• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

18. decembra 2017 
@susannah o super, dakujem, vsak pri prvej som bola :slight_smile:
2. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikinka25
Ahoj, radsej si tam zavolaj a opytaj sa-rodila si prve u nich???
2. jún 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shania31 nie, vtedy bol Koch zatvoreny, rodila som v Ruzinove
2. jún 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikinka25 ale musis mat v tehu knizke potvrdenie od anesteziologa, ze si ho absolvovala. Nemusis tam sediet na tom pouceni, ale to potvrdenie musi byt. A, samozrejme, podpisany suhlas o EDA. Zavolaj si na recepciu a spytaj sa, aky je v tomto pripade postup :wink:
2. jún 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannah dakujem kocky, zajtra tam volam a vyzistim co sa da, aj ked tie dve kocky na recepcii, no musim povedat, ze podla skusenosti viac sa tvaria a vyzeraju, ako su kompetentne ku informaciam, dufam, ze len mali zly den a inak to uz bude v pohode :slight_smile:dakujem
2. jún 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vikinka25 ja som dosla na to poucenie, dala som jej tehotensku knizku a ked videla ze som druhorodicka, sama sa ma spytala, ci som mala EPI. Hovorim, ze ano... a ona ze teda ci mam nejake otazky, ze ak nemam, ze mi to podpise a nemusim tam sediet. Takze si ma zapisala a isla som prec. A tiez som rodila prve dieta v ruzinove nie u Kocha.
3. jún 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vikinka25 tak co ti povedali ? musis tam prijst a abslovovat prednasku ?
ja som dnes bola, aj ked som uz epiduralku mala, ale tak teraz mam planovany spinal, tak aj kvoli tomu som chcela ist. a dostali sme peciatku do tehu knizky, to zrejme musis mat.
3. jún 2013 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky chcem sa spýtať, chcela by som rodit u Kocha ale nie som z BA a nemám auto a uz nechcem cestovať busom alebo vlakom na každú kontrolu do Ba. môžem tam ísť len rodit bez toho aby som tam chodila na kontroly od 36tt?
5. jún 2013 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka a kam by si chodila na kontroly do porodu ? lebo ved vsade sa chodi od cca 35tt na kontroly uz k porodnikovi. ved si tam zavolaj a opytaj sa na to.
5. jún 2013 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka
No najlepsie si zavolat,ale od toho 36 tt sa chodi na poradne tam, kde chces rodit.
5. jún 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ja by som chodila k svojej dr. Chystam sa tam zavolať len som chcela vedieť či tu nie je niekto s rovnakým prípadom :wink:
5. jún 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka pochybujem... myslim, ze budes musiet. Mozno sa budes vediet dohodnut ze dojdes kazde 2 tyzdne, ak je vsetko ok...
5. jún 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@panarka pochybujem, že ti to odsúhlasia ... totižto aj oni ťa potrebujú spoznať a odsledovať si ako sa vyvíja tehotenstvo ... nielen že sa zjavíš vo dverách už keď pôjde do tuhého, že dobrý deň tu ma máte :slight_smile:
5. jún 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka ja som na poradne dochádzala vyše 100km a som rada, lebo som to tam spoznala a zoznámila som sa nielen s prostredím ale aj s ľudmi ...
5. jún 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka okrem toho aj poplatok za pôrod sa zaväzuješ v zmluve uhradiť mesiac dopredu
5. jún 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 za porod platis az po porode, vopred sa plati iba zazmluvneny doktor:slight_smile: a v akej zmluve to je?
5. jún 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2307 nemáš pravdu, prečítaj si zmluvu, ktorú dostaneš ... a ak to na teba príde skôr tak platíš pred pôrodom nie po pôrode, tak mi to bolo aj vysvetlené ... ty pôjdeš na sálu a partner bude musieť uhradiť poplatok, pretože sa s ním preukazuješ na príjme
5. jún 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka2307 ono to nie je ani priamo že zmluva, ale poučenia ... dokopy budeš podpisovať 3
5. jún 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979
@janka2307 poplatok za porod sa da zaplatit aj po porode, domonca aj vo viacerych splatkach a nie vsetko naraz v jeden den (kvoli limitu na platobnej karte).
5. jún 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannah o tejto skutočnosti nás nikto neinformoval, v zmluve som to podpisovala tak, ako som uviedla vyššie
5. jún 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 nam to hovorili na tej predporodnej priprave, tiez som bola z toho prekvapena
6. jún 2013 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som platila až pri prepúšťaní, nikto sa ma pri príjme ani počas "pobytu" nepýtal či to mám alebo nemám uhradené
6. jún 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susannah my ked sme prisli na prijem a chceli to zaplatit, tak na recepcii sa vyjadrili, ze v pohode, mame cas, kludne aj po porode..
6. jún 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junkfoood ale to asi preto, že si ich pacientka nie?
6. jún 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 hmm..to neviem..je to mozne..ty nie si..?
6. jún 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nebola ich pacientka
6. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka no nemaju dievcata uplnu pravdu. Ja som napr. z BA a pred troma rokmi som rodila v Banskej Stiavnici. Ku mojmu gynekologovi som v BA chodila az do cca 10 dni pred terminom porodu (robil mi aj prietoky) a odrodit som prisla uz do BS. Dokonca v samotnej Stiavnici mi primar navrhol, nech ze nech posledne poradne chodim do BA a potom uz len odrodit mam prist do BS. Cize ja som mala len tu prvu prehliadku v BS, kde som sa stretla s primarom, prebrali sme moj porodny plan, poukazoval a vysvetlil mi vsetko.
Takze vsetko zalezi od dohody s buducou porodnicou a sucasnym gynekologom.
6. jún 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak mimo misu, ale musim pochvalit Ditteho. velmi mily, prijemny pan. dnes mi robil morfo, vsetko pomeral, poukazoval, povysvetloval a napriek tomu, ze sa mu nieco nezdalo, ma s manzelom nevystresoval a odporucil nas pre istotu na genetiku. takze aj ked sme odtial isli s nejasnym zaverom, mam z toho celeho super pocit.
7. jún 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nemate nahodou skusenosti s MUDr. Sebikovou? Do Kocha nastupila len cca pred mesiacom.. Dakujem
7. jún 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok