Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

lusipe
27. jún 2014

@misinka26 hej, to aj mne dali ked som bola na pohotovosti, len som myslela, ci netreba na poradnu ranny moc 🙂....ale super, aspon nebudem doma chytat do skumavky 🙂

erika_rika
27. jún 2014

@lizankaaa ty si rodila u Kocha? Alebo si tam bola na nejakom inom zakroku? Ak nie, neviem co ta doviedlo k tomu, vyjadrovat sa v tejto teme. Nazov je: Sanatórium Koch. Boli ste spokojné? 🙂

misinka26
27. jún 2014

@lusipe JA som nikdy nenosila do Kocha žiaden moč 🙂 Čo je super, lebo mi príde také divné nosiť moč vo fľaštičke a hlavne nehygienické ... Koch je v tomto pokrokový 🙂

lusipe
27. jún 2014

@misinka26 to sa tesim... 😉 ja som tam lezala na pozorovani a boli skveli...tak dufam, ze vyber porodnice neolutujem 😉

misinka26
27. jún 2014

@lusipe Pozri aj v Kochu robia len ľudia... a stať sa môže hocičo či v Kochu či inde ... ja som bola veľmi spokojná a nikdy som svoje rozhodnutie neoľutovala 🙂 a to som tam aj rodila aj bola na laparo 🙂 Držím plačeky 🙂

zuzulkaba
27. jún 2014

@lusipe ku komu tam chodis?

lusipe
27. jún 2014

@misinka26 si mila, velmi pekne dakujem 🙂....snad budem mat take stastie aj ja...ale ja verim, ze to dobre dopadne...len aby sme vydrzali aspon do ukonceneho 37tt 🙂

lusipe
27. jún 2014

@zuzulkaba mna vtedy na pohotovosti prijimala Marcisova, aj sa o mna starala a ma aj prepustala....tak si ma dala do poradne...idem teda k nej...ale neviem koho k porodu...vraj su vsetci dobri, tak neviem, ci je potrebne niekoho zazmluvnovat...co myslis?

misinka26
27. jún 2014

@lusipe Neboj, všetko dobre dopadne 🙂 Hlavne mysli pozitívne, pohladkaj bruško a povedz bábu, že nech ešte chvíľku pozhovie v teplúčku u mamičky 🙂 Držím palčeky 🙂

lusipe
27. jún 2014

@misinka26 presne tak jej rozpravam 🙂...moooc dakujem.... 😉

zuzulkaba
27. jún 2014

@lusipe ja som tiez chcela vydrzat aspon do ukonceneho 37 tt,ale nepodarilo sa,ale aj tak vsetko v poriadku🙂 uz po ukoncenom 34tt by to malo byt dobre,tak len pekne oddychuj s vylozenymi nohami a keby nieco,radsej bez na pohotovost,maximalne ta poslu domov,ze je vsetko ok🙂 ja som nikoho nezazmluvnovala,este som necakala,ze budem rodit,ale vysiel na mna akurat ten porodnik,co som aj chcela povodne zazmluvnit🙂 ale vela bab tu nezazmluvnuje, ja som presla rukami kazdeho jedneho odtial a nikto nebol zly,prave naopak🙂

lusipe
27. jún 2014

@zuzulkaba a kedy si rodila?...kolky tyzden? nebol problem tam rodit skor?to som velmi rada, ze to dobre dopadlo a ze ste zdravucki. akeho lekara si nakoniec mala? 😉

zuzulkaba
27. jún 2014

@lusipe 36+3 som rodila,ale ja by som bola vdacna aj za 34+0 ... Nebol problem,bola tam mamicka s dvojickami,co rodila34+1 tusim a ziadny problem.. Len babatka boli v inkubatore trosku dlhsie..neboj sa urcite,necitaj komentare mamiciek,co tam nikdy neboli a prd o tom vedia,len tu kydaju.. Koch nie je porodnica niekde v Ugande,robia tam fantasticki lekari a praveze kedze je to mensia nemocnica,maju tam omnoho lepsi pristup ako v statnej,ku kazdej pacientke pristupuju individualne a snazia sa vyriesit kazdy problem.. A ja o tom nieco naozaj viem,ja som tam bola toto tehotenstvo 6x hospitalizovana a nikto ma nikde neprevazal ani nic take..
Mna rodila dr.Ondackova..

lusipe
27. jún 2014

@zuzulkaba tak to je skvele, ze to dopadlo dobre.... 😉 ja si tiez stale hovorim, ze aspon 4tt vydrzat 😉 ja som si bola neista tam ist, ale bola som tam na pozorovani 5 dni, lebo mi trosku tvrdlo brusko a boli skveli...starostlivi, pozorni, vysvetlili....a videla som tam porody v priamom prenose, dokonca dvojicky prirodzene a bola som velmi spokojna....tak som sa rozhodla tam ist... 😉 a Ondackova je uzasna...

zuzulkaba
27. jún 2014

@lusipe prajem ti,aby si bola s porodom taka spokojna ako ja🙂 ja som rodila prve v statnej a do Kocha som nesla kvoli peknej izbe a cistej kupelne,ale prave preto,ze je tam starostlivy pristup🙂 dr.Ondackova je nr.1:-)

lusipe
27. jún 2014

@zuzulkaba zlata...mooooc dakujem a ja vam prajem vela krasnych chvil uz s babatkom 😉

zuzulkaba
27. jún 2014

@lusipe dakujem🙂

celasapremenim
30. jún 2014

@zuzulkaba zuzi a zazmluvnila si si ju? 🙂

zuzulkaba
30. jún 2014

@celasapremenim kukni komentar o 15:33 🙂

celasapremenim
30. jún 2014

@zuzulkaba tak to si mala super, ja to tiez takto zvazujem urobit 🙂 ja k nej aj chodim na g. 🙂 je skvela
a tiez budem rodit urcite skor, ako vzdy 🙂

zuzulkaba
30. jún 2014

@celasapremenim prajem bezproblemovy porod a krasny zazitok🙂

celasapremenim
30. jún 2014

@zuzulkaba velmi pekne dakujem, aj ja vam zelam vela zdravicka a radosti 🙂

zuzulkaba
30. jún 2014

@celasapremenim dakujem🙂 potom sem nezabudni pridat svoju skusenost🙂

dulkagabulka
1. júl 2014

Hľadáme ženu, ktorá prežila nerušený bonding, býva v BA a okolí,/prípadne je ochotná docestovať do BA/ a bola by ochotná zúčastniť sa kampane na podporu bongingu .Viac info v IP.
viem, že v Kochu zatiaľ deti odnášajú na vyšetrenia,ale možno sa niekomu zadarilo..a ak nenájdeme ženu s nerušeným, môže sa ohlásiť aj s prerušeným bondingom

kuratenko80
2. júl 2014

mamicky, co ste rodilili v Kochu, vsetky ste pri porode mali potvrdenie o zaplateni porodu? ja som dnes bola v poradni a uplne som zabudla, aby mi to potvrdenie vytlacili. myslite, ze bude stacit, ak sa na to pozru ked tam pridem rodit? poradnu mam zasa o tyzden. to len keby som dovtedy porodila.

zuzulkaba
2. júl 2014

@kuratenko80 ja som platila az 2 dni po porode🙂

evitka83
8. júl 2014

@lizankaaa ty si teda riadna truuuuba, ked sa vyjadrujes tak "odborne" k niecomu o com vies asi velke h...o, pretoze keby si vedela tak take blbosti by si nevypustila z tej svojej klavesnice.

Pre ostatne kocky, nebudem sa rozpisovat, ale v skratke referencie. Starostlivost super, porod ako porod, vzdy sa moze vyskytnut nieco s cim neratate, ale moja lekarka bola super, respektovala moje rozhodnutia v ramci moznosti, ktore sme mali v prospech drobceka. Dnes nas pustaju, citila som sa tu ako zena, ktora porodila svoje dieta v prostredi plnom respektu a uctu k cloveku a k rodine, kedze moj muz bol s nami stale do vecera do desiatej. Sla by som sem rodit zas 🙂

misinka26
8. júl 2014

Pre všetky provokatérky, ktoré si myslia, že hazardujeme so svojimi životmi a životmi našich detí ...

http://www.ta3.com/clanok/1042841/portret-vladi...

sziwi
11. júl 2014

Ja som taka rada za vsetky pozitiva, ktore tu citam :D Ja som v Kochu uz 3.rok ako ich pacientka a okrem par drobnostiek som nesmierne stastna, ze som sa k nim dostala! Mojim lekarom je dr. Mares - maximalna spokojnost! Zvazovala som porod u nich (peniazky) alebo na Kramaroch (blizkost k domu), ale uz som rozhodnuta, ze idem k nim 🙂 Zazmluvnovanie si este asi premyslim, lebo ako ste aj mnohe pisali, tam su vsetci lekari super, takze je to skor o dovere a prip. dalsieho priplatku. A moj priatel ma v mojom rozhodnuti tiez podporuje, tak nemam co riesit 😉

shania31
11. júl 2014

@lizankaaa
Absolutne bludy, co si popisala. Zasa osoba, ktora tam nerodila ani neabsolvovala ziadny zakrok ide mudrovat do veci o ktorých vie akurát tak velke ho....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre