Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

libbie
18. okt 2011

@cucovia ano, posledne 2 poradne som absolvovala u Vacokovej a caka ma este jedna poradna, kedy by sme mali dohodnut termin sekcie...ak to teda nepride neocakavane skor 😉

matka009
18. okt 2011

AHOJTE kocky, tak aj my uz to mame v kochu uspesne za sebou . Rodila som u pano Dr. Vačokovej a Dr. Bardošovej a vsetko prebehlo skvelo. Vsetky tu ospevujete lekárov , ale chcem pochvalit aj uzasne porodne asistentky ktore sa mi venovali , ucili ma ako dychat, vsetjko mi vyvetlili aj ked niektore su mlade musim povedat ze davam im 1 s hviezdickou 🙂 🙂 Po porode taktiez vsetko uzasne ... Celá porodnica a sestonedelie proste super.

kaby
18. okt 2011

@kuratenko80
@katuska ahojte, chcem sa spytat ci ste sa pytali na tu predporodnu pripravu v Kochu a co ste sa dozvedeli? 🙂

katuska
19. okt 2011

@libbie @cucovia hej dr. vačokova si nezazmluvňuje pacientky, ale bežne operuje, keď má službu. tak ak ti vyjde plánovaná sekcia práve na jej službu určite ta odrodí 🙂 Ja som sa jej tiež na zazmluvnenie pýtala, a povedala, že ona už nie je na to ,aby z domu chodila k pôrodom. 🙂 Ale mne to nejako extra nevadi, lebo všetci dr. sú tam výborní. (Ditte mi robil párkrát vyštrenie aj UTZ, Mareš 3D, Cupaník, koľkokrát nás stretne v čakárni, vždy sa prihovorí, je veľmi milý,.....) Nemám problém ani s jedným doktorom/doktorkou, sestričkami........ 🙂

katuska
19. okt 2011

@matka009 @15121985 @majonka79 teším sa s vami a gratulujem vám k detičkám 🙂 rodili ste cisárskym ?

kuratenko80
19. okt 2011

@kaby no akosi som na to zabudla, ale v utorok idem na prietoky, tak snad nezabudnem. Preco tak clovek zabuda v tehotenstve..?

katuska
19. okt 2011

@kaby @kuratenko80 ahojte áno, pýtala som sa aj na predpôrodnú prípravu. Takže organizuje to pani Olga Šušková (tel. kontakt pošlem do IP). Je to určené od 30 tt., 1 hodinu týždenne, až do pôrodu. Zahŕňa cvičenie, dýchanie a psychologickú prípravu na pôrod. Koch pacientky to majú grátis, ostatné platia cca. 5 Eur / hod. Robí sa to v skupine 3-5 maminiek, väčšinou poobede (okolo 17 tej hod.). Treba sa objednať/dohodnúť priamo s p. Šuškovou.

kuratenko80
19. okt 2011

@libbie no ja mám TP 1.1.2012. Snáď im ten poplatok budem môcť zaplatiť ešte pred pôrodom..

miriamapeter
19. okt 2011

@katuska Aj ja si prosím kontakt na p. Šuškovú do IP, ďakujem 🙂

majonka79
19. okt 2011

@katuska ahojky, ja som mala indukovaný pôrod, ale prirodzene nie cr 😉

libbie
19. okt 2011

@kuratenko80 krásny dátum 🙂 Myslím, že v tvojom prípade nebude žiadny problém s akciovou cenou...

libbie
19. okt 2011

@katuska Veľký súhlas...myslím, že tam rodia kvalitní doktori a keďže idem sekciou, tak ani neviem, podľa akého kritéria by som sa mala rozhodovať pri zazmluvnení pôrodníka... 😉 Myslím, že sa každý bude snažiť a nezašijú ma tam ako vrece na zemiaky...

katuska
19. okt 2011

@kuratenko80 @libbie ja mám termín až 28.1.12 a tiež dúfam, že pôjdem ešte za akciovú cenu. Nanútim im platbu dopredu a hotovo 😀

reni93
19. okt 2011

@katuska katuska prosim ta, posunies aj mne kontakt na pani Suskovu? rada by som tam chodila, len ci to budem stihat z prace..🙂

kaby
19. okt 2011

@katuska dakujem za info.. 🙂 a mozu tam chodit aj tie co tam rodit nebudu? Lebo ja este nie som rozhodnuta...
Kontakt mi zatial neprisiel. Este raz vdaka

katuska
19. okt 2011

@kaby nezáleží na tom, či tam budeš rodiť....určite sa môžeš aj ty prihlásiť 🙂

amouramour
19. okt 2011

@katuska a ty si uz bola?🙂chcela som vediet ake to je🙂

kaby
19. okt 2011

@katuska super, a mozes mi prosim poslat ten kontakt na pani Šuškovú? 🙂

kuratenko80
20. okt 2011

Ahojte, v utorok idem na obhliadku pôrodnice v Kochu. Tie čo ste už túto prehliadku absolvovali, na čo ste sa obyčajne pýtali? Čo vás zaujímalo?

ladybaby
20. okt 2011

@kuratenko80 Ahoj, o kolkej vykonavaju v utorok obhliadku? Ja idem totiz v utorok do poradne, tak by sa mi to mozno casovo hodilo. dakujem.

katuska
20. okt 2011

@amouramour nie ja som len v 26 tt. musim si ešte 4 tt. počkat na prvú hodinu 🙂 Len v mojom prípade budem musieť konzultovať este s dr., či vôbec môžem kvoli mäkkému krčku maternice (riziko odtečenia plod. vody a teda predčasného pôrodu) a s tým súvisiacim zákazom snáď úplne všetkého (pomaly môžem len ležať a dýchať) 😖

kuratenko80
20. okt 2011

@ladybaby Ahoj, robia ich od 14 hod tusim do 15:30.. len sa treba objednat na danu hodinu. Ak sa nemylim, tak na kazdu pol hodinku beru 1 par. Ak by sa chcel niekto pripojit, tak sa tusim musia opytat toho paru ci s tym suhlasia.Ale nie som si ista ci to stale tak je.

ladybaby
20. okt 2011

@kuratenko80 dakujem za info 🙂. Ja mam poradnu o 13tej, no do 14tej by som mohla byt hotova, ale to uz bude asi obsadene🙂

kuratenko80
20. okt 2011

@ladybaby Ja som objednana na 14 hod, skus si zavolat a opytat sa ci je volne na 14:30

stellamiapiccola
20. okt 2011

ahoj dievčatá , tak v pondelok 24.10 ma hospitalizujú a 25 v utorok SC 🙂

libbie
20. okt 2011

@stellamiapiccola tak velmi moc drzim palce, nech ti to dobre dopadne, mozno sa tam budeme niekde minat 😉 aj vies, kto ta bude operovat?

libbie
20. okt 2011

@kuratenko80 My sme sa pytali hlavne na to, co je potrebne si doniest pre seba a mimi, ci moze byt manzel pri porode cisarskym a ako to je potom so starostlivostou...

ladybaby
20. okt 2011

@libbie a moze byt manzel pri CR ?

libbie
20. okt 2011

@ladybaby nie ☹ moze cakat hned za dverami, ale mozno sa bude dat dohodnut s konkretnym porodnikom 😉

ladybaby
20. okt 2011

@libbie hej🙂, aj mne to povedal doky, ze bude za dverami a ked sa babanko narodi, ze moze ist dovnutra....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre