Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

barbora59
10. máj 2012

@suzan1111 ahoj prepac že odpisujem az teraz , nooo nic som neplatila . Som si to tam odlezala , prepustili ma a prisla som az potom na pôrod a ked som šla s malým domov vystavili mi účet len za pôrod.

alexv
10. máj 2012

@suzan1111 cauko, tak ja som zasa spat doma 😒 , s miernou depkou. Takmer ziadny pokrok, moje telo sa proste netvari, ze je uz cas. Takze to nie je ani na vyvolavacku a cisarsky je len krajne riesenie, kedze 2 deti som uz zvladla, tiez sa im nechcelo zavcasu von.... Neviem ako sme na tom s rozmermi, ze pomeraju aktualne az tesne pred porodom a uvidi sa ako. Koncom aprila ukazoval uzv cez 4kg, tak som vcelku zufala. A to ma dnes nas ocko narodky, zajtra synator.....tak este dufam, ze na pozajtra by sa mohla snad aj Ninka umudrit, nech pekne spolu oslavuju. Povodne ma chceli objednat zasa az o tyzden, nakoniec ale teda idem v utorok. Ostava verit, ze dovtedy sa nejake zazraky udeju - ma prist ochladenie, tak ze by zmena pocasia zauradovala 😵 som zvedava co nove u vas.

suzan1111
10. máj 2012

@alexv fuha..tak to ja si potom nemusim brat ten kufor 🙂 muz sa ma pytal ci si zajtra uz na poradnu beriem aj kufor,keby si ma tam nahodou nechali..no ale ako vidim, ty si uz 41 tyzden, malinka je uz dost velka a nic s tebou nerobia..no sranda..tak to ma tam potom asi ten doktor zajtra fakt nenecha, ked som 39 tt..ja som si stale myslela,ze sa da aj dohodnut a uz daju nejaku vyvolavacku a ide sa 🙂 co maju tak plno ?? netvrdne ti brusko?? mne uz dost casto tvrdne, aj prsia mam jak cudzie..take naliate a ak budem tehotna este tyzden dva, tak asi priberiem este 10 kg 🙂 kazdy mi hovoril, ako dobre vyzeram,ze som nic nepribrala a tieto posledne dni len jem a jem a uz si aj nadavam,ze ked mi toto vytravi,uz urcite nebudem,lebo potom som jak prejedeny pavuk a je mi zle, no o hodinku a pol uz zas nieco tlacim..uz mi mama povedala,ze by aj stacilo 🙂 Tak budem ti drzat palce, nech sa to pekne rozbehne..daj potom vediet ako. Ja sa zajtra ozvem po tej poradni.pa

alexv
10. máj 2012

@suzan1111 veru, ziadne tvrdnutie - ani teraz ani v minulosti, vobec neviem o co ide, ani voda sa sama nepusti. Original termin mam az v utorok. A krcok drzi jedna radost, nie je zrely na vyvolavacku zatial. Spolieham sa este na zmenu pocasia cez vikend a nakupila som vsetky druhy caju z malinovych listov...... Mozno budes mat zajtra lepsie spravy, zavisi aj od genov;)

suzan1111
10. máj 2012

@alexv no tak musis zacat umyvat podlahy 😀 mne povedal uz minuly tyzden ze krcok pred spotrebovanim, zrely, prekrveny, makky..vsetko pripravene na porod, len cakat na tie kontrakcie alebo odtok vody..otvorena som nebola zrejme..tak uvidim co teraz..dala osm si asi blbu veceru a tak mi krutilo brusko, som bola asi 15 min na wc..tak teraz som trochen vyklepana,lebo mi aj tvrdne...snad to prejde a do zajtra rana budem este ok..lebo este sa chcem dobre vyspinkat 😀

alexv
11. máj 2012

@suzan1111 jaaaj, ze ako zavidim taky nalez. U mna to obycajne takto vyzera len chvilu pred porodom. Dufam, ze ten kufor si pre istotu zobrala.... Podlahy umyte, aj okna, vsetko poriesene, priravene, len ja/dieta nie..,,
Tak dnes este organizujem narodeninovu party pre Danusika, co som mala v plane uz prenechat na ocka. Tak ostava verit, ze Ninka si to uzije ako sa patri a zajtra by uz mohla vykuknut, pekny datum bude.

suzan1111
11. máj 2012

@alexv kufor som si nebrala a dobre som spravila..nic.. povedal, ze vsetko tak ako minuly tyzden,akurat maly pekne pribral..ma uz 3,5kg..ja mam aj strach ze ak neporodim este tyzden,tak bude mat cez 4kg..meral mi aj panvu,ze vsetko ok,akurat mam malo zeleza..inak nic, poslali ma domov,mam cakat a dojst ked budu kontrakcie..tak v nedelu ma doktor sluzbu..rano by som sa mala asi posnazit aby ma to laplo 😀 aj ked teda termin mam az v bud.pondelok, tak by som malemu mala nechat cas..len sa bojim,ze to pride ked bude muz v praci cez tyzden..najradsej by som to cez vikend odbavila..uvidime..
tak teda peknu narodeninovu party vam zelam,budete mat krasny vikend 🙂 my prerabame domcek, tak mi mame skoro kazdy vikend teraz pracovny 🙂

alexv
13. máj 2012

@suzan1111 tak snad tento tyzden sa tam vidime uz aj s pampuchmi 😉

iukapiuka
13. máj 2012

@alexv @suzan1111 pridávam sa do trojky 😀 oficiálny termín mám v stredu, tak som zvedavá 🙂

ellit
14. máj 2012

Ako babulky pokracujete? Vy sa tam krasne vystretate 🙂

alexv
14. máj 2012

@ellit pridas sa? 😉 ja by som hned zajtra, lebo obaja starsi su utorkovi....

ellit
14. máj 2012

@alexv no kludne, len nech nas tam zase nieje vela naraz, nech si uzijeme ten komfort 😀 😀 😀

tea333
14. máj 2012

ahojte, tu vas nejak vela rodi, baby 🙂 a zevraj prazdniny su najvytazenejsie 😅

alexv
14. máj 2012

@tea333 no ved toto su tie babetka z minulych prazdnin 😉

suzan1111
15. máj 2012

@alexv tak ja som uz od polnoci tu🙂kontrakcie nejake boli aj presli..no dneska to bude ci dobrovolne ci nasilu..tak snaad sa vidime..drzte palce..mam strach☹

alexv
15. máj 2012

@suzan1111 nestrachuj, tes sa, ze to ide!! Ako zavidim, ja mam poradnu o 10, keby boli aspon nejake cm, mohli by ma tam tiez nechat. Dobre bude, neboj! 🙂

suzan1111
15. máj 2012

@alexv noo primar ma akurat vyserril..ze podla neho je to na 1,5cm..kontrakcie mam nepravidelne..teraz zas skoro vobex..dali mi vyvolavacku a uvidi sa..ja mam bolesti hlavne ked lezim..fu aj teraz ..no zas nemam napojeny monitor..dtzim palce..snad ta poslu hore

orchidea100
15. máj 2012

Drzim Vam palce dievcata, nech vsetko dopadne dobre a hlavne rychlo! aj mna to caka u Kocha o par tyzdnov.

alexv
15. máj 2012

@suzan1111 som zvedava ako pokracujete. Ja som uz zasa spat doma, skoro ziadna zmena. Ale aspon ma ukludnilo, ze babo ostalo na tych 4kg. A dohodli sme, ze vo stvrtok sa idem hlasit hned zrana, ak sa dovtedy nejake zazraky neudeju. Drz sa!

ellit
15. máj 2012

dneska som bola o 14tej na pasoch a cakala som koli porodu jednej maminky, tak mozno to je suzan1111 🙂

alexv
15. máj 2012

@ellit veru, od rana sa neozyva, asi to teda stihla uz dnes. Super.
Ja som ziadne pasy neabsolvovala, asi nie je co sledovat, kedze ziadne tvrdnutie brucha ani bolesti neprichadzaju. Ale tak vo stvrtok sa uvidi. Pa.

ellit
15. máj 2012

@alexv inak hovoril mi Ditte, ze maju vela mamin s terminom 20 maj a ziadna este neporodila 🙂

alexv
16. máj 2012

@ellit len nech sa nepredbiehaju 😉 , teraz som ja na rade 😀 vecer mierne bolesti, v noci parkrat stvrdlo brusko, konecne viem, co to znamena. Dokonca sa aj posunulo nizsie tusim. Tak najneskor zajtra idem tak ci tak, ved uz je nacase, clovek by si myslel, ze do tretice to nebude take nekonecne. Aspon nech je ten porod rychly.

alexv
16. máj 2012

@suzan1111 ahoj, neozvala si sa odvcera, tak mozeme gratulovat?

suzan1111
16. máj 2012

@alexv ahooj..tak mozes..a hned aj dakujem🙂tak oficialne oznamujem,ze vcera 12:46sa nam narodil nas syncek Alexko s mierami 3430g a 51cm..neozvala som sa skor,lebo som bola totalne k.o. po tolkych hodinach..ale uz to je sto a jedno teraz🙂 pytala som sa na teba doktorky na pir.sale a hov.ze si ta este nenechali

suzan1111
16. máj 2012

@ellit ahoj..neviem ci som to bola ja..lebo ked som rodila tak este jednu maminku doviezli tusim..ale videla som niekoho ns monitore pri porodnej sale ale to bolo skor..este pred samotnym porodom.

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111 ahoj ako si spokojná s pôrodom? a s personálom v kochu?🙂gratulujem k chlapčekovi!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

ellit
16. máj 2012

@suzan1111 ja som bola na monitore o 14:00 cca 🙂 Hovorili mi, ze jedna maminka prave porodila a jedna este caka. Tak ja som bola medzi nimi 🙂

ellit
16. máj 2012

@suzan1111 ale podla hodiny porodu si to bola ty, lebo si tam bola jedina do toho casu 😀
A si sama na izbe?
Ale hlavne velikanske gratulacie k princovi 🙂

suzan1111
16. máj 2012

@danjelca ahoj bola som zatial velmi spokojna..akurat epi mi dali asi dost neskoro ..cize to nezaberalo..takze som si to uzila so vsetkym..ale boli mili a aj ked som stonala tak ma podporovali ako dobre to ide.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre