Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

sendym
22. sep 2012

@kvetinqa aha jasne.A boli ste uz aj na 3D/4D? vlastne ani neviem aky je rozdiel v 3D 4D 🙂

kvetinqa
22. sep 2012

@sendym bola, ten stal 40 eur

sendym
22. sep 2012

A prosim ta u koho si bola?bola si spokojna?

kape
23. sep 2012

@sendym - ja mam moznost porovnat 4D za cenu 40 Eur, 4Decko v Kochovi oproti Hlohovcu, kde som bola pri prvom tehu je dost slaby cajovy odvar, to je zatial moje jedine sklamanie

moon1979
23. sep 2012

@kape len pre upresnenie, v Hlohovci to bolo lepsie?

kvetinqa
23. sep 2012

@sendym bola som dvakrat na 4D v kochu, raz mi ho robil ditte, raz mares, prvykrat som bola uplne sklamana, kedze nebolo vidiet vobec nic, fotka ziadna a teraz to bolo v pohode, mam aj fotky celkom slusne. keby som ale nemala dieta, idem do hlohovca, ten odporucaju viaceri... len ja som nemala kam dat maleho... Nemyslim si, ze je to o lekarovi, skor o tom, ze v kochu maju straaasne vela pacientiek a robia tie ultrazvuky sup sup. Aj ked morfologicky som mala v kochu oba razy na jednotku s hviezdickou.

kape
23. sep 2012

@moon1979 - jednoznacne Hlohovec, my sme dostali aj komplet spravu so zaznamami, DVD cca 40 minut, s vybratou hudbou ako podmaz, aj vytlacene fotky, komplet vyklad, lekar pekne vsetko ukazoval. Ked sme boli na morfologickom v KOchovi Ditte nam urobil super prednasku biologie, ked sme boli na 4D robil nam to Mares, ledva nieco povedal a isli sme sem blizko kvoli malemu, nech necestujeme, ze nech ma aj on zazitok z bratceka a ja som mu musela popisovat co kedy na obrazovke vidime.

alakujan
23. sep 2012

Tak kocky aj ked je tu natresk momentalne, starostlivost super. Jedine co by som vytkla su velmi male kose v kupelni aj ked ich menia, snad len ti eby mohli vymenit. Tak som vyslala manzelika do kevtinarstva , doniesol pre moje porodne asistentky dve kyticky a hotovo 🙂 myslim , ze je to malickost oproti tomu ake mi boli oporou.

fidka
24. sep 2012

@dancul80
Ďakujem za odpoveď.
Riskovať určite nechcem,ale ako tak čítam,tak si tam vedia poradiť s komplikáciami ako je vysoky TK a ďalšia vec je to,že môj lekár rodí len tam.V každom prípade ďakujem,asi t onechám na lekárovi .Držím palce všetkým tehuľkám 🙂

danjelca
24. sep 2012

baby ja vám koch odporučam, rodila som pred troma týždnami cisarákom...ani bolesti ponom som nemala..neviem čo mi dali🙂))jazva je super parádne sa hojí.Mám dobré spomienky, resp už som zabudla že som rodila🙂)

kape
24. sep 2012

@danjelca . blahozelam, dobre sa to cita o tom cisarskom 🙂 Bol planovany, ci neplanovany ? A kto Ta rezal a sil , ak sa mozem opytat. Mala si aj Epidural ?

danjelca
24. sep 2012

@kape malý bol kp pokušali sme sa to rozbehnut prirodzene no nešlo to tak KP.Ani neviem kto ma robil:DMala som spinal a nemala som anoi potom žiadne bolesti.Prvé vstávanie bolo nepríjemné ale nič viac...jazvu mám už pekne zahojenu🙂

danjelca
24. sep 2012

@kape za všetko hovorí fakt že druhý den po cisárskom som povedala že tamký porod aj o pol roka znova🙂

kape
24. sep 2012

@danjelca - takze sa rozhodli priamo na sale, ale super, ze mas takyto pocit. Ja som sa tiez po prvom dala rychlo do kopy. Ale to prve vstavanie na nohy bolo hrozne. Teraz uz viem co ma caka. Ja som si dnes prave kupila homeo na lepsie hojenie ran a zotavovanie.

kape
24. sep 2012

@danjelca - maly je krasny a uz satkujete, super 😵

lucyz
24. sep 2012

@dancul80 presne si to vystihla - "ponizujucie a za hranicou intimity" a pri tom by stacilo tak malo...

majonka79
25. sep 2012

@fidka Ahojky, ja by som uz inde ani nerodila. Stalo to za tie peniaze. Rodila som minuly rok (takmer pred rokom) a tiez bol natresk, ale nemozem sa vobec stazovat. Mala som preeklampsiu, tak si ma tam po poradni nechali a po ultrazvuku sa rozhodli, ze na druhy den rodim. Takze od 06,00 do 17,20 hod. Zvolila som EPI, pichnute na 1 x uplne super a hned zabrala.
Na sestonedeli super, citis sa tam vyborne, ako doma. Dokopy sme tam boli az 8 dni...takze sme si to tam uzivali dooost dlho 🙂Ani na sekundu som nemala pocit, ze niekoho obtazujem. P. doktorky ma denne informovali o vysledkoch vysetreni mojho babatka. To iste plati aj pre gynekologicke...kazdy den kontrola mojho zdravotneho stavu, meranie tlaku...odber krvi. Pri nejakych problemoch ihned reakcia. Naozaj sa nemozem stazovat. Dufam, ze si stale drzia takyto stav. Drzim palce. Pa.

fidka
25. sep 2012

@majonka79 Ďakujem,práve som prišla z poradne a už som to dohadovala s mojim gynekologom,teda ten pôrod v kochu.Dočítala som sa tu samé pozitvne reakcie na toto zariadenie,aj keď najviac o tom ako draho tam je a ako sú tam nepripravení vedia rozprávať najmä tí,čo tam vôbec neboli.Ja som prvé dieťa rodila v nemocnici v Galante,a aj ked doktor dostal takmer polovicu z toho co sa plati v kochu,tak jeho poporodna starostlivost vyzerala asi tak,ze ma prisiel pozriet 2x oprel sa o veraje s rukami za chrbát a opytal sa ako sa mam!o sestričkách ani nehovorím.Po sekcii ma vyhnali po 3dnoch domov!...a to za to,ze som tam ,,brzdila,, dalsej rodicke nadstandardnu izbu!V kochu som bola prvykrát toto tehotenstvo,pretoze som zakrvacala v siestom mesiaci a už len to prostredie,prístup lekárky na mna posobilo velmi ukludnujuco,tak dufam,ze bude vsetko ok a vrátime sa domov zdraví 🙂.Držím palce aj ďalším tehuľkám 🙂

kvetinqa
25. sep 2012

@fidka mas termin v ten isty den ako ja,tak sa tam mozno stretneme 🙂 drzim palce, aby si bola spokojna!

fidka
25. sep 2012

@kvetinqa 🙂...možno aj hej 🙂...a ty už si sa objednávala priamo do Kochu,ak sa môžem spýtať?pýtam sa preto,že je tam v poslednej dobe taký nával.Mne doktor povedal,že stačí týždeň -dva pred dňom D 🙂

kvetinqa
25. sep 2012

@fidka ja som ich pacientka. Akurat mi bud.tyzden daju papiere a hotovka.

swarovski
25. sep 2012

baby, chodim k dr. Kostolnemu a som neuveritelne spokojna, trosku neosobny, ale neuveritelne trpezlivy a vsetko mi vysvetli... rozmyslam, rodila ste s nim niektora? chcela by som si ho na porod...

argentina01
26. sep 2012

Ahojte, pamatate si niektora aku znacku kozmetiky pre babatka pouzivaju v Kochu?
Ja som alergicka na Johnsons a prva dcerka sa z toho vysypala uz v porodnici... Dakujem.

ivanka.7
26. sep 2012

@argentina01 ja som teda v Kochu nerodila, ale zarazilo ma, ze by sa na babatko v porodnici mala nejaka kozmetika vobec pouzit, moja okrem rybacej masti (ktoru som aj tak nedavala pri kazdom prebalovani) nedostala vobec nic... len cistu vodu.

moon1979
26. sep 2012

@ivanka.7
stačí povedať, že si neželáš používať nejakú kozmetiku a hotovo 🙂

amouramour
26. sep 2012

@ivanka.7 inak to prekvapilo aj mna🙂

yanielka
26. sep 2012

@argentina01 v Kochu nepouzivaju nic iba na zadocek tekute mydlo Bioderma inak umyvaju cistou vodou a ani nemastia, akurat moj maly sa cely dost supal tak ho natreli infadolanom, ale aj to mi povedali a vlastne kupu iba prvy krat potom kupes ty, takze nemusis na babatko dat vobec nic. nam sa ale ten infadolan osvedcil a mastim obcas aj teraz lebo sa este cely nezosupal🙂

yanielka
26. sep 2012

a pravda je, ze v Ruzinove pouzivali pred 4 rokmi Johnsons a veru to je otrasna kozmetika....aj moju malu tym mastili fuuuj

lentila.g
26. sep 2012

@argentína01, @ivanka.7 ja so rodila v Kochu a používajú kozmEtiku ale len ked umyvajú riťku na cele telo nie,a v Ruzinove pred 1,5r ukažku kúpania robili a prezentovali Johns.

angellica1
26. sep 2012

Ahojte, ja som tiez rodila u Kocha, vrelo odporucam vsetkym mamickam, poporodna starostilvost bola uzasna, sukromie, komfort, strava perfektna, a ak ste nieco potrebovali zdivihli ste telefon a hned bol niekto pri vas, vsetci mily a usmievavy co vplyva pozitivne na maminu, a ak je mamina spokojna je aj babo spokojne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre