Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

lentila.g
20. júl 2012

Ja sa čudujem,že prečo sa to nerobili,a ved nám aj doktorka-pediatricka brala krv v danom tt dokonca z hlavicky..
2011/feb.sme išli z porodnice v Ruzinove určite z krv.skupinou,a kamoska čo rodila apríl 2010 tak tiež vedela..

lentila.g
20. júl 2012

Mamičky čo ste rodilimu Kocha,treba aj sobasny list,alebo tam nechodí pani z matriky? Dakujem

lucyferia
21. júl 2012

@lentila.g sobasny si vezmi. Koli priezvisku dietatka. Tak nam povedala pani v Kochu na poslednom cviceni.

lentila.g
21. júl 2012

@lucyferia aha,ďakujem..lebo nikde som nenašla že by to uvádzali a V Ruzinove bolo treba.ešte raz dík

misinka26
23. júl 2012

@nikiss ahoj, a tiež chceš rodiť v Koch ???

misinka26
23. júl 2012

Kočky viete aký je MUDr. Demečko ??? Začinam k nemu chodiť tak chcem vedieť čo ma čaká 🙂

kvetinka211
23. júl 2012

@misinka26 Ja som k nemu presla, kedze moja lekarka ostala v ruzinove .. takze som u neho zatial bola iba na jednej preventivke a mala som z neho velmi dobry pocit. Starostlivo vysetril, urobil aj sono, vsetko vysvetlil, podporil ma v kojeni aby som kojila co najdlhsie, nesnazil sa mi natlacit ziadne hormony, takze uplna spokojnost 😉

lentila.g
23. júl 2012

@misinka26 ja som s ním prišla do kontaktu asi pred 3r.pri jednej udalosti a môžeš byť max.spokojná s výberom,fakt odborník a citlivý. Keby sa dalo tak si ho aj k pôrodu zazmluvním..

nelinqua
23. júl 2012

@misinka26 ja som ho mala pri porode a je vyborny a citlivy lekar🙂

lenuska12
23. júl 2012

@misinka26
Ja ho mam ako gynekologa a bol mi aj pri porode a som s nim velmi spokojna. Inak zazmluvnit sa neda, teda aspon ked som ja rodila, tak sa nedalo. Ale aj ked nemal sluzbu a rodila ma doktorka Ondackova, ktora je mimochodom tiez skvela, tak bol pri porode aj on a asistoval jej. Mozem ho teda len odporucit 🙂

lentila.g
23. júl 2012

@lenuska12 ja som sa pytala teraz ked som sa bola informovať o pôrode a bolo mi povedané že sa nedá zazmluvniť ku pôrodu..

tea333
23. júl 2012

@misinka26 podla mna je mily, ja ho poznam zo sona 🙂

neely
23. júl 2012

@lentila.g na stranke ho nemaju, maju tam tento zoznam lekarov k porodu a ides si niekoho zazmluvnit?
MUDr. Martin Ditte
MUDr. Imrich Kostolný
MUDr. Peter Mareš
MUDr. Denisa Marcišová
MUDr. Lenka Ondačková
MUDr. Zuzana Ďurinová
MUDr. Martin Gažo
MUDr. Peter Stanko
MUDr. Miroslav Smolík
MUDr. Peter Trajanov
MUDr. Roman Žáčok

lentila.g
23. júl 2012

@neely ja som sa pytala priamo tam lebo viac mamiciek písalo že im bol pri pôrode,ale potom mi bolo vysvetlené že on nerodí-zazmluvnene,že len tak príde ked môže pozrieť k pôrodu..
Ja som bola na vyšetrení u Mudr.Marcišovej,a ak sa mi podarí dostať k nej ešte raz(zatiaľ nezazmluvnujem)tak práve o nej budem uvažovať ale zatiaľ nemám ale myslim že všetci sú fajn.
Ja napr.na recepcii sa vždy teším aj dnes tam boli take milé

lubkaurm
23. júl 2012

Uz dlhsie sa chystam napisat svoju skusenost so zariadenim Koch aj ja. Rodila som svoje prve babatko v aprili, a mozem povedat, ze to bol jeden nadherny zazitok. Mne sa z tej porodnice nechcelo ist ani domov🙂)) Moj doktor, pan primar Demecko bol pri porode (prisiel sa pozriet z ambulancie), ale rodila ma taka mlada pani doktorka. Vsetci, pocnuc doktormi, sestrickami az po ostatny personal boli velmi mili a prijemni. Vsetko bolo tak fantasticke, ze som sa necitila ako v nemocnici, ale ako v 5* hoteli🙂 Odporucam vsetkym mamickam a sama sa tesim na dalsi "pobyt"🙂

lentila.g
24. júl 2012

@lubkaurm Ja tiež stracam paniku z bieleho plášťa ked som tam dokonca ani syn neplače,čo on vždy ked sme niekde inde v zdrav.zariadení a aj to je jedna z vecí ktorá prispieva k dobrému pocitu ked nepocujete že vaše dieťa plače za dverami ked vas vysetrujú lebo sa o vás bojí
To sú zatiaľ moje pocity a určite pridám aj zážitok z pôrodu

misinka26
24. júl 2012

Ďakujem Kočky ukľudnili ste ma. Ja som taká vystrašená prvorodička, že sa bojím už aj doktora vymeniť, ale nastala situácia, že to inak nejde ( keďže predtým som bývala v Ružomberku a teraz v BA ). Tak som rada, že som sa dostala k dobrému, inak výber nebol na mne, vybrala mi ho milá sestrička, ktorá nám robila prehliadku pôrodnice. Poviem Vám keď som tam šla tak som mala takú malú dušičku a po chvíľke ma to prešlo lebo tá milá pani bola vážne super a ani pôrodná sála nevyzerá tak zle ako som si to predstavovala a tie izby, to nemusím ani komentovať, all inclusive... Dúfam, že aj pôrod bude ok lebo toho sa fakt panicky obávam. Dúfam, že tammajú aj svätú tpezlivosť lebo pri mne si užijú 🙂 🙂

yanielka
24. júl 2012

ahojte, tak vas tu citam lebo aj sa chystam rodit u Kocha v auguste. Chodim uz dlho k MUDr. Maresovi, prve som rodila v 2007 v Ruzinove, lebo vtedy Koch fungoval v GPN v Ruzinove a v Kochu sa rodit nedalo a teda nemam velmi dobre spomienky ani nie tak na porod ako na pobyt na sestonedeli. Takze dufam, ze v Kochu to bude lepsie🙂 @lentila.g nebola si nahodou v pondelok na pouceni o EPI? si mi nejaka povedoma🙂

lentila.g
24. júl 2012

@yanielka áno bola,sedela som v rohu pri 4-ke stole🙂
Ja som prvé rodila v Ruzinove v 2011 feb.lebo Koch nebol otvorený ešte vtedy,ja som mala pôrod rýchly a aj super doktora,len potom to 600 nedelie mi dalo zabrať na psych.
@misinka26 treba sa naštelovať že to bude super rýchle a ľahké,ja si to tak aj teraz hovorím a bude to aj tak 😀

yanielka
24. júl 2012

@lentila.g viem presne kde si sedela, ja som bola ta , co prva odisla🙂 aj ja som rodila v Ruzinove a porod bol super , ale presne ako pises, to sestonedelie teda hlavne sestricky to bol otras......... a uz ked som dosla vcera do Kocha tak som pozerala, ze kde ja som ta uz videla a myslim, ze nedavno ste pred nami stali v rade pri pokladni v IKEI, mate stokke kocik? lebo som ho vtedy v IKEI po ocku obzerala....

lentila.g
24. júl 2012

@yanielka 😀 Aha tak uz asi viem ktorá si.áno mame Stokke
Ja sa hlavne teším na kultúru čistoty v Kochu a prístup lebo to najviac chyba v Ruzinove

trish31
24. júl 2012

Bay,u MUDr.Zacka ste uz rodili v Kochu?dakujem 😉

yanielka
24. júl 2012

tak len treba verit, ze vsetko prebehne ok a ze nebudeme rodit vsetky naraz kolko nas tam vcera bolo🙂

lentila.g
24. júl 2012

@yanielka to som povedala aj ja včera mužovi🙂 i ked mne pred týždňom hovorili že majú natresk-v každej izbe mamička a že max.4 porody denne...

lentila.g
24. júl 2012

@lentila.g max.za deň že mali 4 porody, ale že teraz v lete majú viac rodiciek,ale že su zatiaľ každá sama na izbe že preto nám nemohli ani prehliadku urobiť lebo sa rodilo a izby boli obsadené,čiže ako to tam vyzerá naživo budem vidieť ja až v daný okamih

nelinqua
25. júl 2012

@trish31 prijimal ma do porodnice, o jednej po polnoci a teda vyzeral byt pekne napajedeny ze ho zobudili, ale na jeho skodu v tu noc dosli hned po mne este dalsie 2 rodicky 🙂 ja som tajne dufala ze porodim az po vymene sluzieb a tak aj bolo 😉 ale mozno mal len zly den...

trish31
25. júl 2012

@nelinqua vdaka 😉 lebo ja k nemu chodim do Ruzinova a ak by k tomu prislo,chcem len vediet aky je pri porode.Vidim,ze taky ako vacsinou 😠

nelinqua
25. júl 2012

@trish31 no vysetroval ma pri prijati a potom este raz, ked som uz lezala na porodnej sale..a vtedy som si povedala ze asi by bolo lepsie keby ma odrodil niekto iny 😝 ja som ho vtedy videla prvy raz a mne sa zdal zo vsetkych lekarov co som stretla v kochu najmenej prijemny...ale to je len moj nazor..

trish31
25. júl 2012

@nelinqua je vela pacientiek,ktore ho povazuju tiez za neprijemneho a nasrdeneho.U mna je zatial OK,ale obavam sa,co sa udeje v pripade ak by som ho naozaj potrebovala

chrumka84
25. júl 2012

Ahojte tie, ktore ste rodili v Kochu. Ako to tam funguje tesne po porode? Co sa deje s novorodencom, davaju ho automaticky na brucho a nechaju ho tam tie dve hodiny alebo nie? Kedy prebieha jeho prve vysetrenie lekarom? Ked sa presuniete po porode na odd. sestonedelia, kedy vam prinesu drobca, hned alebo az po niekolkych hodinach? Nechaju Vam ho uz na stalo alebo ho beru napr. na noc prec alebo tak podobne? Ze reku na co sa mam pripravit a co mam ziadat uz od zaciatku 🙂. Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre