Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

mandarinkaa
22. mar 2013

@kape takze pustaju domov jedno ci je sviatok ci piatok? 🙂

mandarinkaa
22. mar 2013

@zuuzka no dufam teda, ze aj u nas bude vsetko v poriadku a budeme mat rovnaky scenar stvrtok/pondelok...

catherine214
22. mar 2013

@kholka aj ja som tam rodila, kokso, ako rychlo to ubehlo 🙂

zuuzka
22. mar 2013

@mandarinkaa Urcite, vsetko pojde ako po masle 😉 No inak, mne sa vobec nechcelo ist domov, mne bolo fajn, s babatkom mi pomahali, ked som potrebovala, bolo tam cisto a pohodlne a okrem snahy o kojenie som nemusela nic 🙂 Pre nas to bolo prve babo, takze mna skor sok cakal doma 🙂

mandarinkaa
23. mar 2013

@zuuzka a kojenie sa ti ako rozbiehalo?

zuuzka
23. mar 2013

@mandarinkaa No asi na treti den to uz bolo fajn. Ale kym to neslo, nemali problem maleho dokrmovat s materskym mliekom, ktore mali v zasobe. Ale mozno sme mali aj stastie, ze v tej dobe ho mali dost. Ziskavaju ho od mamiciek, ktore maju dost mlieka.Ja som bola naozaj velmi spokojna s pristupom vsetkych.

zuuzka
23. mar 2013

@zuuzka A ty ides na planovany cisarsky? Moj bol neplanovany, prirodzeny porod sa skoncil akutnym cisarskym.

vierka84
23. mar 2013

Nám tiež v pohode dali pasterizované materské mlieko (pokiaľ som nemala) a keď sa spustilo mne, tak som ich statočne zásobovala ja :D

mandarinkaa
23. mar 2013

@zuuzka ano, idem na planovany. Malinka je KP a je velka...

zuuzka
23. mar 2013

@mandarinkaa Tak drzim palce 🙂 Nech malinka poriadne krici na svet 🙂

kanhwa
24. mar 2013

@babulka dakujem ti za upozornenie a prispevok z trestneho prava. z mojho prispevku je myslim jasne, ze ked mam naplanovany termin v sukromnej nemocnici u vlastneho lekara tak ho nemam v umysle korumpovat. toto forum je anonymne a preto si tu vsetky mozeme dovolit byt viac otvorene a prisla som sa sem uplne normalne poradit, na to toto forum je a baby, ktore mi v normalnom duchu aj odpovedali to pochopili, takze myslim ze zbytocne tvrde slova...nuz ale kazdy tu ma slobodu vyjadrenia nazoru takze aj tebe vdaka.

ivon444
26. mar 2013

mamicky co ste tam rodili, co si mam zbalit do porodnice, teda ja som pobalena z nejakeho zoznamu inej nemocnice ale zevraj v kochu kadeco daju, lebo mi pride ten moj kufot dost velky 😀
dakujem

mimikas
26. mar 2013

@ivon444 staci ak si donesies svoju kozmetiku, papuce a jednorazove nohavicky, a ja som este mala ciaocku pre maleho, rukavicky a ponozky, nic ine nepotrebujes. daju ti vlozky, pyzamo, zupan, uteraky, malemu oblecenie, plienky, utierky na itku, krem na ritku, a aj odsavacku na mieko ti daju. Nas instruovali ze nam staci prist s igelitkou :o))

ivon444
26. mar 2013

@mimikas fuuuha tak to sa teda idem vybalit 😀 lebo mam zo vsetkeho az az 🙂 dakujem

swarovski
26. mar 2013

@ivon444 ja som mala všetko svoje 🙂 mám rada svoje veci. Ale je pravda, že všetko je k dispozícií 🙂

swarovski
26. mar 2013

@kanhwa inak toto fórum si čítajú aj v kochu 😉 ja som si tu pomýlila lekára a prišiel má na to sám lekár upozornit ked som tam ležala 😀

kanhwa
26. mar 2013

@swarovski ved ja s tym ratam, ze si to citaju 😀 😀 😀 nech len vylepsuju svoje sluzby, ak je niekto nespokojny 😉

ivon444
27. mar 2013

Chcem sa este opytat ci poziciavaju monitor dychu a co sa za to plati a mate uz vybranu pediatricku, nejake dobre ohlasy? Lebo vcera mi odisiel chrbat ako som hladala na nete cely den a tie co som nasla tak plny stav a k tej co podla ulice patrim zas pozitiva moc nie su 😒 dakujem

swarovski
27. mar 2013

@ivon444 monitor dychu na domov? to asi nie...

ivon444
27. mar 2013

@swarovski no v niektorych nemockach poziciavaju tak ze ci mam ist kupovat ci poziciam, ze to je nejako cez poistovnu

szdan
27. mar 2013

@ivon444 monitory sa požičiavajú cez nadáciu Križovatky n.o.. Ja ho mám požičaný z kramárov, cez túto nadáciu. skús sa informovať v tej neziskovke. A na pol roka je požičovne cca 32 eur.

iva81
27. mar 2013

@ivon444 ked cez poistovnu tak to znamena ze poistovna ti ho zapozicia ale to si zisti lebo oni maju velmi obmedzeny pocet a mozno nebudu mat volne.

kacicka01
27. mar 2013

@ivon444 nepoziciavaju, maju ich nedostatok, pytala som sa na to vo februari, ked nas narodil nas stuplik..

ivon444
27. mar 2013

@kacicka01
@iva81
@szdan
Dakujem za rady

kape
27. mar 2013

@ivon444 - ja by som si kupila svoj a ked uz nebudes potrebovat, predas ho, podla mna super vec V Kochovi inak maju Baby sense

vierka84
27. mar 2013

My sme si požičali cez nadáciu Križovatka a u Kocha sme nemali vôbec monitor.

ni33
28. mar 2013

ahojte
chcela by som sa podelit o svoju skusenost s kochom, rodila som v sep

danjelca
28. mar 2013

@ni33 tak sa podel🙂)))Ja v auguste.

moon1979
28. mar 2013

@ni33 radi si všetci prečítame 🙂

ni33
28. mar 2013

hlavne na uvod, strasne som s a celeho porodu bala, bola som prvorodicka aj preto som sa rozhodla pre koch a urobila som velku chybu ze som si citala diskusie ktore ma zbytocne vystrasili, chcem povzbudit tie baby ktore cakate prve babetko a neviete do coho idete nebojte sa (ak sa to da) a verte lekarom ze vedia, co robia

takze ja som chodila na poradnu k dr. vacokovej (pridelili ma knej lebo ja som mala gynekologicku v inom zariadeni) a bola velmi prijemna , mila a vysetrenie u nej ma nikdy nebolelo ani nebolo nijako neprijemne, na vsetko mi odpovedala a nikdy som u nej necakala dlho, bolo to fajn zorganizovane (co sa neda povedat o ultrazvuku v kochovi kde som pravidelne cakala aj dve hodiny, ale to len tak mimochodom) a pristup lekara na ultrazvuku takisto nebol nic moc - mne prisiel dost nevrly na to, co robil a jeho usecne odpovede ma tiez dost zamrzeli, akoby som ho obtazovala uz len svojou pritomnostou

moj porod prebehol strasne rychlo, cele to trvalo asi tri a pol hodiny, rodila som prirodzene a u doktorky vacokovej (mala slluzbu) - asi hodinku som si vytrpela, ale zase urcite sa to dalo prezit (manzel bol stale pri mne) a nasledne mi velmi mily anesteziolog - uz si nepametam meno pichol epi, velmi sikovne...potom bol uz cely porod jeden pekny zazitok, vsetci ma povzbudzovali vratane manzela, ked sa maly narodil, manzel bol aj pri tom ako ho umyvali a ostatne veci, bolo to fakt pekne a dr. vacokova bola takisto velmi v pohode, vsetko islo ako po masle a na sitie mi pustili dalsiu davku epi takze som necitila naozaj vobec nic, ani som nevedela co sa deje, po porode som bola dost omamena z tej epi ale po par hodinach som bola ok a normalne som vstala z postele s pomocou sestricky a potom to uz islo rychlo - myslim zotavovanie - narodenie nasho maleho tak bol velmi pekny a nezabudnutelny zazitok bez traumy a to som bol anaozaj velmi ustrachana

co by som im vytkla boli vysetrenia neviem ci je to standart ale robili sa po vizite na malej vysetrovni, kde bolo natlacenych asi 10 ludi - lekari aj sestry, nebol tam ziaden paravan na prezlecenie cize pacientky sa museli vyzliect pred nimi a nasledne boli vsetci pri vysetreni, to som absolvovala len raz a bolo mi to dost neprijemne

kedze mam len jedno dieta neviem ako to chodi inde v nemocniciach ale celkovo to hodnotim pozitivne a kocha doporucujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre