Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

sendym
2. júl 2012

@kape uz mi lezie na nervy cely koch,volala som tam minuly tezden ,ci tam robia toto vysetrenie a kolko stoji.Sestricka mi povedala,ze ho robia a mozem prist v pondelok a ze sa neplati .dnes rano mi volala,nech ma zbytocne neprezenie,ze ona si nie je ista tym vysetrenim,ze to musi zistit no skoro som odpadla.

kape
2. júl 2012

@sendym - no mne ho ponukli sami, takze blizsie info o nom nemam, ja sa teraz tiez neviem dopatrat k osobe tel. a mailom pre vystavenie fakturyx, ale pojdem tam na cukrovkovy tset, to si tam budem musiet posediet, tak sa pojdem pytat osobne. Drzim palce.

sendym
3. júl 2012

No som zvedava kedy sa mi mienia ozvat,lebo tam sa clovek nedovola,ked nieco potrebuje vediet horsie ako v statnej nemocnici .ekonomicke zalezitsti ma na starosti p.Irena Hervayová skus si vypytat kontakt na recepcii.

kape
3. júl 2012

@sendym - ja som zatial nemala nejaky problem s dovolanim sa. UZ to necham na osobne vybavenie, lebo pravdepodobne tato osobka ma zas presunula na vrchnu po telefone. A co sa tyka porovnania tyh ozajstnych sluzieb o ktore v Kochovi ide, tak ja som spokojna, toto je okrem sklamania zo 4D moja druha "neprijemna" skusenost. Ale to preco tam chcem rodit, je zatial z mojej strany OK.

tina2222
3. júl 2012

@orchidea100 Mozem len suhlasit 🙂

kvetinqa
4. júl 2012

kocky,kt. patrite do kocha,kolko ste platili za morf.ultrazvuk? Dakujem

kaby
4. júl 2012

@kvetinqa myslim ze 20 eur 😉

marmete
4. júl 2012

@kvetinqa 20 EUR

kvetinqa
4. júl 2012

@marmete
@kaby ja som dnes ako ich pacientka platila 35 eur a trochu ma to prekvapilo. Od 1.7. Islo ocividne vsetko hore..

marmete
4. júl 2012

@kvetinqa evidentne ano, ja som bola este v marci... rovnako ako poplatok pre tehotne, zo 140EUR na 199 EUR

kape
5. júl 2012

@kvetinqa - ja som 7.6. platila este 20 Eur. Inak skoda, ze ten cennik nie je kompletne na internete. Aspon by sme tu nemali taketo prekvapenia. To si potom mzno zdvihli cenu aj za 4D ultrazvuk a to ak je viac ako tych 40 Eur, tak to by mi uz uz mi za tu kvalitu prislo velmi vela.

junkfoood
5. júl 2012

@kvetinqa no dobre vediet, ja idem o dva tyzdne 🙂

junkfoood
5. júl 2012

@kape bola si tam na 4D, ako si bola spokojna? ja sa stale rozhodujem medzi kochom a hlohovcom, ale skor mi to vychadza na ten hlohovec ..aj ked v tom poplatku pre tehotne je udajne zlava 50% za 4D, tak neviem neviem..

kape
5. júl 2012

@junkfoood - to akoze kebyze nie som ich pacientkou tak za 4D mam platit 80 Eur? NO tak to by som bola asi inak napalena, to za tie prachy rozhodne nestoji, v porovnani s Hlohovcom ani tych 40 Eur podla mna nie je hodny ich 4D. Pri prvom sme boli v Hlohovci, teraz kvoli tomu, ze sme chceli ist uz aj so synom, tak aby sme nemuseli cetosvat som to dala do KOcha a strasna bieda. V Hlohovci, sa lekarovi usta nezatvorili, vsetko vysvetloval ukazoval popisoval, meral, zo 4D mame podrobnu spravu viac ako pol hodinovy zaznam na DVDcku spolu so vsetkymi meraniami. Tu som malemu musela hovorit ja co prave vidime na obrazovke, lekar ledva otvoril usta. Mna mal na 4D Mares. Na morfologickom ultrazvuku nas mal Ditte a to bolo uz ine cafe, ten nam spravil ukazkovu hodinu biologie, asi kebyze nas ma aj teraz na 4D on, boli by sme spokojni, takto sme boli obaja s manzelom velmi sklamani. A co sa tyka videa mame dokopy mozno 10 minut nahratych, nejake kratke 3-4 videa. Ak budem 3x tehotna, idem opat do Hlohovca uz bez rozmyslania. UZ si tam nepamatam mena lekarov, ale viem, ze tam to prevadzkovali pred 4 rokmi otec so synom a my sme boli u syna a fakt stalo to za to, ja som tam potom poposielala aj znamych vela a vsetci boli velmi spokojni, ale to boli ludia mimo BA. Z BA je to predsa len "kusok" cesty.

junkfoood
5. júl 2012

@kape no tak si ma tusim presvedcila.. 🙂 je to mozne, ze normalne je to za 80€, lebo tuto info som vycitala v tom ich novom cenniku..ja som tiez pocula na ten hlohovec iba dobre referencie, myslim ze ten dr. sa vola brestansky ci tak nejako..ja som ten koch zvazovala hlavne kvoli tomu, ze by som sa nemusela z BA trepat do HC, ale tak dovolenky mam kopec a mozeme si spravit celodenny vylet, no nie? 🙂 dakujem za info..

kape
5. júl 2012

@junkfoood - ano Brestansky 🙂. Ved to ze tento krat kvoli synovi sa nam nechcelo trepat do Hlohovca a mali sme sa.... Ale teraz pri druhom to uz az tak cele clovek nepreziva, tak "nemame" z toho potrhane zily. Tak nech si spokojna a vsetko je v poriadku.

kvetinqa
5. júl 2012

@kape no ja som zo 4D bola sklamana aj pri prvom tehu, takze teraz tam zrejme nepojdem... Mna velmi prekvapila ta cena za morf. ultrazvuk, lebo ved ked zdvihnu aj rocny poplatok pre tehotne, este aj tieto vsetky ostatne ukony, tak to je uz trosku moc.. Bola by som zvedava, co platia za morf. ultrazvuk baby, ktore nie su pacientkami kochu...

@junkfoood v tom poplatku pre tehotne je vraj aj morfologicky ultrazvuk a prd..

junkfoood
5. júl 2012

@kvetinqa no ved to, tehotenstvo je drahy spas 🙂 .. ja som len tak tak stihla zaplatit ten poplatok pre tehotne podla stareho cenniku, lebo moj dr. to nejako nepytal, tak mne to bolo jedno ze kedy to zaplatim..kebyze sa nekoňujem tak ani neviem ze to idu dvihnut..inak @kape @kvetinqa chystate sa tam aj rodit ??

kvetinqa
5. júl 2012

@junkfoood no mna nastvalo prave to, ze som isla 4 dni po zdvihnuti cien. Keby som toto vedela, objednam sa skor, ale ani mi to nenapadlo... Akoze, ja som s tym morfologickym ultrazvukom max. spokojna, fakt sa mi venovali, lezala som tam takmer 30 minut-- co zrejme maminy v cakarni asi nepotesilo, ale ja som bola rada, ze sa mi tak venuje ten lekar.. No ale ta cifra ma fakt zaskocila. Pri kubkovi som platila 20 eur, tak som cakala podobnu sumu a nie pomaly raz taku.... Ja by som tam rodit chcela. Som s ich starostlivostou max. spokojna. Len dufam, ze do porodu nebudu za porod pytat 3000 eur 😀

junkfoood
5. júl 2012

@kvetinqa no to dufam aj ja, lebo potom neviem, ci by to moj sponzor /tatko/ rozchodil... 🙂

kape
5. júl 2012

@kvetinqa - s morfoloickym ultrazvukom som aj ja max. spokojna, pri prvom som bola na Antolskej a to aj s cestou som bola vybavena za 5 minut , pristuo itrasny. To sa nestazujem, to sme mali s muzom zazitok teraz na morfo u Ditteho.

@junkfoood -ano chcem tam rodit. Prave pre pristup v statnych som sa rohodla ist sem.

amouramour
5. júl 2012

@kvetinqa podla mna nemusis lutovat 4D, ako pises morfo bol super, 4D troska odflaknuty za pat minut...na to su asi ozaj odbornici v hlohovci🙂

kuratenko80
6. júl 2012

@marmete fuha, to isli poriadne hore.. keby aj sluzby trochu vylepsili, ked uz ceny isli hore..

kuratenko80
6. júl 2012

no teraz som si pozerala cennik, i ked je teraz cena pre tohotne 199, v cene je aj NT screening, aj morfologicky utz. pred tym sa to platilo zvlast, i ked teraz si uz nepamatam kolko. moze byt, ze to bolo aj 50 eur za obe vysetrenia, takze to je skoro rovnako..

kape
6. júl 2012

@kuratenko80 - za NT screening sa nepolatilo, aspon ja som nemusela ani cent 😉

marmete
6. júl 2012

@kuratenko80 rovnako tak, za NT som neplatila nic

kuratenko80
6. júl 2012

@kape hej, mas pravdu, zabudla som, ze ked mi robili NT, tak som este nebola ich pacientkou.. takze teraz ten poplatok je vyssi.. zdrazeli, aj ked NT aj morfologicky su v tej cene.. platilo sa iba za morfologicky a rocny poplatok bol 140.takze teraz je to rozhodne viac. jaj, len keby vedenie vedelo, ze viacero mamiciek nie je az tak spokojnych za ich sluzby za tie ceny

kape
6. júl 2012

@kuratenko80 - a Ty si tam rodila? Keď píšeš o nespokojnosti, alebo s čím si bola nespokojná Ty. To som nepostrehla.

amouramour
7. júl 2012

@kuratenko80 NT sa neplatilo minuly rok, len morfo platilosa 20 eur

lenuska85
7. júl 2012

Ahojte,
o dva týždne som objednaná do Kochu k Dr. Kostolnému. Neviete aký je??? Ďakujem za akékoľvek info. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre