Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

kacenqa
5. sep 2008

nuz, vcielka, kolko ludi, tolko chuti 😉 tak drzim palce, ale ked nebudes, nie ze to na mna hodis!! 😀

sasi15
8. sep 2008

ahojte, ja k maresovi chodim uz 9 rokov a mala som ho pri dvoch porodoch v Kochovi a aj teraz by som ho mala mat pri tretom na Kramaroch.
Som s ním velmi spokojna je kludny a pohodak.
Porody ma robit uz len do konca septembra ( sam mi to povedal) a ma skoncit.
Ale dufam, ze sa potom vrati do Kocha.

titkovamiriam
8. sep 2008

ditte bol moj porodnik-uplny pohodak,chodil ma pozerat aj po porode-lebo marek mu narobil zopar vrasok ked sa narodil s pravim uzlom a Mares ma prepustal domov,aby som mohla ist rychle za synom na kramare-tiez pohodovy chlapik.
zazila som ich oboch este v kochu a dufam ze bude tam zasa obaja fungovat keby nahodou bolo este treba 😀

vcielocka1
8. sep 2008

kacenqa : neboj nehodim na Teba nic, len Ti budem povdacna za rady chi chi

sasi15 : dik za info, je fakt naozaj super 🙂))) nevies nahodou, ci budu otvarat kocha a kde sa chysta rodit, lebo tak ako ty aj ja viem, ze od oktobra uz nerobi porody 😒

sasi15
8. sep 2008

vcielocka 1 niekto hovori ze do roka a pocula som ze uz vo februari by sa mali vratit do kocha tak potom asi az tam.
teraz vraj nebude nikde rodit
tak som rada ze to stiham este teraz v septembri 😅

vcielocka1
9. sep 2008

sasi15 : no ja by som chcela rodit u kocha,som len na zaciatku tehotenstva,tak tajne dufam, ze dovtedy ho otvoria i ked nik mi zatial nevie dat odpoved ako to naozaj bude ☹
chcela som si vybrat doktora,ktory ma aj odrodi,nechce sa mi behat pred porodom zhanat porodnika 😉

sasi15
9. sep 2008

vcielocka1 : ja som bola na tom tak isto ked som prvy krat otehotnela, tiez som chcela doktora a rovno aj porodnika, tak som natrafila na Dr. Maresa. A doteraz k nemu chodim.
Vsak skus zatial chodit k nemu a ked sa prestahuju tak by si rovno u neho rodila teda ak tam naozaj pojdu...v co dufam 🙂
A ked nie on, ma na kramaroch znamych porodnikov a co som pocula tak su vraj vsetci dobri, tak by ta k niektoremu odporucil. A urcite by ta tam prisiel navstivit.
tak ti drzim palceky nech ti to vyjde. 🙂

vcielocka1
10. sep 2008

sasi15 : este by som sa Ta chcela opytat, ake su setricky v gpn-mile?? 🙂
som rada, ze Tebe to vsetko este pekne vyjde 😉
vies,zhanam fakt super gynekologa,hlavne mileho,kludasa,ktory ma hned za vsetko " nezdrbe" -nakolko ja som fakt hrozna osobka 😉 a preto to risknem s maresom a uvidime,ked ma bude rodit,bude super,ked nie snad mi niekoho da na ktoreho bude spolah a bude fajn 🙂

sasi15
10. sep 2008

vcielocka1: sestricky sa mi zdaju mile, zatial som s nimi nemala problemy.
Niekedy ti tam urobia aj caj ked si smedna.
Vsak si tu starostlivost aj pekne platime nie? Tak musia byt mile. 😀
Ale naozaj, som spokojna. Aj ked to zalezi aj od toho co si od nich vyzadujes ja nie som narocna tak som spokojna.
Ale zatial som nepocula ze by tam na niekoho kricali alebo nieco podobne, je to take male a utulne a mne to vyhovuje. 🙂

sasi15
10. sep 2008

hop chybička smädná 😖

marrrka
10. sep 2008

to sanatorium koch funguje???

titkovamiriam
10. sep 2008

este urcite nie 😠

vcielocka1
10. sep 2008

sasi15 : ja tiez nie som narocna, takze by mi to malo vyhovovat 😉
s tym platenim mas pravdu 😉
uz len aby fungoval ten koch ☹

sasi15
10. sep 2008

vcielocka1: drzim ti palceky, nech ti to vyjde 🙂

vcielocka1
11. sep 2008

sasi15: este som sa chcela opytat jednu vec, ked idem na vysetrenie do ambulancie, je pritom aj sestricka, alebo mozem byt sama v ambulancii s lekarom,vies ked sa budem nieco chciet sukromne opytat,nemusia to vsetci pocut 🙂

sasi15
12. sep 2008

viem co myslis, ja som bola tiez trochu zaskocena ale su tam pritomne aj sestricky, myslim ze to maju nariadene lebo sa nejde aj doktor ktory by mohol obtazovat. Ja som to sice nastastie nezazila.
Ale inac pomerne casto odbiehaju a vacsinou vtedy som to vyuzila na taketo otazky. 😀

vcielocka1
12. sep 2008

sasi15: no ja budem asi drza a rovno sa opytam, ci mozem mat trosku sukromia 🙂
je mi neprijemne bavit sa s nim pred cudzou osobou 🙂

krpcek
15. sep 2008

baby, ktore chodite do GPN nemozte sa nenapadky spytat, ci sa bude Koch otvarat??, 😅

moja teta totiz rodila v januari u Maresa a vraj sa vtedy bavili, ze od februara ma byt otvoreny, ale nikde som nic take nenasla.
tak mi zostava len dufat, ze to bude pravda . . . .lebo inak budem rodit asi doma 😀 😀

susanah
17. sep 2008

krpcek ved im tam zavolaj a oni ti na recepcii urcite povedia,ze kedy by ho mali po rekonstrukcii otvorit...
Budes aspon na istom.

emjee
27. nov 2008

ricky • 1d • Dnes o 10:55
maminy neviete poradit ci sa ten koch prestahoval do petrzky na streciansku?dakde som citala ze tam maju fungovat od 1.9.2008, ale na nete neviem najst nikde info...a uz pred par mesiacmi som im posielala na partizansku vymenny listok nech poslu moju kartu mojej starej lekare /mali to tak napisane na stranke, ze ked sa im posle listok, oni kartu poslu/ a evidentne sa na to vykaslali a teraz nevem kde ju hladat...ak ma niekto info , ze kde su tie karty, alebo ci sa uz niekam prestahovali, sup sem...dikii

titkovamiriam • 3d • Dnes o 11:00
koch je zavrety ako taky nefunguje nikde,lebo na buduci rok by ho mali zasa otvorit na povodnom mieste

dula_renka • 2d • Dnes o 11:05
ricky...kamoska tam tiez chodila a nevie najst kartu ......myslim, ze cupanik je na poliklinike v ruzinove, tak skus

ricky • 1d • Dnes o 12:51
ne nevem, budem este paatrat...diki 🙂

susanah
6. dec 2008

emjee:Lekari ktori koncili v kochu naposledy cize primar.Stanislav a spol. by mali uz od septembra fungovat na strecnianskej v zdravotnom stredisku a maju tam mat svoje ambulancie a jenodnovku.Na nete naozaj o nich nikde nic nie je.Najlepsie bude ked na strecniansku zajdes sama a na mieste sa presvedcis ci tam funguju.Ked su tam tak kartu tam budes urcite mat tak ako pisali.Najlepsie je tam ist osobne a neposielat ziadne listocky.Chod tam sama a aspon nam mozes potom aj povedat ako to funguje.

babulka
6. dec 2008

Na Strecnianskej uz funguje nejake gyp-por. centrum, zas nejake trojpismenkove (kto sa ma v tom vyznat - same GPN, MGP, PGA, ....), takze su na druhom poschodi vpravo. Mala by to byt partia okolo "pana doktora" Luzinskeho.

susanah
8. dec 2008

No to bude asi to medicentrum HSC
A je na nich aj nejaky kontakt??

martina46
14. feb 2009

ako je to s kochom, funguje?

miluska.h
15. feb 2009

vraj sa ma znovu otvorit. bude tam rodit moja gynekologicka, zial az po mojom termine

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,my sme sa s drahym boli pozrieť na Strečnianskej,tam by mali fungovať, ešte v januari. Pani na vratnici nam povedala že ešte nefunguju ale že mali by začať vo februari,len mi nevedela povedať či ako porodnica. Informacii okolo nich je strašne malo,ale určite sa tam ešte pojdem pozrieť. Ak mate niekto neake info šup sem s nim 🙂

atemi
18. feb 2009

Ahojte. Ja hladam info o Dr.Czirokovej (robila kedysi v Kochu este v tej povodnej partii lekarov - Cupanik, Demecko, Mares,...). Skoro nic o nej neviem. Chodim k nej velmi kratko a uvazujem, ze by som si ju mozno zazmluvnila k porodu, tak hladam info. Poradte prosim...

inka04
18. feb 2009

Skus cez vyhladavac vo forume modreho konika zadat jej meno a vyhodi ti to nejake zmienky, co pisali mamicky. Ja som pocula negativne reakcie, ale i priamo od jednej mamicky pozitivnu reakciu (avsak ta mala fyziologicky - bezproblemovy porod). Ono to vzdy vsetko zavisi od mnohych okolnosti... Vela stastia😉

atemi
18. feb 2009

Dakujem Inka. Skusim.

habibi78
19. feb 2009

ja chodím do centra Medifera a minule ako som čakala na chodbe na lekárku tak tam recepčná vysvetlovala jednej pacientke, že v polovici apríla sa otvára v Petržke to nové med.centrum.....bývalý KOCH a im tam odchádza polovica lekárov a sestier, že ich preplatili.... takže asi vtedy tam aj začnú normálne fungovať....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre