Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

nelinqua
5. dec 2011

@ofinka dr.smolik je super...ja som teraz u neho kedze zavodska isla na matersku...a obrovska spokojnost🙂 odporucam...je v ruzinove, takze je tam klud...a ma nejaky lepsi system, lebo necaka mu tam kopec zien v cakarni, pravdepodobne si na vysetrenie vyhradzuje dlhsie intervaly na jednu pacientku...dufam ze sa to nezmeni🙂

lucyferia
5. dec 2011

@nelinqua Dr.Smolik robi aj porody u Kocha? Na webe maju naposane ze hej, tak dufam, ze je to pravda.

kaputo
5. dec 2011

ahojte baby, ja som prve dieta rodila u Dr. Czirokovej, ked odisla, tak som sa rozhodla pre Svitekovu... teraz som tehotna a pozeram, ze Svitekova je na materskej. Chcela by som rodit v Kochu a chcela by som zenu. Ale na www stranke je zena, kt. sa sa zazmluvnit k porodu uvedena len Dr. Durinova. Vacokova, Martisova a Ondackova rodia len ked maju sluzby, ci ako mam tomu rozumiet? Chodi niekto z Vas k Martisovej alebo Ondackovej a ako ste spokojne? Alebo chodit radsej k Durinovej (citala som tusim o nej pozitivne veci, chodi k nej niekto?) a len si ju zazmluvnit k porodu v Kochu? Co myslite? diiik

nelinqua
5. dec 2011

@lucyferia mne dr.zavodska vravela predtym nez odisla ze smolik je aj porodnik u kocha...ma tam nejake sluzby, inak ordinuje v ruzinove

lucyferia
5. dec 2011

@nelinqua To by bolo super ak je to tak, ja zajtra zavolam do Kocha a vyzistim. Ruzinov mam blizsie, zaroven by som chcela to velke finale u Kocha 🙂 Tato vymena lekarov by mi padla vhod.

ofinka
5. dec 2011

@nelinqua dakujem za info, skusim sa k nemu nejako prevekslovat. 😉

ivanka.7
5. dec 2011

@nelinqua ved to je to, co tu cely cas hovorim, ako sa ostatne baby stazuju na frmol v Kochu, ze u neho je pokoj a cas na vsetko :D asi mu nestihli prifarit tolko pacientiek este ako maju ostatni, ked je tam len od septembra :D Ja som prisla s nim do Kocha a opustila po rokoch Probios, takze rozhodne nemienim zmenit doktora (a som rada, ze jeho sestricka sla s nim).

stellamiapiccola
5. dec 2011

@lucyferia áno ak má službu aj rodí u kocha, za 300 sa dá aj zajednať tuším , ale je to zbytočné u kocha je super každý lekár , ja chodím Smolíkovi , ale rodil ma Cupaník to som ho na sále videla 1x v živote a bol super.

sashie
6. dec 2011

ofinka, ja som chodila k Dr. zavodskej (predtým Svitekovej) a tiež mi hovorila, že jej pacientky môžu íst k Dr. Smolíkovi alebo k Dr. Vačokovej, ja som totiž nechcela ísť k chlapovi, pretože keď som prvý raz bola tehotná, tak na antolskej sa mi zdali muži dr. sadisti. aj som jej to povedala, že preferujem ženu , aj kvôli čomu a vtedy mi povedala, že dr. smolík je veľmi fajn lekár, že sa pacientky nesťažujú (na drsné zaobchádzanie). nakoniec chodím k dr. piškaninovej (tiež je v ružinove), keď som sa objednávala do poradne začiatkom novembra, tak ordinovala len stredy, ale volala mi sestrička, že už ordinuje každý deň od rána do 15,30, tak tam teraz v stredu idem, dám vedieť, aký som mala z nej pocit.
ale v ružinove je kľud - pohoda a dr. smolík asi nemá ešte veľa pacientiek keď je tam cca od septembra.

lucyferia
6. dec 2011

@stellamiapiccola dakujem za infosky 🙂 skusim sa nejako zariadit 🙂

ofinka
6. dec 2011

ok, @sashie, zajtra sa ozvi, aka bola. mne ruzinov vyhovuje aj pre lokalitu a uvitala by som, ze necakam dlho a lekar nevzdycha stylom ze "meliem z posledneho" a nedava mi najavo, ze ho svojou pritomnostou obtazujem. 😖

silviatko
6. dec 2011

@sashie prosim ta daj vediet aky si mala pocit,chcem ist od kocha tu do ruzinovskej nemocnice naspat,nakolko mam nemocnicu doslovne pod nosom. a na ktorom poschodi ordinuje? na piatom ako predtym?

ivanka.7
6. dec 2011

@silviatko ano, je to na piatom

sashie
7. dec 2011

@silviatko ordinuje na piatom, ozvem sa, aj ja som zvedavá.

sashie
9. dec 2011

tak moje postrehy s pani dr. piškaninovou - bola som veľmi spokojná, milá pani doktorka a starostliva. žiadne zhony, pohoda, všetko mi vysvetlila, ešte sme rozoberali aj pôrodnú váhu mojej dcéry (ktrorá sa narodila pred 2 rokmi) a povedala mi, že aby som upozornila pri ďalšom ultrazvuku dr., v 30. týž., aby mi skontroloval placentu, či pracuje ako má. dcéra totiž bola podľa nej podvíživená preto bola malá a vraj by to mohlo súvisieť s placentou, že je ku koncu tehotenstva už prestarnutá a nestíha vyživovať dieťa - tak mi v tejto súvislosti merala moje druhé dieťa, ktoré sa hýbalo a nie a nie zmerať, ale neponáhľala sa. fakt, je veľmi starostlivá a milá, žiadne stresy, prišla som tam, nikde nikoho, hneď ma vzali. dobre som sa rozhodla. odporúčam ju všetkým. 🙂

katun
9. dec 2011

ahojte, takze na stranke uz maju info, ze za porody do 31.3.2012 bude cena 1200eur

lenuska12
9. dec 2011

ahoj, tak to je super sprava, len ja mam termin 2.4.2012, tak dufam ze tu akciu predlzia, ak by sa mala nepytala na svet skor 🙂))

ivanka.7
9. dec 2011

@lenuska12 ja mam TP 4.4. :D takže ehm, musím sa budúci týždeň spýtať Smolíka ako si to predstavujú :D

lenuska12
10. dec 2011

@ivanka.7 ja som mala povodne termin 4.4. ale mi to doktor zmenil ako som bola naposledy na kontrole. Tak dufam, ze tu akciu predlzia 🙂 Mozno sa tam teda stretneme 🙂

ivanka.7
10. dec 2011

@lenuska12 ja som sa este nerozhodla kde budem rodit, ale Koch ostava ako jedna z moznosti🙂 Tak uvidime🙂

lilaa
10. dec 2011

pisala som ze sa podelim o dojem z Dr. Mareša u Kocha, takže som velmi spokojna, nezdal sa mi ani vycerpany ani ma neodbil za 10 minut, v pohode sme sa bavili, prestudoval si podrobne moju tehu knizku, urobil mi vysetrenia a nikam sa nenahlil aj ked cakaren bola naozaj plna..najblizsie idem do Kocha na skolenie o epiduralke v pondelok a potom zase v piatok za Dr. marešom a bude nam robit merania tak sa uz tesssimmmm

ofinka
10. dec 2011

@sashie dakujem za info. este jedna otazka. kolko ma asi rokov dr. piskaninova?

lucyferia
12. dec 2011

@lilaa a vzali ta do ambulancie nacas? Lebo ja som tam cakala skoro 2hodiny. (aj ked som bola objednana na presny cas)

lilaa
12. dec 2011

@lucyferia vzali ma v podstate nacas, bola som objednana na urcity cas a cakala som asi 10 minut ale pri tej plnej cakarni som sa aj sama divila, ze len 10 minut .. 2 hodiny je fakt vela, este ma napada ci to nebolo preto ze som uz vo vysokom stadiu tehu, neviem, ale nemalo by byt normalne tolko cakania ked si objednana...

lucyferia
12. dec 2011

@lilaa ani mne sa to nezdalo, a pritom cakaren bola relativne prazdna, predo mnou dve baby, ktore zavolali po mene, pricom ja som bola objednana este pred nimi. A vzdy ked sa objavila nejaka nova baba, tak ta sa hned strcila medzi dvere a isla dnu.. no a ja novacik som nevedela, ze taketo praktiky funguju aj v Kochu,.... Manzel ma cakal v aute a mal riadne nervy chudak...

akass76
12. dec 2011

mate niektora skusenosti s MUDr. Kostolnym ? Bola som sa objeednat do poradne a pridelili ma k nemu.

sashie
12. dec 2011

@ofinka odhadujem tak 38-42 rokov.

sashie
13. dec 2011

chcem sa opýtať ohľadne platieb u Kocha, neviem to vyčítať z ich cenníka, či je v platbe za pôrod započítaná aj epidurálka alebo sa platí zvlášť? ďakujem.

ivanka.7
13. dec 2011

@sashie Je to tam napisane niekde a je zahrnuta🙂 veci, ktore v tej cene nie su:
- vyber porodnika (300 eur)
- ubytovanie dalsej osoby v izbe (napr. otec dietata; 120 eur na den s PP - myslim)

kaby
13. dec 2011

@sashie http://www.sanatoriumkoch.sk/sk/zdravotna-staro... odpoved na tvoju otazku je uvedena priamo tu konkretne v casti "Nadštandardné služby pri zdravotnej starostlivosti pri pôrode a v šestonedelí" (dole)
😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre