Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

babulka
20. feb 2009

habibi78 - ak myslis to nove HSC (ci ako presne) na Strecnianskej, kde budu ordinovat lekari z "druhej" varky Kocha (Luzinsky a spol.) tak to je obycajna budova polikliniky, tam urcite porodnica byt nemoze. Takze tam budu asi len ambulancie gynekologov. mam na Strecnianskej vsetkych lekarov (obvod, pediater, zubar...) a minuly tyzden akurat osadzali tabulu s nazvom. Bude to na druhom poschodi napravo od schodiska.

mneme
20. feb 2009

atemi, dr. czirokova je v GPN v budove Ruzinovskej polikliniky, najdes ich aj na www.gpn.sk

susanah
21. feb 2009

To v petrzke na strecnianskej podla toho co pisali este na diskusii malo fungovat uz od septembra 2008.
Pravdepodobne asi mali nejake problemy ked to otvaraju az teraz.Vola sa to medicentrum HSC a ma to byt gyn. centrum jednodnovej chirurgie.Je to tim okolo primara Stanislava cize ta druha skupina z kocha ktora tam prisla ked cupanikovci odisli do ruzinova kde funguju ako gpn.
Koch patri uz dabnejsie znova ludom okolo gpn a prebieha rekonstrukcia uz asi od aprila minuleho roka a potom to maju znova otvorit z povodnymi lekarmi okolo primara cupanika ktori tam povodne fungovali.

terezka
23. feb 2009

a susanah, nevies, kedy to maju znova otvorit? myslite, ze sa mam spytat rovno tej dr. Czirokovej, lebo k nej chodim... tak sa jej asi popytam najblizie

filipko
13. mar 2009

Dievcata, rodili ste niektora u MUDr.Vacokovej?

becky7
1. apr 2009

babule, uz ste nasla niektora kartu z kochu? ja sa chystam k novej gynekologicke pre listocek a tiez nemam paru, kam s nim pojdem... tak ak by ste vedeli poradit, napiste. dakujem

susanah
7. máj 2009

Tak tu je link na to nove gyn.centrum HSC.
http://www.zzz.sk/?profil=4144

mayka
2. jún 2009

Ahojte kocky, neviete ci sa uz u toho Kocha rodi alebo nie? Celkom by ma to zaujimalo.

lindula3
3. jún 2009

myslim ze este sa tam nerodi, prerabaju to tam teraz, a co som pocula maju sa tam vratit doktori z GPN

lea79
3. jún 2009

mne hovorila moja gynekologička, že tento rok sa Koch určite neotvorí.....

frola
4. jún 2009

ahojte. tato info o znovuotvoreni Kocha ma zaujala. viete niekto ako satam v minulosti rodilo, ci tam boli aj alternativne sposoby porodu a kolko to stalo?

lea79
4. jún 2009

pôrody do vane nerobili, pôrod na polohovateľnom lôžku bol za 25000 SK
http://www.zzz.sk/?content=porodnica_koch

titkovamiriam
4. jún 2009

ja som v 2006 platila 23000,bola som maxim spokojna a koch by mali otvorit uz v decembri-mam info od vcera

jabadaba
4. jún 2009

Rodila som tam v roku 2006 - alternativne metody vedenia porodu tam nepraktikovali. Ale porodne lozko bolo ciastocne polohovatelne, cize sa dal dosiahnut aspon polosed a samozrejme, ze nohy neboli priviazane popruhmy.

lindula3
4. jún 2009

podla mna tie popruhy su najmenej (a vraj je to z bezpecnostnych dovodov) a ja som mala nohy priviazane len uz ked som tlacila a to bolo par minut takze sa to dalo zvladnut🙂

lea79
5. jún 2009

Miriam tak to si ma potešila, ak budeme uvažovať o druhom bábätku, tak pôjdem rodiť určite tam ....už žiadna fakultná nemocnica nikdy viac 😖

leva
5. jún 2009

Aj ja som tam rodila v roku 2006,tiez sa mi pacilo,velka skoda ze ho zatvorili.No som rada ze som to len tak tak stihla.

lindula3
5. jún 2009

my sme rodili na kramaroch a mali sme nadstandard kde bol s nami aj tato a nemozem povedat jedno krive slovo, mali sme sa ako v hotely, dokonca ked niekto isiel dnu tak zaklopal na dvere

titkovamiriam
10. jún 2009

ja sa tiez tesim ze sa tam vrati,,stara partia,,

ocka
10. jún 2009

ahojte, ja mam cerstve info z GPN od primara, v kochu zacnu rodit az od marca buduceho roku, co ma velmi nepotesili ☹

titkovamiriam
10. jún 2009

tak mna uz rodenie netrapi 🙂 ,no a co budu robit od decembra??? ci sa to zasa posunulo?!

tilly
11. jún 2009

ja som tam rodila v 2005 a teda vôbec by som to tam nechcela absolvovať znova...

lea79
11. jún 2009

tilly a čo sa stalo?

tilly
11. jún 2009

otrasné zariadenie, personál nič moc
ráno na uzv mi povedali, že dieťa má 3580 g a ideme teda v pohode prirodzene, po 8 hodinách aj tak rezali a dieťa nakoniec malo 4,5 kila, rezali na poslednú chvilku, keď už pomaly ani ozvy neboli, predtým sa mi hádzali doktori a sestričky na brucho a ziapali na mňa, aby som tlačila...

celkovo to nezanechalo ani takto po čase dobrý dojem

jabadaba
11. jún 2009

Tilly, vidim, ze mame podobne skusenosti s porodom u Kocha. 😉

vernuska
24. jún 2009

Bola som v tom novom Medicentre HSC na Strecnianskej, je to tam uplne nove v poliklinike na 2. poschodi. Je tam tim okolo Dr. Stanislava, ziadny Luzinsky tam nieje nebol a vraj ani nebude.
je to krasne zariadene, nove, ludia su mili. Karty s Kocha sú tu. Okrem ambulancii maju aj operacku na nejake male vykony, po ktorych sa ide domov. Platia sa aj nejake poplatky ale su dost nizke, velmi sa mi tu pacilo, hned som sa sem preregistrovala od mojho gynekologa.
Caute.

williamjozef
3. sep 2010

ahojte maminky,nikde som nenasla,ci sa porodnica u Kocha este otvori , neviete mi poradit ???

lea79
3. sep 2010

@williamjozef Koch by mali otvoriť začiatkom budúceho roka, diskusia je o tom aj v teme " nova porodnica v BA"

williamjozef
3. sep 2010

@lea79 no to asi nestiham,termin mam zatial medzi 10-20 januar 2011

lea79
3. sep 2010

@williamjozef škoda, že termín otvorenia stále odkladali na neskôr, lebo vraj už mala byť otvorená v marci tohto roku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre