Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

swarovski
25. feb 2013

@moon1979 nie nie, cakame na spasenie...

moon1979
25. feb 2013

@swarovski čo si čítala "čakanie na godota"? 😀 ach jaj, ta čakáme ta čo už 🙂

swarovski
25. feb 2013

@moon1979 ano, samuel becket je moje oblubene citanie 😀 a asi aj mojho doktora 😀

moon1979
25. feb 2013

@swarovski no tak zmeňte žáner 🙂 dúfam, že nebudete robiť drahoty ďalší týždeň lebo takto sa tam stretneme 😀

swarovski
25. feb 2013

@moon1979 aspon nebudem sama 😀
snad uz doktor zajtra povie co a ako...

moon1979
25. feb 2013

@swarovski držím päste ... hoď vážny rozhovor aj so svojím bruškom 🙂 šak čo je veľa to je moc, nie? 🙂 veľa šťastia

swarovski
25. feb 2013

@moon1979 aj ja vam drzim prsty... snad to vsetko dobre dopadne, nam obom 🙂

moon1979
25. feb 2013

@swarovski určite, treba myslieť pozitívne 🙂

ivanka.7
25. feb 2013

@swarovski chcelo by to prejst na nieco menej cakajuce... napr. na "Rychlo a zbesilo" :D

kape
25. feb 2013

@swarovski - a Vy ste sa na tom cisarskom nedohodli ? Doktori to neuzavreli ze cisarskym, cakate na prirodzeny porod ?

swarovski
25. feb 2013

@kape no moj doktor by sa aj dohodol... ale ostatni 4 povedali, ze cakame... asi na vianoce... uvidime, co zajtra...

kape
25. feb 2013

@swarovski - neboj dobre to dopadne, poznam tu situaciu. Ja som tiez dlho cakala aj ked nie az do 41tt, pokym povedali def. ze cisarsky, ale asi kebyze je to prvy porod tiez by som bola na tom ako Ty. Ale vsetko dobre dopadne. Aspon je toto dokaz toho, ze v Kochovi sa len tak clovek na cisarskom nedohodne ako tu kedysi niekto spominal.

swarovski
25. feb 2013

@kape co by som ja dala za sekciu... psychicky som uz od prirodzeneho porodu upustila... pretoze 3 tyzdne ma vlastne pripravovali, ze bude sekcia...

mandarinkaa
25. feb 2013

@swarovski zajtra drzim palce...

kholka
26. feb 2013

Ahojte, bola som dnes druhykrát na prietokoch a úprimne som bola zas trochu sklamaná. Zas preto, že prvé prietoky trvali asi 5 min a doktor za cely cas ani pol slova nepovedal, bolo to take cudne cele, ale aspon ze teda vsetko ok. Dnes som prisla a tesila sa, ze uvidim malinku v brusku a stalo sa mi znova, ze mali odpojeny ten monitor hore, takze som nevidela nic a k tomu maju tam novy stroj na skusku a doktor s nim takmer vobec nevedel robit 😢 klikal, prepinal, ledva nameral nejake hodnoty, potom zistil, ze su uplne od veci, tak odznova... moj drahy tam bol so mnou, aspon ze on videl krpca a povedal, ze obraz nenormalny, ze uplne nieco ine ako predtym, krasne videl vsetko ako v TV, len tiez nechapal, ako mozu mat doktori k dispozicii stroj, na ktorom nevedia robit... tak som smutna, ani neviem, ci to co nameral, ako velkost a vaha su optimalne...sam povedal, ze je to iba priblizne... 😖

moon1979
26. feb 2013

@kholka na prietokoch ti nemá čo viac robiť ako len zmerať hodnotu na placente a dovi dopo 🙂 inde to netrvá ani tých 5 minút 🙂 CTG záznam trvá cca 20 minút ako kde (teda ozvy srdiečka a pohyby) ale inak už UTZ ako taký sa nerobí ...

moon1979
26. feb 2013

@swarovski no???

froggynka2013
26. feb 2013

Ahojte ja som tiez sklamana z KOcha a to sa mi tam na zaciatku celkom pacilo...

mandarinkaa
26. feb 2013

@froggynka2013 lebo???

froggynka2013
26. feb 2013

@mandarinkaa Vies co aj pristup lekarov, aj zacnu riesit veci aze ked je problem aj ked maju indicie uz dlhsie ze sa nieco deje, doteraz na to pozerali len ako no ved ano ano je tam problem ale to zatial netreba riesit a zrazu teraz je to na hospitalizaciu???? a co robili doteraz???cakali ci to bude OK alebo nie.... a chodi tam strasne vela paciantiek od inych lekarov na sono a tym padom ak teba treba riesit akutne tak termin o 2 tyzdne??????

mandarinkaa
26. feb 2013

@froggynka2013 no neviem, ale myslim si, ze ked je nieco akutne, tak hospitalizuju a necakaju. Tiez by si asi nebola happy, keby ta pri kazdej nie dolezitej veci supli do nemocnice. Neviem teda o co konkretne ide v tvojom pripade... a ak je nieco akutne, tak urcite ta na sono zoberu. Ja som mala prve babatko potratila, potom som mala problemy s hormonmi, nie a nie sa dostat spat do normalu a chodila som tam ako na klavir na injekcie. Hned ako som dostala dalsiu menstruaciu, znova som otehotnela a samozrejme som sa bala, ci je babatko v poriadku (pri prvom babatku mu prestalo bit srdiecko v 9.tt) a nemali ziadny problem s tym, ze som chodila prve tri mesiace kazdy tyzden na sono (upozornujem ze na moju ziadost a samozrejme ze bez poplatku), lebo som chcela mat istotu, ze babatku sa dari. Takze si myslim, ze ano, ked nie je dovod, asi chvilku trva sa dostat na sono, ale ked problem je, tak ti ho urobia aj kazdy den.
hovorim, neviem s cim bojujes ty a dufam teda, ze budete v poriadku...

ivanka.7
26. feb 2013

@froggynka2013 ak treba riesit nieco akutne, tak ked tam nakracas na recepciu, tak ta niekto urcite vysetri. Alebo zavolas svojmu doktorovi, ze jednoducho prides.

swarovski
26. feb 2013

@moon1979 prijali ma,ale neviem, co dalej... nesli im systemy,tak ma nevysetrili....

swarovski
26. feb 2013

@kholka prietoky robia aj na ambulancii kazdu poradnu. Trva to ani nie 2 minuty. V 38tt uz na utz nie je nic vidiet. Nic konkretne, ze tvaricku alebo tak....

froggynka2013
26. feb 2013

@mandarinkaa Vies co mi zaostavame prve to bolo cca 7 dni potom desat a teraz je to zrazu 21 dni, vaha je ako pri 25 TT a termin na prietoky a biometriu mi dali na 11.3 myslis ze to je normalne? a to im volal aj lekar ze to potrebuje urgent tak povedali, ze lekar co to robi ma dovolenku anie je ma tam kedy dat, tak sa mam objednat inam, ak sa mi napci! tak neviem co by si na to povedala???

kholka
26. feb 2013

@swarovski hej jasne, ale mohol aspon dopredu povedat, ze maju nejaky problem, lebo najskor sa iba mracil na ten monitor, az som sa zlakla, ze nieco nie je v poriadku... inak som tam spokojna velmi so vsetkym zatial. Dufam, ze aj s porodom budem. Tebe drzim palciaky, nech uz to vyriesia k tvojej spokojnosti.
@moon1979 no hlavne ze sa na zaver vyjadril, ze je vsetko v poriadku, tak snad ano...ctg mi uz robili na ambulancii, prvykrat to bol celkom mily zázitok 🙂

mandarinkaa
26. feb 2013

@froggynka2013 no je to zaujimave... v kazdom pripade drzim palce nech je to len taky plany poplach

catherine214
26. feb 2013

Baby ja to mam od vcera za sebou a super, len som na 3 lebo na 1 p. Nebolo volne, malu mam nonstop pri sebe

mandarinkaa
26. feb 2013

@catherine214 supeeer, gratulujem 🙂 ako si rodila? ako to prebiehalo? malinka poslucha? 😉

kholka
26. feb 2013

@catherine214 gratulujem 🙂 prosim napíš nám, ako to celé prebiehalo a ako si spokojná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre