Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

any395
27. jan 2013

@swarovski samozrejme, je to iba ponuka, krásny a šťastný pôrod prajem 🙂

veron24
27. jan 2013

@martulka411 cislo iba kefku, hreben, sprch.gel a sampon plus papuce. vsetko ostatne si mala, aj pre babo. daju tam aj yupan a kosele... no vsetko. rano pride sestricka a zostavi s tebou jedalny listok, mas na vyber na obed aj na veceru z jedal. prinesu ti pekne aj desiatu a olovrant.. rano vzdy novu dennu tlac.. no super...

martulka411
27. jan 2013

@veron24 Ok dakujem... 🙂

moon1979
28. jan 2013

baby a do koľkej je možné objednať sa na poradňu? je to možné aj po 16hodine?

catherine214
28. jan 2013

@moon1979 mozes sa objednat do 20.00 tusim

swarovski
28. jan 2013

@moon1979 no len ja som si minule vsimla, ze lekari maju hodiny na ambulanciach vacsinou doobeda... mali taky rozpis na stene v ambulancii... ale mozno ta vezmu aj neskor.

moon1979
28. jan 2013

@swarovski
keď sa budem objednávať tak sa opýtam .... mne je jedno kedy, ale kedže cestujem vyše 100 km a už si netrúfam odšoférovať to, tak kvôli manželovi ... lebo z práce tak často bude problém vynechávať keď budeme chodiť každý týždeň preto by bolo fajn, keby sa dalo aj neskôr ... uvidime čo mi povedia

swarovski
28. jan 2013

@moon1979 viem, ze sona a take tie vysetrenia robia aj tak neskor... ale iste budu robit aj poradne. vacsinou su tam bruchate baby rano 😀
a v ktorom si tt?

moon1979
28. jan 2013

@swarovski
v 31tt

lulu939075
28. jan 2013

kolko stojí 3D u kocha. Ak som pacientka tak mám nejakú zlavu?? Niekde som niečo také čítala.

swarovski
28. jan 2013

@lulu939075 ak si pacientka,tak 40 jurky. Inak 80.

any395
29. jan 2013

@swarovski samozrejme, že chápem 🙂 berte to len ako všeobecnú ponuku pre budúce mamičky , prajem krásny a šťastný pôrod...už je to zrejme za dverami ;)

ivon444
30. jan 2013

Ahojte, bola som prvy krat na 3D UTZ v Kochu zaznam na Cd mi dali, ked som si pozrela doma, tak sa musim priznat ze som bola sklamana, teda cakala som viac, mam tam asi 6 ultrakratkych zostrihov a jednu farebnu foto, myslela som ze aj srdiecko tam bude a nic, mala som ako pacient 50% zlavu, neviem si predstavit platit 80 E za toto a aj tych 40E!! ako ste na tom vy s 3D UTZ??

vierka84
30. jan 2013

Ahojte, ja som rodila u Kocha začiatkom roka a môžem len a len odporučiť ... úžasný prístup a starostlivosť všetkých. Maximálna spokojnosť 🙂

swarovski
30. jan 2013

@ivon444 nám dali cd s asi 9 videami. Jednu veľkú farebnú foto a asi 15 klasických čiernobielych fotiek. Tie videa sú kratke,najdlhšie má asi 2 minúty. Ja neviem,neočakávali sme celovečerný film.na cd bolo presne to,čo nám doktor ukazoval počas utz. A keďže sa skriatok veľmi nechcel ukázať,tak tam máme väčšinou ruky a nohy. Srdiečko sme ani nepozeral.to nám ukazovali na morfologickych sonach a v každej poradni.

ivon444
30. jan 2013

@swarovski hmm ked som sa pytala ostatnych mamiciek tak v priemere mala kazda po 5 farebnych foto a cca 20 min video aj so zaznamom srdiecka
a na mojom najdlhsom videu 12 s je vidno dieta s polkou hlavy, na dalsom lytkova kost a podobne
mne stacilo vidiet poriadne hlavicku, potom telicko a na srdiecko som sa tesila 😒
ako pisem cakala som viac aj ten pristup toho pana bol mizerny, somral si popod nos o 10 minut ma poslala von a potom mi podal cd s fotkou
zatial som v tej miestnosti zazila dvoch ja neviem ci Dr su to a ten maly tmavovlasy bol super, co sa o tom dlhom s chlpatym krkom povedat neda
kazdopadne sa ozvem ked pridem na poradnu co s tym mozu urobit

kape
30. jan 2013

@ivon444 - kto Ti robil 4D ultrazvuk ? Ja som sa par stran dozadu este ako tehotna tiez na to trochu hnevala, hlavne ked prveho mame zaznam z Hlohovca. Mne ho robil Mudr. Mares. Teraz uz s tym nic nenarobis, v Ba podla toho co som citala a zazila sa asi nic zaznamu z Hlohovca nevyrovna. Tam nam to robili akoby aj s morfo a cele je to zaznamenane na DVD a k tomu este komplet sprava s mierami a inymi dolezitymi udajmi.

mandarinkaa
30. jan 2013

Kocky, ked sa objednava na poradnu do Kocha v 36.tt, mozete si vybrat ku komu chcete ist, ale vam ponuknu lekarov, ktori maju volno? Potom uz chodite kazdy tyzden k tomu istemu? dakujem

martinka008
30. jan 2013

@ivon444 Uz davnejsie som si vsimla, ze mamicky su velmi sklamane, ze nemaju na CD celovecerny film a vychvaluju tu do nebies Hlohovec. Ja som bola na 3D tiez v u Kocha a vobec mi nevadilo, ze to nebolo nejako extra dlhe. Mamickam, ktore tuzia po dlhom videu by som povedata len tolko, aby sa zamysleli nad tym, preco sa pred 3D UTZ podpisuje vyhlasenie o pouceni. Je tam jedna nenapadna veta o tom, ze nie su zname ziadne vedlajsie ucinky. Vo svete sa robi niekolko serioznych vyskumov o moznych dosledkoch prilis casteho a intenzivneho UTZ ziarenia na plod. Okrem ineho sa tam skuma aj vyrazny narast autizmu u deti, ktore boli pocas tehotenstva pravidelne ozarovane utz. Zatial sa nic nepotvrdilo, ale kto vie co bude zajtra. Netreba to zbytocne prehanat.

medka33
31. jan 2013

@mandarinkaa Ja som bola minuly tyzden prvykrat a ked som sa objednavala tak som povedala konkretneho lekara, ale s tym ze som si ho aj zazmluvnila, samozrejme az do porodu budem chodit uz len k nemu. Neviem ti ale povedat ako je to ked nechces konkretneho. Skus zavolat, aj ked ja som z pristupu lekarov , prostredia a komplet celeho sanatoria uplne nadsena, recepcia je des...

vierka84
31. jan 2013

@mandarinkaa mne pridelili lekárku a k nej som chodila celý čas (a bola som s ňou max. spokojná)

mandarinkaa
31. jan 2013

@vierka84 koho si mala? nevies ci robi poradne aj dr. Zavodska?

vierka84
31. jan 2013

@mandarinkaa. Ja som chodila k dr. Marcisovej. Tu čo spominas nepoznám.

kape
31. jan 2013

Ked ja som rodila, tak Mudr. Zavodska mavala sluzby v Kochoví v stredu, bola aj pri mojom porode. To ci ale na Partizanskej ordinuje neviem, podla mna nie.

mariabol
1. feb 2013

Ahojte, chcem sa spytat mate niekto skusenost s Dr. Ondackovou? idem k nej za dva tyzdne na poradnu, tak som zvedava aka je. dakujem

vierka84
1. feb 2013

@mariabol Ja som rodila pri Dr. Ondackovej a môžem len odporučiť .

mariabol
1. feb 2013

@vierka84 ďakujem.môže ísť aj manžel so mnou na poradňu?moja lekárka to nepovolovala,tak preto sa pytam

iva81
1. feb 2013

@mariabol ahoj je to moja dr a aj ma rodila a max spokojnost, milsiu osobku som davno nestretla🙂

iva81
1. feb 2013

@mariabol jasne moze aj muz, aj moj chodil, fakt je velmi mila, urcite budes spokojna

vierka84
1. feb 2013

@mariabol to netusim, moj manzel so mnou bol len ked som isla na zaznam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre