Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

zuzana555
14. sep 2011

dievcata pytajte sa co by ste chceli vediet ohladom kocha???

dominka11
14. sep 2011

@zuzana555 ahoj, ty tam pracujes ci si tam rodila?

ivka_alex
14. sep 2011

ahojte da sa zazmluvnit cena aj ked planujete dieta tak o rok? 🙂

didia
14. sep 2011

@kaia ahoj, kamoska tam ide rodit uz ju to caka tento tyzden a chodila do poradne k dr. svitekovej, ktoru si aj zazmluvnila, tak ved podla mna ked si za to platis tak mas pravo si vybrat ku komu chces ist..

didia
14. sep 2011

@ivka_alex ahoj, no podla mna nie, lebo aj my to mame platit az ked tam pojdeme rodit, takze cena asi bude taka, aka je platna v den porodu...

mikymiky
14. sep 2011

@majonka79 Ahoj, tak sme dnes absolvovali tu prehliadku a bolo to cele trocha cudne. Zacalo sa to tym, ze sme meskali, kedze sme ako spravni trnavaci totalne pobludili v tych uliackach a pani z recepcie mi vkuse vyvolavala, ze kde sme, ze ta sestra, co robi prehliadky za chvilu odchadza. My sme sa ale stale nemohli za ten svet vytatarit, napatie v aute rastlo a tie jej znervoznujuce telefonaty mi fakt nepridavali, tak sme na seba aj vzajomne zvysili hlas. Ked sa nam tam nakoniec podarilo vitazoslavne dorazit, tak sme sa obidve jedna druhej ospravedlnovali odusu🙂)). Nakoniec sme na prehliadku vyfasovali az dve porodne asistentky, boli strasne zlate, vsetko nam poukazovali, na vsetko ochotne odpovedali, ale ja som bola taka vytocena z toho nasho trapneho bludenia, ze som sa kopu veci zabudla opytat. Celkovy dojem samozrejme super, izby male, ale sympaticke, prostredie krasne, personal nadmieru usmievavy, jedine, co mi tam v tomto momente vadi, je ten uplne evidentny organizacny chaos. Ale citila som sa tam velmi bezpecne a to je pre mna dolezite🙂).
Tiez ti drzim palce. Urcite vsetko dopadne na jednotku🙂))

Inac baby, vraj ta zlava plati iba do konca oktobra, ale ak mate termin niekedy tesne po (ako ja) tak sa da zaplatit vopred a aj keby ste rodili trebars az v novembri, nic nedoplacate. Povedala mi to ta teta z recepcie, tak dufam,ze tu nebudem sirit nejaku neoverenu informaciu.

kaia
15. sep 2011

@mikymiky, cena plati do konca oktobra? Mne pred tyzdnom na 'obhliadke' povedali, ze do konca roka 😒

mikymiky
15. sep 2011

@kaia no mne hovorila ta pani ze do konca oktobra, ale v ramci toho ich organizacneho chaosu by som to brala s rezervou. Ale keby to tak aj nakoniec bolo, skus si to zaplatit este v tom oktobri, potom by si to mala stale so zlavou. Aspon teda myslim.

majonka79
15. sep 2011

@mikymiky No tak to s tou zľavou - myslím, že sú si vedomí, že majú veľa tehotných pacientiek (keď som bola na poradni začiatkom tohto týždňa, tak na chodbe to Dr. Cupaník niekomu rozprával), tak sa bojím, že to zvýšia aj skôr....to je dôkaz toho ako ženy túžia rodiť v ľudských podmienkach a našou nádejou je Koch...
Ďakujem, že si napísala...je pravda, že je to sanatórium riaaaadne zastrčené a hlavne sú tam samé jednosmerky ☹ Organizačný chaos tam je odvtedy ako sa presťahovali ... čo v GPN nebolo...myslím, že je to aj tým, že už aj rodia a celkom im to asi nabúra plány, keď im počas dňa za plnej prevádzky začne niekto rodiť, keď sú doktori v ambulanciách a pod. Ale snáď to majú nejako vymyslené 🙂 Ja mám termín v októbri...ale moc sa na tie info o zvýšení poplatku nespolieham...obávam sa, že to zvýšia už od 1. októbra, lebo tam majú fakt nátresk...nevieš, čo bolo na šestonedelí veľa mamičiek?

didia
15. sep 2011

@mikymiky dik za info, teda dobre vediet. Ja som si tiey myslela, ze to plati do konca roka..

kaia
15. sep 2011

@mikymiky, tak uvidime ako to bude... 😉

verinka100
15. sep 2011

@marietta0 Ano, bola som tam hned rano, cize zrejme aj ty a sedela si napravo odo mna na stolicke?

verinka100
15. sep 2011

@majonka79 Termin mam 14.10., ale nemyslim, ze budem rodit v termine 😀 A ty? No sice maju utz rozdelene, len ocividne uz ten natresk nezvladaju. Ved vcera, o hodinu neskor ma vzal na utz a uz pocas mojho vysetrenia ho volali zas na operacku asistovat a to tam uz pred dverami utz bola plna chodbicka cakajucich tehuliek a netehuliek. Takze si myslim, ze az tak dobre to zorganizovane nemaju, ked im pocas dna zacne niekto rodit, alebo treba robit nejake ine operacne ukony 😒

zuzana555
15. sep 2011

@dominka11
ahoj pracujem...

kaia
15. sep 2011

@zuzana555, vyborne, tak sa Ta opytam ak mozem 😉. Ak si chcem zazmluvnit lekara a ist k nemu rovno na prvu poradnu, mozem sa objednat priamo k tomuto lekarovi? (Vcera mi tak nebolo umoznene cez recepciu Kochu).
A tiez sa tu vedu diskusie o trvani zlavnenej ceny, nevies nahodou, do kedy plati? Dakujem za info 😉

zuzana555
15. sep 2011

mozes si vybrat lekara ktoreho kolvek,co sa tyka cien zatial trvaju zlavnene ,nie je urcene dokedy.ale lekara k porodu si musis zvlast zaplatit

kaia
15. sep 2011

@zuzana555, to mi je jasne, ze sa plati. Len ako sa k nemu dostat? Chcela som sa cez recepciu objednat priamo k nemu do poradne (az na polku oktobra, dovtedy chodim k svojmu) a nedalo sa, vraj sa vzdy objednava iba k Dr. Vacokovej 😒

zuzana555
15. sep 2011

toto mi neni jasne ale opytam sa na to a dam ti vediet.a ku ktoremu by si chcela?

kaia
15. sep 2011

@zuzana555, si zlata, dakujem za ochotu 😉 . Chcela by som ist k Dr. Dittemu, ak by sa dalo 😎

amouramour
15. sep 2011

@usacek79 ahoj, to sa fakt este u Maresa cakava?mna troska zarazilo, ze mi pri prvej navsteve povedal, ze na dalsej poradni si preberieme rodinnu anamnezu a este nic take, ani termin porodu neviem...mozno ma fakt toho nad ludske sily....

shania31
16. sep 2011

@usacek79
Ahoj, ja by som na tvojom mieste isla radsej k Maresovi, ja chodim k Demeckovi a moc dobre skusenosti teda nemam :-/

kaby
16. sep 2011

@amouramour ja tiez dodnes neviem termin porodu (od Maresa). Pri zapisovaní do tehot. knizky alebo aj do ziadanky o triple testy zapisal zle udaje....o cakani, neprijemnej sestre, ci vzdy plnej ambulancii (minim. 3 ludia a viac) ani nehovorim....Vzdy odtial odchadzam vytocena.
Preto ho idem vymenit.....

marietta0
16. sep 2011

@verinka100 Ano, v takych pasikovych satach. Cakali sme na UTZ. Fakt tam bola velka nervozita, Dr. DItte mal toho naozaj vela. Chcela som si ho zazmluvnit ale ide prave v mojom termine na dovcu. Mam planovany CS, tak som riadne vystrasena. Uz si bola na pouceni u anesteziologa?

majonka79
16. sep 2011

@verinka100 Ahojky 🙂 Ja mám stanovený TP na 6,10,2011 - ale určite to bude neskôr, tak sa možno naozaj stretneme 🙂 No už sa teším na pondelok, lebo Dr. Vačoková ma upozorňovala, že sa musím vyzbrojiť pevnými nervami, že tam má toho straaaaašne veľa na pondelok. Tak to vidím na celý deň - lebo musím ísť na krv na ambulanciu 1, potom na tú prednášku a potom na poradňu...asi si zoberiem so sebou aj obed 🙂)) No lebo na tú krv predpokladám, že nalačno a oni tam nemajú žiaden bufet. Tak uvidím a napíšem svoje dojmy ...neponáhľam sa, tak mi čakanie nejako nevadí, ale neviem si predstaviť, že by som chodila do práce a dajú mi termín a ja tam čakám ešte hodinu naviac ☹(( Myslím, že by sa mali zamyslieť nad tou dezorganizáciou...

usacek79
16. sep 2011

@amouramour furt sa cakava.. 😒 so mnou ked som bola tehu nepreberal nic..

@shania31 ja chodim k Maresovi, chcem ho praveze zmenit po skusenostiach..

verinka100
16. sep 2011

@marietta0 Ano, spominam si 🙂 Nervozita bola riadna, ved cely cas co ma vysetroval, tak frflal, ze to je neskutocne, aby mal tolko pacientiek, ze sa musi ponahlat, nevie co skor, potom clovek robi chyby...Tak na dovke si oodychne konecne 🙂 CS hrozi aj mne, ale zatial nic nie je definitivne. Kedy mas termin porodu? Ja 14.10. Dnes mam poradnu, tak mozno ma posle na to poucenie uz v pondelok. Ty sa kedy chystas?

verinka100
16. sep 2011

@majonka79 Noo, tak ked to tebe pride neskor, alebo mne skor, tak sa asi aj stretneme 🙂 Ja idem teda dnes do poradne zase, mozno aj mna uz posle v pondelok na to poucenie, tak sa tam stretneme urcite 🙂 . A kde ma byt ta prednaska (cas plati, 9.30)? Hej, na krv nalacno, teda aspom ja co chodim kvoli tej zrazanlivosti a tu oni potrebuju hlavne k tej EPI, takze si vezmi pekne papanie so sebou. 🙂 To by som privitala, aby tam bol bufet. Predsa len, tehulky byvaju hladne a velakrat aj ich partneri 😀 Tak ani ja sa neponahlam, ale ked ma vezie manzel a som objednana na urcity cas a potom ma vezmu o hodinu neskor, tak je kvoli praci nervozny. Ale keby som nebola na materskej, tak presne ako pises, robilo mi to komplikacie. To uz moja statna gyn ma vezme skor ako v Kochu 😒

amouramour
16. sep 2011

no inak to je fakt smutne, ze to tam funguje, clovek si predsa za cakanie a hundranie na pocet pacientiek neplati🙂

amouramour
16. sep 2011

@shania31 a preco mas s nim zle skusenosti?ja som bola u neho na NT a vyzeral byt strasne mily, neponahlal sa, vsetko yvsvetloval...

shania31
16. sep 2011

@usacek79
a mozems a opytat na tvoje skusenosti s Maresom? ak sa ti nechce pisat do forumu, mozes IP
viem, ze tusim aj ty mas za sebou MA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre