Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

aibinka
8. dec 2015

@ivanka.7 ale ja som snou spokojna bola tiez ona je skvela, ale to co som zazila s epi a potom neprajem nikomu a nehoovoriac o tom ze som musela znova na kyretaz, aj s malou ktora mala zase rozhadzany cyklus...

miamama123
9. dec 2015

@ivanka.7 Hej,dr.Ondackova bola super,len pred nou som mala inu doktorku,ktora mala sluzbu pred nou. V nemocnici som bola totiz uz od skoreho vecera a Ondackova prisla az na rannu smenu,cize zachranovala,co sa este dalo.

peta1711
16. dec 2015

Ahojte ja som rodila na začiatku novembra a mala som zazmluvnenú Ondackovu a musím povedať, že je to úžasná doktorka a človek. Vďaka nej som mala úžasný zážitok z pôrodu. Aj sestričky super.
Co sa týka potom na šestonedelí, vsetko bolo ok nikto ma neotravoval, mala som horný apartmán. Ale ja som uz viacrodicka čiže som pomoc moc nepotrebovala. Tak chápem prvorodicky, že sa trochu sťažujú lebo tej pomocí tam moc nie je.
Môj celkový dojem veľmi dobrý.

dulkagabulka
17. dec 2015

@ivanka.7 a porodila si postojacky alebo sa im podarilo ta dostat na kreslo?

ivanka.7
17. dec 2015

@dulkagabulka nepodarilo sa "im", sama som si vyliezla, ked mi postojacky bolo nepohodlne.

aber
30. dec 2015

Ahojte môžte mi poradiť, čo všetko si mám priniesť aj pre seba aj pre malú, som prvorodicka, ak nepočítam minulý potrat v 24 týždni, veeeeeelmi pekne Vám dakujem

janna88borin
30. dec 2015

@aber na stranke Kochu sa pise:
Čo si treba zobrať so sebou?
Iba veci osobnej hygieny, vrátane sprchovacieho gélu a šampónu (každá žena uprednostňuje „vlastnú“ značku)
2 podprsenky pre dojčiace matky
Uteráky, župan, hygienické vložky, nočná košeľa, sušič na vlasy sú na izbách, rovnako príbor, toaletný papier a podobne. Aj pre pre vaše bábätko vám poskytneme plienky, oblečenie, utierky a podobne.
Veci pre bábätko si nechajte priniesť až v deň odchodu z pôrodnice.
Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne!

aber
30. dec 2015

@janna88borin to znamená, že do porodnice nemusím podložky ani plienky kupovať? Budem cisárom rodiť, veľmi pekne ďakujem, bude všetko v poriadku😊😊😊😊😊

janna88borin
30. dec 2015

@aber aj co som citala tu na fore, podlozky a plienky Ti daju. este si mozes sietkovane nohavicky vziat, ale kedze ides sekciou, stacia Ti asi aj normalne 🙂

aber
30. dec 2015

@janna88borin veľmi pekne ďakujem 😊😊😊😊

cokobebe
30. dec 2015

@aber vsetko sme dostali, ja som si dala doniest len vacsiu ciapocku. Nasa mala velku hlavu a nebola akrat vacsia volna a rukavicky som si pytala na novorodeneckom bo sa stale skrabala. Ale ked som potrebovala prezliect, tak stacilo cinknut a priniesli druhe oblecko, plienky, masticku na zadocek, obrusky. A ty ked nieco budes potrebovat, staci sestricke povedat. Nocna kosela je cista kazdy den ale ked potrebujes aj cez den vymenit, tak nie je problem. Ja som bola prvorodicka a veru nic mi nechybalo.

canama
30. dec 2015

@cokobebe si si ista ze si nedostala pocas porodu ziadny oxytocin? v 3 dobe porodnej?? skus pozriet lekarsku spravu...

majusqa77
30. dec 2015

@canama ja som pri druhom porode tiez nedostala oxytocin 🙂

cokobebe
30. dec 2015

@canama som si ista, nemali mi ho ako podat, kedze do zily mi nic nedali

canama
30. dec 2015

@cokobebe @majusqa77 a ako Vam to zdovodnili? kedze to maju v porodnom plane napisane ako "must have". ono, pichnutie oxytocinu do zily je zalezitost par sekund...mne zavadzali ku koncu prvej doby porodnej pri druhom porode kanylu do zily, kvoli ATB, ani som necitila ze nieco doktor robi.

majusqa77
30. dec 2015

@canama nijako, nikto to neriesil. Porod siel sam a rychlo, nic som pichnute nemala

aibinka
30. dec 2015

Mne tiez ziaden oxytocin nepichali...a tiez ako niekto pisal vsetko dostanes, len pre seba potrebujes sprchac a sampon a veci osobnej hygieny a podprdy ale vlozky podlozky ani nic nepotrbujes, uteraky zupan nocne koselw samozrejmostou a oblecenie pre babatko tiez dostanes...sice dost obnosene ale dostanes 🙂)) aj plienky podotykam najlepsie na trhu! masticku utierky tak isto...

aber
30. dec 2015

@cokobebe tak s potom bola spokojná 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊to je super 😊

cokobebe
30. dec 2015

@canama ja som na zaciatku povedala, ze ak sa nic neskomplikuje a pojde hladko, tak prosim bez zasahov a oni to tisko respektovali. Keby bolo treba, urcite by pichliaby sa sami chranili. Preto to je v tom plane, ze ked treba a nechcela by si, aby boli kryti.

cokobebe
30. dec 2015

@aber jasne, aj dalsie dve idem rodit tam! Moja druha veta po porode bola, ze moze byt aj druhe. Niektore baby este dva roky po porode nechcu o tom ani pocut. Tak nech si aj ty spokojna a vsetko prebehne hladko. Hlavne sa treba pytat vsetko co ta zaujima a nebat sa zbytocne. Drzim padte

terrabella
3. jan 2016

Ahojte baby, je tu niektora, ktora moze porovnat Kocha s Hainburgom? Ja som prvy porod absolvovala v Kochovi. Bola to katastrofa hlavne kvoli drsnakovi Maresovi. Teraz pri druhom tam chodim iba do poradne, ale rodit tam uz druhykrat radsej nechcem. Hladam nejake alternativy v okoli. Dakujem. 🙂

helen111
3. jan 2016

@terrabella A preco bol Mares drsnak ak sa smiem opytat? 🙂 mna primar rodil tiez, tak ma to zaujima 🙂 zial s Hainburgom to porovnat neviem, kedze som prvorodicka :(

lady511
11. jan 2016

Je tu niaka zdenka.ktorá bola na čistení v.kochu? ?ďakujem

lady511
11. jan 2016

Zienka

matuskova003
17. jan 2016

baby , ake mate skusenosti s dr. Mayerovou ? moja p. dr Zavodska isla udajne na matersku dovolenku čo som sa dozvedela dnes a táto pani dr ju zastupuje. Dakujem 🙂

evadek
17. jan 2016

@lady511 ja som bola ...

lady511
18. jan 2016

@evadek a bola si spokojná?

evadek
18. jan 2016

@lady511 velmi ... na to aky zakrok robili ...bolo vsetko super ..krasne izby ...mily personal a zakrok spravili dobre

lady511
18. jan 2016

@evadek Ja.som.naopak veľmi sklamaná ale veľmi,,aj.na personál aj.na doktorku, ,no uvidíme v deň zákroku, ,ale.už teraz som dosť pohorsena

aber
19. jan 2016

@lady511 čo sa stalo, že si tak nahnevaná?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre