Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111 a čo nástrih?dali ti bábätko hned k sebe?
aký máš z nich pocit?

suzan1111
16. máj 2012

@ellit asi som to bola ja 🙂nie je tu plno iba tri babatka..som sama na izbe..teda s mazelom..mal zapl.jednu noc..tak sme tu vsetci traja🙂

suzan1111
16. máj 2012

@danjelca nastrih bol ale ja som nebola proti..trocha zastipalo a bolo..sitie bolo neprijemnejsie..ale zvladli sme to..malehi mi dali hned ako vysiel na brusko..este bol taky teplucky a cerveny..ale krasny a urevany🙂

ellit
16. máj 2012

@suzan1111 ked som bola u Demecka tak ohladne teba volali 🙂 akurat ta sili. A pytali sa, ci mam maleho pri sebe.
Hovoril mi Ditte, ze su iba tri babatka, ale cakaju teraz porody. Ale snazia sa, aby kazda mamina mala svoj komfort a bola sama s babatkom.

suzan1111
16. máj 2012

@ellit no sitie bol zazitok..mrnkala sim ale co uz..snazili sa🙂

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111 a aký ti urobili veľký?

ellit
16. máj 2012

@suzan1111 niekedy je sitie horsie ako porod 🙂 uz sa tesis, ze mas vsetko za sebou, manzel sa kocha babom a ty si este musis prejst "peklom". Inak na taky druhy az treti den po porode pridu bolesti vacsie, to je ked sa ti bude zavynovat maternica. Tak este toto a uz bude dobre 🙂

suzan1111
16. máj 2012

@danjelca neviem..3-4stehy asi..ja som sa hlavne bala ze sa roztrham po konecnik a to sa nestalo..tak som rada..stipe to..uvidim ako sa to zhoji.

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111 no a to si fakt skoro necítila ten nástrih?pri pôrode myslím...

suzan1111
16. máj 2012

@ellit mne sa zacala hned zavinovat..vraj super a dneska rano na vizite skonstatovali ze perfektne..lebo hovorim ze mam to trosku v podbrusku vydute a primar ze to sa vam maternica perfektne zavinula..zhora je uz pekne na svohom mieste..tak dufam..ze to uz nebudr moc boliet.

suzan1111
16. máj 2012

@danjelca no poviem ti ze nasrih bol to najmenej bolestive a to som aj stonala a hanbila sa ze som taka citlivka ale tie kontrakcie a zosuvanie hlavicky pred porodom..ze fu..nevedela som byt ticho🙂nastri bol len stipanec..ako ked sa porezes..aspon u mna.

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111 takže zvládaju aj hysterické mamičky? lebo ja taká budem:D

danjelca
16. máj 2012

@suzan1111: ježiš tým som nechcela povedať že ty si hysterická..zaujíma ma prístup, či sa na mna nebudú mračiť a nadávať mi://

ellit
16. máj 2012

@danjelca nadavat ti za 1200 eur? to si tam nik nedovoli 😀

danjelca
16. máj 2012

@ellit to ma nenapadlo:DDnajhoršie by pre mna asi bolo, ab yna mna taku rozcitlivenú kričali a mali blbé poznámky...

ellit
16. máj 2012

tak preto ideme rodit do Kochu, nech tam po nas nik nejaci ako v statnej (co je zvykom) 🙂

nelinqua
16. máj 2012

@suzan1111 blahozelam k chlapcekovi🙂 citam ze ti nazebrala epi..ja som na tom bola tiez tak...to ma asi najviac mrzelo...dopichavali mi asi 3x a nic:(...a veru najhorsie boli posledne kontrakcie pred porodom kedy ma nutili vstat aby mala zostupila nizsie...to som myslela ze ma uz roztrhne:D uz som si myslela ze to vzdam...samotne tlacenie a nastrih uz vobec nebolo take hrozne...mas to za sebou, uzivajte si s manzelom a babatkom tieto nadherne spolocne chvile 😉

magdal1
16. máj 2012

akcia k svetovemu tyzdnu respektu k porodu

http://www.centrumradost.sk/podujatia-2/minifes...

suzan1111
17. máj 2012

@nelinqua jeej ako citam tai si mala rovnaky priebeh ako ja🙂tiez sok myslela ze ma rozdrapi uz kef maly zostupoval..tiez ma aj postavili a mne nebolo nic dobre..ani lezat ani sedet..ja som tam take pozy hadzala🙂no potom doktor pov.ze mozem tlacit..tak to bolo uz lepsie

suzan1111
17. máj 2012

@danjelca vpohode..chapem co myslis..nikto ti nebude nadavat..to si nefovolia ale zas prehnane mily zas kazdy nie je..je to normalny standard..zalezi od cloveka ale povacsine uplne ok

ellit
17. máj 2012

@iukapiuka ahojcek, ty si este 2v1, alebo uz mas babatko krasne?

iukapiuka
17. máj 2012

@suzan1111 ahoj, moc gratulujem k malému 🙂 paráda že to už máš za sebou 🙂 chcem sa spýtať ku tomu šitiu, nedali ti lokálne umrtvenie? lebo tak to opisovali na stránke, že dajú niečo proti bolesti/na umrtvenie lokálne..

@ellit ja dnes preťahujem jeden deň po termíne ale zatial sa nestažujem 🙂

ivanka.7
17. máj 2012

@ellit po mne nikto v statnej nejacal 🙂 ani si to teda pri tom personale na antolskej neviem predstavit... ale chapem ze niekto moze mat zlu skusenost, len tvrdenie "co je zvykom" sa mi zda prisilne

suzan1111
17. máj 2012

@iukapiuka dali mi na vnutorne sitie nieco do katetra na epi a na vonkajsie sitie tusim poichali mesocainok..ono to necitis vpich ale pri vnutornom to hnusne taha..ako krce do konecnika mi to prislo..no neviem..

tina2222
17. máj 2012

@suzan1111 Gratulujem a zároveň závidím,že to máš za sebou.Ja tam idem o mesiac a obavy sú veľké kvôli predošlému pôrodu na Antolskej . Dúfam,že tu je to iné .

stellamiapiccola
17. máj 2012

@tina2222 ja proti Ružinovu mám skvelé spomienky žiadne traumy a rada si spomeniem čo sa o prvom nedá povedať, je to moc veliký rozdiel prajem veľa šťastia a skoré zotavenie 😉
@suzan1111 Blahoželám

tina2222
17. máj 2012

@stellamiapiccola Ďakujem,potešila si ma . 🙂

luciajabko
17. máj 2012

Ahojte, ja idem v septembri a včera som sa bola u Koch - a popoludní pozrieť a na prehliadke. Okrem toho, že si pripadám ako hysterka okolo všetkého čo sa pôrodu týka, som veľmi milo prekvapená atmosférou, prístupom, trpezlivosťou ľudí, s ktorými som sa zatiaľ stretla. Veľmi som si ako v nemocnici nepripadala 😀 . Kočky, ktoré ste včera poobede rodili gratulujem 🙂

alexv
17. máj 2012

Dnes o 16:55 sa nam narodila Ninka - 53cm a 4,3 kg. Cely porod bol vyborny, hoci nakoniec skoncil cisarskym. Som uplne spokojna, Ninka tiez. Spinka si na prsniku a cucka uz hodinku.

suzan1111
18. máj 2012

@tina2222 je to tu fajn..nemocnica hoteloveho typu 🙂ja sok velmi spookojna aj ked vzdy a vsade sa nieco najde ale celkovo nelutujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre