Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

ninam
9. sep 2011

@verinka100 riesila si to s anesteziologickou? pretoze mne na zaklade krvnych testov k epi zistili vyssiu zrazanlivost plus rodinna anamneza, teraz si picham preventivne fraxiparin na zaklade odporucania z hematologie a s anesteziologickou som sa dohodla, ze 2 dni pred TP ho vysadim, aby mi ju v pripade potreby mohli dat.

ninam
9. sep 2011

@c15211b8 epi je uz v cene, na ich stranke najdes podrobnejsi rozpis co vsetko je v nej zahrnute, je v tom napr. aj pritomnost otca pri porode...a ambulancie su usporiadane rovnako ako v ruzinove, len jedna miestnost, sestricka je pri vysetreni.

cucovia
9. sep 2011

@marietta0 ahoj, ja chodim k vacokovej uz asi 3-4 roky a nemam s nou najmensi problem. nikdy som nemala pocit, ze je surova pri vysetreni a to som dost citliva, mam prah bolesti asi ako rocne dieta 😀 sama toho sice povie menej, ale teda vsetko potrebne a co sa opytam, poradi. je velmi mila.

c15211b8
9. sep 2011

Jaj kocky ako Vam zavidim ktore idete rodit Kochovi, ja som tam prve rodila este v neprerobenom , vobec mi to nevadilo, pristup lekarov a sestriciek bol skvely, druhe som tam uz nestihla, chybali nam tri mesiace do otvorenia , tak som musela ist na Kramare, tam bolo tiez fajn, ale Koch je Koch. Mam tam rada vsetkych lekarov aj sestricky. Tak si to tam vyhutnajte stoji to za to.

kaby
9. sep 2011

chcem sa spytat kolko trva morfologicky uzv v Kochu, u dr. Ditteho, aky je to lekar a ci vyhotovuju v 20tt pri tomto uzv aj nejaky zaznam - mam na mysli dvd alebo foto? Kolko trva tento uzv?
Vdaka za odpovede

didi35
9. sep 2011

@kaia Jasne, ale mnoho porodnic maju na www zverejnene co vsetko akceptuju, aka je poporodna starostlivost a vymozenosti na ulavu od bolesti, ale skutocnost byva ina - preto ma zaujimal nazor tych, ktore tam uz porod absolvovali.

marietta0
9. sep 2011

@cucovia Ahoj, dakujem za infosky, si ma potesila 🙂

marietta0
9. sep 2011

Tak u nas to vyzera na CR, conjugata externa (posledny rozmer panvy) 16cm, mala ma uz teraz 3200g a hlavicka vyzera na 39 tyzden. Mate niektora podobny rozmer? Mate niektora planovany CR? Ak ano, koho si zazmluvnujete? Dakujem

verinka100
9. sep 2011

@ninam Nie, este som s nou nehovorila. Dr Vacokova povedala, ze najprv si pockame na vysledky z hematologie a az potom pojdem na pokec s anesteziologickou, ale ruzovo to nevidim. Ale ja mam skor opacny problem, ze mam nizsiu zrazanlivost 😒 Uz sa s tym zacinam zmierovat, ze si to odtrpim... 😖

ninam
9. sep 2011

@verinka100 drzim palce nech su vysledky co najlepsie....mne sa u Kocha paci, ze sa snazia aj pri problemoch hladat riesenie....tak verim ze nieco vymyslia 🙂
@marietta0 ja som uz v termine a "drobec" ma odhadom cez 4 kg a uvazuje sa nad CR z dovodu vahy a aj preto ze nezostupuje....posledny rozmer mam pritom 19 cm. Rozhodla som sa nezazmluvnovat, ale co som sa rozpravala s babami po CR, chvalili si Dr. Ditteho alebo Dr. Durinovu

dulcinea
9. sep 2011

@ninam ahoj, ako sa dari? vidim, ze este stale nic, rovnako ako u nas ;) to s tym CR ti hovoril Ditte? Lebo ja som na tom dost podobne, mala je velikanska a min tyzden mi tiez hovoril Mares, ze nie je zostupena. Tento tyzden som na poradni nebola, idem az v pondelok k Demeckovi, tak som zvedava, lebo este nikto tuto moznost nespominal.

usacek79
9. sep 2011

@kaby o tom, ci vyhovotuju zaznam, ti neporadim, lebo neviem, ale mozem povedat, ze na Ditteho su len tie najlepsie kritiky a co sa tyka morfologickeho aj NT screenu, patri na Slovensku medzi spicku. Je ich v SR hadam ani nie desat s certifikatom na tuto cinnost. V Bratislave je Ditte a hadam este o malicko viac Dr. Cunderlik na akekolvek sono absolutna spicka.

ninam
9. sep 2011

@dulcinea ahoj, nejako im je velmi dobre v brusku 🙂 Ano Ditte, tento tyzden som bola na poradni 2x a stale som bez zmeny a mala uz mensia nebude, preto mi napisal papier k CR, ak sa nic nepohne. V pondelok sa mam prist ukazat a pre istotu aj zbalena, tak som sama zvedava ako dopadnem. Termin mam zajtra a nechcem dlho prenasat na fraxiparine, aj ked prietoky som mala ok. Daj potom vediet, co na to hovori Demecko...snad sa tam aj stretneme 🙂

dulcinea
9. sep 2011

@ninam celkom zavidim, ze uz budes mat mozno v pondelok utorok po tom ;) ja som zvedava na toho Demecka co s tym jeho salamizmom povie a ako dlho ma necha. Kedy tam v pondelok ides?

ninam
9. sep 2011

idem rano medzi 8-9 hod a ty ako? .... no neviem, neviem este ma mozu otocit domov 🙂

dulcinea
9. sep 2011

@ninam tak daj urcite vediet!! 🙂 ja idem az na 13:15. Drzim velmi palce, budem na teba mysliet 😉

ninam
9. sep 2011

@dulcinea dakujem, urcite sa ozvem! drzte sa a nech to u Demecka dobre dopadne....a mozno sa stihneme este na prvom poschodi 😉

majonka79
10. sep 2011

@c15211b8 čauky, EPI je v cene.

kuratenko80
12. sep 2011

@usacek79 ja hochdím k Demečkovi a musím povedať, že ani raz som nečakala.. možno 5 min. Ale vždy to bolo načas. Niekedy aj sranduje. Je to milý človek. Ja som z neho mala dobrý pocit.

usacek79
12. sep 2011

@kuratenko80 presne ten pocit mam ked cakam na Maresa... U Demecka je furt volne a tiez sa mi zdal byt mily 🙂

kuratenko80
12. sep 2011

@kaby Ahoj, ja som bola u neho asi pred 2 týždňami. Všetko podrobne vysvetlil, čo kde je, skontroloval. Ultrazvuk trval asi tak 15 min. Malý bol asi dobre otočený a spolupracoval s doktorom 🙂 Vlastne v ten deň sme sa aj dozvedeli čo čakáme. CD nerobia, ale fotky hej, ktoré si zoberiete so sebou. Nám ich spravil 4. So mnou bol aj mnažel a bol to pre neho nezabudnuteľný zážitok.

marietta0
12. sep 2011

@ninam Dakujem ti a drzim velmi velmi palce, nech vsetko dobre dopadne a nech ste zdravucki. Uz sa tesim co napises 🙂

sarra6
12. sep 2011

Dnes som bola prvy krat u Kocha u doktora Demecka bola som spokojna. Prijemne prostredie, prijemna sestricka a tiez aj doktor.

sarra6
12. sep 2011

@dulcinea ako si spokojna s demeckom

dulcinea
12. sep 2011

@sarra6 ja osobne velmi. Je strasne zlaty, prijemny pri vysetrovani, taky pohodak. Asi najprijemnejsi lekar vobec akeho som stretla.

marietta0
12. sep 2011

@dulcinea A CS ste neprebrali ako mozny postup?

dulcinea
12. sep 2011

@marietta0 no ja som bola dnes u Demecka a pri vysetrovani mi povedal, ze hlavicka je tak vysoko, ze ju ani neciti a ze ked sa nerozbehne porod sam, tak 21. sa mam hlasit na hospitalizaciu (termin mam zajtra). Vobec nespominal nic. Zajtra mam ist este k nemu na uzv, tak som zvedava na tu velkost a snad to prehodnoti. Neviem si predstavit, ze by som mala takto fungovat este 9 dni.

sarra6
12. sep 2011

@dulcinea aj ja som bola snim spokojna, sice dnes som tam bola prvy krat, a to len tak spisat papiere, ale docela je sympratak

usacek79
12. sep 2011

@dulcinea ahoj, prepac, ze ta otravujem, len mi napadlo, ci si sa naaaahodiu neopytala, ako sa k nemu mam v ramci Kocha prehlasit 🙂

dulcinea
12. sep 2011

@sarra6 on je, velky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre