Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

8853
6. feb 2014

Mne ten prenatal box dost pomohol. O desiatej vecer sa dcerke prejavila strasna alergia na slee and play pampersky, co tam pouzivaju a manzel kym by to otocil domov, tak by presla hodina... V boxe boli ako vzorka dve premium pampetsky, takze sme to do rana zvladli. Inak mne ho dali aj s malou, ked mi ju doviezli do izby. A malu rybilku nosim v taske na prebalovanie.... A domestos a sprchac pe ocka boli aspon na pobavenie

sarra6
6. feb 2014

babule idete niektora v pondelok na to poucenie, ci prednasku o epi? Jak dlho to trva? dakujem

zuzulkaba
6. feb 2014

@sarra6 ja som bola tento pondelok a trvalo to pol hodku

sarra6
6. feb 2014

@zuzulkaba ano tak to v pohodke, tusim to je o pol desiatej nie?

zuzulkaba
6. feb 2014

@sarra6 ano,9.30:-) a bolo tam dost teplo,aspon mne,tak si zober velku flasku vody🙂

sarra6
6. feb 2014

@zuzulkaba ok vezmem a bolo vas tam vela, ako sa inac mas co nove

sarra6
7. feb 2014

babule chcem sa opytat jak je to s platenim, som ich pacientka, platila som si ten tehotensky poplatok, kolko budem este platit? Plus chcem epidural to je v cene ci zvlast? Treba to uhradit pred porodom ci ako?

lucul
7. feb 2014

@sarra6 budes platit 1100€ ale na zmluve je 1200€, vraj pre vsetky ale ak mas zaplateny tehu poplatok tak tu nizsiu sumu a v cene je okrem zazmluvneneho dr.vsetko. akurat treba ist na to epi poucenie. A platit mozes kedykolvek na pouceni vsetko povedia

girlie_konik
8. feb 2014

Ahojte baby, chcem sa podelit so svojim pobytom v Kochu - zatial nie v suvislosti s porodom, som v 36tt, ale kvoli padu.
Vo stvrtok vecer som spadla rovno na brucho, odrazila som sa od zeme ako na lopte, zlakla som sa dost.. pre istotu som im volala, a MUDr. Ondackova ze mam urcite sa prist ukazat. Vysetrila ma, na sone vsetko ok, ale ze pre istotu ma este daju na pasy, co monitoruju malemu srdiecko a mne cinnost maternice.
No a tam to vyzeralo zle, traja sa na to boli postupne pozriet, ze taku cinnost srdca este nevideli 😲
Tak ja total v strese, neplanovala som tam nocovat, verila som ze vsetko bude ok.
Povedali mi ale, ze s takymi vysledkami ma nemozu pustiti domov, tak som isla na izbu.
Domov som prisla pred chvilou a nemozem povedat pol slova na Koch, vsetko skvele, starostlivost, ludia, odbornost, proste na 1 s hviezdickou.
Dali mi infuzku, na tych pasoch som bola este myslim 5-6 krat a bolo to stale lepsie, tak postupne sme sa vsetci ukludnili a dalo sa to do suvislosti vylucne s tym padom, ze maly aj ja sme boli v strese, tak mu to srdiecko bilo prilis rychlo a s velkymi vykyvmi.
Doteraz som stale vahala, ci ist alebo neist rodit do Kochu, teraz som si uz ista, ze idem..takze vsetko zle je na nieco dobre 🙂
Proste som na vlastnej kozi zazila, ze sa da vsetko aj normalne ludsky, s usmevom a v klude, aj ked ide o zdravie..verim, ze porod tam bude pre mna aj pre babo krasny zazitok 🙂

Ak mate nejake otazky k tomu, ako je na izbach, co tam je a tak, kludne piste 🙂

lucul
8. feb 2014

Ahojte, ja tiez mozem potvrdit rano sme dorazili s kontrakciami a pristup od recepcie az po lekarov sestricky uzasny. Rodila ma dr. Ondackova a tak krasny zazitok z porodu zelam kazdej. Aj po porode starostlivost zatial uzasna. Dokonca ako ma previezli na izbu tak prisli ze mi odlozili obed nech nie som hladna. 🙂

raffaella
9. feb 2014

Baby, to sa tak dobre cita 😉
@girlie_konik
@lucul

sarra6
10. feb 2014

@lucul gratulujem k babu, tak ty to uz mas za sebou 🙂

lucul
10. feb 2014

@sarra6 dakujem 🙂

sarra6
10. feb 2014

@lucul a aky bol porod popises cez IP

lucul
10. feb 2014

@sarra6 napisem do skupiny len ma to vyhodilo 😉

katuliacik
10. feb 2014

no mne dnes trhali zub, zatial to zvladam v pohode, 6ka mrtva, len teraz tam je fuga, hahah

girlie_konik
10. feb 2014

@lucul - prosim ta, ako si to viem precitat v "skupine"? Nie som tu az taka zbehla?
Inak, neprisla si tam ty tuto sobotu rano okolo 9,20?
To mna akurát prepustali a prisla nejaka kocka na pohotovost, ze je v 39tt a spini, tak ju uz aj brali..

lucul
10. feb 2014

@girlie_konik to je sukromna skupina o kochu, ale neporadim ako do nej. Nie to som bola uz na boxe ja mam prichod 9.11 a 9.35 sa narodila zabka. To moze byt baba co lezala vedla mna a myslim ze lezi skriza mna lebo niekto porodil v noci a o 4h rano ju isli postavit

girlie_konik
10. feb 2014

@katuliacik - dakujem 🙂

girlie_konik
10. feb 2014

@lucul - gratulujem k rychlemu porodu a zdravemu babu 🙂

lucul
11. feb 2014

@girlie_konik dakujem 🙂

kuratenko80
13. feb 2014

buduci tyzden idem na morfologicky utrazvuk. viete mi povedat ci sa caka alebo beru na cas?

shania31
13. feb 2014

@kuratenko80
Ako kedy, ale snazia sa brat na cas. Kvoli mne napr. meskanie bolo, lebo mila teta na recepcii nepoznacila, ze 2 babatka a chudak lekar za to nemohol, ze sa to u mna natiahlo....plus sem tam musia surne riesit maminku, ktora lezi hore na oddeleni. Ale snazia sa dodrziavat cas.

raffaella
13. feb 2014

@kuratenko80 ja som necakala nikdy, isli sme vzdy nacas. Ides ku Dr. Feldmarovi?

kuratenko80
13. feb 2014

@raffaella neviem kto mi ho bude robit. .. pri prvom tehu to bol tusim Ditte..

katicao
13. feb 2014

@zuzulkaba mňa nerodil, ale je to mega sympaťák, srandista a pohoďák. Mne riešil hematóm po cisárskom a vždy to prebehlo veľmi fajn - dopredu mi povedal, že to nebude bolieť, že sa nemám báť 🙂 a naozaj nebolelo. 🙂
len super spomienky mám na neho.

kofoluska
14. feb 2014

@girlie_konik Doktorku Ondackovu som mala pri porode. Uzasna zenska. 🙂 Aj potom ma po porode chodila kontrolovat aj prepustala ma ona. 🙂

girlie_konik
14. feb 2014

@kofoluska - hej, ona je velmi zlata 🙂 A vyzera ako take dievcatko 🙂)

andydi
15. feb 2014

Ahojte baby, hladam dobreho gynekologa. Koho by ste odporucili v Kochu a koho v GPN?Dik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre