Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

baciatko
28. apr 2008

Ahojte babulky, viete nieco nove na temu porodov v Kochovi, resp. existuje momentalne ine sukromne porodnicke centrum na Slovensku? Dakujem za info...

denisamka
28. apr 2008

Ja som bola hospitalizovaná v kochu pred 6mi rokmi. Na Cupaníka nemôžem povedať nič pozitívne. Moje prepustenie odkladal stále viac a viac. Po čase soms a začala otvárať, vrazil mi pesar a ekď som skríkla, tak sa na mňa osopil, či som tak kričala, ked sme to dieťa robili. Nakoniec som odišla na reverz, keď som tam chytila infekciu, na ktorú mi chceli dať lieky nevhodné v druhom trimetri a bola som v 5.mesiaci tehotenstva. Nakoniec aj napriek tomuto ma ukecala sesternica, aby som tam išla rodiť k dr. Dittemu. Spackal celý pôrod-malá sa nahltala krvi, mne zošil len pokožku a tým pádom som zarástla cm do pošvy a cm do konečníka. Mám dodnes problémy kvôlli tomu, hoci mi to lekár po druhom pôrode ako tak napravil, ale gynekológ mi povedal, že by bolo dobré, keby som sa aj teraz pri treťom dotrhala, aby to už dali do poriadku. Vďaka tomu šitiu mi vznikol na krčku aj polyp. Keď som Dittemu povedala, že mám desné bolesti, ako sa mi tá rana hojila, povedal, že čo chcem, keď som dala len 1000sk(pred šiestimi rokmi a nemali sme peňazí na rozhadzov, lebo nás vykradli pár mesiacov pred pôrodom.)

leva
28. apr 2008

Ja mam na Cupanika tiez tazke srdce,tiez sa ku mne nechoval pekne,na to ze pracoval ako riaditel sanatoria sa choval dost drzo k pacientkam.Lepsie povedane uplne na mna kaslal,vedel ze dceru som prenasala 9 dni a na poslednu chvilu mi robili cisarak a mala hypoxiu,stazene dychanie,plod.voda zelena.pri druhom som lezala na cakacke tyzden,na vizite len kukol a mavol rukou to ma cas,to pride,aj dcerin porod bol vyvolavackou,na izbe sa mi menili mamicky ako s prepacenim ponozky,vtedy mi pomohol dr.Ditte,videl na mne ze uz som zufala a ze primar na to kasle,vysli von z dveri a o chvilku prisiel Ditte a povedal ze pojdem na vyvolanie,nech sa pripravim.Aj pri vizitach,vzdy povedal Cupanikovi,tato pani mala uz termin,mohli by sme jej dat vyvolavacku,no ale Cupanik ho odbil a bolo po.No ale nakoniec mi to vybavil,mala som ho aj pri porode,bola som uplne spokojna,zasil ma vyslovene ukazkovo,som nad mieru spokojna s Dr.Dittem.

tesoro
2. máj 2008

DENISAMKA neverim Ti ani slovo!!!

denisamka
5. máj 2008

Tak to je tvoj problem TESORO, ze neveris. Nemam dovod si nieco take vymyslat. Stacilo mi to raz prezit a nepriala by som to ani nepriatelovi. Mozno, ze ty s nimi mas dobre skusenosti, ale ja bohuzial nie.

susanah
28. máj 2008

Cauko baby neviete nahodou ako to s tym nasim Kochom bude dalej??,Udajne tam uz prebieha rekonstrukcia,ale neviem to naisto.Ci daktora nemate nejake nove ifo...
dik.

leva
29. máj 2008

ahojte,susanah,bohuzial neviem,no mam taky pocit ci to bude v buducnosti sluzit opät ako porodnica,je to lukrativna cast a takych co by im to kaplo aj ako hotel je tu dost,uz sa aj take nieco rozpravalo.Asi si budeme musiet pockat kym sa to otvori ak sa to otvori a potom sa dozvieme na isto co to bude.

adulik16
21. júl 2008

Ahojte baby, toto som prave nasla na internete, neviete niektora nieco viac?neviete, ci budu sluzit aj ako porodnica alebo len gynekologicko-medicinske centrum (co to znamena)?

Vážené bývalé pacientky Sanatória KOCH, od 1. 9. 2008 budeme fungovať na Strečnianskej ul. č. 13 v Petržalke, v zdravotnom stredisku na druhom poschodí – MEDICENTRUM, HSC s.r.o. ako gynekologicko-medicínske centrum jednodňovej chirurgie, pod vedením primára Dušana Stanislava. Vaše zdravotné dokumentácie zo Sanatória KOCH budú uložené u nás. Tešíme sa na Vás Zamestnanci gynekologického centra HSG s r.o.

titkovamiriam
21. júl 2008

fuu tak to neviem ja som v kochu rodila pred dvoma rokmi a lekari presli do ruzinova a mam hlasky zeby sa mali vratit do kochu no asi je to inak 😅

cat
21. júl 2008

adulik, ja iba tipujem, myslim si,ze su to ti, co sluzili pod vedenim Luzinskeho ked teraz Kocha zavreli.

GPN v Ruzinove pod vedenim Cupanika ostava zatial tak ako teraz je.

Gynek.-medicinske centrum urcite nebude sluzit ako porodnica,to je jasne..

petra2504
24. júl 2008

caute baby ktora mi poradi fakt dobreho gynekology som v siestom mesiaci a neviem ku komu mam chodit chodim no ku kutlakovi ale neviem mam snim jednu fakt zlu skusenost ako nemozem povedat ze by sa choval zle to nie sranduje ale nemusel by stale mat poznamky..som sa chcela spytat dr.ditte uz nerodi??teraz som pocula ze na fedinke v stredisku je dobra gynekologicka dr,vasova ked ma niekto skusenost prosim dajte mi vediet jasom uz zufala

krpcek
28. júl 2008

ahojte neviete kedy sa ma otvorit znova KOCH na Partizanskej?
ja mam termin koncom marca a pocula som, ze od februara 2009 by mal byt Koch znova otvoreny - tak neviem, ci sa mam tesit alebo ani nie?

a este jedna otazocka - chodite niektora k Dr. Dittemu? aky je?

titkovamiriam
28. júl 2008

perfekkny - mna rodil a pohodicka,aj sitie a aj pristup po porode 😀 o kochu neviem kedy fungovat ale mal by niekedy 😉

krpcek
28. júl 2008

titikova dakujem!

ja mam k Dr. Dittemu nejaku skrytu dover - kedze odrodil aj mna aj sestru! podvedome mu doverujem uz teraz!

len by som chcela rodit v Kochu!

titkovamiriam
28. júl 2008

ja som koch stihla a nemozem sa stazovat 😀 a inak pristup aj inych lekarov ci uz primara cupanika,alebo dr,maresa bol vynikajuci ako aj lekarky a sestricky na detskom.jedine co bolo minus bolo ze sa marek narodil s pravim uzlom na pupocniku a musel byt prevezeny na kramare. ☹ ,ale dnes je vsetko ok 😀

krpcek
28. júl 2008

no tak to som rada, ze je malicky v poriadku!

moja teta v januari rodila v Ruzinove s Dr. Maresom a hovorila , ze vo februari by sa mali vratit do Kocha!

tak som zvedava - inak neviem kam pojdem rodit!

titkovamiriam
28. júl 2008

oni sa tam urcite vratia vsetci ti ktori spolu aj odisli a chvilu rodili na kramaroch,a teraz tusim dr.Ditte ani porody nerobi co je skoda lebo je suprovy 🙂

krpcek
28. júl 2008

to nemyslis vazne? u koho budem rodit? ☹

leva
28. júl 2008

Tak to je velka skoda ze dr.Ditte nerobi porody,bo je to doktor ako ma byt,pristup k pacientkam ma perfektny a ako porodnik je spicka,rodil ma,sil ma,vsetko bez problemov,starostlivos poporodna bola na 100%.A to ze sa Koch otrvori budem verit az ked sa otvori,lebo vsade sa pise inak,natahuju to ako zuvacku furt nic.

titkovamiriam
29. júl 2008

tak na kramare uz nechodi a v ruzinove -neviem asi asi tiez nie ☹

vcielocka1
3. sep 2008

Neviete nieco o danych veciach - nieco blizsie??????????????? :Vážené bývalé pacientky Sanatória KOCH, od 1. 9. 2008 budeme fungovať na Strečnianskej ul. č. 13 v Petržalke, v zdravotnom stredisku na druhom poschodí – MEDICENTRUM, HSC s.r.o. ako gynekologicko-medicínske centrum jednodňovej chirurgie, pod vedením primára Dušana Stanislava. Vaše zdravotné dokumentácie zo Sanatória KOCH budú uložené u nás. Tešíme sa na Vás Zamestnanci gynekologického centra HSG s r.o.

Dalej sa chcem opytat, dozvedela som sa dnes, ze Dr.Mares z GPN uz nebude chodit k porodom,neviete o tom nieco???? Chcela som si ho vybrat a teraz som sklamana, taktiez by ma zaujimalo aky je????

A neviete ci sa vobec Koch otvori??? Som strasne zvedava 🙂

vcielocka1
3. sep 2008

este som zabudla, chcela som sa opytat : Dr. Ditte a Mares, ktori je podla Vas milsi ??? 🙂 Je pravda, ze uz obaja nerobia porody???

vcielocka1
5. sep 2008

krpcek naozaj ma fungovat koch???

kacenqa
5. sep 2008

Mares je moj doktor, som s nim spokojna, pocas celeho tehu bol korektny, aj sme si zasrandovali, aj poplakali (to ked ma v utorok pred stedrym dnom chcel poslat do nemocky kvoli tlaku), mala som ho aj zazmluvneneho, no nakoniec ma nerodil, lebo patrim k tym 5%, ktore rodili presne na termin, co vyslo na zaciatok jarnych prazdnin a to bol on fuc....aj ked...nakoniec som aj tak skoncila pod nozom, kedze krpatej sa nechcelo von a sprajcla sa tam...

hento medicentrum, to nie su ditte, mares, czirokova a spol. to su ti druhi, ti 'novi' kochaci, ktori tam ostali, ked ten povodny ansambl odisiel do ruzinovskeho GPN

claudinka
5. sep 2008

cize sa tam teraz da rodit? a kolko sa tam plati? nemaju nejaku stranku alebo nieco?

vcielocka1
5. sep 2008

kacenqa : dik za info, teda mares je fajn,mily,citlivy??? je aj odbornik? ty si chodila do gpn? aka je tam starostlivost-sestricky atd... ? este raz dik za odpoved

kacenqa
5. sep 2008

claudinka - tvoja otazka je polozena tak, ze neviem, ci sa pytas na gpn alebo to medicentrum....o tom prvom viem, ze sa rodit neda, funguju momentalne len ako ambulancie, plus jednotlivi lekari chodili rodit do inych porodnic - niektori na antolsku, mares s dittem na kramare a tak...

vcielocka - ja som spokojna, je mily, taky relativny mladas, tak okolo 40tky? (dufam, sa neurazi hehe) odbornik podlamna je dobry. sestricky su fajn, len si treba pre istotu overovat terminy, lebo sa mi stalo ze som videla na vlastne oci ako lekar zadal do programu dalsiu poradnu a ked som dosla na recepciu, nic tam nebolo, tak to tam zadavali nanovo. a ta p. Suskova, co robi profylaxiu je celkom fajn ale straaasne ukecana a vzdy skoncila pri svojej rodine hehe

vcielocka1
5. sep 2008

kacenqa : vies som zvyknuta na doktorky, a toho maresa mi odporucili, takze preto vyzvedam info 🙂
hladam niekoho mileho,citliveho s dobrou naladou a nie nervaka 😉
a gpn sa mi pozdava svojim vybavenim - pristroje atd.. len ma trocha odradza, ze som zapocula, zevraj uz nerobia porody...

kacenqa
5. sep 2008

vcielocka: ja som vzdy mala len muza ako doktora takze ja som zvyknuta. mares urcite nie je nervak, je to praveze kludas.

co sa tych porodov tyka, tak to neviem, ale este pred pol rokom mares napr. urcite rodil na kramaroch. ved si skus zavolat na recepciu do gpnka a skus sa opytat. alebo si skus zavolat nap orodnicu na kramare a opytaj sa, kedy najblizsie sluzi mares 😉 a hned budes vediet, ci to JPP je pravda alebo naozaj len jedna pani kdesi zapocula a tak povedala druhej pani...

vcielocka1
5. sep 2008

kacenqa : som rada, ze si ma "ukludnila" ohladom maresa, asi sa k nemu hned objednam, len dufam, ze to bude stat za to 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre