej rano citim ako na prave poludnie... predtym, ked som este pracovala som nemohla zaspat pred druhou. co bol dost problem ked som potom o pol siedmej vstavala do roboty. no a odkedy som na materskej sa mi to posunulo na taku tretiu - stvrtu. ☹ som z toho zufala. este ze moj muzicek nema problem byt hore so mnou ak nieje v robote. aspon sa tak nenudim. 😀

pipi1211
5. máj 2007

moja doktorka tam robi porodnicku a vravela ze zlacnili a stoji to 18 000

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre