Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

sendym
4. okt 2012

@kvetinqa a ked ti mares robil 4D aj ti dal k tomu nejaky pokec?lebo ked som bola ba tom 1.ultrazvuku mi nic nepovedal iba ze je vsetko OK :( a ze 4D robi uz iba on

kvetinqa
4. okt 2012

@sendym jasne, ze dal. Ked som tam bola, tak bol pokazeny ten vrchny monitor, tak mi vsetko ukazoval na svojom. Akoze 4D ultrazvuk nebol taky dlhy a precizny ako morfo- ale to asi ani nema byt. Ale videa aj fotky nejake mam, babatko mi skontroloval a vsetko mi vysvetlil. Ja som teraz na 4D bola spokojnejsia ako prvykrat ked som bola este v GPN. Vela ludi odporuca Hlohovec, no pre mna to je s malym dietatom od ruky a mne stacil fakt, ze mala je v poriadku a bolo dobre 😀

junkfoood
4. okt 2012

@kvetinqa @sendym ja som sa trepala do hlohovca a stalo to za prd..doktor nam povedal ledva tri vety, aj to si zasuslal tak, ze som mu moc nerozumela..ocividne ho to nebavilo..nabuduce by som uz isla do kocha a usetrila benzin..

sendym
4. okt 2012

To je pravda hlavne ze babatka su zdrave,ja sa pytam len preto ze dr.mares nam 1krat vobec nic nepovedal ,tak ci ma to caka aj teraz bez komentara,ale asi mal iba zlu naladu.Ja by som bola najradsej aby mi ho robil ditte,ale ked to on nerobi tak co uz 🙂 a to si mame pytat fotky a video,ci nam ich da automaticky?

sendym
4. okt 2012

@junkfoood hmm no asi nemaju vzdy zhovorcivu naladu ,lebo som si vsimla ze ten hlohovec inak chvalia

kvetinqa
4. okt 2012

@sendym fotky a video su podla mna v cene, ja som si nic nepytala... Je mozne, ze mal len zly den, lebo mne normalne vsetko povysvetloval a poukazoval... @junkfood takze uz ani hlohovec nie je to, co byval.. mrzi ma, ze si mala zlu skusenost ☹

kape
4. okt 2012

Fotky a CD su v cene davaju ich automaticky. Nam 4D robil tiez Mares a zlu naladu podla mna nemal, ale zhovorcivy veru nebol 😉. Teraz ked mi meral maleho v utorok , ked som tam bola hospitalizovana, bol Mares velmi mily a aj toho viac povedal, ale asi to bolo aj tym, ze tam bola este kolegynka a vysvetlovali si nejake veci navzajom.

Ja som absolvovala Hlohovec pred 4 rokmi a cca 5 mesiacmi a to bolo ukazkove. Nadherne video, komplet sprava a poriadny a mily vyklad, nam robil 4D ten mlady pan doktor. Bola aj sestra rok po mne a tiez si velmi pochvalovala, teraz bola v Pruskom, lebo to mala blizsie a povedala, ze porovnatelne s Hlohovcom, ale spravu tam nedostali.

Feldmar mi robil NT ultrazvuk a tiez super, velmi mily doktor, vsetko pekne vysvetloval a ukazoval.

ella_joy
5. okt 2012

@moon1979 Ahoj, este ma napadol na morfologicky Mudr.Holan...mozno si uz tiez pocula, ja som k nemu sa nestihla objednat,lebo ma terminy plne aj 6tyzdnov vopred,a ja som sa neskoro spamatala... ze je fakt precizny..len sa tam plati za to.

alexandra_j22
6. okt 2012

Prosim Vas ako je to z pohotovostou v GPN KOCH ? Mozem tam teraz prist a vyšetria ma?

yanielka
6. okt 2012

@alexandra_j22 pohotovost funguje 24 hodin pokojne chod

alexandra_j22
6. okt 2012

@yanielka dakujjem uz som na ceste tam

dancul80
7. okt 2012

@moon1979 feldmar je super, ale aj ditte je dobry, hlavne myslim ze co sa tyka morfologie tak je najlepsi

swarovski
8. okt 2012

@dancul80 ja som bola minuly tyzden u feldmara na morfologickom a bol neuveritelny 🙂 som si chvilku myslela, ze nas snima nejaka kamera, ze je taky prijemny 😀

kape
8. okt 2012

@swarovski - 🙂, nie on je vzdy taky 😉

misinka26
10. okt 2012

Kočky neviete či je v Kochu ešte taký nátresk ??? ja mám termín začiatkom novembra a troška sa obávam či budú mať dostatok miesta, už mám s nimi podpísanú aj mluvu... dve na izbe mi nevadia vôbec aspoň nebude nuda len aby pôrodne sály stíhali 🙂
Ďakujem.

moon1979
10. okt 2012

@kape vekovo sú tam ako starí lekári?

erika_rika
10. okt 2012

Ahojte, chcem Vas poprosit, ci je tu niektora, ktorej porod vyvolavali. Mam byt hospitalizovana v nedelu. Tak by som uvitala osobne info ze co a ako..🙂 DAKUJEM

kape
10. okt 2012

@moon1979 - aj starsi , aj stredny vek a aj mladi, ale tu na fore si chvalia vsetkych, ja som tam bola vcera na monitore a mali asi tazsi a nahly porod, a vychadzali odtial mladsi aj starsi, ale zvladli to , dufam, ze mamicke aj babatku sa dari dobre.

tyta
10. okt 2012

@misinka26 aktualne je natresk, sme po 2 na izbe. Porodne saly stihat budu, neboj 🙂

kvetinqa
11. okt 2012

ahojte! Viem, ze to tu bolo popisane uz niekolkokrat,ale neviem to najst. Ako prebieha v kochu sekcia? Vdaka.

denaalubos
11. okt 2012

V Kochu sa stalo kamoske, po porode mala stale bolesti v bruchu, prestriedalo sa u nej seci doktori,az musel prist neviem kto,aby zkstil,ze jej tam nieco este zabudli,tak si predstavte,ze zisitu, ju znova vzali na salu, rozparali a robili vyskrab, a vraj to bolo dostnechutme. Nechcem vas strasit, ale ako je mozne platit tolke prachy a aby sa taketo daco mohlo stat??? Otras

mimikas
11. okt 2012

@denaalubos no mojej kamoske sa to stalo v statnej nemocnici, takze sa to asi stava viacerim a nebude to len chyba Kochu 😖

kape
11. okt 2012

@denaalubos - to sa bezne stava aj v statnych nemocniciach , ked uz ide o to a tiez by sa to ani tam nemalo stavat.stale tu niekto utoci na tie prachy co tam chceme zaplatit, ved to je nasa vec ako ich chceme vyuzit a my po nasej osobnej skusenosti zhodnotime, ci sme ich vyuzili rozumne alebo nerozumne. Kazdy predsa mame inu mieru na to na co je a nie je rozumne vyuzivat nase peniaze. uz prosim prestante utocit na vyuzitie penazi, ak chcete napiste aj negativne skusenosti jasne aj za tie sme vdacne, ale peniaze uz nechajte bokom.

kape
11. okt 2012

@kvetinqa - hrozi Ti sekcia ? Ja idem zajtra na poradnu mozno Ti poviem potom 😉 , ale ak uz mas doma papiere co treba podppisovat k porodu , maju to tam krasne popisane, mne bolo dost vela veci tymto papierom povysvetlovanych, co som pri prvom porode nemala ani sajnu.

kvetinqa
11. okt 2012

@kape tie papiere som citala,len mna by zaujimali info z realu 🙂 ci ma moze muz cakat,ci uvidim malu hned,kedy si ju budem moct prilozit.ci po sekcii pojdem priamo na izbu alebo maju nejake pooperacne atd. V tych papieroch je hlavne o vagin.porode a ja mam sekciu uz zrejme istu.

misinka26
11. okt 2012

@denaalubos V kochu to aspoň zistili skús ísť do štátnej tam to nezistia vôbec alebo keď už je neskoro ... To je ako keď by som sa opýtala ako môžete ísť do štátnej keď tam umierajú zdravé rodičky ... Keď sa to má stať stane sa to tak v Kochu ako hocikde inde !!!

misinka26
11. okt 2012

@kvetinqa Ahoj, ja som bola na info o EPI a tam nám anesteziologička hovorila, že ak je máš sekciu v spinále tak bábo uvidíš hneď ako sa narodí a ak bude vše ok tak ti ho donesú aj po ošetrení, ak si v narkóze tak smola bo to spinkáš a bábo uvidiš keď sa preberieš ale že manžel môže byť pri malom zatiaľ ...

kvetinqa
11. okt 2012

@misinka26 vdaka za info. Na tu prednasku idem v pondelok. Ale potesila si ma 🙂

kvetinqa
11. okt 2012

@denaalubos peniaze ti nezarucia porod bez komplikacii, take naivne nie sme, neboj. A milujem info JPP. niekomu niekto povedal,ze mu zabudli nieco niekde a musel prist neviem kto a urobit jej kyret.. 2h jaj.

weronyca
11. okt 2012

@moon1979 ja som na tom uuuplne rovnako ako ty s tou sekciou, akoby si ma citovala 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre