Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

usacek79
9. feb 2012

@amouramour dakujem ti, ja tiez verim, ze takto o rok uz budem velrybka dvojjedina 😉
veru - 12.2.2012 nie je opticky na zahodenie, aj ked numerologicky dost mizerne 😀 ale kaslat na to, hlavne nech je to v zdravi za tebou a drzis 10Apgarove babo v naruci 😵

amouramour
9. feb 2012

@mona1981 moja sestra ma tiez myom od zaciatku tehu na maternici a uz cochvila bude rodit, tak verim, ze to nebude tak velmi nebezpecne, ale tak samozrejme kazdy pripad je individualny....

amouramour
9. feb 2012

@usacek79 dakujem snad sa coskoro uz ozaj dockam🙂

mona1981
9. feb 2012

@usacek79
No uvidim zajtra .
Ja som chodievala este ked bola stara klienika u Kocha k Dittemu a nemam dobre skusenosti .
Tak isto som mala cysty na vajecnikoch aj som brala lieky aj injekcie..Potom to preslo a teraz mam na maternici myom ...Gpktorka povedala ze to nebude prekazat plodu a ze sa bude vyvijat normalne. Tak som zvedava.

usacek79
9. feb 2012

@mona1981 no na Ditteho som uz citala dost negativnych nazorov, ale aj dost pozitivnych, asi je dost naladovy, co nie je bohvieco 😒
tak drzim palce 🙂

mona1981
10. feb 2012

@usacek79
Prvy ultrazvuk mam za sebou spolu s priatelom aj napriek zakazu sestricky. Taky malinky kusticek 🙂
Volala som aj ku Kochovi a dali mi termin 14 .2.2012 MUDr. Smolik alebo 21.2.2012 MUDr. Kostolny no ale ja si neviem vybrat . Neviete mi neikto poradit ktory lekar je lepsi? Dakujem

usacek79
10. feb 2012

@mona1981 no parada, ved nech sa sestricka nehneva, ale kto je ona, aby urcovala co sa moze a co nie - ak to nevadi tebe a lekarovi.. 😉
no tak to ti dali super termin (to bude tym, ze to nie su ti "najpreflaknutejsi" 😀 ), tychto doktorov vobec nepoznam, ale tusim an dr. smolika tu boli velmi dobre ohlasy, ale hadam ti viac poradia baby, co k nim chodia 😉

mona1981
10. feb 2012

@usacek79

ano citala som ze MUDr. Smolik je velmi dobry ..Uvidim co mi napisu ostatne baby ktore maju s nim viacej skusenosti. Kazdopadne dakujem za ochotu .. 😉

mona1981
10. feb 2012

@usacek79

Vy chodite k Mudr. Maresovi ? aký je gynekolog ?

kvetinqa
10. feb 2012

@mona1981 suhlasim s kockami vyssie. Ist na vaginalny ultrazvuk je uplne normalne, len kedze ultrazvuk je maly a ambulancia este mensia, ani ja by som tam muza netahala.. Dr. Maresa mam aj ja a okrem toho, ze je vytazeny, je super. Aj ked nemyslim si, ze este berie nove pacientky...
@amouramour strasne drzim palce, nech mas lahky a najma rychly porod!
@usacek79 ja som ani nepostrehla, ze sa ti to opat pokazilo. Mrzi ma to. Mas moj obdiv, ze stale dokazes byt taka optimisticka! Verim, ze rok 2012 bude pre teba a tvojho muzika uspesnejsi! 🙂

alexa5
10. feb 2012

@mona1981 Ahoj, ja mam pana doktora Smolika /tiez patri do timu Koch/ a nikdy som nemala problem s pritomnostou manzela na ultrazvuku, aj tie uplne prve vaginalne absolvoval somnou, jednoducho som povedala, ze prisiel aj manzel, ci moze ist dnu, sestricka ma pekne zakryla plachtou, az potom zavolala manzela dnu a on bol potom cely cas pri mne, pan doktor mu vsetko poukazoval, vysvetlil a bolo krasne zazit to spolu...

ivanka.7
10. feb 2012

@mona1981 Ja chodim k Smolikovi uz 4 roky a nemala som jediny problem. Nie je to ten typ super priatelskeho zovialneho doktora, ale vsetko vysvetli a co nevysvetli, vysvetli, ked sa opytas. A ma velmi dobru a milu sestricku. Ja som kvoli nemu presla do Kocha (je tam len od septembra), predtym som bola u neho v ramci Probiosu.
Pride mi aj dost dokladny, pred cca dvomi rokmi som za nim prisla s hrckou v prsniku a hoci hned povedal, ze to nie je vazne, hned ma poslal (hned myslim do vedlajsich dveri, cize v ramci jednej minuty) na kontrolne sono, kde mi to doktorka Kovacsova hned potvrdila (ta mimochodom tiez uz presla do Kocha :D).
S utz a manzelom - pristup Smolika som uz popisala niekde skor, rovnako ako alexa5 - ziadny problem, zakryju ta, manzelovi natocia monitor a doktor vsetko okomentuje.
A mne sa na nom paci, ze do nicoho netlaci. Ked som za nim prisla s velmi bolestivou menstruaciou, tak mi predostrel viac moznosti ako to riesit, povedal, ktoru on povazuje za najlepsiu, ale nechal ma sa rozhodnut samu. Rovnako v odbere pupocnikovej krvi, tehotenskom cviceni, predporodnej priprave ci vybere porodnice (nie, nejdem rodit do Kocha 🙂).

aduska_ba
10. feb 2012

ahojte babulky viete mi poradit dobreho gynekologa/cku na kramaroch?

amouramour
10. feb 2012

@aduska_ba velmi chvalia doktora turkotu no a z osobnej skusenosti velmi fajn je dr. gottschallova🙂

kvetinqa
10. feb 2012

@aduska_ba ja som rodila u Dr. Valenta, odporucam . Mily, ludsky, precizny, trpezlivy 🙂

amouramour
10. feb 2012

@mona1981 Mares je velmi fajn, len naozaj velmi velmi vytazeny, moja sestra k nemu uz chodi 14 rokov a je velmi spokojna, si ho zazmluvnuje aj k porodu🙂len asi je tam ozaj ten problem, ze nove pocientky mozno uz neberie...

aduska_ba
10. feb 2012

@kvetinqa a ako sa vola krstnym menom a kde ma ambulanciu?A este jedna otazocku kolko sa plati rocny poplatok a ci robi 3D/4D ultrazvuk

kvetinqa
10. feb 2012

@aduska_ba rozpravas o kramaroch, nie? ak si chcela koch, tak tam chodim k maresovi... len ten zrejme uz nove pacientky neberie

usacek79
10. feb 2012

@kvetinqa veru, pokazilo sa to po druhy krat 😒
nuz ale, co sa da robit, do tretice vsetko dobre 😉
dakujem velmi pekne, bud pozehnane tvoje slova 😵

usacek79
10. feb 2012

@mona1981 my si tu tykame 😉
Mares je urcite velmi dobry gynekolog, ale ako som hovorila, zrejme doplaca na pretazenost, ma podla mna neumerne pacientiek a tak je niekedy mrzuty a niekedy sa mu nechce rozpravat, takze mam pocit, ze ked sa ho pytam, ze ho otravujem 😒
ale inokedy je zase super mily, ako napr. vcera 😉

baryana
10. feb 2012

@tea333 ja teda reagujem dost oneskorene, ale to len preto, lebo som sa az vcera vratila z porodnice v kochu/mimochodom velka spokojnost s personalom a to som tam lezala tyzden pred porodom a styri dni po, takze amouramour VLASTNA SKUSENOST. len jedno chcem napisat- ak by sa dalo, na tvoj prispevok tea333 by som dala nespocetne vela krat like. to suslova asi viac mamiciek.

baryana
10. feb 2012

@baryana reakcia z 31.1.

ellit
10. feb 2012

@usacek79 ja som sa pytala na ten poplatok a mal by ostat tych 1200 eur....ale tak snad si to nepremysleli zase. A plati sa este 20 eur za morfologiu 🙂)

mona1981
10. feb 2012

@usacek79

Prepac ja som tu nova ..nevedela som ze si tykate 😉

alicka7
10. feb 2012

@mona1981 ahoj, ja som velmi spokojna s Dr. Demečkom, je to taky dedko vecernicek 🙂, velmi prijemny a skuseny lekar. Tiez som na zaciatku tehotenstva presla do Kocha a vobec som nevedela, koho si vybrat. Bola to spravna volba.

alicka7
10. feb 2012

@usacek79 Aj ja verim, ze do konca roka 2012 budes riadna velryba 😉 a takto o rok s malou rybkou v naruci. Prajem ti to z celeho srdca. Paci sa mi tvoj optimizmus, fandim ti.

lucyferia
10. feb 2012

@usacek79 Ty si bola vcera u Dr.Maresa? Aj ja som bola ..na poradni 🙂))) Vcera bol mily, hej

usacek79
12. feb 2012

@ellit nuz rodicky informovali tak a aj na nastenkach v Kochu (teraz som tam bola) vsade pise, ze 1200,- plati do 31.3.2012... je to podpisane Cupanikom, tak neviem, ci ti povedali nejaku zakulisnu informaciu, ze to planuju este predlzit, ale oficialne je to urcite len do konca marca..

usacek79
12. feb 2012

@alicka7 dakujem ti za mile slova 😉 snad sa nemylis 🙂

@lucyferia ja som tam bola vo stvrtok na 11.30, okolo mna sedelo 7-8 tehul vo vysokom stadiu 😉

ellit
12. feb 2012

@usacek79 aha, no my sme sa splolu s manzelom rozpravali s pani doktorkou Lesnou, tak snad nam neklamala a aj na informaciach som sa pytala...tak uvidime, co na nas chystaju 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre