Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

martinka008
24. okt 2013

@zuzulkaba Kuk na interaktivny kalendar, kolko deti sa priemerne rodi v ktory den, najslabsie mesiace su oktober, november (aspon bude menej skorpionov 😀 ) a december. Marec je priemer, na leto sa to nechyta 😎
http://ekonomika.sme.sk/c/6908217/kolko-deti-sa...

zuzulkaba
24. okt 2013

@martinka008
No tento september vraj bol u Kocha najsilnejsi aky kedy mali,takze minulorocne Vianoce bola fakt zblizovacia atmosfera vo veeeela rodinach🙂

vikuliatko
24. okt 2013

@kuko7 dobre si si vybrala 🙂 ja ku nej chodim cele tehotenstvo a som MAX spokojna.... 😉

suzi1617
24. okt 2013

@kuko7 ja k nej chodim, je zlata, taka mladunka ale sympaticka velmi 😉

nelinqua
24. okt 2013

@kuko7 Dr. Ondackova je perfektna, viedla aj moj porod, je velmi prijemna a sice je mladucka je sikovna a ovela ludskejsia ako mnozstvo inych starsich lekarov. po porode ma chodila na izbu casto kontrolovat. takze ak sa bude dat vybrat na poradne k nej, urcite odporucam 😉

kuko7
24. okt 2013

@nelinqua ja zvazujem , ze si ju zazmluvnim, cize ked budem mat ist na poradnu, tak poviem, nech ma objednaju k nej :D

sarra6
25. okt 2013

@zuzulkaba ja mam termin 7.3 tak tiez sa mozno stretneme tiez chcem rodit u kocha. Mam tam aj gynekologa 🙂

zuzulkaba
25. okt 2013

@sarra6
🙂
Planujes si aj zazmluvnit lekara? Koho mas?

sarra6
25. okt 2013

@zuzulkaba nie neplanujem. Podla mna su tam vsetci fajn doktory. Ty mas kedy termin? Odkial z BA si? Ja Vrakuna 🙂

zuzulkaba
25. okt 2013

@sarra6
Su tam fajn,len dufam,ze porodim cez den a nie v noci a nenarazim na nejakeho externistu🙂 ja som z Race🙂

raffaella
25. okt 2013

@zuzulkaba
@sarra6 tak ako pozeram sme tu uz aspon 3 marcovky 😉 Ja som teraz presla od Dr. Demecka k Dr. Maresovi, lebo Dr. Demecko odisiel do Ruzinova a mne ten Ruzinov nevyhovuje. Tak mi dal na vyber, tak som zvolila Dr. Maresa, snad bude taky prijemny ako Dr. Demecko, toho som si velmi oblubila.
Zazmluvnovat tiez nebudem, predsa len 1100+300 je tak ci tak celkom dost, takze 300 eur navyse uz sa mi nechce davat a verim, ze budu vsetci OK. Tiez dufam, ze by som mohla vychytat pri porodu nejaku zensku doktorku, prip. mojho byvaleho doktora Smolika, ten bol nr. 1 🙂

sarra6
25. okt 2013

@raffaella
@raffaella AHOJ aj mna tesi, kedy mas termin? Ja 7.3. Ja chodim k Demeckovi 🙂 odkial z BA si?

zuzulkaba
25. okt 2013

@raffaella
@sarra6
Ja mam 14.3. termin🙂

raffaella
25. okt 2013

@sarra6 ja som Karlovka 😉 termin mame zatial 27. 3., ale podla ultrazvuku vyzera ze o tyzden skor. Buduci tyzden mam prvu poradnu o Dr. Maresa, tak som zvedava, snad nam uz povedia co cakame.

sarra6
25. okt 2013

@raffaella aha tak to z druhej strany odo mna ☹ ja ze budeme spolu chodit kocikovat 🙂
My cakame dievcatko 🙂)))

raffaella
25. okt 2013

@sarra6 hej, to je zial uplne opacny koniec 😒 gratulujem ku dievcatku, pozeram ze uz tretie to bude, tak to bude doma babinec 🙂 ja mam tiez jedno dievcatko doma, kludne by som prijala aj druhe 🙂 Tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a mozno sa aj u Kocha niekedy stretneme 😉

sarra6
25. okt 2013

@raffaella 🙂))) je to mozne.

dandulina
28. okt 2013

Ahojte baby ;)..chcem prispiet pozitivnym prispevkom pre sanatorium Koch. Rodila som tam a bola som nadmieru spokojna ;)..odrodila ma p.dr. Marcisova, bola velmi skvela!..cely personal pri porode bol velmi mili a ustretovy..nemam im co vytknut. Jedine, co by som tam vylepsila, je strava, ak by sa v tomto zlepsili, je to uplne eno-nuno..ale aj tak, velka spokojnost a odporucam ;)

lennicka
28. okt 2013

Ahojte. Absolútny súhlas s dandulinou, pani dr. Marcisova rodila aj mna a bola fantastická, odporúčam!

vierka84
28. okt 2013

Ja som k nej chodila do poradne a fakt úžasné. Rodila som u Dr. Ondačkovej. Obe sú úžasné, všetci by mali byť ako ony.

jarkax
29. okt 2013

@raffaella ja som chodila k marešovi do pezinka robil iba poradne u nas v pezinku no teraz tu skoncil a odisiel uz iba tam... dost ma to mrzi .. mohol este chvilku vydrzat :D

zuzulkaba
29. okt 2013

Ahojte,neviete niektora,ako to teraz vyzera u Kocha s obsadenostou?

suzi1617
30. okt 2013

@zuzulkaba myslis ambulancie? Mna zobrali bez problemov, chodim k Ondackovej.

dandulina
30. okt 2013

@zuzulkaba to teraz uz netusim, ale co viem, v auguste mali total plny stav..a ked som tam bola ja po porode, bola som na izbe sama az v posledny den, ked som sla domov, som mala na izbe dalsiu mamicku..dost ma to prekvapilo, lebo ako viem, davaju maminky prevazne na izby same, ale ak je plny stav, ste tam po dve..este by ma zaujmalo, kam davaju tie rodicky, ked maju plnu obsadenost :/

zuzulkaba
1. nov 2013

@suzi1617
@dandulina
Myslela som izby,nie ambulanciu🙂) Maju vraj dost ludi,ale bola som sama na izbe🙂
No ja som tam lezala v septembri,ked bol najvacsi naval a akonahle sa uvolnila izba,hned mamicku po porode presuvali,nech je sama na izbe..ale vtedy mali vraj uplne vsetky izby obsadene,aj apartman..

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba ozaj ak by niekto chcel byt s niekym na izbe, tak sa da dohdonut aj tak? lebo ja by som najradsej bola s niekym :D

zuzulkaba
1. nov 2013

@kuko7
Myslis po porode?

kuko7
1. nov 2013

A ozaj baby, co vsetko treba zabalit do porodnice Koch? myslim doklady a ine veci? Lebo na stranke som o dokladoch necitala 🙂 dakujem

zuzulkaba
1. nov 2013

@vierka84
Uplne suhlasim,keby boli vsetci lekari na Slovensku ako ony dve,to by nase zdravotnictvo vyzeralo uplne inak🙂 este nikdy som ani jednu nestretla namosurenu alebo bez nalady,vzdy su s milym a chapavym usmevom a to je presne to,co tehotna zena potrebuje..

kuko7
1. nov 2013

@zuzulkaba hej hej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre