Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

danjelca
18. máj 2012

@luciajabko aj ja idem september🙂)))ale stačí sa objednať až mesiac pred že?

amouramour
19. máj 2012

@ivanka.7 no to ani po mne🙂a uprimne nikoho v svojom okoli nepoznam po kom by jacali🙂ale tak objektivita asi nie je silnou strankov niektorych ludi na tomto fore🙂

alexv
19. máj 2012

@danjelca posledny mesiac uz treba chodit do poradne tam a aby si dostala termin radsej si dak aspon 2 tyzdnovu rezervu vopred;)

alexv
19. máj 2012

@ellit
@iukapiuka
Co nove u vas, este sa tu stretneme? Asi do polovice buduceho tyzdna tu s Ninkou este pobudneme. Tak sa poponahlajte 😉

iukapiuka
19. máj 2012

@alexv @elit no ja som ešte doma...ale už od včera večera sa cítim tak pôrodne (vela poslíčkov, malá sa šialene vrtí) tak uvidíme či sa to nespustí 🙂 a ako sa vám darí? malinká je určite úźasná 🙂

danjelca
19. máj 2012

@amouramour vieš čo je inak na odporcov kochu zvláštne? Ked sa ma pýtaju kam chcem ísť rodiť a za koľko, každá ktorej je proti srsti dať taký obnos frfle a ked sa ich opýtam na inu alternatívu, povedia: ja som rodila tam a tam..a ked to prežili iné prežiješ aj ty🙂))mne sa zdá že ide o to, aby to žiadna z nás nemala náhodou lepšie ani o chlp a nech sme su teda všetky rovné...lebo teda daj objektívnu pôrodnicu v ktorej mám zaručené ludské správanie.
Som z TT, nemám žiadnu známosť, čo by si mi poradila?

ivanka.7
19. máj 2012

@amouramour ja nepopieram, ze mohli mat niektore maminy aj taku skusenost 🙂 ale osobne som za tych 5 dni nevidela ani raz, ze by niekto po niekom v statnej (konkretne na Antolskej) jacal - a to ani po mamine, ktora miesto tlacenia na boxe plakala a prosila doktora o sekciu stale dokola, ani na moment nestratil nervy, len jej trpezlivo vysvetloval, ze na sekciu nie je dovod a nerobi sa na poziadanie... a nakoniec porodila pekne krasne prirodzene a uz som len videla ako ju odvazaju na izbu 🙂
Takze ja som sa ohradila len co sa tyka toho "ako je zvykom" 🙂

Ja zas musim povedat, ze si u mna Koch splhol tym, ze ked ma ruzinovska pohotovost telefonicky poslala na centralny prijem na Antolsku a porodnica na Antolskej za mojim doktorom druhy den po prepusteni z porodnice, tak moj doktor ani okom nemihol a pomocou manzela, ktory behal hore dolu medzi domom a doktorom, ma dal do poriadku za par dni bez jedinej poznamky, ze by sa o mna este mala starat porodnica.

ivanka.7
19. máj 2012

@danjelca antolsku mozem len odporucit bola som bez zazmluvnenia a bez znamosti 🙂

amouramour
19. máj 2012

@danjelca mne o to neslo, koch nebol otazkou penazi🙂ja som bola bez zazmluvnenia na kramaroch a tiez super a nevidela a nepocula som tiez po nikom kricat....ale tak je to len na tebe, my dve sestry sme rodili na kramaroch a super spokojne, dalsia sestra v kochu a spokojna tiez🙂vela stastia pri vybere🙂

kape
19. máj 2012

Chcela by som sa spytat ake je v KOchovi 3D-4D ? My sme pri prvom boli v Hlohovci, tam to bolo super. Ake dlhe byva video co davaju, a aky cas je na to pre jednu klientku vyhradeny ?

alexv
20. máj 2012

@iukapiuka som zvedava, ako s vami. 🙂 suzann1111 uz isla domov.
Ninka je zlatusik, ma huste cierne haro, vsetci ju chodia pozerat, ze to sa len tak nevidi 😎 frajerka (nejde mi pridat foto) Predvcerom spala v kuse 10 hodin, nedala sa prebrat, len sa pomrvila na kojenie. Vcera uz aspon mrkla na zvysok rodiny, tak boli surodenci nadseni a pestovali ju cely cas.

iukapiuka
20. máj 2012

@alexv no paráda 🙂 aj ja tajne dúfam že naša parádnica bude vlasatá 🙂 takže sa zdá že Ninka bude úplné zlatíćko, teda vlastne už je 🙂 ale @elit sa volajakosi neozýva, je možné že tam tiež niekde je 🙂 ja som mala včera brutálne rodivý deň, dokonca som mala asi 3hod silných poslíčkov každých 5-20min, ale nič pravidelné a nakoniec to ustalo..tak uvidíiime

iukapiuka
20. máj 2012

@kape Ahoj ja som bola s 3D v Kochovi celkom spokojná, robili mi ho v 27tt ale v pohode to mohlo byť aj neskôr, dali mi CD s videami aj kopec fotos, niektoré mi aj vytlačili 🙂 avšak tu na MK som videla fotos z 3D od nejakého Dr, z Martina, a to sa nedalo porovnávať, ten prístroj čo má je úplne úžastný...možno je niekto taký aj v BA, pokúsim sa nájsť tie fotos 🙂

kape
20. máj 2012

@iukapiuka -dik, my s fotos az taky problem nemame, video vieme na fotky nastrihat , ked by uz islo o to a povyberali by sme lepsie zabery, ako dlho to asi cele trvalo a a ke dlhe mas video ?

nelinqua
20. máj 2012

@kape my mame asi 6 videi a maju od 1-3 minut cca.

tina2222
20. máj 2012

@suzan1111 Ja som tam lezala po amniocenteze,ale iba 4 hodiny,takze viem ako to tam vyzera .Ani domov sa mi nechcelo 🙂 . Prave preto som sa rozhodla ,ze tam idem.

amouramour
20. máj 2012

@kape ja by som isla radsej asi do Hlohovca, pocula som same spokojne nazory a zevraj ti tam venuju aj dostatok casu🙂moje 3D v kochu malo asi 15 minutove trvanie, mala sa nechcela moc ukazat a tak mame len jednu fotku a par kratkych videi...ale com pocula o Hlohovci, zevraj tam ozaj daju vacsi priestor a cas a pripadne ak nie je nic vidiet objednaju na neskor....

kape
21. máj 2012

@amouramour - ano presne tak to je, mi mame dokopy cca 30 minutove DVD a nechcem to velmi odbit, teraz chcem zobrat aj starsieho syna, nech aj on vidi surodenca.

Dakujem Vam za Vas nazor.

tea333
21. máj 2012

Ked uz je tema o 3D/4D - ja som bola 2x, babatko sa vobec nechcelo ukazovat, ale dr bol trpezlivy, skusal, prevracal, stuchal a aj ma nechal poprechadzat po chodbe a pod. sam navrhol ze mozem prist aj treti krat, ale
to uz som nechcela, kedze je malinky smerom dovnutra otoceny uplne stale.
nakoniec mi vratili peniaze 😅

amouramour
21. máj 2012

@kape ono vela zalezi aj akeho lekara tam vystihnes...ale ja by som uz isla druhy raz na istotu a kvalitu, takze pre mna by bola volba asi ten Hlohovec🙂

iveta2905
23. máj 2012

iveta2905
23. máj 2012

Dnes som bola v Kochu prvýkrát u Mudr. Dítte a bola som maximálne spokojná jednak s prístupom sestričky a aj pána doktora, ktorý mi všetko podrobne vysvetlil. Toto sanatórium je prekrásne, na obhliadku nemocnice som sa zapísala a určite tu budem rodiť. Doporučujem všetkým tehotným, aby sa prišli pozrieť do tohto sanatória, sú tu veľmi dobrí doktori a aj personál. Teším sa na ďaľšiu kontrolu. 🙂

iwet001
24. máj 2012

Maminky, nerodili ste alebo neviete o niekom, kto v Kochu rodil KP? Robia v takom pripade cisarsky, alebo sa snazia najprv o prirodzeny porod?

amanda12345
24. máj 2012

chcela by som si niekoho zazmluvnit? koho mi odporucate?

bubinovci
24. máj 2012

@iwet001 ja som sice nerodila v Kochu ale mám tam doktora, a ten mi vravel, že samotný KP nie je indikáciou na sekciu. Záleží aj od váhy bábätka a ďalších faktorov. Môj malý bol KP a mala som cisársky, ale v inej pôrodnici. Asi záleží aj od doktora.

iukapiuka
24. máj 2012

Tak Eliska je uz od vcera na svete (41tt, 3985g a 52cm) - porod bol uplne super, bez epi, personal aj vsetci uplne dokonali 🙂 potom napisem viac 🙂

iwet001
25. máj 2012

@bubinovci dakujem 🙂

orchidea100
25. máj 2012

@iukapiuka Srdecne gratulujem a zelam vela zdravia obom!!! 🙂

jasminet
25. máj 2012

@iukapiuka neviedla ta sestricka v stredu na monitor, tak okolo tretej?? lebo podla fotky sa mi zda, ze si v zupane okolo mna presla ked som cakala na poradnu 😅 😀 gratulujem k malej, krasne meno 😉

matka009
25. máj 2012

iukapiuka gratulujem k malickej , poriadna babula je z nej . uzasne , obdivujem Ta bez epiduralu. Ja som mala co robit a s epi, ale velmi mi pomohli porodne asistentky. Zlate boli, tym co boli so mnou pri porode som kupila kazdej ruzicku za psychicku podporu. 🙂 Ake boli v pohode, dychali s tebou ? neviem si to predstavit bez epi. Inak mam len pekne spomienky na koch, uzi si to tam . 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre