Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

lucul
15. feb 2014

Baby nie ste niektora v kochu neviete nahodou kedy ma dr. Ondackova sluzbu na porodnici? Myslite ze mi to budu vediet na recepcii povedat? Dakujem

misinka26
15. feb 2014

@andydi Ahoj 🙂 ja mám Demečka, super človek, srandista, vždy povzbudí, zasranduje ... počula som, že je dobrý aj Ditte jeho som mala pri pôrode, spolu s Marcišovou a Ondačková má prjímala, obe su mladé ale veľmi zlaté ... Ale podľa mňa sú tam dobrí všetci 🙂 🙂

zuzulkaba
15. feb 2014

@lucul mala vcera sluzbu 🙂

andydi
15. feb 2014

@misinka26 Dakujem. 🙂 Demecko ordinuje v Ruzinove?

lucul
15. feb 2014

@zuzulkaba jej skoda, nevadi snad mi na recepcii povedia najblizsiu, dakujem

bubinovci
15. feb 2014

@andydi aj ja mám Demečka. ordinuje v Ružinove

andydi
15. feb 2014

@bubinovci Dakujem 🙂

misinka26
15. feb 2014

@andydi ano v Ružinove 🙂

andydi
15. feb 2014

@misinka26 Dakujem 🙂

raffaella
16. feb 2014

@andydi ja som chodila k Dr. Demeckovi na Partizansku, kym neprestupil do Ruzinova - velmi prijemny doktor, bola som velmi spokojna. Potom som prestupila k Dr. Maresovi, teraz je primar - rovnako som spokojna, velmi prijemny doktor, aj odbornik a ludsky je uplne super. Takze ja odporucam oboch, zavisi uz na tebe, kde chces chodit. Este som roky chodila k Dr. Smolikovi - to je uplne TOP doktor, on ordinuje v Ruzinove.

andydi
16. feb 2014

@raffaella Dakujem, si zlata. 🙂

kinluska
17. feb 2014

Ak by mi nebodaj hrozilo rizikové tehotenstvo, odrodia ma v Kochu, alebo ma automaticky preradia do štátnej?

shania31
17. feb 2014

@kinluska
Preco by ta mali automaticky preradit do statnej pri rizikovom tehu- vies kolko rizikových tehuliek tam odrodilo....Btw. ja som zivy chodiaci priklad.

martinka008
17. feb 2014

@kinluska Neboj, oni zvladaju aj rizokove tehu 🙂. Z toho ca su tu pisalo za cca 1,5 roka dozadu to vyzera tak, ze do statnej presuvaju v pripade porodu pred 34tt, ak je indikovany velky pocet rizikovych faktorov sucasne a hrozia naozaj vazne komplikacie (napr. zlyhanie organov), pripadne ak vysetrenia pocas tehu ukazu, ze dietatko nie je zdrave.

kinluska
18. feb 2014

Ok, nebola som si istá, lebo úplne na začiatku som si myslela, že nerobia ani cisaráky :D Takže asi som sa rozhodla pre Koch, aspoň na prvý pôrod...

monikad
19. feb 2014

Ahojte, chcem sa s vami podelit o moju skusenost v Kochu, mozem len odporucit, prezili sme krasny porod bez psychickej traumy z nemocnice, prostredie , cistota , ochota a profesionalita personalu bola uzasna, nakolko som mala x diagnoz, kazda sestra mala nastudovanu kartu a vedela , co mi moze spravit a co nie, na akukolvek otazku domnenku ohladom babatka aj mna reagovali hned, ak som sa len tak optyala sestricky na problem s kojenim.. s krvacanim... hned prisiel lekar, ktory to so mnou konzultoval, co sa mi pri 2 pobytoch v normalnej nemocnici nikdy nestalo, ked som lezala so stvrdnutym bruskom. Nelutujem ani tie peniazky, tak obetujem ten prispevok a matersku, ale taku pohodu a starostlivost prajem kazdej mamine a jej babatku, 3x nas ucili kupat, skontrlolovali mi ci viem kojit vazili babo pred a po, ukazovali kojenie,no super. a nakolko som mala v noci porod bola som prekvapena, kolko personalu a ako rychlo to vsetko prebehlo. aj keby som si uz teraz mala zacat setrit na 2 porod tam tak tam idem na milon percent a vam vsetkym to odporucam. Vsetky sestricky boli ochotne, aj lekari boli super, moj Dr. Kostolny tak isto. Ja som mala preklampsiu, rizikove tehu atd a vsetko zvladli uplne profesionalne, maju tam aj inkubatory atd ,cize vobec sa nicoho nebojte 🙂 za seba vravim wow a im gratulujem ,ze tatato nemocnica tu funguje.

allesandra
20. feb 2014

žienky, rodili, alebo chodili ste niekto do poradne k Mudr. Zahumenskému? Ako ste boli spokojne.
Nakolko je len kratko u Kocha, zaujíma ma niekoho osobná skusenost. Ja som k nemu prave začala chodit do poradne

czafi
22. feb 2014

@allesandra ahoj. ja budem mat u neho tretiu poradnu. celkom srandista, rychlo vybavuje pacientky. doporucila mi ho kamaratka, ktora s nim rodila. a kazda ktora ho mala bola spokojna. bol bred tym v cechach, je to velky odbornik 😉

allesandra
23. feb 2014

@czafi
ideš si ho aj zazmluvniť? na mna zatial velmi dobry dojem urobil. dokonca ma 2x prišiel skontrolovat hore na monitor.

czafi
23. feb 2014

@allesandra uz som si ho zazmluvnila 🙂
a na monitor Ta poslal on? v ktorom tyzdni si?

evelynba
28. feb 2014

@czafi
@allesandra je to podla mna velmi dobry doktor, ak mate chut, precitajte si aj jeho blogy na sme: http://jozefzahumensky.blog.sme.sk/ Mna sice nerodil, ale len vysetroval, ale skoda, ze ma aj nerodil, aspon by som podla mna nemala nastrih. Co uz. Inak Koch super- pojdem tam aj na druhy porod ak este nejaky bude. Rodila som 20 hodin a cely cas sme boli s partnerom na izbe spolu, bez neho by som si uz bola asi vsetky vlasy vysklbala, ja obdivujem tie zeny, co v statnej zvladnu same byt celu 1 dobu porodnu, teda ak maju takyto prvy porod. By som asi mala traumu dost. Takto sme s malou cely cas boli vysmiate ako leco. Odporucam.

yahotka
28. feb 2014

Baby, prosim ktore ste uz rodili, su v Kochu aj laktacne poradkyne? Naucia ma kojit? Pripadne prebalovat, kupat? Zatial som riesila len porod 🙂, ale zaujimalo by ma aka je ta dalsia starostlivost. A este otazocka - viem ze niektore nemocnice poziciavaju domov monitory dychu. Neviete ci aj Koch? Dakujem moc,

zuzulkaba
28. feb 2014

@yahotka skus pozriet tuto,som pisala pred 2 dnami o porode aj o kojeni
https://www.modrykonik.sk/group/5760/detail/

Monitory dychu nepoziciavaju

kika831
28. feb 2014

@yahotka ahoj, co sa tyka monitoru dychu,tak ten ti urcite nepozicaju, ale skus si ho pozicat zo svojej poistovne. Co sa tyka laktacnej poradkyne, tak tu nemaju, ale mne sa venovala sestricka a vsetko mi ukazala. Tiez kupanie a prebalovanie ti ukazu sestricky a ochotne ti pomozu. To je moja skusenost. 🙂

yahotka
28. feb 2014

@kika831 super, dakujem moc!

lennicka
28. feb 2014

@yahotka no jasom s kojením mala problemy, teraz by som to uz riešila inak ;) ale inak všetko ostatne super. Kúpať / prebalovat / aj všetko ostatne ano naučia s božskej trpezlivosťou 🙂 a bol pri tom aj manžel....;)

shania31
28. feb 2014

@yahotka
Ahoj, kupanie ti ukazu a potom sa "predvedies", co si si zapamatala 😀 Co sa tyka prebalovania, to akosi u mna islo samo, navody k tomu som nepotrebovala a co sa tyka kojenia- ja som mala problemy, ale mne teda moc nepomohli 😖 Niektore sestricky sa snazili, ale doma sa nam to lepsie rozbehlo.

ivanka.7
28. feb 2014

@yahotka kedze su v Kochu povolene navstevy, odporucam sa dopredu dohodnut s nejakou laktacnou poradkynou, nech vas pride mrknut; ony sestricky asi vdacne poradia, ale to klasicke mamilacke vzdelanie asi nemaju.

zuzulkaba
28. feb 2014

@yahotka vsetky novorodenecke sestricky absolvovali kurz v Mamile,takze ti urcite pomozu s kojenim.. Mne pomohli

raffaella
28. feb 2014

@ivanka.7 aj ja tak urobim, lebo pri prvej dcerke som si presla riadnym peklom, tentokrat si chcem zavolat lakt.poradkynu rovno do porodnice, aby sme mali co mozno najlepsi start 😉 dnes som akurat pisala jednej, na ktoru som dostala odporucanie, tak snáď pride 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre